Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolások

#941 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

béla írta:Azért az érdekes,hogy ha nálunk lesérül valaki hosszú időre, akkor kidobjuk a kukába, de ezzel szemben sorra hozzuk ide a sérülésük után semmit sem játszó játékosokat,hogy majd mi újra felépítjük őket (van Ginkel-Barkley,Baba-Emerson, Zouma-Rüdiger félig-meddig).
Ebben mi a logika?
semmi csak annyi hogy mi elengedtük ezt a nyagycsapat dolgot
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#942 Hozzászólás Szerző: béla »

Azért az érdekes,hogy ha nálunk lesérül valaki hosszú időre, akkor kidobjuk a kukába, de ezzel szemben sorra hozzuk ide a sérülésük után semmit sem játszó játékosokat,hogy majd mi újra felépítjük őket (van Ginkel-Barkley,Baba-Emerson, Zouma-Rüdiger félig-meddig).
Ebben mi a logika?

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#943 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Egyébként annyira én se vagyok most kibukva és szerintem tényleg nincs miért.

Ahogy Conte mondaná, "I repeat, the premier league is over". Akkor is a City nyerne, ha megvesszük Neymart és Maradonat... a Bl indulást érő hely pedig meg kellene, hogy legyen, így is...

A 2 játékos aki érkezett: nem lefutott, nem öreg, nem egy ostoba gyökér. Középszerek-e? Fogjuk rá, de azért benne van mindkettőben, a korából adódóan, hogy szintet léphet (nem 10 szintet, de 1-et, amivel, ha más nem, legalább szélesedik a keret és lesz minőségi, nem csak alibi csere)

Amúgy ebben semmi pozitív hozzáállás maszlag nem lesz, de nekem abszolút a nyár vége lesz a mérvadó. A nyári aktivitásunk után ki fog bennem alakulni egy egyértelmű gondolat, hogy a klub elengedte a kiválóságra való törekvést, vagy sem. Nem lehet tovább húzni, a nyáron, ha a januárihoz hasonló szintű játékosok érkeznek, akkor elfogadom, hogy a címek iránti vágyat el lehet engedni és marad a nyílt sisakos küzdelem a top 6-ban. A másik forgatókönyvet ismerjük, elköltünk 200-300 milliót és így megtartjuk Hazardot, Contet, stb.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#944 Hozzászólás Szerző: béla »

emsanya írta:Jó esetben csak egy bal WB érkezését vártam és megérkezett. Ezen felül jött még egy kreatív ember, Barkley meg este beesik még Giroud. 3 embert igazolunk télen, ebben nem hittem volna.
Csak előrébb nem vagyunk :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#945 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jó esetben csak egy bal WB érkezését vártam és megérkezett. Ezen felül jött még egy kreatív ember, Barkley meg este beesik még Giroud. 3 embert igazolunk télen, ebben nem hittem volna.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#946 Hozzászólás Szerző: Pityee »

zoli0415 írta:Emerson signs
Emerson Palmieri has today become the latest addition to the Chelsea squad after completing a transfer from Italian side Roma.

The 23-year-old has signed a four-and-a-half-year contract and will wear the number 33 shirt

http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... signs.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Hurrá...továbbra is tartom, hogy semmivel sem vagyunk előrébb, mintha Kenedyt vagy Babát megtartottuk volna másodiknak. Tök mindegy, üdv itt...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#947 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Emerson signs
Emerson Palmieri has today become the latest addition to the Chelsea squad after completing a transfer from Italian side Roma.

The 23-year-old has signed a four-and-a-half-year contract and will wear the number 33 shirt

http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... signs.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#948 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Ross Barkley - Player Analysis - How will He Improve Chelsea?

https://www.youtube.com/watch?v=pjvTIlaPPjk" onclick="window.open(this.href);return false;

Kép

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#949 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta:Engem még mindig az érdekelne legjobban, hogy milyen állapotban van, nem nagyon írják mikor játszhat, 1-2 honap vagy 1-2 hét. Volt egy komoly comb sérülése, még rehabozik vagy rendesen edz?
Február előtt valószínűleg nem lesz bevethető.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#950 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Engem még mindig az érdekelne legjobban, hogy milyen állapotban van, nem nagyon írják mikor játszhat, 1-2 honap vagy 1-2 hét. Volt egy komoly comb sérülése, még rehabozik vagy rendesen edz?

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#951 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Szerintem sem rossz igazolás, angol, még elég fiatal, több poszton bevethető és brutál olcsón jött. Drinkwaternek is örültem volna, ha nem a kétszereséért jön. Jó kiegészítők lesznek. Sosem lesz Lampard, de nem az a kedvtelen szart fogja előadni mint Willian az tuti. Ha nyáron igazolunk normális támadóközéppályást és nem ő volt a szuperigazolásunk, akkor szerintem megérte.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#952 Hozzászólás Szerző: Dante »

Én örülök neki, de ez elég rossz jel Ruben jövőjére nézve. A több tapasztalaton kívül más nem nagyon szól Ross mellett.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolások

#953 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pénzügyi befektetésnek nem rossz mert már most kb dupláját éri annak mint amennyiért vettük, de kétlem hogy meghatározó játékos lenne belőle. Soha nem láttam benne azt amiért elvileg minden nyáron megkörnyékezték a nagy csapatok, valószínűleg az angol nemzetisége miért volt mindig a felhajtás körülötte. Aztán remélem rám cáfol, azért szurkolok neki.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Átigazolások

#954 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Most, hogy kezdünk átállni a 3-5-2-es rendszerre, kellett valaki, aki a középpályáról is tud gólt szerezni (Fabregas inkább osztogat, Bakayoko pedig bebizonyította, hogy nem tud befejezni), ő lehet az az ember. Fiatal, nagy benne a potenciál, tuti fog profitot hozni, ha esetleg mégse válik be és eladjuk, és pályára léphet minden versenysorozatban, szerintem nem baj, hogy jött (bár nyilván nem egy álomigazolás). A Carroll-pletykákat (és a vele jövő égszakadást-földindulást) meg szerintem felesleges komolyan venni.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#955 Hozzászólás Szerző: focimark »

2-3 évvel ezelőtt nagyon örültem volna neki, akkor még a Barcahoz is pletykálták, Xavi is nyilatkozta, hogy szerinte helye lenne ott. Azóta nem hiszem, hogy rosszabb lett, talán beleszürkült az Evertonba, szerintem jót tehet neki a csapatváltás.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#956 Hozzászólás Szerző: Gaba »

bules írta:Biztos rohadt jó játékos, hogyha egy Everton is megválik tőle :roll:
Sam papa nyilatkozta nem olyan rég,hogy bárcsak megtarthatná,de nincs rá esély.

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Átigazolások

#957 Hozzászólás Szerző: bules »

Zsolti írta:
bules írta:Biztos rohadt jó játékos, hogyha egy Everton is megválik tőle :roll:
Szezon végén lejárt volna a szerződése gondolom maradni nem akart igy legalább kaptak érte pénzt nyáron ingyen elment volna.
Sok Everton meccset láttam az elmúlt években, tőle sosem voltam elájulva, de cáfoljon rám...

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Átigazolások

#958 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

bules írta:Biztos rohadt jó játékos, hogyha egy Everton is megválik tőle :roll:
Szezon végén lejárt volna a szerződése gondolom maradni nem akart igy legalább kaptak érte pénzt nyáron ingyen elment volna.

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Átigazolások

#959 Hozzászólás Szerző: bules »

Biztos rohadt jó játékos, hogyha egy Everton is megválik tőle :roll:

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#960 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kazomester írta:
edeskeves írta:Az a no :shock: :P
A női Emenalo :D
Luxus kiadasban :D

Válasz küldése