Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#49861 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Peti! Matekozzunk egy kicsit.
A legfontosabb kupa, egyértelműen a PL, legyen egy 4 pont.
A második sajnos a BL, ez 3 pont.
Harmadik az FA, 2 pont, negyedik a Carling Cup, 1 pont.
Ezt az analógiát követve:
José első éve: 5 pont
Második: 4 pont
Harmadik: 3 pont

Szerintem ez csökkenő sorrend. Nem a trófeák számára, hanem az értékükre gondoltam. Lehet belekötni, de összekötve a mutatott játékkal, szerintem ez egyértelmű.
Only one Di Matteo!

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#49862 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

ToreAndre írta: Bilhacicának teljesen igaza van. José itt töltött 3 éve alatt folyamatosan csökkent a mutatott játék, a színvonal, és a trófea gyüjtemény is...
Csökkent a trófea gyüjtemény? Hát ez megmicsoda hüjeség?
Én csak azt tudom hogy Murival bajnokok lettünk kétszer, Ranierivel meg nem tudni. Lehet, de egyátalán nem biztos!!!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49863 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Robben még nem írt alá hozzánk, de:
Hans Robben (az apa és menedzser):
"We're nearly finished negotiating with Chelsea, Arjen will stay another five years with the club."
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49864 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:Tudod az az okom beledumálni, h ez nem szakmai vita volt.

"ki ezt személyes támadásnak tekinti, mint alkalom adtán Tore, az buta". Pl. itt is simán lebutázol xy embert, mert neked mindig igazad van...


Igazából itt még írtam néhány sort, de aztán kitöröltem, nem akarok összeveszni veled.

Ja és bocs, de azért szólok bele még, mert ez itt egy vita. És leírtam a véleményemet a vitáról. Tán tilos? :P Vagy ha veled értenék egyet akkor lehetne? :P :P :)
- Ha ez nem szakmai vita, akkor mi?
- Nem mondtam, hogy igazam van. Aki viszont ilyen vitát magára vesz, az buta. Én, te, bárki itt lebutáz, lehülyéz, le"szarjátékosoz" mindenkit, mert az a véleménye, nem "mert neki igaza van" :P a vitába nem beleszólni, nem véleményezni, hanem a végén erkölcsi tanácsot adni, számomra ez furcsa. Te nem a vitába szóltál bele, ahogy írtad, leírtad a véleményed a vitáról, illetőleg azokról, akik Toreval vitába szálltak. Ez meg csak az én véleményem.
- és mellesleg: ha velem értesz egyet, akkor mindent lehet. Ez pedig azért van, mert én vagyok itt a góré, az istenkirály, és én döntöm el, ki mit mondhat.... Azért remélem ilyenkor viccelsz. Nekem sem áll szándékomban sem veled, sem mással összeveszni. És csak nyugodtan írd be azt a néhány sort, nem vagyok sértődős :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#49865 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

bilhacica írta:
Festa írta:
Vajon chelsea szintű labdarúgó mikor érkezik :)
:O :P ;O ;) a hét kérdése :)
amugy azon gondolkodtam hogy az eszem megáll még csak most tudatosult bennem!!!! hogy a 2005 ös és 2004es jo telejsitmény és szép játék csak és kizárolag Ranieri mester tanitványai hozták ÉS amiota egyre többet elküld közülök Muri és egyre többet probál helyettük ("helyettük") venni annál szarabb a csapat. áhh szuper mérges vagyok...
Én is csíptem Ranieri-t (és az igazolásait). :wink: Most a Juve kispadján végre bizonyíthatja, hogy nyerni is tud. (Remélem nem hoz szégyent a fejünkre...idén a Parma 12. helye pl. több, mint bravúr volt)... :)

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#49866 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

szpecnaz írta:
Chelseafan írta:Ha már a Pool leigazolta Lucas Leiva-t, a MU pedig Andersont, akkor már mi is megérdemelnénk egy Alexandre Pato-t...!
utána néztem....nem tünik rossznak....majd meglátjuk mi lesz belőle....de addig is legalább shine örül...főleg ha még leigazoljuk alexet...két brazil is jön egy nyár alatt!:)
Istenek leszünk... :wink: (R. Carlos-t ezért még elhalászhattuk volna a törökök elől) :wink: :P :lol:
Ezt a tendenciát várom. :wink: Plusssz a legjobb angolokkal ötvözve...+ egy-két francia, olasz és holland... :wink: :D ...na jó, befejeztem... :lol:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#49867 Hozzászólás Szerző: undertow »

hat legalabbis tobb ertelme lenne, ha a vita targyhoz szolnal hozza ;)
a vitarol vitazni ertelmetlen, altalaban flame. erdemesebb privatban intezni.

