Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#1261 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:
adrian1989 írta:Chelsea boss Antonio Conte is plotting a double swoop for Everton striker Romelu Lukaku and Valencia right-back Joao Cancelo.
mind a kettőnek nagyon örülnék, de gondolom Lukaku csak akkor jönne ha Costa menne.

http://www.skysports.com/football/transfer-paper-talk" onclick="window.open(this.href);return false;

Megnéztem egy hosszabb összefoglalót az Everton-Bmouth meccsről, elképesztő hogy mennyit fejlődött Lukaku. Persze, a négy gól önmagában nagyon jól hangzik, de mind a négy gól parádés volt a maga nemében. Érdemes megnézni hogy mozgott a gólok előtt és milyen megoldásokat választott, meg McCarthy gólja előtt is mit művelt a szélről indulva. Amikor nálunk játszott kapkodott, rossz döntéseket hozott, felesleges dolgokba ment bele - persze érthető, 18 éves volt és próbálta megmutatni magát ha szökőévente beállt tíz percre. Pár év alatt úgy tűnik sikerült lenyugodnia, az idei góljain látszik hogy már rutinos csatárként mozog aki érti a játékot. Nyáron szerintem eljön az ideje hogy szintet lépjen és egy igazán nagy csapatnál is megpróbáljon berobbanni. Ha úgy alakul hogy Costa távozik én nem sírnék ha idejönne, szerintem illene a csapatba, de ha máshova megy akkor is szurkolok neki hogy jó csapatot válasszon.
Ha Costa megy, akkor számomra is ő lenne az első számú opció. Sokat elmond róla, hogy a PL dream five csapatában 4 Chelseas szerepelt. (Courtois-JT-Lampard-Drogba) Imádja ő ezt a csapatot és szerintem a szuperkupa döntőben kihagyott tizenegyese miatt, benne van a bizonyítás vágy.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#1262 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Николаевич írta:
adrian1989 írta:Chelsea boss Antonio Conte is plotting a double swoop for Everton striker Romelu Lukaku and Valencia right-back Joao Cancelo.
mind a kettőnek nagyon örülnék, de gondolom Lukaku csak akkor jönne ha Costa menne.

http://www.skysports.com/football/transfer-paper-talk" onclick="window.open(this.href);return false;

Megnéztem egy hosszabb összefoglalót az Everton-Bmouth meccsről, elképesztő hogy mennyit fejlődött Lukaku. Persze, a négy gól önmagában nagyon jól hangzik, de mind a négy gól parádés volt a maga nemében. Érdemes megnézni hogy mozgott a gólok előtt és milyen megoldásokat választott, meg McCarthy gólja előtt is mit művelt a szélről indulva. Amikor nálunk játszott kapkodott, rossz döntéseket hozott, felesleges dolgokba ment bele - persze érthető, 18 éves volt és próbálta megmutatni magát ha szökőévente beállt tíz percre. Pár év alatt úgy tűnik sikerült lenyugodnia, az idei góljain látszik hogy már rutinos csatárként mozog aki érti a játékot. Nyáron szerintem eljön az ideje hogy szintet lépjen és egy igazán nagy csapatnál is megpróbáljon berobbanni. Ha úgy alakul hogy Costa távozik én nem sírnék ha idejönne, szerintem illene a csapatba, de ha máshova megy akkor is szurkolok neki hogy jó csapatot válasszon.
Én nagyon bízom benne,hogy minket választana de ahhoz előbb a klubnak kell lépnie.
Ahogy írtad megérett a feladatra.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#1263 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

adrian1989 írta:Chelsea boss Antonio Conte is plotting a double swoop for Everton striker Romelu Lukaku and Valencia right-back Joao Cancelo.
mind a kettőnek nagyon örülnék, de gondolom Lukaku csak akkor jönne ha Costa menne.

http://www.skysports.com/football/transfer-paper-talk" onclick="window.open(this.href);return false;

Megnéztem egy hosszabb összefoglalót az Everton-Bmouth meccsről, elképesztő hogy mennyit fejlődött Lukaku. Persze, a négy gól önmagában nagyon jól hangzik, de mind a négy gól parádés volt a maga nemében. Érdemes megnézni hogy mozgott a gólok előtt és milyen megoldásokat választott, meg McCarthy gólja előtt is mit művelt a szélről indulva. Amikor nálunk játszott kapkodott, rossz döntéseket hozott, felesleges dolgokba ment bele - persze érthető, 18 éves volt és próbálta megmutatni magát ha szökőévente beállt tíz percre. Pár év alatt úgy tűnik sikerült lenyugodnia, az idei góljain látszik hogy már rutinos csatárként mozog aki érti a játékot. Nyáron szerintem eljön az ideje hogy szintet lépjen és egy igazán nagy csapatnál is megpróbáljon berobbanni. Ha úgy alakul hogy Costa távozik én nem sírnék ha idejönne, szerintem illene a csapatba, de ha máshova megy akkor is szurkolok neki hogy jó csapatot válasszon.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#1264 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Chelsea boss Antonio Conte is plotting a double swoop for Everton striker Romelu Lukaku and Valencia right-back Joao Cancelo.
mind a kettőnek nagyon örülnék, de gondolom Lukaku csak akkor jönne ha Costa menne.

http://www.skysports.com/football/transfer-paper-talk" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolások

#1265 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Schalke left-back Sead Kolasinac, who is out of contract in the summer, is leaning towards a move to England after Chelsea's January interest. (Bild - Germany)
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#1266 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Meg leginkább befejezőcsatárt játszik a francia. Costa ha elmegy, jöhetne, de szélen nehezen tudom elképzelni. Ettöl függetlenül baromi jo kis játékos.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#1267 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Николаевич írta:Calhanoglu gyorsan cáfolta is a pletykákat:

Hakan Çalhanoğlu ‏@hakanc10 6h6 hours ago

I said nothing about Chelsea in the press & didn't talk to any Turkish journalist - neither about the court decision nor about my future!


Nem meglepő, nehéz elképzelni hogy őt akarná Conte, sehol nem látom a helyét a rendszerben.

Lacazette viszont kijelentette hogy távozni akar nyáron a Lyon-ból, őt viszont nagyon is el tudnám képzelni a csapatban. Piszok gyors, baromi veszélyes mindkét szélről indulva, a kapu előtt kíméletlen. Szerintem nagyon elférne a keretben.
Lacazette tényleg jó lenne ha jönne de tuti,hogy nem mi fogunk rá lecsapni.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#1268 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Calhanoglu gyorsan cáfolta is a pletykákat:

Hakan Çalhanoğlu ‏@hakanc10 6h6 hours ago

I said nothing about Chelsea in the press & didn't talk to any Turkish journalist - neither about the court decision nor about my future!


Nem meglepő, nehéz elképzelni hogy őt akarná Conte, sehol nem látom a helyét a rendszerben.

Lacazette viszont kijelentette hogy távozni akar nyáron a Lyon-ból, őt viszont nagyon is el tudnám képzelni a csapatban. Piszok gyors, baromi veszélyes mindkét szélről indulva, a kapu előtt kíméletlen. Szerintem nagyon elférne a keretben.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#1269 Hozzászólás Szerző: Szabi »

No igen, Mertens Milik kiesése miatt került be centerpozícióba, eleinte nem is találta nagyon a helyét, de hamar megszokta, elég megnézni a góllövőlistát, amelyet per pillanat ő vezet nem klasszikus befejezőcsatár létére. :) Egyébként Hazard-ral nagyon jól megértik egymást a pályán a válogatottban, hasonló a játékstílusuk meg a technikai kvalitásuk (Mertensnek zseniális rúgótechnikája van) is, nálunk ebben a Costa mögötti szabadabb szerepkörben nagyon élne, ebben biztos vagyok. Kár érte, hogy még sosem került szóba a neve. :(

Calhanoglu-t én is bírom, de valahogy én se érzem, hogy ő passzolna ide, ebbe a szisztémába.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#1270 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szabi írta:
marknagy írta:Mertenst kene inkabb elhozni :D
Nem akartam eddig beírni nehogy elfogultsággal vádoljanak (aki régebb óta követi a fórumot, valószínűleg tudja, hogy nekem ő a kedvenc játékosom :D ), de egy zseni a gyerek, a mi felállásunkba pedig baromira passzolna is. Kár, hogy idén májusban lesz 30, talán ez az egyetlen hátránya.

Na meg az hogy a Napoli játékosa, nem a legjobb tárgyalópartner.. Koulibaly-t 50 milliókért sem engedték el, Higanyért legomboltak majd 100 milliót, Cavaniért is nagyon szép pénzt kaptak.

Calhanoglu nagyon jó kis játékos, de szerintem ő nem igazán illene ebbe a csapatba, nem ilyen típusú játékos kéne nekünk. Amúgy meg most kezdte meg a 4 hónapos eltiltását, ebben az idényben már nem játszik.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#1271 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Szabi írta:
marknagy írta:Mertenst kene inkabb elhozni :D
Nem akartam eddig beírni nehogy elfogultsággal vádoljanak (aki régebb óta követi a fórumot, valószínűleg tudja, hogy nekem ő a kedvenc játékosom :D ), de egy zseni a gyerek, a mi felállásunkba pedig baromira passzolna is. Kár, hogy idén májusban lesz 30, talán ez az egyetlen hátránya.
Úgy tudom hogy ha Milik nem sérül le, így középcsatárként nagyon termel. Jó lenne még egy hasonlóan sokoldalú támadó a Hazard-Pedro-Willian hármas mellé :)
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#1272 Hozzászólás Szerző: Szabi »

marknagy írta:Mertenst kene inkabb elhozni :D
Nem akartam eddig beírni nehogy elfogultsággal vádoljanak (aki régebb óta követi a fórumot, valószínűleg tudja, hogy nekem ő a kedvenc játékosom :D ), de egy zseni a gyerek, a mi felállásunkba pedig baromira passzolna is. Kár, hogy idén májusban lesz 30, talán ez az egyetlen hátránya.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#1273 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Mertenst kene inkabb elhozni :D
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#1274 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nagy kedvencem.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#1275 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Bandi írta:Rég volt már az átigazolási időszak, itt egy hír a semmiből :mrgreen:

Chelsea on verge of transfer deal: Hakan Calhanoglu – “God willing, I will be a Chelsea player next season”
http://turkish-football.com/chelsea-tra ... xt-season/" onclick="window.open(this.href);return false;
Jöhet:)

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolások

#1276 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Rég volt már az átigazolási időszak, itt egy hír a semmiből :mrgreen:

Chelsea on verge of transfer deal: Hakan Calhanoglu – “God willing, I will be a Chelsea player next season”
http://turkish-football.com/chelsea-tra ... xt-season/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#1277 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Távozók:
Branislav Ivanovic
Kép
Átigazolás típusa: eligazolás
Ivanovic személyével, egy újabb ikonikus alakja távozott az utóbbi 10 év Chelsea-nek. 2008 telén érkezett a csapathoz 10 millió font ellenében a Lokomotiv Moszkva csapatától, és 9 év, 377 lejátszott mérkőzés, 34 gól, és 34 asziszt után február 1.-én igazolt tovább az orosz Zenit-hez, ingyen.
A Chelsea történelmének legsikeresebb csapatának lehetett a tagja, és ez mi sem mutatja jobban mint az ez idő alatt megszerzett 9 trófea.(1 Bajnokok Ligája serleg, 1 Európa liga serleg, 2 Premier League trófea, 3 FA kupa, 1 angol szuperkupa, és 1 Ligakupa)
Rengeteg kellemes emlék fűződik az ő személyéhez, elég csak a 2012/13-as Európa liga döntőre gondolni, ahol az ő 90+3-ik perces fejes góljával győzött a csapat, és történelme során először hódította el a Chelsea az Európa liga serleget, vagy a 2012-es Bajnokok Ligája meneteléskor a Napoli ellen a Stamford Bridge-n megvívott visszavágón, a 105-ik percben belőtte a továbbjutást érő gólt.
Born in Serbia, Made in Chelsea
https://www.youtube.com/watch?v=K19Ls-1_wxI-a hivatalkos YouTube csatorna által készített videó
https://www.youtube.com/watch?v=3rQADXjFyXU-mind a 34 itt szerzett gól

John Obi Mikel
Kép
Átigazolás típusa: eligazolás
Mikel 2006-ban érkezett a norvég FK Lyn csapatától 17 millió fontért, és 11 év, 372 mérkőzés, 6 gól, és 13 asziszt után csatlakozott a kínai Tianjin Teda csapatához, ingyen. Terry után a legrégebben itt lévő játékos volt a Chelsea-nél.
Az itt léte alatt 10 trófeát nyert a csapat.(1 Bajnokok Ligája serleg, 1 Európa liga serleg, 2 Premier League trófea, 4 FA kupa, és 2 Ligakupa)
https://www.youtube.com/watch?v=cZYxskmLzmc


Összegzés:
Elkötött összeg: 0 font
Bevétel: 57 millió font

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#1278 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Távozók:
Patrick Bamford
Kép
Átigazolás típusa: eligazolás
A most 23 éves Bamford 2012 telén érkezett a csapathoz, 1.530.000 font ellenében a nevelő klubjától a Nottingham Forrest-től. Az itt eltőltött 5 éve alatt, 6 csapatban fordult meg kölcsönjátékosként(MK Dons, Derby, Middlesbrough, Norwich, Crystal Palace, Burnley). Január 18.-án igazolt a Premier League-ben szereplő Middlesbrough csapatához 5.870.000 fontért, ami nem csoda hiszen itt töltötte el a felnőtt pályafutása legsikeresebb szezonját, amelyben 47 mérkőzésen 19 gól és 7 gólpassz lett az eredménye, amivel a házi gólkirályi címet is kiérdemelte.

Marco van Ginkel
Kép
Átigazolás típusa: kölcsönszerződés
Január 1.-től Ginkel a PSV Eindhoven csapatában szerepel kölcsönben egészen június 30.-ig. Nem ismeretlen számára a csapat, hiszen tavaly már eltöltött PSV-nél 5 sikeres hónapot, ami idő alatt remek teljesítményével meghatározó szerepet töltött be abban, hogy a holland csapat, 2016-ban, elhódította a bajnoki címet. 5 hónap elég volt számára, hogy 14 tétmérkőzésen 8 gólt és 1 gólpasszt jegyezhessen fel magának. Nem csoda tehát, hogy az eindhoveni csapatnál újra a megszerzése mellett döntöttek.

Oscar
Kép
Átigazolás típusa: eligazolás
A téli átigazolási időszak legnagyobb összegű transzfere, Oscar kínai bajnokságba való igazolása volt, 51.000.000 font ellenében mostmár a Shanghai SIPG csapatát erősíti.
2012 júliusában érkezett, többünk meglepetésére, a csapathoz, a brazil Internacional csapatától 27.200.000 font ellenében. Ha csak az összegeket nézzük akkor azt mondhatjuk, hogy a Chelsea ebből az átigazolásból körülbelül 24 millió font profittal jött ki.
Az itt eltöltött 4,5 év alatt 203 mérkőzésen lépett pályára a Chelsea színeiben, 38 gólt és 37 gólpasszt jegyezve és 40-szer magára ölthette Brazília nemzeti mezét is, és képviselhette nemzetét a 2014-es saját rendezésű világbajnokságon, ahol két alkalommal is megzörgette a hálót. Tagja volt a 2014/15-ös szezonban Premier League, illetve Carling Cup győztes csapatnak, 2012/13-as Európa Liga győztes csapatnak.
Sok szép emléket, és gólt köszönhetünk neki, mint az első Bajnokok Ligája mérkőzésén lőtt duplája a Juventus-nak, vagy a Shaktar Doneck ellen szerzett 40 méteres gólja, vagy a Southampton ellen szerzett tökéletes szabadrúgásgólja, és még lehetne sorolni.
https://www.youtube.com/watch?v=82wBBsIIWHg-mind a 38 Chelsea színeiben szerzett gólja
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gereb 2017. február 3., péntek 15:59-kor.

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#1279 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Az angol klubok számára lezárult a téli átigazolási időszak, lássuk kik voltak akik csatlakoztak a keretünkhöz, és kik voltak akik távoztak idén januárban.

Érkezők:
Wallace Oliveira
Kép
Átigazolás típusa: kölcsönből vissza
A Grêmio csapatában szerepelt kölcsönben a brazil bajnokságban 2016 folyamán, január 7-től egészen december 31-ig, ezalatt 10 mérkőzésen lépett pályára a bajnokságba illetve a kupában.

Nathan Aké
Kép
Átigazolás típusa: kölcsönből vissza
Aké az angol Premier League-ben szereplő Bournemouth csapatából érkezett vissza, ahol kicsit több mint 7 hónapot töltött el, július 1.-től egészen január 8.-ig. Ez a 7 hónap alatt 13 mérkőzésen lépett pályára amiken 3 gólt is szerzett. Az utolsó 2 hónapban kirobbanthatatlan volt a csapat kezdőjéből, amit jó teljesítménnyel és fontos gólokkal hálált meg, a Liverpool elleni hazai meccsen, ő szerezte a végül győzelmet jelentő 4-ik találatot a 90+3.-ik percben.
Nem csoda tehát, hogy Conte mester a visszahívása mellett döntött, és most már a felnőtt keret tagjaként készülhet a mérkőzésekre. A Brentford elleni kupameccset végig is játszotta, magabiztos játékkal.

Kenedy
Kép
Átigazolás típusa: kölcsönből vissza
Kenedy a szintén Premier League-ben szereplő Watford csapatát erősítette az őszi szezonban 4 hónapon keresztül, egészen az óév utolsó napjáig, amikor a kölcsönszerződése lejártával visszatért a csapathoz. Csupán 2 mérkőzésen lépett pályára, ugyanis majdnem 4 hónapig térd sérüléssel küszködött, amit mára már maga mögött hagyott, így Conte mester már bizalmat szavazhatott neki a Brentford elleni kupameccsen, igaz csak bő negyed órára.

Charly Musonda
Kép
Átigazolás típusa: kölcsönből vissza
Musonda egy éves kölcsönjáték után tért vissza a Real Betis-től Chelsea-be. Ez idő alatt 24 mérkőzésen lépett pályára, ahol 1 gól, illetve 3 gólpasszt jegyzett. Ő is térd problémákkal küzd már október közepe óta.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gereb 2017. február 3., péntek 15:38-kor.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#1280 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

AwayRoller írta:Nagyon pletyka, de a transfer window utan is el kell adni a lapokat: A daily mirror szerint Conte 100m fontot kap es a M.Dembele-van Dijk-Morata triumviratus a cel. Jelenlegi arak mellett nem tudom hogy jott ki nekik ez, en szemely szerint orulnek ha ennyiert megkapnank ezt a 3 jatekost, de szerintem ebbe Costa eladasat is belekalkulaltak.
Elég komoly visszalépés lenne Costa posztján.

Válasz küldése