Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#841 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nem igazán értem. Ha nem ingyen érkezik, hanem ennyi moneyért, akkor miért nem már most télen érkezik?

Egyébként öröm volt nézni, ahogy idén nyáron szanaszét szopatta a pool védelmét. Reméljük ezt a formáját sikerül átmentenie hozzánk is 8)
https://www.youtube.com/watch?v=jLr89Gc2O_Q" onclick="window.open(this.href);return false;
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2019. január 2., szerda 12:05-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#842 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Retek sok pénz ez egy eddig nem bizonyított, gólszáraz szélsőért. Kurvára ajánlom neki, hogy beválljon, elég volt már a sok befürdésből... Gondolom ez Sarri igazolása (őrá célzott az interjúban?), igaz csak nyáron jön, de akkor vszinű most már nem veszünk szélre senkit. Remélem megcáfol és nem a jenki Willian-t vettük meg. Azt még hozzátenném, hogy ez ugye semmit nem segít a helyzetünkön az idei évet tekintve, szóval elő kell még húzni vkit/vkiket ha a top4et el akarjuk érni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kazomester 2019. január 2., szerda 12:03-kor.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#843 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Pulisic hivatalos nyáron érkezik 58 millió font
https://www.bvb.de/News/Uebersicht/Puli ... FC-Chelsea" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.chelseafc.com/en/news/2019/ ... fer-agreed" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#844 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Olyan szempontból nem releváns az összevetés, hogy valószínűleg nem Ampadu miatt kellett távoznia Zoumának. Ampadu inkább Luiz/Chris típus, míg Zouma valószínűleg Cahill és Rüdiger elé kellett volna kerüljön. Ez cseppet sem könnyebb feladat, mint a Mina/Keane duóból padra ültetni az egyiket. Ráadásul egy jó Evertonos kölcsönnel + Cahill kiöregedésével lehet esélye Rüdivel szemben jövőre, úgyhogy én jó lépésnek tartom ezt az Evertonos kölcsönt.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#845 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta:
béla írta: Én nem vagyok annyira oda Ampaduért, kifejezetten irritált tavaly az első meccsein, amikor osztotta az észt a többieknek kis takony 16 évesként. Viszont ami rohadt nagy erőssége, az a mentalitása. Semmitől nem fél (nem fél attól,hogy hibázik pl), páros lábbal csúszik rá bárkire, ha azt hozza a helyzet, és eléggé jó labdával is.
Gyakorlatilag ugyanazért húzod le és dicséred meg :)

Szerintem semmi baj nincs azzal hogy takony 16 évesen osztotta az észt. Ha bekerülsz a felnőtt keretbe akkor felnőtt vagy, csapattag, nincs olyan hogy "jaj meghúzom magam mert én még kölyök vagyok", ezt el kell felejteni. Nyilván nem csak a tehetségének köszönhető hogy az Exeter-ben, a Chelsea-ben és a walesi válogatottban is a nagyok között számítottak rá.

Anno Zouma 19 évesen ugyan úgy leüvöltötte Cahill meg Ivanovic fejét amikor helyettük kellett melóznia.
Egyetértek, én se azt vártam volna el,hogy szarja össze magát, viszont Ampadu első néhány meccse katasztrofális volt, és a szar teljesítménye ellenére mutogatta,hogy ki mit csináljon, míg Zouma sokadjára segítette ki a két balfaszt, mire leteremtette őket. Mutogathat, de előtte mutassa meg, hogy ő jobban tudja a dolgát,mint a többiek. Nyilván ha Ethan egy fél szezonnyi jó teljesítménnyel a háta mögött csinálja ezt, azon nem húzom fel a szemöldököm.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#846 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

béla írta: Én nem vagyok annyira oda Ampaduért, kifejezetten irritált tavaly az első meccsein, amikor osztotta az észt a többieknek kis takony 16 évesként. Viszont ami rohadt nagy erőssége, az a mentalitása. Semmitől nem fél (nem fél attól,hogy hibázik pl), páros lábbal csúszik rá bárkire, ha azt hozza a helyzet, és eléggé jó labdával is.
Gyakorlatilag ugyanazért húzod le és dicséred meg :)

Szerintem semmi baj nincs azzal hogy takony 16 évesen osztotta az észt. Ha bekerülsz a felnőtt keretbe akkor felnőtt vagy, csapattag, nincs olyan hogy "jaj meghúzom magam mert én még kölyök vagyok", ezt el kell felejteni. Nyilván nem csak a tehetségének köszönhető hogy az Exeter-ben, a Chelsea-ben és a walesi válogatottban is a nagyok között számítottak rá.

Anno Zouma 19 évesen ugyan úgy leüvöltötte Cahill meg Ivanovic fejét amikor helyettük kellett melóznia.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#847 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta: - Christensen-nek volt egy gyenge periódusa tavaly, de azért elképesztően jó játékos lesz. Szintén mellette szól hogy Luiz-hoz hasonlóan nagyon jól passzol, kiváló mélységi indításai vannak, Sarri-nak szerintem ez szimpatikusabb mint Zouma "bazdelőre" módszere, ezért leginkább Mourinho volt oda.

- Ampadu szintén kiemelkedően tehetséges, egyedül a fizikuma az ami gyengébb mint Zoumának. Hihetetlen hogy berobbant tavaly 16 évesen a semmiből érkezve, a Lyon ellen is baromi jó volt. Ráadásul az ő esetében az is nagy lépés lenne ha 15 meccset játszana az idényben EL- és kupameccseken, míg a franciának ez inkább visszalépés lenne. Ampadut mindenképp itt kell tartani.
Én nem vagyok annyira oda Ampaduért, kifejezetten irritált tavaly az első meccsein, amikor osztotta az észt a többieknek kis takony 16 évesként. Viszont ami rohadt nagy erőssége, az a mentalitása. Semmitől nem fél (nem fél attól,hogy hibázik pl), páros lábbal csúszik rá bárkire, ha azt hozza a helyzet, és eléggé jó labdával is. Ha Christensennek lenne ilyen mentalitása nem lenne kérdés,hogy klasszis matéria.
Николаевич írta:
Én is nagyon kedvelem Zoumát, de végigfutva a neveken nem lehetett maradása. Nyilván a hg-kvóta is szempont, ha nem lenne akkor szerintem biztos hogy inkább Drinkwater-től szabadulnánk meg mint Baka-tól, meg gondolom azt se bánná Sarri ha Batyu maradt volna Abraham helyett, de ez van.
A HG dologhoz annyit fűznék hozzá,hogy Baka, Michy és Zouma távozásával 16 non-HG játékosunk maradt, ha Kalast meg Piazont nem számoljuk. Szóval a HG-kvótának valószínűleg nem volt olyan nagy szerepe a távozók kilétében

Még mindig sokan vagyunk, Mosest és egy középpályást még el kellene passzolni valahova, szóval benne lehet még akár DD távozása is.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#848 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:
Szerintem egyszerűen nincs már itt helye Zouma-nak. Te kit küldenél el?

- Christensen-nek volt egy gyenge periódusa tavaly, de azért elképesztően jó játékos lesz. Szintén mellette szól hogy Luiz-hoz hasonlóan nagyon jól passzol, kiváló mélységi indításai vannak, Sarri-nak szerintem ez szimpatikusabb mint Zouma "bazdelőre" módszere, ezért leginkább Mourinho volt oda.

