Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#1801 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:Néhány pletyka:
- Conte wants to sign a top centre half in January and has a number of targets, including #SaintsFC defender Virgil van Dijk (Standard) #CFC
Tökéletes ember lenne a 3 védős rendszerbe, imádnám ezt a transzfert. Ha már arrafelé nézelődünk, akkor Bertrand-dal is megegyezhetnénk.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#1802 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Szabi írta:Néhány pletyka:
- Conte wants to sign a top centre half in January and has a number of targets, including #SaintsFC defender Virgil van Dijk (Standard) #CFC

- Chelsea are set to pursue their interest in #Hoffenheim defender Niklas Sule when the transfer market opens next month. Sule is rated as one of the top young centre-halves in Germany and has been identified by #CFC technical director Michael Emenalo. Chelsea had a £20million offer for 21-year-old Niklas Sule rejected in August and were told to up the bid to £30m. (Mail) #CFC #Hoffenheim
Kár, hogy -ha már Németország- Vestergaard nem opció (meg nem is elég jó) a rendszerünkbe, imádnám.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#1803 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Néhány pletyka:
- Conte wants to sign a top centre half in January and has a number of targets, including #SaintsFC defender Virgil van Dijk (Standard) #CFC

- Chelsea are set to pursue their interest in #Hoffenheim defender Niklas Sule when the transfer market opens next month. Sule is rated as one of the top young centre-halves in Germany and has been identified by #CFC technical director Michael Emenalo. Chelsea had a £20million offer for 21-year-old Niklas Sule rejected in August and were told to up the bid to £30m. (Mail) #CFC #Hoffenheim
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#1804 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Emlékszem Laxalt-ra, ő az a gyerek aki nem tudja hogy a dreadlock nem a fehérek műfaja. Akkoriban vette meg az Inter amikor bárkit megvettek aki két egyeneset rúgott a labdába(Mudingayi, Taider, Belfodil, Campagnaro, Rolando, Kuzmanovic). Múltkor láttam játszani a Genoát amikor kipicsázták Allegriéket, de nem nagyon ragadt meg semmi különös. Én alapból úgy gondolom hogy ha kinevezünk egy managert akkor legyen annyi bizalmunk benne hogy idehozzuk azokat a játékosokat akiket akar - a józan ész határain belül és a lehetőségekhez mérten persze. + Conte most olyan szépen gatyába rázta a csapatot hogy megérdemli hogy bízzunk benne. Ha neki ez a Laxalt gyerek kell akkor hozzuk el.
emsanya írta:Arra kiváncsi leszek, hogy ha Oscar OUT, akkor lesz-e már télen IN. Mert azért csak 1 emberrel kevesebb, de lehet mivel nincs BL, kivárják a nyarat (én mondjuk azonnal utalnám is át az összeget Mahrez-ért vagy Alexis-ért :D).

Biztos vagyok benne hogy lesz érkező. Ha Willian és Pedro is marad(szerintem télen maradnak) akkor is vékonyan állunk szélsők tekintetében, de wingback opciók sincsenek. Középhátvéd érkezését se tartom elképzelhetetlennek. Terry-t és Ivát úgy néz ki hogy a védelembe nem meri berakni Conte, max a meccs végén teszi be őket hogy mint plusz ember, egy jó védő elférne a keretben. Zoumát szerintem bölcs lenne kölcsönadni valami olyan helyre ahol lazán játszik 20 meccset tavasszal, aztán nyáron jöhetne mint új igazolás.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#1805 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Arra kiváncsi leszek, hogy ha Oscar OUT, akkor lesz-e már télen IN. Mert azért csak 1 emberrel kevesebb, de lehet mivel nincs BL, kivárják a nyarat (én mondjuk azonnal utalnám is át az összeget Mahrez-ért vagy Alexis-ért :D).

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#1806 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Amazing24 írta:Tim Rich aki az Independent újságírója és szerintem az egyik legmegbízhatóbb forrás, a Shanghai SIPG FC 75 millió fontot fizet télen Oscar,Terry duóért. Állítása szerint már csak a papírmunkák vannak hátra.
szerintem Terry nem fog eligazolni.
Oscar meg mehet, csak jöjjön helyette minőségi játékos.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#1807 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Tim Rich aki az Independent újságírója és szerintem az egyik legmegbízhatóbb forrás, a Shanghai SIPG FC 75 millió fontot fizet télen Oscar,Terry duóért. Állítása szerint már csak a papírmunkák vannak hátra.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#1808 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta:Errol a Laxal gyerekrol van valami relevans pletykalapnal is cikk, vagy Kakas kollega irasa utan megy ez? Ugy ertem, ha nem egy dailyfail legalabb, akkor ez csak a tipikus dobjunk be egy balhatvedet az edzo ligajabol kategoria. Relevans pletykalapnal is az lenne, csak akkor meg erdemes lenne elmelkedni rajta.

Szvsz igy kapasbol nincs amiert balhatvedet venni. Januar vegeig ki kell probalni Kenedyt, aztan ha nem valik be min. Alo cserejekent, akkor johet az uj szarnyhatved es csaphatjuk Kenedyt vissza kolcsonbe(vagy maradhat is Pedro cserejenek, de RLC se jut szohoz...)
Én is Kenedyre szavazok. Szerintem az a baloldali wingback poszt illene neki nagyon, kérdés h mennyire esett ki a formából.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#1809 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Errol a Laxal gyerekrol van valami relevans pletykalapnal is cikk, vagy Kakas kollega irasa utan megy ez? Ugy ertem, ha nem egy dailyfail legalabb, akkor ez csak a tipikus dobjunk be egy balhatvedet az edzo ligajabol kategoria. Relevans pletykalapnal is az lenne, csak akkor meg erdemes lenne elmelkedni rajta.

Szvsz igy kapasbol nincs amiert balhatvedet venni. Januar vegeig ki kell probalni Kenedyt, aztan ha nem valik be min. Alo cserejekent, akkor johet az uj szarnyhatved es csaphatjuk Kenedyt vissza kolcsonbe(vagy maradhat is Pedro cserejenek, de RLC se jut szohoz...)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#1810 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A Genoa is ugyanabban a 3-4-3-ban tolja, mint mi, Laxalt ebben a rendszerben Alonso posztján játszik már huzamosabb ideje. Ő alapból egyébként bal oldali középpályás, míg ugye Marcos hátvéd inkább. Én már láttam párszor játszani, nem egy nagy durranás, vele nem leszünk erősebbek, Alonso szintjét se súrolja szerintem összességében. Az Inter minden átigazolási ablakban vesz 2-3 balbekket, hátha valamelyik majd beválik alapon, mert nincs értelmes emberük arra a posztra már hosszú évek óta. Ugyan mint írtam, az uruguayi nem hátvéd, de még csak esélyt sem kapott a milánóiaknál soha, mindig kölcsönbe adták valahova. Ha akkora érték lenne, kipróbálták volna legalább egyszer.

Ne ilyen középszerű emberekre verjünk el 15-20 millió fontokat könyörgöm. Lehet hozni Alonso helyére jobbat, aki nagyon passzol ebbe a szisztémába, de az nem Laxalt és társai, hanem nívósabb emberkék, csak persze jobban a zsebbe kéne nyúlni. De ha már (remélhetőleg) bezsákmányolunk egy ekkora "potya" összeget, akkor nem kéne spórolni a minőségen szerintem.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#1811 Hozzászólás Szerző: kazomester »

kakas19 írta:
fst200 írta:Remélem ha már ennyiért eladjuk Oscart akkor egy világklasszis játékost veszünk helyette és nem 10db DjDymbala meg Herkules lesz az árából
Igen Conte kifigyelte maganak Laxalt. Lehet ti tobbet tudtok rola de nekem gozom sincs kiaz.
Én most megnéztem róla azt a bizonyos goals/skills videót, amit mindenkiről szoktak csinálni, hát bár ne tettem volna :lol: Biztos nem ő rá van szükségünk, amradjunk annyiban.

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#1812 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

fst200 írta:Remélem ha már ennyiért eladjuk Oscart akkor egy világklasszis játékost veszünk helyette és nem 10db DjDymbala meg Herkules lesz az árából
Igen Conte kifigyelte maganak Laxalt. Lehet ti tobbet tudtok rola de nekem gozom sincs kiaz.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#1813 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Remélem ha már ennyiért eladjuk Oscart akkor egy világklasszis játékost veszünk helyette és nem 10db DjDymbala meg Herkules lesz az árából

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#1814 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Conte on Oscar: "It will be clear in the next days and... yeah. (Nervous laugh). I stop!"
Conte: "I always counted on him because I think Oscar is a really good player. But sometimes there are situations it is difficult to face."

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolások

#1815 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Talán most kellene "nekrológot" írni Oscarról. Mikor rájöttem, hogy talán két emberről írtam eddig az pedig Essien és Makelele. Az biztos, hogy a brazil nem érdemli meg, hogy írjak róla. Itt volt, néha nagyon jól játszott, egy évben kétszer győztes gólt is rúgott, félévente egyszer világklasszis volt. Volt szélső, mélységi irányító, támadóközéppályás és talán box-to-box játékos. Sehol sem sikerült megragadnia és állandó jó játékot mutatnia. Az biztos, hogy vége a nagy európai karriernek. Feláldoztuk érte a csupaszív Matát és a hatalmas potenciál Kevin De Bruyne-t. Nem baj, így jártunk.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#1816 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bandi írta:
emsanya írta:
Николаевич írta:
Akkor nézzünk valami hiteles forrást is:

Sky Sports News HQ understands Chelsea midfielder Oscar is aware of interest from China - but despite quotes attributed to him in the Brazilian media, he is happy in London and wants to stay at Stamford Bridge and fight for his first team place.
Elég sokáig húzta ez a pletyka :D, ennyit nem szoktak az ilyenek megélni, másnap már nem is hír. Jó volt egy darabig beleélni magunkat egy ilyen karácsonyi ajándékba :D.
Ez a "Sky Sports News HQ understands" sem jelent ma már egyáltalán biztosat, plusz pár órája még ők is a korábbi sztorit hozták le, szóval még lehet azért reménykedni :D

Azért a Sky saját forrása hitelesebb mint a Globo àltal àtvett àllítólagos Sport TV nyilatkozat ami twitteren kering.

A Sky forrásmegjelöléssel sokszor hoz le akár Sun meg Daily Fail cikket, ez nem jelent semmit. Amikor viszont saját forrásra hivatkoznak arra érdemes odafigyelni.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolások

#1817 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta:
Николаевич írta:
Akkor nézzünk valami hiteles forrást is:

Sky Sports News HQ understands Chelsea midfielder Oscar is aware of interest from China - but despite quotes attributed to him in the Brazilian media, he is happy in London and wants to stay at Stamford Bridge and fight for his first team place.
Elég sokáig húzta ez a pletyka :D, ennyit nem szoktak az ilyenek megélni, másnap már nem is hír. Jó volt egy darabig beleélni magunkat egy ilyen karácsonyi ajándékba :D.
Ez a "Sky Sports News HQ understands" sem jelent ma már egyáltalán biztosat, plusz pár órája még ők is a korábbi sztorit hozták le, szóval még lehet azért reménykedni :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#1818 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta:
Bandi írta:"It's 90% certain. It just depends on some bureaucratic details."
- Oscar; source: SporTV via Globo

Akkor nézzünk valami hiteles forrást is:

Sky Sports News HQ understands Chelsea midfielder Oscar is aware of interest from China - but despite quotes attributed to him in the Brazilian media, he is happy in London and wants to stay at Stamford Bridge and fight for his first team place.
Elég sokáig húzta ez a pletyka :D, ennyit nem szoktak az ilyenek megélni, másnap már nem is hír. Jó volt egy darabig beleélni magunkat egy ilyen karácsonyi ajándékba :D.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#1819 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bandi írta:"It's 90% certain. It just depends on some bureaucratic details."
- Oscar; source: SporTV via Globo

Akkor nézzünk valami hiteles forrást is:

Sky Sports News HQ understands Chelsea midfielder Oscar is aware of interest from China - but despite quotes attributed to him in the Brazilian media, he is happy in London and wants to stay at Stamford Bridge and fight for his first team place.

Szerk: Bazoer a Wolfsburgé(hivatalos), a Tuttosport szerint pedig a Juventus-szal versengünk N'Zonzi-ért(nagyon helyes).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Николаевич 2016. december 14., szerda 18:34-kor.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#1820 Hozzászólás Szerző: Pityee »

60 millióért egyértelmű, h mehet Oscar, ez nem is kérdés.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése