Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#1181 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Dízel írta:Itt az újabb példa, hogy Roman abramovich mennyire szeret jótékonykodni, 23milláért vettük és 20ért eladjuk ugy hogy nyert torinoba 2 bajnokságot? nem kéne egy kicsit jobban legombolni őket? Ilyen játékos árak mellett ez vicc. de hát ezt is csak velünk lehet megcsinalni.
Jól jöhet, ha akarunk a Juvéból igazolni.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#1182 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Itt az újabb példa, hogy Roman abramovich mennyire szeret jótékonykodni, 23milláért vettük és 20ért eladjuk ugy hogy nyert torinoba 2 bajnokságot? nem kéne egy kicsit jobban legombolni őket? Ilyen játékos árak mellett ez vicc. de hát ezt is csak velünk lehet megcsinalni.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#1183 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

nemtudom írta:HIVATALOS: A Juventus megveszi Juan Cuadrado játékjogát. A kolumbiai szélsőért 20 millió eurót fizet
http://www.juventus.com/en/news/news/20 ... -2020-.php" onclick="window.open(this.href);return false;
és még a 20 millát is 3 év alatt részletekben fizetik XDD

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolások

#1184 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

HIVATALOS: A Juventus megveszi Juan Cuadrado játékjogát. A kolumbiai szélsőért 20 millió eurót fizet
http://www.juventus.com/en/news/news/20 ... -2020-.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#1185 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:Nainggolan két mekkora gólt vert ma is az Internek, nagyon elférne itt Kanté mellett. Remélem nyáron megpróbálja a vezetőség elhozni őt.
Idén parádés szezonja van, hiába nem a legfiatalabb már, nagyon mélyen a zsebünkbe kell majd nyúlni, ha meg akarjuk szerezni. Már persze ha egyáltalán váltani szeretne, mert nekem úgy tűnik, hogy most otthon érzi magát Rómában.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#1186 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nainggolan két mekkora gólt vert ma is az Internek, nagyon elférne itt Kanté mellett. Remélem nyáron megpróbálja a vezetőség elhozni őt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#1187 Hozzászólás Szerző: Bubi »

jkopfner írta:
Bubi írta:Vannak jobb lehetőségek ezeknél az ugyan ténylegesen klasszis de agyonhypeolt játékosoknál.

Jó játékosaink vannak, nem érzem égető szükségét annak, hogy 100 milliót adjunk 1 játékosért. 50-70 körül már lehet Silvat, Lemart, Lacazettet igazolni és akkor még vannak Nainggolan, Bellarabi, Keita, Anderson, Gelson, Cancelo, Semedo, Mendy, Fabinho, Bakayoko féle játekosok akik jóval olcsóbbak és nagy bennük a potenciál vagy már bizonyítottak is csapatukban.
Igen bizonyítottak, de nem Angliában.
Igen, lehet arról vitatkozni, hogy megér-e plusz 30-40 milliót pl Aguero akinek a 3-4-3 tökéletes taktika lenne és bizonyított angliában, viszont ez sem garancia. Az se 100%, hogy Sanchez beválna, Griezmann mégannyira sem, persze én is biztosra veszem, hogy jóval hasznosabbak lennének mint a Willian - Pedro duo együttvéve is, de ugyan ezt gondolom Lacazetteról, Nainggolanról, vagy Promesről (így gyorsan akik eszembejutottak). Körülöttük nincs akkora hype mint egy Griezmann vagy Agüero körül, 30-40 millióval olcsóbban elhozhatóak és a maradék pénzből kijön egy tehetséges jobb vagy baloldali bekk.

Tavaly azt mondtam, hogy MUSZÁJ elkölteni 250 milliót mert a játékosaink középszerűek. Idén másképp vélekedek. Mint csapat elég jók vagyunk, persze vannak hiányposztok mint pl Marcos, Moses, Matic vagy Pedro posztja, de ezek a játékosok is tudnak hozni egy olyan szintet ami alúlról éppenhogy súrolja a mércét. Ezért gondolom azt, hogy nem vagyunk jelenleg rászorulva arra, hogy 100 milliókért igazoljunk, inkább hozzunk olyan játékosokat akik aztán késöbb jó eséllyel érhetnek annyit. Jólenne egy nagy név vagy a középpályára vagy jobboldalra, de azt is teljesen megértem, ha inkább fiatalokat hozunk akikben nagy a potenciál.

Hozzátartozik a véleményem megváltozásához az a tény is, hogy sose volt még ennyi kirívó tehetségünk. Bűn lenne elvesztegetni Musondát, RLC-t, Chalobaht, Zoumát, Christensent vagy Bakert, és akkor még ottvan Kenedy, Pasalic, Abraham meg még páran akik sokra vihetik. Nem tudom mennyire lenne okos húzás olyan emberekkel feltölteni a keretet akiknek már csak a neve és a rájuk költött összeg miatt lehetetlen lenne a fiataloknak utat törniük, arról nem is beszélve hogy hendikeppesek, sok év tapasztalattal előttük járnának.

Szerintem nyáron Willian távozik, lehet hogy Costa is. Kettejük helyére hoznám el Lacazettét és használnám Musondát. Középpályára hoznám Fabinhot, ő nagyon fiatal, elérhető konkurencia lenne a fiatal középpályásainknak, Vagy Nainggolant mert 3 év van még belőle kb top szinten, mert Fabre távozását is valószínűsítem. Ruben, Chalo és Baker közül 1 valakit kölcsönadnék mert Aké oda is jó alkalomadtán. Igazolnék 1 jobbos szárnyat legalább, de igazából kéne egy balos is mert ezekre a posztokra nincs alternatíva. Baloldalra még Marcos, Aké és Kenedy csak-csak, de igazából hárman kitesznek pont egy felet, mert az előbbi kettő csak a védekezésben hatékony, Kenedy meg a támadásban.

Nehéz helyzet ez, mert kéne valamit virítanunk nemzetközileg jövőre, Conte is tutira így érzi, emellett a klub jövőjét is szem előtt kéne tartani, lehetőséget adni a fiataloknak. Ha nem költünk rendesen nagyon ránkerősödhetnek a konkurensek, ha költünk úgy járhatunk mint De Bruynevel vagy Lukakuval aztán nézhetjük amint más csapatoknál beérnek és épp úgy játszanak mint amire szükség lenne nálunk...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#1188 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

laczze írta:
jkopfner írta:
laczze írta:Az igaz elég tré. Lukaki nagyon max 50 et ér 80-100 at ne adjunk érte 100 ért grizmann vagy aguero is elhozható lenne és hát nincsennek egy szinten na.
Én speciel Lukakun kívül mást nem tudok elképzelni Costa helyett.
Én Griezmann, Aguero, Sanchez bármelyikét. Bár Sanchez a titkos kedvencem.
Griezmann nekem nagyjából egy kicsit a Torres kategória, nálunk eddig az erőcsatároknak ment jobban a játék, szerintem könnyen elnyomnák a PL-ben. Egy Lewa, Lukaku jobb lenne ide.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#1189 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Bubi írta:Vannak jobb lehetőségek ezeknél az ugyan ténylegesen klasszis de agyonhypeolt játékosoknál.

Jó játékosaink vannak, nem érzem égető szükségét annak, hogy 100 milliót adjunk 1 játékosért. 50-70 körül már lehet Silvat, Lemart, Lacazettet igazolni és akkor még vannak Nainggolan, Bellarabi, Keita, Anderson, Gelson, Cancelo, Semedo, Mendy, Fabinho, Bakayoko féle játekosok akik jóval olcsóbbak és nagy bennük a potenciál vagy már bizonyítottak is csapatukban.
Igen bizonyítottak, de nem Angliában.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#1190 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Vannak jobb lehetőségek ezeknél az ugyan ténylegesen klasszis de agyonhypeolt játékosoknál.

Jó játékosaink vannak, nem érzem égető szükségét annak, hogy 100 milliót adjunk 1 játékosért. 50-70 körül már lehet Silvat, Lemart, Lacazettet igazolni és akkor még vannak Nainggolan, Bellarabi, Keita, Anderson, Gelson, Cancelo, Semedo, Mendy, Fabinho, Bakayoko féle játekosok akik jóval olcsóbbak és nagy bennük a potenciál vagy már bizonyítottak is csapatukban.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#1191 Hozzászólás Szerző: laczze »

jkopfner írta:
laczze írta:Az igaz elég tré. Lukaki nagyon max 50 et ér 80-100 at ne adjunk érte 100 ért grizmann vagy aguero is elhozható lenne és hát nincsennek egy szinten na.
Én speciel Lukakun kívül mást nem tudok elképzelni Costa helyett.
Én Griezmann, Aguero, Sanchez bármelyikét. Bár Sanchez a titkos kedvencem.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#1192 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

laczze írta:Az igaz elég tré. Lukaki nagyon max 50 et ér 80-100 at ne adjunk érte 100 ért grizmann vagy aguero is elhozható lenne és hát nincsennek egy szinten na.
Én speciel Lukakun kívül mást nem tudok elképzelni Costa helyett.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#1193 Hozzászólás Szerző: laczze »

Az igaz elég tré. Lukaku nagyon max 50 et ér 80-100 at ne adjunk érte 100 ért grizmann vagy aguero is elhozható lenne és hát nincsennek egy szinten na.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára laczze 2017. február 26., vasárnap 13:52-kor.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#1194 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

adrian1989 írta:http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/411 ... costa_kina
belinkelem ide csak az érdekesség kedvéért.
ez azért elég komoly ajánlat lenne és én személy szerint ennyiért már biztos, hogy nem ragaszkodnék hozzá.
és ha ez igaz akkor Costa így is úgy is megint beveri a hisztit és akkor már nem lenne értelme itt tartani.
Ennyiért én is elengedném, de már a januári híresztelések sem biztos, hogy igazak voltak, legalábbis Costa reakcióját figyelve.
Az meg a másik kérdés, hogyha eladjuk ennyiért Costat, akkor vajon mennyiért fogják a többi csatárt árulni? Gondolok itt arra, hogy az Everton bőven el fog majd kérni 80-100 millió Lukakuért vagy a Dortmund Aubameyangért, főleg, hogy tudják, most van pénze a csapatnak és szüksége van csatárra.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#1195 Hozzászólás Szerző: laczze »

adrian1989 írta:http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/411 ... costa_kina
belinkelem ide csak az érdekesség kedvéért.
ez azért elég komoly ajánlat lenne és én személy szerint ennyiért már biztos, hogy nem ragaszkodnék hozzá.
és ha ez igaz akkor Costa így is úgy is megint beveri a hisztit és akkor már nem lenne értelme itt tartani.
Annyi pénzért mehet is akkor, inkább mint hogy maradjon de a teljesítménye visszaessen és hisztizgessen.
Az árából plusz hozzá tenni és 2-3 klasszis!!!! játékost igazolni.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#1196 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/411 ... costa_kina" onclick="window.open(this.href);return false;
belinkelem ide csak az érdekesség kedvéért.
ez azért elég komoly ajánlat lenne és én személy szerint ennyiért már biztos, hogy nem ragaszkodnék hozzá.
és ha ez igaz akkor Costa így is úgy is megint beveri a hisztit és akkor már nem lenne értelme itt tartani.

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Átigazolások

#1197 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

kazomester írta:
Amazing24 írta:Nektek ki no1 transfer cél és miért?
Matic és Pedro posztjára kell 2 olyan ember akik egyértelműen erősítést jelentenek (pl. Bakayoko és Bernardo Silva). Wb pozícióba meg megoldani akár házon belül, akár igazolni (pl. Antonio). A lényeg, hogy hosszútávú megoldásokban gondolkodjunk (max 25-26 éves játékosokban).

Fabinho,Bakayoko,Bernardo Silva.

Fabinho univerzális játékos. Középpálya,védelem bármelyik pontján jó.
Bakayoko Kanté mellé gondolnám atom kp lenne.
Silva pedig egy kibaszott zseni :D

Értük nem kéne sajnálni a pénzt fiatalok és világklasszisok lehetnek itt.
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#1198 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Amazing24 írta:Nektek ki no1 transfer cél és miért?
Matic és Pedro posztjára kell 2 olyan ember akik egyértelműen erősítést jelentenek (pl. Bakayoko és Bernardo Silva). Wb pozícióba meg megoldani akár házon belül, akár igazolni (pl. Antonio). A lényeg, hogy hosszútávú megoldásokban gondolkodjunk (max 25-26 éves játékosokban).

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#1199 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Amazing24 írta:Külföldi fórumokon Sánchez és Verratti leigazolásáról álmodoznak. Én gatyámba pisilnék, ha csak az egyik is érkezne. Nektek ki no1 transfer cél és miért?
Sanchez vagy Reus(még pletyka sincs sajnos róla),mert egy Hazard Costa Sanchez/Reus hármastól elállna a lélegzetem.
Verrattival nekem csak az a bajom,hogy egy Kanté Verratti középen nagyon alacsony lenne,de a 3-5-2-be már tuti lenne ő is.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#1200 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Külföldi fórumokon Sánchez és Verratti leigazolásáról álmodoznak. Én gatyámba pisilnék, ha csak az egyik is érkezne. Nektek ki no1 transfer cél és miért?

Válasz küldése