- Ampadu szintén kiemelkedően tehetséges, egyedül a fizikuma az ami gyengébb mint Zoumának. Hihetetlen hogy berobbant tavaly 16 évesen a semmiből érkezve, a Lyon ellen is baromi jó volt. Ráadásul az ő esetében az is nagy lépés lenne ha 15 meccset játszana az idényben EL- és kupameccseken, míg a franciának ez inkább visszalépés lenne. Ampadut mindenképp itt kell tartani.
Ezt a két játékost egy top formában lévő Zouma reggelire fogyasztaná el. Christensent egy komolyabb fizikumú csatár bedarálja, míg a csozé alatti Zoumára félve vezették rá a labdát. Szóval a kérdés inkább az, hogy egy ilyen komoly sérülés után képes lehet-e még olyan teljesítmény nyújtani Zouma, mint pár éve. De attól félek, hogy nem és akkor sajnos tényleg nincs maradása. Ami számomra az egyik legfájóbb pont lenne, mert egyszerűen imádtam nézni a palit, amikor beast módban tolta. Ampadu valóban tehetséges, technikás, bár ha ránézek benne sem egy bika védőt látok, hanem egy bankettre melegítő szüzességét elveszteni készülő tinit. De rendben ez még változhat, viszont még nem itt és nem ennyi lehetőséggel amit valszeg kapni fog. Pont ezért véleményem szerint a legfiatalabbnak egy 16 évesnek kellene kölcsönbe mennie, hogy minél több játékpercet kapjon,
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Átigazolások

#849 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

focimark írta:Az Everton most vette Minat, ott van Keane is, valamint Holgate, aki ugyan nem jobb nala, de megiscsak angol es az o jatekosuk, nem egy kolcson jatekos. Valoszinuleg ok mind elotte lesznek a sorban. Nem vagyok benne biztos, hogy a legjobb helyre adtuk kolcson.
Én bírom Zouma-t. Sajnálom, hogy nem "nálunk" bizonyíthat...

A Barca igen rövid idő alatt, egészen tisztességesen "kaszált" Yerry Mina adás-vételével...
https://www.transfermarkt.com/yerry-min ... ler/289446" onclick="window.open(this.href);return false;

A nyári "játékosmozgásokat" elnézve, az Everton még a végén a Premier League Top6-ból is kiszorítja az Arsenal-t... :)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#850 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Dante írta:
Kit érdekel, hogy mit tudott volna. Ezt szeretem, classic Chelsea.
Szerintem egyszerűen nincs már itt helye Zouma-nak. Te kit küldenél el?

5 középhátvédünk van:

- Cahill nem világklasszis, de baromi tapasztalt, bármilyen meccsen be lehet tenni, tűri a padozást és homegrown, az ő helye nem kérdés.

- Luiz sokkal komplexebb és tehetségesebb játékos mint Zouma és szintén nagyon komoly tapasztalata van, Zouma-nak meg kb. 0 a nemzetközi rutinja.

- Rüdiger nagyon meggyőző volt tavaly, szerintem nincs edző aki eladta volna őt Happy-ért.

- Christensen-nek volt egy gyenge periódusa tavaly, de azért elképesztően jó játékos lesz. Szintén mellette szól hogy Luiz-hoz hasonlóan nagyon jól passzol, kiváló mélységi indításai vannak, Sarri-nak szerintem ez szimpatikusabb mint Zouma "bazdelőre" módszere, ezért leginkább Mourinho volt oda.

- Ampadu szintén kiemelkedően tehetséges, egyedül a fizikuma az ami gyengébb mint Zoumának. Hihetetlen hogy berobbant tavaly 16 évesen a semmiből érkezve, a Lyon ellen is baromi jó volt. Ráadásul az ő esetében az is nagy lépés lenne ha 15 meccset játszana az idényben EL- és kupameccseken, míg a franciának ez inkább visszalépés lenne. Ampadut mindenképp itt kell tartani.

Én is nagyon kedvelem Zoumát, de végigfutva a neveken nem lehetett maradása. Nyilván a hg-kvóta is szempont, ha nem lenne akkor szerintem biztos hogy inkább Drinkwater-től szabadulnánk meg mint Baka-tól, meg gondolom azt se bánná Sarri ha Batyu maradt volna Abraham helyett, de ez van.

