Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#901 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gyerekek, ez a nap is eljött. Nem is tudom hol kezdjem, nehéz. Nem vagyok a szavak embere, inkább csak annyit mondanék, köszönünk mindent Jeremie! Örökké emlékezni fogunk rád!

Jeremie Boga has left Chelsea and joined Sassuolo on a permanent deal.

The 21-year-old leaves for Serie A having made one senior appearance for Chelsea.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolások

#902 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Én kifejezetten örülök Jorginhonak, régóta feltűnt a Napoliban. Ha másért nem lehet, annak azért örülhetünk, hogy nem a Barkley-Drinkwater polcról válogatott most a vezetőség.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#903 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Николаевич írta:Tudom hogy sokan nem izgatottak Jorginho miatt, de a klub jelenlegi helyzetét nézve komoly igazolás és Sarri tudja őt használni. Kanté és ő is baromi jó játékosok, ők ketten a közeppályán már egy elég jó kiindulópont a kiváló kp-védekezésre és a gyors labdakihozatalokra.
Én bízom benne, de ő csak az első lépés.
Attól tartok, hogy mivel éles meccsen nem tudja még Sarri mire képes a csapat, nehéz betömni a lyukakat. Pl fogalma sincs hogy willian és pedro inkompetens támadásban.
Golovint mindenképp el kéne hozni még, és jobb szélre valaki ütős upgrade playert aztan meglátjuk.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#904 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Tudom hogy sokan nem izgatottak Jorginho miatt, de a klub jelenlegi helyzetét nézve komoly igazolás és Sarri tudja őt használni. Kanté és ő is baromi jó játékosok, ők ketten a közeppályán már egy elég jó kiindulópont a kiváló kp-védekezésre és a gyors labdakihozatalokra.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#905 Hozzászólás Szerző: Dante »

Chalobah, Aké, Zouma... Szerencsére szimpatikus játékosok érkeztek pótlásként, jobb képességekkel.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#906 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szabi írta:
kazomester írta:Az 5ös mezszáma csak tovább erősíti a feltételezést, hogy Zouma megint kölcsönbe megy, netán el is adjuk...
Elég szomorú egyébként, hogy Drinkwater és Barkley foglalja a 6-os és 8-as mezszámot...
Majd Golovin megfosztja Barkley-t :)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#907 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kazomester írta:Az 5ös mezszáma csak tovább erősíti a feltételezést, hogy Zouma megint kölcsönbe megy, netán el is adjuk...
Elég szomorú egyébként, hogy Drinkwater és Barkley foglalja a 6-os és 8-as mezszámot...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#908 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Az 5ös mezszáma csak tovább erősíti a feltételezést, hogy Zouma megint kölcsönbe megy, netán el is adjuk...

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#909 Hozzászólás Szerző: focimark »

Jorginho Hivatalos!
https://www.chelseafc.com/en/news/2018/ ... mes-a-blue" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#910 Hozzászólás Szerző: emsanya »

17-year old Chelsea defender Johnathan Panzo has joined Monaco on a permanent transfer. (Hivatalos, Monaco)

Sok sikert kiscsávó!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#911 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Közben eladtuk a klub legrégebbi játékosát, Delac-ot. RIP legend :cry:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#912 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Crewe Alexandra's teenage striker George Nunn has signed for Premier League side #Chelsea. [BBC Radio Stoke]
It is understood Crewe will receive about £300,000 compensation from #Chelsea for teenager George Nunn. [BBC Radio Stoke]
8)

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#913 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Nem szoktam panaszkodni, kvázi azt is leszarom, hogy tegnap simán kikaptunk. De az jelenleg jobban idegesít, hogy most cseréltünk az Ágyúsokkal, pár éve ők vették a tehetségesnek bizonyuló játékosokat, meg az ilyen újrahasznosított playereket. Remélem menni fog Giroud-nak, meg Palmierinek, és Barkleynek is, viszont nem érzem azt a dominanciát a klubnál, ami anno megvolt. Régen egy Aubemayangot simán leigazoltunk volna, ahogy Hazard-ért is versenyben voltunk, viszont az elmúlt pár év alapján a top játékosok igazolásáról szerintem lemondtunk. Nincsen baj azzal, hogy többnyire középszer, hajtós játékosokkal vagyunk tele (Moses, Alonso, Wilian), mert az akarat és hajtás is nagyot tud dobni ha megvan az összhang, lásd régi BL döntős Dortmund. Viszont az hogy nincs egy értelmes irányítónk a csapatban, az eléggé szomorú, a szajíz meg még keserűbb, ahogy jönnek fel az új tehetségek nevei, mi pedig csak nézzük, ahogyan a nagyok elkapkodják, őket, nekünk pedig egy pletyka sem készül róla a legigénytelenebb sportlapokon sem.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#914 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jó váltótársa lehet Morata-nak, akinek egyre többször jön elő hát sérülése sajnos. És azért rúgott 105 gólt az arsenalban, úgy hogy azért nem mindig ő volt a kezdő csatár.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6895
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#915 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Már az Arsenalosok hisztije miatt megérte Snake-t leigazolni. 8) Reméljük rá fog cáfolni mindenkire. Én hiszek benne.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#916 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Télhez mérten szerintem sikeres átigazolási időszakon vagyunk túl. Nem Psg mércével mérve persze, de erősödött a keret. Több a csere lehetőség.
Értelemszerűen nyáron ennél nagyobb volumenű változás várható. Ami a szezon korrekt lezárásához kell, szerintem rendelkezésünkre áll.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#917 Hozzászólás Szerző: Szabi »

béla írta:
Szabi írta:Abraham ugyan jól kezdte a szezont, de jelenleg a Swansea-ban sem alapember, egy Jordan Ayew kiszorítja... Ha valamit szeretne nálunk a jövőben, az ilyen alacsonyra tett lécet azért meg kéne ugornia.
Sérült.
A sérülése előtt is inkább csereként vették már számításba. Míg az első 10-12 fordulóban fix kezdőnek számított.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#918 Hozzászólás Szerző: béla »

Szabi írta:Abraham ugyan jól kezdte a szezont, de jelenleg a Swansea-ban sem alapember, egy Jordan Ayew kiszorítja... Ha valamit szeretne nálunk a jövőben, az ilyen alacsonyra tett lécet azért meg kéne ugornia.
Sérült.

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolások

#919 Hozzászólás Szerző: White »

danko úr avatarod miatt megérte azt a pár millát 8)
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9327
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#920 Hozzászólás Szerző: Bubi »

GereZsolt írta: Komolyan nem értelek, miért tegyük tönkre a kissrác karrierjét. Menjen még 2-3 évig kölcsönbe rendszeres játéklehetőséggel és utána meglátjuk mi lesz belőle. Ha választani kéne, hogy Zsírúr vagy Abraham menjen be a barca ellen nem sokat hezitálnék azért.
Nem 8. számú lenne hanem második. Ráadásul nem egy kirobbanthatatlan Costa van előtte, hanem egy igen gyenge Morata. Sokat játszhatna, de nyilván nem gondolják elég érettnek hozzá. Az se mellékes, hogy milyen közegben fejlődhetne, kiktől tanulhatna.

Én meg azt nem értem aki örül Giroudnak és teljesen kézenfekvőnek tartja, hogy az Arsenal levetett rongyaival erősítünk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése