Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#781 Hozzászólás Szerző: Bubi »

75 misi de Jongért? Kemény... Általában nincs jó vége annak ha tiniért ennyi pénzt fizetnek és egyből egy top3 csapatba kell bizonyítania.

Egyébként néztem a srácot, tehetséges, nade 75 misi... Kissé sokallom.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#782 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

emsanya írta:Szomorú ez. Egy 31 éves zsenit buktunk el, aki szerette a klubbunk és érződött rajta ez. Egyik középpályásunknak se lesznek olyan gólt érő indításai mint neki. Várjuk a helyére érkező töltelék embert.
75 misiert a Barcelona leigazolta Frenkie de Jong-ot. Johetett volna ide iso potolhatta volna Fabregast 1-2 even belul.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#783 Hozzászólás Szerző: tiszi »

1000% !
https://www.chelseafc.com/en/news/2019/ ... dIndex=0-0" onclick="window.open(this.href);return false;
Maurizio Sarri says he expects a deal for striker Gonzalo Higuain to be completed later today.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#784 Hozzászólás Szerző: Dante »

Fabregas szimpatikus ember, de az eladása miatt senki se dőljön a karjdába. Már tavaly is nagyon látszott, hogy mennyire lelassult, nem lehet alapemberként számolni vele. Természetesen én is szívesebben néznem mint Filhafilhinho-t, ahogy alibizik, de ezen túl kell látni, és reménykedni, hogy így egy friss ember veszi át Cesc helyét. (A padon és azokban a percekben, amikor számított rá Sarri)

Remélem megpörgeti a szezon második felét a Monaco, drukkolok nekik.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#785 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Николаевич írta:
kazomester írta:Fabregas hivatalos. Sok sikert neki!

https://twitter.com/i/status/1083781875200638977

Akkor akár még ma bejelenthetik az új kp igazolást, de legkésőbb a hétvégén vmikor.
Remélem Barella lesz.
A válogatottba együtt nyomják Jorginhoval. Az sem baj

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#786 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szomorú ez. Egy 31 éves zsenit buktunk el, aki szerette a klubbunk és érződött rajta ez. Egyik középpályásunknak se lesznek olyan gólt érő indításai mint neki. Várjuk a helyére érkező töltelék embert.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#787 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Николаевич írta:
kazomester írta:Fabregas hivatalos. Sok sikert neki!

https://twitter.com/i/status/1083781875200638977

Akkor akár még ma bejelenthetik az új kp igazolást, de legkésőbb a hétvégén vmikor.
Remélem Barella lesz.
marad Drinkwater és a vezetőség megtapsolja magát, hogy újabb bevételre tettek szert, a csapat meg az edző le van szarva. :D :D :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#788 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kazomester írta:Fabregas hivatalos. Sok sikert neki!

https://twitter.com/i/status/1083781875200638977

Akkor akár még ma bejelenthetik az új kp igazolást, de legkésőbb a hétvégén vmikor.
Milanos haverom a padlón van, hogy még Fabregas sem megy hozzájuk. :D

Sok sikert neki, én nagyon bírtam, Lampard és Fabregas után nem tudom ki jöhetne aki méltó lenne a kp-ra. Gyanítom senki.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#789 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kazomester írta:Fabregas hivatalos. Sok sikert neki!

https://twitter.com/i/status/1083781875200638977

Akkor akár még ma bejelenthetik az új kp igazolást, de legkésőbb a hétvégén vmikor.
Remélem Barella lesz.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#790 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:Fabregas hivatalos. Sok sikert neki!

https://twitter.com/i/status/1083781875200638977

Akkor akár még ma bejelenthetik az új kp igazolást, de legkésőbb a hétvégén vmikor.
sok sikert neki.
a kedvenc assist-om. :D :D :D
https://www.youtube.com/watch?v=UOI5sDZbvsI" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#791 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Fabregas hivatalos. Sok sikert neki!

