Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Anti
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#181 Hozzászólás Szerző: Anti »

Inkább örüljünk neki, lehet már meg is bánta hogy még januárban aláírt.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#182 Hozzászólás Szerző: Pityee »

zoli0415 írta: 2023. június 20., kedd 11:33 Chelsea is delighted to announce Christopher Nkunku will join the club from RB Leipzig ahead of the 2023/24 season.
The 25-year-old, who has been capped 10 times by France, has agreed a six-year contract, which will begin on 1 July.

https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... in-chelsea
Inkább nincsenek vele szemben semmiféle elvárásaim, mert aztán akkor flop lesz mint a ház. Meglátjuk mire képes a PLben. Elég porcenlánlábú, úgyh simán lehet h Jamessel fognak partyzni a kórházban.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#183 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Chelsea is delighted to announce Christopher Nkunku will join the club from RB Leipzig ahead of the 2023/24 season.
The 25-year-old, who has been capped 10 times by France, has agreed a six-year contract, which will begin on 1 July.

https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... in-chelsea

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#184 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dujon Sterling szerződése lejár, ingyen kerül a Rangers csapatába

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolások

#185 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta: 2023. április 22., szombat 18:48 Chelsea are closing in on deal to sign talented winger Diego Moreira [born in 2004] on free transfer from Benfica — he will join in July.

Deal at final stages as Record reported; Chelsea believe he has very interesting potential.

@Fabrizio Romano


Ujabb fiatal tehetseges jatekost szereztunk ma meg. PSG, Milan es mas sztarcsapatok is akarták, mi voltunk a leggyorsabbak.
Olyan szinten hidegen hagynak már ezek az igazolások hogy még youtube-on se vagyok hajlandó rákeresni ezekre a játékosokra :D Mindenféle koncepció nélkül veszünk meg boldog-boldogtalant, aki egyeneset tud rúgni a labdába az már jöhet.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#186 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are closing in on deal to sign talented winger Diego Moreira [born in 2004] on free transfer from Benfica — he will join in July.

Deal at final stages as Record reported; Chelsea believe he has very interesting potential.

@Fabrizio Romano


Ujabb fiatal tehetseges jatekost szereztunk ma meg. PSG, Milan es mas sztarcsapatok is akarták, mi voltunk a leggyorsabbak.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#187 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Valahogy így képzelem el Nkunku fejét, amikor rájön, hogy hova írta alá jó előre a szerződését :lol:

Kép

Crap
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolások

#188 Hozzászólás Szerző: Crap »

Santosnak is vagy triplázodott az ára mióta leigazoltuk. Hátha ez is hasonlóan jó projekt lesz :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#189 Hozzászólás Szerző: emsanya »

flatley09 írta: 2023. április 3., hétfő 23:41
emsanya írta: 2023. április 3., hétfő 22:51
flatley09 írta: 2023. április 3., hétfő 22:46

Nem egészen. Azt írják az ár elérheti a 20 millio euro-t a bónuszokkal.
Videos blogban Fabrizio azt is mondta hogy még nőhet is a 20 millio euro, de lehet félreértettem.
Hát ezt nem tudom, mert a videót nem láttam de azt tudom, hogy a jó öreg Fabrizio is töri az angolt rendesen:D Viszont ebben a posztban ez van írva, amit írtam.
Ja akkor vagy ő vagy en voltam a hulye, koszi a kiigazitast.

Amugy Fabrizio nagyon tolta hogy top-top talent a gyerek es hogy nagyon sok europai nagy csapat akarta.

Videok alapjan egy ballábas nagyon penge gyerek, amolyan Musiala terelgeti rendesen a labdat es dől el mindenki, meg be tudja rakni lyukakba. De korai még megmondani mi lesz belole.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#190 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

emsanya írta: 2023. április 3., hétfő 22:51
flatley09 írta: 2023. április 3., hétfő 22:46
emsanya írta: 2023. április 3., hétfő 22:27 Chelsea will sign Ecuadorian wonderkid Kendry Paez from Independiente del Valle — as exclusively revealed in February.