itt puszta velemenykukonbsegol van szo, nem hiszem, hogy barki szemelyes tamadasnak vette vagy megsertodott volna. de ha tevednek szoljon az erintett akar itt, akar privatban es moderalok.

tore, te meg ne martirkodj, senki nem akar kizarni, csak vitattuk a velemenyed. hatha okosabb es bolcsebb leszel attol, hogy a mi nezopontunkbol is ralatsz a dolgokra ;)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#49868 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Tudod az az okom beledumálni, h ez nem szakmai vita volt.

"ki ezt személyes támadásnak tekinti, mint alkalom adtán Tore, az buta". Pl. itt is simán lebutázol xy embert, mert neked mindig igazad van...


Igazából itt még írtam néhány sort, de aztán kitöröltem, nem akarok összeveszni veled.

Ja és bocs, de azért szólok bele még, mert ez itt egy vita. És leírtam a véleményemet a vitáról. Tán tilos? :P Vagy ha veled értenék egyet akkor lehetne? :P :P :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49869 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A Sky információi szerint Geremi a Middlesbrough-ba tart.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49870 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:Pont akartam írni, amikor még dél körül olvasgattam ezt a vitát, hogy hagyjátok abba, mert az lesz a vége h fölöslegesen megbántjátok egymást. Egy csapatnak szurkolunk, és fogadjátok el, hogy Tore ilyen. Örüljetek hogy van még ilyen ember...

De ez csak az én véleményem. :D
Ugyanmár. Ez csak szakmai - és néha azon túlnyúló - vita. Aki ezt személyes támadásnak tekinti, mint alkalom adtán Tore, az buta. Már régen (többen nálam jóval régebben) elfogadták, hogy ő ilyen. Örülünk/örülök, hogy van még ilyen ember, akivel lehet értelemesen vitázni, nemcsak köcsögölni a másikat. De nem hiszem, hogy Tore védelemre szorulna. Az első alkalommal még szó nélkül hagytam, amikor egy többek kontra Tore vita végén csak így beleszóltál, most viszont megkérdezem: erre mi okod? Egy csapatnak szurkolunk, eszmét cserélünk, vitázunk, ki mit csinálna másképp. Egy fórumnak kb ennyi a lényege. Aki ezt nem akarja, az ne fórumozzon aktívan. Ha nyerünk, írja be, hogy én is örülök, azt szevasz. Attól viszont, hogy egy csapatnak szurkolunk, még nem kell elfogadnom azt, amit mások írnak, mintahogyan másoknak sem kell az én nézeteimet elfogadni. Ez itt erről szól, de javíts ki, ha tévednék.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#49871 Hozzászólás Szerző: Dani »

ToreAndre írta:Köszi Zsoca, tényleg köszi!:)

Vissza az eredeti témához: Dani! Miért veszed annyira biztosnak Pantelicet meg Pato-t? Valószínüleg Grimi is a Sunban olvasta...
és?
nekem azt mondta már leigazoltuk,nem kérdeztem hol olvasta,tegnap hívtam és akkor mondta,hogy aznap leigazoltuk őket.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#49872 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Köszi Zsoca, tényleg köszi!:)

Vissza az eredeti témához: Dani! Miért veszed annyira biztosnak Pantelicet meg Pato-t? Valószínüleg Grimi is a Sunban olvasta...
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#49873 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Pont akartam írni, amikor még dél körül olvasgattam ezt a vitát, hogy hagyjátok abba, mert az lesz a vége h fölöslegesen megbántjátok egymást. Egy csapatnak szurkolunk, és fogadjátok el, hogy Tore ilyen. Örüljetek hogy van még ilyen ember...

De ez csak az én véleményem. :D

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#49874 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Srácok! Túl fáradt vagyok, hogy bármire reagáljak, ráadásul ugyanazokat a köröket futjuk...nincs értelme.
Majd mindenről máshogy vélekedünk, ennyi. Nem értelek titeket, de elfogadom a más nézeteket. Vagy ezt teszitek ti is vagy kizártok a klubból. Megérteném, de nem örülnék neki.
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49875 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:
ZenZo írta:
ToreAndre írta:ZenZo: És mivan, ha nem indulsz el a csúcsról, hanem lesátorozol, élvezed a tájat és megeszed a babkonzervet?
Ha sokan pályáznak arra a csúcsra, és fel is érnek, lelökdösnek onnan. A csúcson nehéz fent maradni. (egyébként a babkonzervet megettük, sőt, talán még egy lecsót is: dupláztunk, ezt ne felejtsd el!) Jött a MU, széttaposta a kis tábortüzet, és elvágta a sátor köteleit. Az már nem rajta múlt, hogy a szél elsodorta :wink:
Akkor viszont a kitaposott úton kell menni, ugyanazokkal a felszerelésekkel, hisz tudjuk, hogy ezekkel egyszer már feljutottunk oda. Nem más úton, más kötéllel, mert eltévedhetünk és összetörhetjük a bokánkat. Lehet, hogy magasra jutunk így is, de a csúcsra nem.
De minek használjunk elavult felszerelést, ha be tudunk szerezni újat? Minek menjünk ugyanazon az úton, mikor tudjuk, minden út Rómába vezet? Azt sosem tudhatod, mikor és kivel juthatsz vissza a csúcsra. Lehet, hogy aki az első alkalommal felsegített oda, máskor pont ő húz vissza.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#49876 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:A siker jó, de millió egy dolog van előtte. Nem jó, ha az vezérel. Nem jó, ha attól vagy boldog, hogy mekkora házad vagy milyen drága kocsid van...
a profi sport, a foci a sikerrol szol. pont. mind a 22 jatekost egy cel vezerel: megnyerni a meccset. akit nem, az motivalatlan es semmi keresnivaloja egy tetmeccsen.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#49877 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta: -Ha elérénk, hogy ne utáljanak minket úgy, mint a mosott szart!
ez konnyu, egyszeruen csak nem kell soha tobbet megnyernunk semmit. rogton nem fog utalni minket senki.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49878 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:
ZenZo írta:
ToreAndre írta:A siker nem fontos! A boldog élet az. Rég rossz, ha valaki attól lesz boldog, hogy sikeres és boldogtalan, ha nem. Rég rossz!
Jó, általánosítsunk: (ha neked ez kell, aminek én nem látom értelmét, de rendben) a sikertelen ember nem boldog! Aki megbukik minden egyes vizsgáján, az nem boldog! Akit elzavarnak minden munkahelyéről, nem boldog. A siker kell az élethez, a boldogsághoz. Azt nem tudod megmagyarázni, hogy nem!
Akkor teljesen máshogy látjuk a dolgokat.
Megbuktam klimatológiából. Egy csepp boldogtalanságot sem éreztem.
Dolgoztam Tesco-ban, kirúgtak, mert sokat késtem. Egyáltalán nem voltam boldogtalan, sőt!
Jöhetnék édesanyámmal is. Akinek aztán tényleg nem áll sikerekből az élete, mégis teljesen boldog. De ezt majd a levélben hamarosan...
A siker jó, de millió egy dolog van előtte. Nem jó, ha az vezérel. Nem jó, ha attól vagy boldog, hogy mekkora házad vagy milyen drága kocsid van...
Én meg úgy látom, hogy nem érted, vagy nem akarod érteni, amit mondok. Egy vizsgán megbuktál, az egy dolog. Én is megtettem több esetben. Példának ott az összevont szigorlat. Megbuktam egyszer, nem érdekelt. Megbuktam mégegyszer, röhögtem. De amikor hetedjére is megbuktam, és ezért nem tudtam időben államvizsgázni, és egy plusz félévembe került, már rohadtul nem voltam boldog! (egyébként nyolcadjára sikerült :) )

És nem, nem az a lényeg vagy boldogság, hogy mekkora házad vagy milyen autód van. Éppen elég, ha van házad és autód... Reális célok, Tore! Engem sem érdekelnek a milliárdok, habár természetesen gyakran gondolok arra, mit tudnék kezdeni x összeggel. Bőven elégedett lennék, ha az elkövetkezendő öt évben lenne egy saját, hitelre vett házam és autóm. Akkor boldog lennék. Ha viszont nem sikerülne ezt elérni, akkor csalódott és boldogtalan lennék, mert tudom, hogy képes vagyok rá. Mert van munkahelyem, dologzom. Ez siker (főleg a munkahely manapság), és én boldog vagyok. Ha nem lenne munkám, lehet, hogy eleinte nem lennék boldogtalan, de akkor is személyes kudarcnak tekinteném, és bizony attól nem lennék boldog.
Kirúgtak a Tesoból, mert késtél. De nem érdekelt, mert maga az állás sem tett boldoggá. Ha valami megváltozik, ami tök érdektelen számodra, ne várd, hogy a változás után ez érdekes lesz.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#49879 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Ha neked a PL egyenlő a CC-pal akkor nem tehetek róla...
Simább volt a bajnoki arany a második évben?? Hát, én emlékszem még Boro elleni 3-0-ra meg Fulham elleni 0-1-re, míg az első évben a City elleni vereség volt csak...
Egyértelmű, hogy a 2004/2005-ös évben voltunk a csúcson, azóta csak lefele megyünk. És most ne számadatokkal gyere!
minden evben nem lehet bajnoksagot nyerni, foleg ennyi serulessel. irrealis elvarasaid vannak... es egyebkent is te voltal, aki darabszamra beszelt a trofeakrol.