Apropó, Batshuayi.. Sajnálom hogy nem maradt, szerintem inkább Giroud-t kellett volna eltakarítani, de a Valencia szerintem jó választás, baromi szép támadófocit játszanak, hasonló a stílusuk a Dortmundéhoz, szerintem jól fog neki menni a játék. Giroud szerződése lejár, Morata sorsa meg ki tudja mi lesz ha ez a szezon se jön össze, szóval egy jó szezon után talán végre komolyan veszik itt is.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#851 Hozzászólás Szerző: focimark »

Az Everton most vette Minat, ott van Keane is, valamint Holgate, aki ugyan nem jobb nala, de megiscsak angol es az o jatekosuk, nem egy kolcson jatekos. Valoszinuleg ok mind elotte lesznek a sorban. Nem vagyok benne biztos, hogy a legjobb helyre adtuk kolcson.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#852 Hozzászólás Szerző: Dante »

Kit érdekel, hogy mit tudott volna. Ezt szeretem, classic Chelsea.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#853 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

http://www.evertonfc.com/news/2018/08/10/zouma" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#854 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szabi írta:
kazomester írta:Un nuevo murciélago llega a Valencia...

#mismoclubnuevaera https://t.co/nGjI2EEvSO" onclick="window.open(this.href);return false;

Sok sikert neki, remélem szépen termel majd és jövőre hasznunk lesz belőle (így vagy úgy).
Spanish loan for Batshuayi
https://www.chelseafc.com/en/news/2018/ ... -batshuayi" onclick="window.open(this.href);return false;

Nincsen opciós joguk elvileg.
An agreement in principle has been reached for Michy Batshuayi to go on loan to Valencia this season, with no option to buy included.

Zouma pedig megy az Evertonhoz, félhivatalos:
@Everton 2 ó
Marco Silva says a loan deal for @KurtZouma is "almost done" but is not yet official. #EFC
Ha jól teljesít akkor talán felkelti Sarri figyelmét, de ha mégsem kell nekünk, akkor eladhatjuk jó pénzért.

Zouma dettó.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#855 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Un nuevo murciélago llega a Valencia...

#mismoclubnuevaera https://t.co/nGjI2EEvSO" onclick="window.open(this.href);return false;

Sok sikert neki, remélem szépen termel majd és jövőre hasznunk lesz belőle (így vagy úgy).
Nekünk abból lenne hasznunk, ha Morata kezdene el végre gólokat termelni...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#856 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kazomester írta:Un nuevo murciélago llega a Valencia...

#mismoclubnuevaera https://t.co/nGjI2EEvSO" onclick="window.open(this.href);return false;

Sok sikert neki, remélem szépen termel majd és jövőre hasznunk lesz belőle (így vagy úgy).
Spanish loan for Batshuayi
https://www.chelseafc.com/en/news/2018/ ... -batshuayi" onclick="window.open(this.href);return false;

Nincsen opciós joguk elvileg.
An agreement in principle has been reached for Michy Batshuayi to go on loan to Valencia this season, with no option to buy included.

Zouma pedig megy az Evertonhoz, félhivatalos:
@Everton 2 ó
Marco Silva says a loan deal for @KurtZouma is "almost done" but is not yet official. #EFC
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#857 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Un nuevo murciélago llega a Valencia...

#mismoclubnuevaera https://t.co/nGjI2EEvSO" onclick="window.open(this.href);return false;

Sok sikert neki, remélem szépen termel majd és jövőre hasznunk lesz belőle (így vagy úgy).