Born in 2007, Kendry’s will join when he will turn 18.

The deal will be signed soon.

Package could reach €20m fee [main part add-ons].

@Fabrizio Romano


Ez a hír kicsit eltünt az edzőváltás közepette. Leigazoltuk a 16 éves Kendry Paezt, dél-amerika egyik legnagyobb tehetségét. És megdöntöttünk egy rekordot, soha nem fizettek ennyit ecuadori klubnak egy ecuadori játékosért. 20 millio euro és ez bonuszokkal még nőhet is.
Nem egészen. Azt írják az ár elérheti a 20 millio euro-t a bónuszokkal.
Videos blogban Fabrizio azt is mondta hogy még nőhet is a 20 millio euro, de lehet félreértettem.
Hát ezt nem tudom, mert a videót nem láttam de azt tudom, hogy a jó öreg Fabrizio is töri az angolt rendesen:D Viszont ebben a posztban ez van írva, amit írtam.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#191 Hozzászólás Szerző: Bubi »

BlueBlood1993 írta: 2023. április 3., hétfő 23:12 16 éves és 20 milla??? Jó ég ez már vicc...
Jah, ráadásul alig van felnőtt meccse ha jól láttam. Néztem róla pár videót, ha szem előtt tartod, hogy 15 éves akkor ügyesnek tűnik....
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#192 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

16 éves és 20 milla??? Jó ég ez már vicc...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#193 Hozzászólás Szerző: emsanya »

flatley09 írta: 2023. április 3., hétfő 22:46
emsanya írta: 2023. április 3., hétfő 22:27 Chelsea will sign Ecuadorian wonderkid Kendry Paez from Independiente del Valle — as exclusively revealed in February.

Born in 2007, Kendry’s will join when he will turn 18.

The deal will be signed soon.

Package could reach €20m fee [main part add-ons].

@Fabrizio Romano


Ez a hír kicsit eltünt az edzőváltás közepette. Leigazoltuk a 16 éves Kendry Paezt, dél-amerika egyik legnagyobb tehetségét. És megdöntöttünk egy rekordot, soha nem fizettek ennyit ecuadori klubnak egy ecuadori játékosért. 20 millio euro és ez bonuszokkal még nőhet is.
Nem egészen. Azt írják az ár elérheti a 20 millio euro-t a bónuszokkal.
Videos blogban Fabrizio azt is mondta hogy még nőhet is a 20 millio euro, de lehet félreértettem.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#194 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

emsanya írta: 2023. április 3., hétfő 22:27 Chelsea will sign Ecuadorian wonderkid Kendry Paez from Independiente del Valle — as exclusively revealed in February.

Born in 2007, Kendry’s will join when he will turn 18.

The deal will be signed soon.

Package could reach €20m fee [main part add-ons].

@Fabrizio Romano


Ez a hír kicsit eltünt az edzőváltás közepette. Leigazoltuk a 16 éves Kendry Paezt, dél-amerika egyik legnagyobb tehetségét. És megdöntöttünk egy rekordot, soha nem fizettek ennyit ecuadori klubnak egy ecuadori játékosért. 20 millio euro és ez bonuszokkal még nőhet is.
Nem egészen. Azt írják az ár elérheti a 20 millio euro-t a bónuszokkal.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#195 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea will sign Ecuadorian wonderkid Kendry Paez from Independiente del Valle — as exclusively revealed in February.

Born in 2007, Kendry’s will join when he will turn 18.

The deal will be signed soon.

Package could reach €20m fee [main part add-ons].

@Fabrizio Romano


Ez a hír kicsit eltünt az edzőváltás közepette. Leigazoltuk a 16 éves Kendry Paezt, dél-amerika egyik legnagyobb tehetségét. És megdöntöttünk egy rekordot, soha nem fizettek ennyit ecuadori klubnak egy ecuadori játékosért. 20 millio euro és ez bonuszokkal még nőhet is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#196 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Üdv Pucsi! Nagyon jó kis nyitó hsz-t raktál le az asztalra.

Hajrá!

Pucsi
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 11:38
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#197 Hozzászólás Szerző: Pucsi »

Szerintem fantasztikus munkát végzett a menedzsment a téli átigazolási szezonban. :) Ilyet tényleg utoljára a 2004-ben éreztem :)

Nagyon nem is kellett titkolni, hogy óriási szarban volt a csapat és nem feltétlenül csak a politika miatt, hanem a csapat teljesítménye és morálja is siralmas volt már az előző szezon végén is.

Nyáron gyakorlatilag távozott a teljes védelmünk, a középpálya egy része, az impotens támadókról nem is beszélve. :/

A kapus poszt:
Az egyetlen ahol emberileg nem történt változás, azonban teljesítményben igen, sajnos a visszájára. Mendy amilyen fantasztikus volt, olyannyira kezdett el tűnni, utána meg jöttek a sérülések nála is. Kepa így visszakerült, nagyot is nyomott, jól is védett, de úgy érzem, hogy idén nyáron valamelyikük biztos hogy távozik. Szerintem ha sikerült igazolni egy jobb kapust, akkor Kepan adunk túl és Mendy marad cserének. Valószínűleg Bettinellivel ismét hosszabbítanak, a padra teljesen jó és még csak 30 éves, jobb mintha egy fiatal ülne ott, Slonina biztos megy kölcsönbe nyáron.

LB:
Chillwell nagyszerű játékos, csak a sok sérülés miatt állandoan meccseket kell kihagyni :/ remélem, hogy sikerült felépülnie most már és stabilan bent tudna maradni a kezdőben. Nyáron erről a posztrol is távozott Alonso, Emerson, ezért már csak ő maradt egyedül. Kényszerhelyzetben erre a posztra is kellett igazolnunk egy minőségibb játékost, tudván h Chillwell eléggé sérülékeny. Idén nyáron kétlem, hogy erre a posztra érkezni fog új játékos, bár Cucu szerencsétlenkedését nem nagyon bírom nézni, tudván, hogy egy vagyon volt. Az igazolások közül az egyik legrosszabb tény nélkül ő volt. Hall sajnos még csak 18 éves, ezért kétlem hogy maradna, szerintem nyáron megy kölcsönbe ő is. Itt csak egyelten kérdés, hogy Baba-t miért nem adták már el végre :D nyáron remélem tőle is megszabadulunk végre.

RB:
Itt szintén hasonló problémákkal küzdünk, James rengetegszer sérült, ami sajnálatos, mert klasszis teljesítményt tud nyújtani. Azpit bírom továbbra is, de sajnos sokat veszített a gyorsaságából és a kreativitásából is, nem lepődnék meg, ha nyáron váltana ő is, bár 1 év még van a szerződéséből. Várható volt, hogy erre a posztra is igazolnak valakit, remélem Malo Gusto befog válni, Jamesnek nagyszerű cseréje lehet. James felépülését követően szerintem nyárig kihuzzuk vhogy Azpival, nyártól pedig jön Gusto.

CB:
Innen is távozott gyakorlatilag a teljes védelem (Christensen, Rüdiger, Miazga, Jack Clarke), illetve kölcsönbe ment (Ampadu, Sarr), szerintem rajtuk is túl fogunk adni előbb-utobb. Ezért kénytelen voltunk pótolni, még ha zsebbe nyúlós is volt, ami viszonylag jól sikerült véleményem szerint Fofana és Badiashile is jónak tünt nekem eddig, Koulibaly viszont nem úgy sült el így fél után, mint amire számítottunk, szerintem ő lesz a vesztese ennek nyáron, szerintem Chalobah inkább marad, mint ő, főleg annak fényében ha valóban hosszabbítanak Thiago Silva-val, aki bőven rászolgált, mert 38 évesen is világklasszis szintet tud hozni meccsekről meccsekre. Nyáron nem várok plusz játékost ide, max Colwill ha visszakerül,akkor lehet marad.

