Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#49821 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Azért segget ne csináljunk megint a szánkból! Nem kell Malouda! Scotty is kapjon esélyt! Asszem bizonyított!

Siddy meg jó lesz, bízz bennem!;)
Only one Di Matteo!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#49822 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

...Sidwell-el kapcsolatban kicsit olyan Parker-komplexusom vagy előérzetem van...//remélem ha már megvettük, meg is találják a helyét a csapatban...(nekem még nem sikerült)... :)

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#49823 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

A pénz nem számít... :lol:
Malouda szerintem is nagyon jó.
J. Cole és Robben hol felváltva, hogy együtt sérültek, tehát szerintem nem rossz...és egyébként is...a pénz nem számít... :wink:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#49824 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Biztos mevesszük, csakhogy ne a Pool-é legyen. Kinézem Kenyonból!
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49825 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:a kulonbseg annyi, hogy sidwell ingyen volt, malouda meg 17+ milla... aulas megint megfejne minket.
No igen, ez nyomós érv.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#49826 Hozzászólás Szerző: undertow »

a kulonbseg annyi, hogy sidwell ingyen volt, malouda meg 17+ milla... aulas megint megfejne minket.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49827 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:malouda balszelso. ki menne, ha o jonne? joey, robben, kalou?
A kérdés jogos, és nyilván az idei szezon sérülés általi szélsőtlensége nem ismétlődik meg, de Robben ettől még nem lesz sérülésmentesebb játékos, Kalou-t meg jobb, ha nem is engedjük a kaputól 5 méternél messzebb menni :) Ahogy meg Josét ismerjük, nem igazán lényeges, ki milyen poszton játszott addig, amíg hozzánk került. Mellesleg semmivel sem lenne feleslegesebb igazolás, mint Sidwell... ettől függetlenül égető szükségünk nincs rá, ez tény.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#49828 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:Malouda - akinek, ha lehet hinni a híreknek a Pool mellett a legfőbb kérői vagyunk - árát 17M font körülire taksálják. Drogba nyilatkozatát már gondolom többen olvastátok ezzel kapcsolatban, de röviden: Didier és Malouda egykor együtt játszottak Franciaországban, mitöbb, jó barátok, így az elefántcsontparti igencsak kardoskodott a leigazolását illetően. Én meg nem is tudom. Hol így, hol úgy látom a dolgot. Hol bele tudom illeszteni a köv. szezonbeli Chelseabe, hol nem. Nem mondom, hogy szerintem sztárjátékos, de erősen átlag feletti képességei vannak. (már amennyit láttam belőle). Már többször volt itt szó róla, hogy ki mit gondol (régebben lehet én is mást mondtam), de most úgy vagyok vele, jöjjön. De csak azért, hogy megint legyen egy 15M+ igazolásunk, azért ne. Akkor inkább legyen a Poolé.
malouda balszelso. ki menne, ha o jonne? joey, robben, kalou?

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#49829 Hozzászólás Szerző: undertow »

Zsoca87 írta:A Sun szerint Drogba lehet távozik... Haha :lol: :lol: :lol: :lol:
igen, elmegy




























...nyaralni :lol:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49830 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Malouda - akinek, ha lehet hinni a híreknek a Pool mellett a legfőbb kérői vagyunk - árát 17M font körülire taksálják. Drogba nyilatkozatát már gondolom többen olvastátok ezzel kapcsolatban, de röviden: Didier és Malouda egykor együtt játszottak Franciaországban, mitöbb, jó barátok, így az elefántcsontparti igencsak kardoskodott a leigazolását illetően. Én meg nem is tudom. Hol így, hol úgy látom a dolgot. Hol bele tudom illeszteni a köv. szezonbeli Chelseabe, hol nem. Nem mondom, hogy szerintem sztárjátékos, de erősen átlag feletti képességei vannak. (már amennyit láttam belőle). Már többször volt itt szó róla, hogy ki mit gondol (régebben lehet én is mást mondtam), de most úgy vagyok vele, jöjjön. De csak azért, hogy megint legyen egy 15M+ igazolásunk, azért ne. Akkor inkább legyen a Poolé.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#49831 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ja oks. :D Nekem tanulnom kéne, de mindig akad egy lusta 5-10 percem. ;) :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49832 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta::lol: :lol: :lol:

Ja és szerintem használj Mozillát vagy Operát, ha belepofázhatok a szokásaidba. :D :D
Munkahelyen nem sok beleszólásom van abba, mit használ a cég. Igazság szerint nem is lehetne internetezni :) munkaidőben nem díjazzák kifejezetten. De hát fölös öt perc mindig van :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#49833 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

:lol: :lol: :lol:

Ja és szerintem használj Mozillát vagy Operát, ha belepofázhatok a szokásaidba. :D :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49834 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ja, épp ezt írtam mikor kifagyott a rohadék explorer. Tehát Apa, kezdődik... bár már az is csoda, hogy eddig alig volt szó róla. Ma viszont már a Sky-tól a Eurosportig ezzel van tele minden (persze az NSO sem maradhat ki :) ) a Sun forrásaira alapozva. Amúgy is teljesen jó indokokkal telítve.... hah, no majd augusztusra megint vége lesz.... megmondtam, hogy ne ülj az időgépbe! Bandiii, Baaaandiii... hát hol vagyok??? :lol:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#49835 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A Sun szerint Drogba lehet távozik... Haha :lol: :lol: :lol: :lol:

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#49836 Hozzászólás Szerző: kdako »

Chelsea have raided L**ds to sign rising teenage star Ben Gordon in a £1.5m deal (Daily Express)
GO BLUES!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#49837 Hozzászólás Szerző: Oziris »

bilhacica írta:jajj amugy tegnap este eszembe jutott még vmi :) esténként amikor lefekszek megáradnak a gondolataim nem tok mit tenni ... :D
nah ugye van ez a dolog hogy nincs technikás játékosunkbol több meg nincs kiszolgálás stbstb...
nah és azon gonoldkodtam hogy ha a támado középpályásokat nézzük és a szélsőket, akkor azt állapithatjuk meg hogy ilyen játékosbol hozzánk Muri egyet igzolt :) Robbent ugy Ranieri igazolta. és swp az egyetlen akit Muri vett, mert ballack kk, szervező. Kalou meg egyértelmü hogy ék. Ő tényleg olyan csatár lesz hogy bepattan rola bármikor a labda, és bármennyire is tetszik neki a cselzgetés a mezőnybe sztem semmi a kapu előtt nyujtott teljesitményéhez képest. szal ez lesz Muri 3. átigazolási időszaka és 1 azaz 1 játékost ("játékost", swp.. tom hogy szereted Tore, de én nagyon nem... sajnos nem tud focizni és ez nagy baj egy focicsapatban...) vett.
hmm, nem halmoz el minket a cselgépekkel az biztos :D
amugy arra is kerestem a választ akkor hogy hogy idáig jo volt a középpálya akkor idén mi történt ami ennyire szembeötlö volt. és.. megtaláltam a választ... volt nekünk támado középpályásunk.. csak elment... sztem nem gyengén meg látszott idén hogy ballack és nem Gudi volt a csatárok (előző 2 évben csak csatár) mögött.
sztem minden bizonnyal az Ő hiánya a legnagyobb és Őt nem tudtuk (tudnánk... qrva egyszerüen..) potolni.
Sok mindenben egyet értek veled , de az SWP témában nagyon nem! :wink:
A szezon második felében sztem azért bizonyitotta h tud focizni,nameg rajta látszik az akarás!
Chelsea FOREVER!!!

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#49838 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

ToreAndre írta: Remélem Alex-en és mondjuk még egy belső védőn kívül már nem igazolunk senkit.
Én inkább azért szorítok, hogy el ne adjunk senkit (Robben, SWP).

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49839 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:Csak nehéz elhinni, hogy sokatoknak minden jó, amit a klub csinál, semmi ellenvetés, egyből beletőrödtök stb...
Nehéz elhinni. Csakúgy, mint ahogy neked szinte minden ellen van ellenvetésed :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#49840 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nem fanyalgok már!:) Tetszenek az eddigi igazolások. 1 évig fanyalogtam, mert a klub szinte semelyik döntésével sem értettem egyet. (új taktika, játékosok) Remélem Alex-en és mondjuk még egy belső védőn kívül már nem igazolunk senkit és akkor alig várhatom már az augusztus tizenegyedikét.

Csak nehéz elhinni, hogy sokatoknak minden jó, amit a klub csinál, semmi ellenvetés, egyből beletőrödtök stb...
Mindegy.
Only one Di Matteo!

Válasz küldése