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#858 Hozzászólás Szerző: Dízel »

GereZsolt írta:
edeskeves írta:
Megyó írta:Elnézést, hogy beleszólok és újat sem fogok mondani, de botrányosan kiábrándító Morata, minden téren.
Még Torresnél is nagyobb csalódás.
1 szezon utan meg honnan tudjuk mi sul ki belole? Torrest szerettem nagyon, attol fuggetlenul, hogy nem volt tul eredmenyes mindig megvedtem, de az elso szezonjaban messze nem lott ennyi golt sem es ugye rendelkezett mar PL tapasztalattal is. Szoval ez szerintem meg nem helytallo kijelentes.
Iden eldol, hogy lesz e belole valami, ha nem fejlodik es szedi ossze magat, utana tanulva a multbol hagyjuk es probaljunk meg valaki mast.
Szerencsétlen Torres legalább a játék többi elemében mutatott valamit (nem sokat, de legalább nem volt konstans fék).
Ez a díszpinty Alvaro asrácaszomszédból Morata viszont a hajtás minimális jelét mutatja, fetreng, pofázik, valamint az ittlenniakarása a drága exkapusunkét tükrözi számomra, pont ugyanaz a püfölnivaló ostoba, bamba pofa.
Rosszul vagyok a suta, nyegle megjelenésétől...véleményem szerint a valaha volt legnagyobb Chelsea flop (Sheva, Mutu, Veron, Torres, Swp hozzá képest sztárjátékosok és klub legendák szintjén vannak).
Az ő leigazolása kb a Liverpool angol játékos spending spreejébe illik bele. 70 milla egy Crouchért gyakorlatilag (lábbal életképtelen).
Az a probléma, hogy ezzel még nem is túloztál.
Most nem azért az 1 kihagyott 11-esért amit a felkészülési időszakban lőtt, mert mindenki hibázott 11-est, Drogba és Lampard is, (na jó ők nem sokat...) :)
De nálam a magabiztosság bizonyítéka az, hogy ha odaállítanak a 11-eshez, bebaszod mint a utcalány élet. Ez nem bazmeg, ez kihagyja... Mit kell még tenni neki? Üres kapuba talán belőné?

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#859 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

edeskeves írta:
Megyó írta:Elnézést, hogy beleszólok és újat sem fogok mondani, de botrányosan kiábrándító Morata, minden téren.
Még Torresnél is nagyobb csalódás.
1 szezon utan meg honnan tudjuk mi sul ki belole? Torrest szerettem nagyon, attol fuggetlenul, hogy nem volt tul eredmenyes mindig megvedtem, de az elso szezonjaban messze nem lott ennyi golt sem es ugye rendelkezett mar PL tapasztalattal is. Szoval ez szerintem meg nem helytallo kijelentes.
Iden eldol, hogy lesz e belole valami, ha nem fejlodik es szedi ossze magat, utana tanulva a multbol hagyjuk es probaljunk meg valaki mast.
Szerencsétlen Torres legalább a játék többi elemében mutatott valamit (nem sokat, de legalább nem volt konstans fék).
Ez a díszpinty Alvaro asrácaszomszédból Morata viszont a hajtás minimális jelét mutatja, fetreng, pofázik, valamint az ittlenniakarása a drága exkapusunkét tükrözi számomra, pont ugyanaz a püfölnivaló ostoba, bamba pofa.
Rosszul vagyok a suta, nyegle megjelenésétől...véleményem szerint a valaha volt legnagyobb Chelsea flop (Sheva, Mutu, Veron, Torres, Swp hozzá képest sztárjátékosok és klub legendák szintjén vannak).
Az ő leigazolása kb a Liverpool angol játékos spending spreejébe illik bele. 70 milla egy Crouchért gyakorlatilag (lábbal életképtelen).

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#860 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Megyó írta:Elnézést, hogy beleszólok és újat sem fogok mondani, de botrányosan kiábrándító Morata, minden téren.
Még Torresnél is nagyobb csalódás.
1 szezon utan meg honnan tudjuk mi sul ki belole? Torrest szerettem nagyon, attol fuggetlenul, hogy nem volt tul eredmenyes mindig megvedtem, de az elso szezonjaban messze nem lott ennyi golt sem es ugye rendelkezett mar PL tapasztalattal is. Szoval ez szerintem meg nem helytallo kijelentes.
Iden eldol, hogy lesz e belole valami, ha nem fejlodik es szedi ossze magat, utana tanulva a multbol hagyjuk es probaljunk meg valaki mast.

Válasz küldése