DM:
Esküszöm pezsgőt bontottam mikor hivatalos lett, hogy Jorginho eligazolt :D :D (nem vitatom, hogy sok szerepe volt a BL győzelemnél, de az utobbi 1-1,5 évben borzalmasan játszott "hátra passz" :/ szenvedés volt nézni, így örülhet mert sanszosan PL kupája és érme is lesz. Egyértelműen kérdéses ez a poszt jelenleg Kanteval még nem hosszabbítottak, bár szerintem maradni fog, de utolérte a kor és rengetegszer sérült már, ezért tényleg már csak kiegészítő ember (mint annó Essien lett), Zakaria ha beválik szezon végéig, akkor sanszosan leigazoljuk. Nyáron tehát 1 érkező biztos lesz erre a posztra, azonban ha Kantet elengedjük, akkor 2. érkező is lehet.

CM:
Na itt is nagytakarítás volt már nyáron (Barkley, Drinkwater, Saul, Gilmour), ezért kellett az erősítés igencsak. Érkezett egy valószínüleg világklasszis Enzo, akivel sokat léphetünk előre ha beválik, bőven megérte kiadni rá azt a 121 milliot, mert nyáron tuti lecsaptak volna rá és csak néztünk volna ki az ablakbol. Andrey Santos egy ujabb brazil csodagyerek, akiből vagy lesz vmi vagy nem, tuti kölcsön lesz az esetében csak, Chukwumenka nagyon a jövő embere, eddig nem igazán győzőtt meg, sokat csetlik-botlik, meglátjuk h mi lesz vele nyárig. Itt ragadt Gallagher, aki ha meggyőző tud lenni, akkor maradhat is a csapatnál, hanem akkor nyáron lehet jó pénzért eladjuk. Továbbá RLC és Kovacic páros közül is biztosra veszem, hogy legalább az egyiket értékesítjük, inkább utobbit mert sérülékenyebb. Nyáron erre a posztra szerintem nem fogunk igazolni már.

AM:
Hát-hát megint egy érdekes poszt...Mountnak nem is rémlik, hogy mikor volt utoljára értékelhető meccse :/ azonban én nyáron inkább elengedném Havert-et, nekem nem valami szimpatikus továbbra sem és jó pénzért tudnák értékesíteni...plusz ha érkezne valami normális csatár, akkor indokolt is lenne. Hátha bejelentkezik érte a Bayern és elviszi. Az a helyzet, hogy nekem az utobbi 20 évből kb. az egyetlen értékelhető játékos, aki a Bundásbol érkezett az Ballack volt (aki világklasszis volt), mindenki mással befürödtünk, nagyon nem kellene erőltetnünk az onnan igazolást (frania, portugál, angol igazolások voltak inkább bejövösek, az olasz is eléggé kétesélyes).

LW:
Nyáron elengedtük a selejtet szintén (Kenedy, Musonda), Odoi kölcsönbe került, így hogy érkezett arra posztra Sterling és Mudryk, ezért Odoi-t is tuti értékesítjük nyáron, főleg ha fut egy jó szezont. Mudryk már az első meccsen is nagyon tetszettősen játszott, és Sterlng és végre kapott új játszopajtásokat, akik nem lesznek annyira impotensek mint az eddigiek, ezért szerintem jobban fog menni neki is a játék. Nyáron ide se érkezik senki, viszont Odoi-t értékesítjük majd (neki is 2024.06.30-ig van szerződése).

