Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#1141 Hozzászólás Szerző: focimark »

Ha mar hazonbeluli megoldas, akkor Baker mondjuk bevallhat...de ha csak ligakupaba jatszana azert felesleges itt tartani.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#1142 Hozzászólás Szerző: kazomester »

:cry: :cry: :cry: Várható volt, játszani akar és meg is érdemli... Sztem Matity és menni fog, elég sokat cikkeznek róla, hogy külön edz, tudja ő is, hogy Baka helyette jön. Számíottam rá, hogy de most nagyon fáj a szívem Chalo-ért :cry: Nagyon remélem, hogy berobban és sok sikert kívánok neki :!:

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolások

#1143 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Николаевич írta:Sajnálom Chalo-t, remélem odaver a Watford-ban (megint) és 2-3 év múlva visszatér már mint komoly igazolás. Sok sikert!

Kíváncsi vagyok mi lesz így kp-fronton. Adott Kanté és Bakayoko akik valószínű kezdők lesznek, plusz Fábregas aki nem úgy tűnik hogy távozik. Matic nem valószínű hogy marad(Inter vagy MU), ha távozik akkor viszont kelleni fog még egy középpályás, gyakorlatilag egy olyan ember kell aki 4. a rangsorban de azért magas minőséget képvisel. Megoldjuk házon belül vagy jön valaki?
ha csak a mu vinné maticot én azt mondom maradjon!! oké kapnánk érte elég jó pénzt, de látjuk mit csinálunk a pénzzel semmit... legalább neki megvannak a képességei mégha csak nagyon ritkán jön elő mostanában akkor is. a sallang ginkelnél meg a többinél mindenképp jobb. és mivel nem lesz bérelt helye már a kezdőben talán összekapja magát.
ha meg inter akkor adják cserébe mariot vagy brozovicot :roll:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#1144 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Sajnálom Chalo-t, remélem odaver a Watford-ban (megint) és 2-3 év múlva visszatér már mint komoly igazolás. Sok sikert!

Kíváncsi vagyok mi lesz így kp-fronton. Adott Kanté és Bakayoko akik valószínű kezdők lesznek, plusz Fábregas aki nem úgy tűnik hogy távozik. Matic nem valószínű hogy marad(Inter vagy MU), ha távozik akkor viszont kelleni fog még egy középpályás, gyakorlatilag egy olyan ember kell aki 4. a rangsorban de azért magas minőséget képvisel. Megoldjuk házon belül vagy jön valaki?

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#1145 Hozzászólás Szerző: béla »

Chalobah hivatalos,permanent.
Fogy a keret rendesen :D

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolások

#1146 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

BAKAYOKO
https://www.instagram.com/p/BWgF9NkhQcR ... al14&hl=hu" onclick="window.open(this.href);return false; :mrgreen:
ki ez mellette emenalo fia? :lol:

CHALOBAH
https://www.watfordfc.com/teams/first-t ... ah-returns" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#1147 Hozzászólás Szerző: kazomester »

https://www.chelseafc.com/news/latest-n ... north.html Áhhá, szóval ez foglalta le eddig az erőforrásainkat! Na de végre megköttetett az üzlet. Sok sikert neki.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#1148 Hozzászólás Szerző: Megyó »

béla írta:
Megyó írta:Ezt már többször le akartam írni srácok, hogy ez nem biztos, hogy ilyen fekete-fehér :) Úgy értem, ez nem úgy működik, hogy van egy persely, abba belerakjuk az eladott játékos árát és ha venni akarunk, akkor belenézünk. Kár kiindulni abból, hogy mennyi jött be az eladott játékosokból.
Az teljesen igaz,hogy nem perselyként működik.

Az viszont túlzás,hogy kár abból kiindulni,hogy mennyiért adtunk el játékost.
Nyilván nagyobb eséllyel fogunk költekezni,ha 200 millió folyik be, mint ha 20.
Nyilván, de összeadtatok már 200 milliót, vagy akár még többet. Ennyi erővel 90 milliót le is lehet pakolni Dybalaért és kész a nyár :)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#1149 Hozzászólás Szerző: béla »

Megyó írta:Ezt már többször le akartam írni srácok, hogy ez nem biztos, hogy ilyen fekete-fehér :) Úgy értem, ez nem úgy működik, hogy van egy persely, abba belerakjuk az eladott játékos árát és ha venni akarunk, akkor belenézünk. Kár kiindulni abból, hogy mennyi jött be az eladott játékosokból.
Az teljesen igaz,hogy nem perselyként működik.

Az viszont túlzás,hogy kár abból kiindulni,hogy mennyiért adtunk el játékost.
Nyilván nagyobb eséllyel fogunk költekezni,ha 200 millió folyik be, mint ha 20.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#1150 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Ezt már többször le akartam írni srácok, hogy ez nem biztos, hogy ilyen fekete-fehér :) Úgy értem, ez nem úgy működik, hogy van egy persely, abba belerakjuk az eladott játékos árát és ha venni akarunk, akkor belenézünk. Kár kiindulni abból, hogy mennyi jött be az eladott játékosokból.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolások

#1151 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

béla írta:
emsanya írta:Nagyjábol 6-7 ember már távozott a téli átigazolási és mostani időszakban együttvéve.
5-en távoztak,akik ténylegesen az első csapathoz tartoztak(Terry,Oscar,Mikel,Iva és Begovic)
Pénzben ez kb 100 millió bevételt jelent a téli meg a mostani átigazolási időszakban,ami azért már jó alap a nyári bevásárláshoz.
cuadrado is eltávozott

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#1152 Hozzászólás Szerző: béla »

emsanya írta:Nagyjábol 6-7 ember már távozott a téli átigazolási és mostani időszakban együttvéve.
5-en távoztak,akik ténylegesen az első csapathoz tartoztak(Terry,Oscar,Mikel,Iva és Begovic)
Pénzben ez kb 100 millió bevételt jelent a téli meg a mostani átigazolási időszakban,ami azért már jó alap a nyári bevásárláshoz.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#1153 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nagyjábol 6-7 ember már távozott a téli átigazolási és mostani időszakban együttvéve.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#1154 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Solanke pedig a Poolba megy,kívàncsi leszek. Velünk azert nem hosszabbított, mert játszani akar elvileg.
Potenciál van benne :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#1155 Hozzászólás Szerző: kazomester »

zzzzz írta:
Legalább az eladásokat már gyorsan intézzük :D Én nem bánom a távozását, elég bizonytalan volt az ittléte alatt.
Gyorsan elküldjük a fél keretet, aztán majd egész nyáron rohanunk a pótlásaikért :D Amúgy most megint 15M körüli összeget írnak, nem tudom végül mi lett a hivatalos.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Átigazolások

#1156 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Legalább az eladásokat már gyorsan intézzük :D Én nem bánom a távozását, elég bizonytalan volt az ittléte alatt.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#1157 Hozzászólás Szerző: focimark »

https://www.chelseafc.com/news/latest-n ... mouth.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#1158 Hozzászólás Szerző: Bubi »

nemtudom írta:
Bubi írta:
Norbertoo írta:Douglas Costa szerintem egy robbanékonyabb Willian - nem a pozitív értelmében sajnos. Jobban tud cselezni, váratlanabb megoldásokra képes, de borzasztó egysíkú és kiismerhető a játéka hosszú távon, plusz nagyon az az érzésem volt vele kapcsolatban, hogy nincs túl sok esze sajnos a játékhoz. És elég sok Bayern meccsen láttam játszani.

Szerintem ő nem hozná azt a minőségbeli javulást, amit szeretnénk.
Lehet, hogy igazad van, de az a rengeteg gólpassz amit kioszt az nem erről árulkodik. Amúgy sem egy embertől kell várni a minőségi javulást. Vele egy fokkal jobb lenne a jobboldal, a középpályát és a védelmet nem befolyásolná a játéka.
a jobb oldallal pont az a legfőbb probléma hogy sokszor kapura veszélytelen nincs aki lőjön, vele semmivel nem lennénk előrébb.
Szerintem nem ez a probléma a jobb oldallal. Pedro kimondottan veszélyes távolról, agresszíven kapuratőr, persze lehetne jobb. Hazard oldala azért sokkal jobb, mert több az esze, hatékonyabban szervezi a támadásokat, vannak hirtelen iramváltásai amiket szuper kényszerítőkkel variál. Hazard alig-alig lő kapura, próbál biztosra menni.

Szerintem sem Costa a legjobb megoldás, de 30-40 millióért egy ilyen kaliberű 26 éves, tapasztalt szélső szerintem remek fogás. Williannél szerintem a játék minden elemében jobb.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolások

#1159 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Bubi írta:
Norbertoo írta:Douglas Costa szerintem egy robbanékonyabb Willian - nem a pozitív értelmében sajnos. Jobban tud cselezni, váratlanabb megoldásokra képes, de borzasztó egysíkú és kiismerhető a játéka hosszú távon, plusz nagyon az az érzésem volt vele kapcsolatban, hogy nincs túl sok esze sajnos a játékhoz. És elég sok Bayern meccsen láttam játszani.

Szerintem ő nem hozná azt a minőségbeli javulást, amit szeretnénk.
Lehet, hogy igazad van, de az a rengeteg gólpassz amit kioszt az nem erről árulkodik. Amúgy sem egy embertől kell várni a minőségi javulást. Vele egy fokkal jobb lenne a jobboldal, a középpályát és a védelmet nem befolyásolná a játéka.
a jobb oldallal pont az a legfőbb probléma hogy sokszor kapura veszélytelen nincs aki lőjön, vele semmivel nem lennénk előrébb.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#1160 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:
Norbertoo írta:Douglas Costa szerintem egy robbanékonyabb Willian - nem a pozitív értelmében sajnos. Jobban tud cselezni, váratlanabb megoldásokra képes, de borzasztó egysíkú és kiismerhető a játéka hosszú távon, plusz nagyon az az érzésem volt vele kapcsolatban, hogy nincs túl sok esze sajnos a játékhoz. És elég sok Bayern meccsen láttam játszani.

Szerintem ő nem hozná azt a minőségbeli javulást, amit szeretnénk.
Lehet, hogy igazad van, de az a rengeteg gólpassz amit kioszt az nem erről árulkodik. Amúgy sem egy embertől kell várni a minőségi javulást. Vele egy fokkal jobb lenne a jobboldal, a középpályát és a védelmet nem befolyásolná a játéka.

Azért azt ne felejtsük el hogy Costa abban a Bayern München-ben játszik amelyik kb bármilyen felállásban 3-4 góllal jobb 16 Bundesliga csapatnál. 34 meccsen 89 gólig jutottak, egy pillanatig nem volt kérdés hogy ők lesznek a bajnokok. Egy ilyen csapatban kiosztani 6 gólpasszt azért nem akkora eresztés. Nem azt mondom hogy bárkinek sikerülne, Costa nem rossz játékos, de azért nem véletlen hogy fontos meccsen(Real Madrid) inkább Ribery meg Robben kezd. Én nem cserélném le Willian-re az tuti.

Válasz küldése