a masodik ev teljesen egyertelmuen simabb volt. nezd vissza, hogy mindegyik fordulo utan melyik szezonban hogy alltunk a bajnoksagban. 05/06-ban vegig mi vezettuk, senkinek nem adtunk eselyt. ahogy kenyon is mondta, csak egy lo versenyzet...

azt meg vegkep nem ertem, hogy a szamadatok miert tukroznek kevesbe a realitas, mint a te szubjektiv velemenyed a 'jatek kepe' alapjan :p ;)

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#49880 Hozzászólás Szerző: Dani »

ToreAndre írta:Geri: Felsorolom
-Ha egy sikeres, győztes csapatból nem zavarnának el 4-5 játékost, hogy helyükre másokat hozzanak
-Ha minden évben max. 3 új játékos érkezne, de a legjobb, ha mondjuk csak 1!
-Ha a már jól bevált taktikát nem állítanánk félre, csakhogy X és Y is játszhasson
-Ha leszarnánk a BL-t és csak a hazai porondra összpontosítanánk
-Több saját nevelt játékos beépítése, legalább 3 évente 1-2!
-Ha elérénk, hogy ne utáljanak minket úgy, mint a mosott szart!

De tudod jól, hogy elsősorban nem a Chelsea-vel, hanem a sikeréhes, pénzorientált, undorító világgal van a bajom, ahol az emberi és természeti értékek háttérbe szorulnak. Az a menő és az az Isten, akinek pénze, hatalma van.
1.Ha egy sikeres,győztes csapatból elzavarnak 4-5 embert,valószínüleg azért,mert nem nyújtottak megfelelő teljesítményt.
Ez nem csak nálunk van,ez tök természetes.
2. Igazolunk,ez is normális,bár eddig tényleg egy kicsit,ismétlem kicsit,fejetlenül,ez kezd megváltozni,és az eleinte"fejetlennek" tűnt igazolásokat(emlékszem miket mondtál Drogbáról és Essienről...ne is tagadd!) nézd meg most... :wink:
3. a Jól bevált taktika rövid ideig jól bevált,emlékezz csak a gyors sélső játékunkra :wink: a végére úgy kiismerte a legutolsó csapat is,hogy csak úgy néztünk,változtatni kell,vele jár.
4.Leszarni a BL-t neagy isten az UEFA-t?
beteg vagy?! minden focista álma.
Már felültünk Anglia trónjára,nem egyszer,míg a BL/UEFA hiányzik.
(Nem azt mondom,nekem is többet ér a PL mint a BL de ne jelents ki ilyen abszúrdumokat!
5. Több saját nevelés?!
ezt pont most írod,amikor kezdünk fiatalokat beépíteni?!
jó nem mind saját nevelés,de akkor is...nekes semmi sem elég?! :)
6.Engem baromira nem érdekel,hogy utálnak minket.
Én szeretem a csapatom,ha szarúl játszik,ha kikapunk/kiesünk mindenhonnan,ha mákkal nyerünk,történjék bármi én Szeretni fogom a csaapatomat,azoknak a véleményét meghallgatom,akik nem szeretik,mindaddíg,amíg kultúrált hangnemben teszik és vagy elgondolkodok rajta,vagy magasról le...om,
ergó baromira nem érdekel,hogy most épp 2en vagy 2 milliárdan utálják a csapatom,ha én szeretm.
És nem csak én vagyok így vele,nem csak én vagyok Chelsea drukker.

Tore,ha mindebbe még ezen felűl belekötsz,nem azon kéne elgondolkodnod,hogy nem a Chelsea-t szereted-e,hanem egyáltalán magát a Focit mint Sportot/Sportágat,mert van más sport a világon,ha nem tetszik,nem kell ehez ragaszkodni!

Válasz küldése