RW:
Naaa itt is nagytakarítás lesz nyáron :D Ziyech biztos távozó, Pulisic meg attól függ, hogy elfogadja-e, hogy Madueke után csak a második számú lesz, illetve attól is mennyire akar a klub az amerikaiaknak kedvezni...mivel az új tulajnak vannak érdekeltségei USA-ban is, ezért nem lepődnék meg, ha maradna az amerikai. Egy távozó biztos lesz, ha Pulisic is vált, akkor lehet h lesz rkező erre a poszta is .

SS:
Félixet sokan írtátok, hogy jó lenne ha maradna, de úgy olvastam, hogy csak Simeonet nem kedveli, aki biztos távozik nyáron, és csak addig kérte a féléves kölcsönt h ne kelljen együtt dolgoznia vele, hosszabbított is 2027.06-ig, szóval nagyon-nagyon mélyen a zsebbe kellene nyúlnunk, amit nem hiszem, hogy meg fogunk tenni. Nem is valószínű, hogy erre a psoztra érkezik valaki.

CF:
Továbbra is a legborzalmasabb poszt, nincs mit szépíteni rajta. Nyáron legalább itt is ment a selejtezés (Batshuayi, Werner) és Lókaki is ment kölcsönbe (szerintem soha a büdös életben nem fog már játszani nálunk), érkezett egy Auba, akit remélem nyáron tovább is passzolunk, le se kellett volna igazolnunk :/ Broja jó lett volna, de jött a szerencsétlen sérülése, talán kövi szezonban már beválhat, Datro Fofana, egyelőre ő még rejtély előttem, talán beválhat vagy cserének is jó lehet. Érkező szerintem erre a posztra is lesz, de hogy ki, az szintén rejtély egyelőre.

Lehetséges nyári távozok:
Mendy/Kepa; Auba, Ziyech, Félix (lejár a szerződés), Pulisic (?), RLC/Kovacic, Kante (?), Lukaku, Odoi, Sarr, Ampadu, Baba, Bakayoko

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#198 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Nalam egyertelmuen Enzo-Mudryk-Felix harmas lenne nevezve ok harman extrak. Nyilvan Badiashvili is kellene, de Fofana elvileg hamarosan felepul.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#199 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2023. február 1., szerda 16:54
kecske01 írta: 2023. február 1., szerda 15:50
Hawaii írta: 2023. február 1., szerda 15:50 Most már csak az a kérdés, hogy melyik 3 játékost fogjuk beregisztrálni a BL keretbe a januári átigazolási ablakban érkezők közül, így a Mudryk-Felix-Badiashile-Fernandez négyesből egy biztosan ki fog maradni. Ha tippelnem kellene, Badiashile lesz az "áldozat".
Elég könnyű :D
Nalam ez nem ilyen egyertelmu. Azert Badi es Silva eleg stabilak hatul, sokat szamit ez. Persze nagyon nehez dontes.
Bár első blikkre annak tűnik, de nekem sem az. Jó lenne nem Koulibaly ámokfutását nézni, tehát ha mégis Badiashile marad ki, akkor nagyon kéne Fofana vagy Chalobah ott középen.
6+8+5+4+1+1+2+1

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#200 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Bubi írta: 2023. február 1., szerda 17:51
White írta: 2023. február 1., szerda 17:29 PoolBaratok utolsó előtti cikket olvassatok el Facebookon , nagyon kívánnak ránk , enyhe irigységet érzek
Elolvastam, nade mennyi volt Gakpo? 60-70m? Nunez, 100m? Diaz, Van Dijk...? Mennyi lesz Bellingham? 130m?

Előadja, hogy mi csak addig nyújtózunk amíg a takarónk ér dumát, de mire újraépítik a csapatot ugyan annyit fognak befektetni mint mi...

Jó írás lenne, sok dologban igaza van, csakhát irígy és képmutató.
plusz tavasszal meg senki se sajnált minket amikor elhúztak a szponzorok, Abrat meghurcolták, nem lehetett szerződést újítani, húztak el ingyen a játékosok,stb.
sírjanak csak :D

Válasz küldése