https://twitter.com/i/status/1083781875200638977

Akkor akár még ma bejelenthetik az új kp igazolást, de legkésőbb a hétvégén vmikor.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#792 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dízel írta:
Ez mind szép és jó, én sem azt mondom, hogy a csatár csak álljon a lesvonal elött és várja a sült galambot, de azért egy olyan csapat ahol megvan mindenkinek az adott feladata, pl bayern, barca, real, ott tényleg az lő gólt akinek a feladata lenne, nem azt mondom hogy egy szögletnél Sergio ramos nem megy előre és nem fejeli be ha arra kerül a sor.
Igazabol arra akarok kilyukadni, hogy amíg nálunk volt egy drogba egy costa akkor mindenki tudta kit kell megtalálni a labdával, most meg azt látom, hogy az lő gólt akire éppen kijön a lépés, vagy nem és akkor nem lövünk azon a meccsen gólt. Mivel minőségi emberhiányban szenvedünk több poszton, ezért van nálunk ez a "mindenkinek tudnia kell mindent" felfogás.
Igen sajnos, mivel nincs csatárunk. Nyilván mindig a csagtár fog legtöbbet érkezni a labdákra mivel neki van a legnagyobb tehetsége a helyezkedéshez és a támadások befejezéséhez és nyilván ez is a feladata elsősorban. Perpill nincs csatárunk így nincs kire kihegyezni az akciókat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#793 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bubi írta:
Dízel írta:
Hát igen, a főnököm is olyan dolgokat akar velem elvégeztetni, ami nem az én feladatom, csak azért mert azon a pozíción, amit ki kell segíteni, nem a megfelelő emberek helyezkednek el. Erről ennyit.
Nem értek egyet ezzel az álláspontal, hogy minden játékos tudjon mindent, persze utcalány jó lenne ha C Roni még a világ legjobb kapusa is lenne egybe, de sztem nonszensz ráerőltetni mindenkire mindent, csak mert nem a megfelelő emberek lettek igazolva, vagy nem képesek ellátni az adott feladatukat.
Ez nem így van. Nem azért vállalnak többet az elsődleges feladatukon felül mert más posztokon még a sajátjukat se tudják ellátni, hanem egészen egyszerűen több gólt lő egy olyan csapat ahol a védők is képesek befejezni vagy kialakítani az akciókat, ill. kevesebb gólt kap egy olyan csapat ahol a csatárok is becsülettel visszazárnak ill. letámadnak, zavart kényszerítenek ki.

Én nem szeretem az olyan játékosokat akik csak ehhez vagy csak ahhoz értenek. Egy focista tudjon bánni a labdával, tudja azt jól elrúgni. Sose értettem pl azokat a focistákat akik nem tudnak távolról pontosan lőni. Hogy lehet, hogy egy focista nem tud lőni, vagy nem tud cselezni? Mi a lószart gyakorolt gyerekkorában, hosszú éveken keresztül?

Gondolj bele, mennyivel nagyobb területen, mennyivel kiszámíthatatlanabbul játszik egy olyan csapat, ahol a teljes védelem is hasznosan részt tud venni a labdatartásban és a támadások felépítésében. Sokkal szabadabban mozoghat a középpálya és a támadósor, sokkal több a lehetőség.
Ez mind szép és jó, én sem azt mondom, hogy a csatár csak álljon a lesvonal elött és várja a sült galambot, de azért egy olyan csapat ahol megvan mindenkinek az adott feladata, pl bayern, barca, real, ott tényleg az lő gólt akinek a feladata lenne, nem azt mondom hogy egy szögletnél Sergio ramos nem megy előre és nem fejeli be ha arra kerül a sor.
Igazabol arra akarok kilyukadni, hogy amíg nálunk volt egy drogba egy costa akkor mindenki tudta kit kell megtalálni a labdával, most meg azt látom, hogy az lő gólt akire éppen kijön a lépés, vagy nem és akkor nem lövünk azon a meccsen gólt. Mivel minőségi emberhiányban szenvedünk több poszton, ezért van nálunk ez a "mindenkinek tudnia kell mindent" felfogás.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#794 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dízel írta:
Hát igen, a főnököm is olyan dolgokat akar velem elvégeztetni, ami nem az én feladatom, csak azért mert azon a pozíción, amit ki kell segíteni, nem a megfelelő emberek helyezkednek el. Erről ennyit.
Nem értek egyet ezzel az álláspontal, hogy minden játékos tudjon mindent, persze utcalány jó lenne ha C Roni még a világ legjobb kapusa is lenne egybe, de sztem nonszensz ráerőltetni mindenkire mindent, csak mert nem a megfelelő emberek lettek igazolva, vagy nem képesek ellátni az adott feladatukat.
Ez nem így van. Nem azért vállalnak többet az elsődleges feladatukon felül mert más posztokon még a sajátjukat se tudják ellátni, hanem egészen egyszerűen több gólt lő egy olyan csapat ahol a védők is képesek befejezni vagy kialakítani az akciókat, ill. kevesebb gólt kap egy olyan csapat ahol a csatárok is becsülettel visszazárnak ill. letámadnak, zavart kényszerítenek ki.

Én nem szeretem az olyan játékosokat akik csak ehhez vagy csak ahhoz értenek. Egy focista tudjon bánni a labdával, tudja azt jól elrúgni. Sose értettem pl azokat a focistákat akik nem tudnak távolról pontosan lőni. Hogy lehet, hogy egy focista nem tud lőni, vagy nem tud cselezni? Mi a lószart gyakorolt gyerekkorában, hosszú éveken keresztül?

Gondolj bele, mennyivel nagyobb területen, mennyivel kiszámíthatatlanabbul játszik egy olyan csapat, ahol a teljes védelem is hasznosan részt tud venni a labdatartásban és a támadások felépítésében. Sokkal szabadabban mozoghat a középpálya és a támadósor, sokkal több a lehetőség.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#795 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Rüdiger sokat fejlődött mióta nálunk játszik - mondom ezt én, aki korábban rühellte és egy tucatvédőnek tartotta -, sokkal megfontoltabban és higgadtabban oldja meg az egyes szituációkat, nincsenek hajmeresztő megoldásai, mint korábban Roma-mezben. Elért arra a "szintre", hogy az ember tudja nagyjából, hogy mit várhat tőle. Vannak persze rosszabb meccsei, néha begőzöl és idegállapotba kerül, de egyébként konstans szállítja az átlagos vagy annál kicsit jobb teljesítményeket, mióta alapembernek számít. Klasszis sosem lesz, mert a kvalitásait tekintve nincs meg benne az a bizonyos extra, valamint túl karizmatikus személynek se mondható, amely a poszt legjobbjainál magától értetődő és nálunk az elődjénél is megvolt, de talán az ideiglenes megoldásnál azért több. Sajnos van egy pár poszt, ahol a "Chelsea-re jellemző klasszis védő/kp./csatár megtestesítője" nem szolgál jelenleg találattal. Lehet venni a németnél jobbat, ügyesebbet, intelligensebbet, de erre csak akkor kerüljön sor, ha előtte jött arra a 3-4 kritikusabb posztra ember.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#796 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:Mindenkinek szíve joga a véleménye kifejtésére, de engem meglep, hogy egyesek milyen sokra tartják Rüdiger-t. Szerintem egy átlagos focista, nem emelkedik ki igazán semmivel, de elvégzi amit megkövetel tőle a pozíciója. Nem a legégetőbb poszt, de én mindig is ideiglenes megoldásként gondoltam a németre, koránt sem a Chelsea-re elég régóta jellemző klasszis védő megtestesítője.
Rüdivel nincs gond, jól tolja. Ha mindenki úgy játszana mint ő, akkor most nem a top4ért küzdenénk.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#797 Hozzászólás Szerző: Dante »

Mindenkinek szíve joga a véleménye kifejtésére, de engem meglep, hogy egyesek milyen sokra tartják Rüdiger-t. Szerintem egy átlagos focista, nem emelkedik ki igazán semmivel, de elvégzi amit megkövetel tőle a pozíciója. Nem a legégetőbb poszt, de én mindig is ideiglenes megoldásként gondoltam a németre, koránt sem a Chelsea-re elég régóta jellemző klasszis védő megtestesítője.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolások

#798 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Dízel írta:
Botond9797 írta:Most nem leszek nagy kedvenc a fórumon, de felmerült a Rüdiger kontra Terry kérdés. Először is imádtam a Kapitányt, gyerekfejjel az "elcsúszós" tizenegyes másnapján büszkén Terry mezben mentem iskolába, hatalmas kedvencem volt. De, akármennyire fáj is ezt kimondani, szerintem a csúcsfociban lejárt a Terry, Ferdinand, Cahill típusú nagybetűs angol védők ideje. Fejlődik a foci, manapság a védőnek sem csak a "takarítás" és a fejesgól a feladata, hanem a középhátvéd mélységi irányító, aki nemcsak megszerzi és előrevágja a labdát, hanem megjátssza és indítja az akciót. Szvsz Rüdiger természetesen nem jobb, mint anno Terry, ha a védekező képességeket nézzük, de még abban is elérheti a Kapitány szintjét, jó úton halad afelé szerintem. Rüdiger viszont sokkal komlpexebb kh, a labdáinak szeme van, ügyes, van esze a játékhoz. Amikor Sarrit kinevezték, biztos voltam benne, hogy Cahill vesztére reaktiválja Luizt és Rüdi lesz a párja. Csak találjuk meg Luiz utódját, mert Rüdiger helye sztem hosszú évekig betonbiztos lehet...
Hát igen, a főnököm is olyan dolgokat akar velem elvégeztetni, ami nem az én feladatom, csak azért mert azon a pozíción, amit ki kell segíteni, nem a megfelelő emberek helyezkednek el. Erről ennyit.
Nem értek egyet ezzel az álláspontal, hogy minden játékos tudjon mindent, persze utcalány jó lenne ha C Roni még a világ legjobb kapusa is lenne egybe, de sztem nonszensz ráerőltetni mindenkire mindent, csak mert nem a megfelelő emberek lettek igazolva, vagy nem képesek ellátni az adott feladatukat.
Ha Modric és KDB játszanának előttük, Rüdiger és DL akkor is ugyanilyen stílusban tolnák, ők nemcsak rombolnak, hanem építenek is, és DL-t még esetleg lehet azzal kritizálni, hogy ez 10-ból egyszer a védőmunka rovására megy, de Rüdit semmiképpen. A liga top 5 védőjének egyike, sőt, VVD-t leszámítva senkiről sem jelenteném ki egyértelműen, hogy jobb, mint Rüdi.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#799 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Botond9797 írta:Most nem leszek nagy kedvenc a fórumon, de felmerült a Rüdiger kontra Terry kérdés. Először is imádtam a Kapitányt, gyerekfejjel az "elcsúszós" tizenegyes másnapján büszkén Terry mezben mentem iskolába, hatalmas kedvencem volt. De, akármennyire fáj is ezt kimondani, szerintem a csúcsfociban lejárt a Terry, Ferdinand, Cahill típusú nagybetűs angol védők ideje. Fejlődik a foci, manapság a védőnek sem csak a "takarítás" és a fejesgól a feladata, hanem a középhátvéd mélységi irányító, aki nemcsak megszerzi és előrevágja a labdát, hanem megjátssza és indítja az akciót. Szvsz Rüdiger természetesen nem jobb, mint anno Terry, ha a védekező képességeket nézzük, de még abban is elérheti a Kapitány szintjét, jó úton halad afelé szerintem. Rüdiger viszont sokkal komlpexebb kh, a labdáinak szeme van, ügyes, van esze a játékhoz. Amikor Sarrit kinevezték, biztos voltam benne, hogy Cahill vesztére reaktiválja Luizt és Rüdi lesz a párja. Csak találjuk meg Luiz utódját, mert Rüdiger helye sztem hosszú évekig betonbiztos lehet...
Hát igen, a főnököm is olyan dolgokat akar velem elvégeztetni, ami nem az én feladatom, csak azért mert azon a pozíción, amit ki kell segíteni, nem a megfelelő emberek helyezkednek el. Erről ennyit.
Nem értek egyet ezzel az álláspontal, hogy minden játékos tudjon mindent, persze utcalány jó lenne ha C Roni még a világ legjobb kapusa is lenne egybe, de sztem nonszensz ráerőltetni mindenkire mindent, csak mert nem a megfelelő emberek lettek igazolva, vagy nem képesek ellátni az adott feladatukat.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolások

#800 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Most nem leszek nagy kedvenc a fórumon, de felmerült a Rüdiger kontra Terry kérdés. Először is imádtam a Kapitányt, gyerekfejjel az "elcsúszós" tizenegyes másnapján büszkén Terry mezben mentem iskolába, hatalmas kedvencem volt. De, akármennyire fáj is ezt kimondani, szerintem a csúcsfociban lejárt a Terry, Ferdinand, Cahill típusú nagybetűs angol védők ideje. Fejlődik a foci, manapság a védőnek sem csak a "takarítás" és a fejesgól a feladata, hanem a középhátvéd mélységi irányító, aki nemcsak megszerzi és előrevágja a labdát, hanem megjátssza és indítja az akciót. Szvsz Rüdiger természetesen nem jobb, mint anno Terry, ha a védekező képességeket nézzük, de még abban is elérheti a Kapitány szintjét, jó úton halad afelé szerintem. Rüdiger viszont sokkal komlpexebb kh, a labdáinak szeme van, ügyes, van esze a játékhoz. Amikor Sarrit kinevezték, biztos voltam benne, hogy Cahill vesztére reaktiválja Luizt és Rüdi lesz a párja. Csak találjuk meg Luiz utódját, mert Rüdiger helye sztem hosszú évekig betonbiztos lehet...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Válasz küldése