Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#2061 Hozzászólás Szerző: almos »

A sajtó szerint Conte kiadta az edzői stábnak, hogy figyeljék meg Martin Cácesest és amennyiben úgy ítélik meg, hogy erőnlétben és tudásban a csapat hasznára tudna lenni, akkor szerződtetni fogjuk.
A játékos jelenleg szabadúszó, így bármikor megszerezhetjük.
-Chelseafanatics-
LAMPARD#8

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Átigazolások

#2062 Hozzászólás Szerző: royston »

Istenem de örülök hogy nem adtunk ki50+milliót erre a gyerekre...
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#2063 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Néhány érdekes hír/pletyka napvilágot látott a piac bezárását követő másfél napban.

- Miazga azért nem került kölcsönbe az Espanyolhoz, mert ugyan a részletekről megegyeztek, de a papírmunkával nem készültek el időben a spanyolok, így gyorsan, utolsó pillanatban lepasszoltuk a Vitesse-hez az amerikait. (via @GrantWahl)

- Több forrás is lehozta, hogy állítólag megvolt már a megegyezés a Valencia-val Abdennour-ról, de mikor a Luiz-transzferben változás történt (rábólintott a PSG az általunk kínált összegre, ami ugyan nem egyezett a franciák által előzetesen kérttel), azonnal kihátráltunk a kölcsönből. Ezért is történhetett az, hogy Mangala-t odavitték, mert biztosak voltak benne, hogy Abdennour távozik hozzánk.

- Sissoko-t először mi kerestük meg szerdán, de mivel nem voltak közel az álláspontok, gyorsan véget ért ez az ügy (L'Equipe)

- De Laurentiis bevallotta egy rádióműsorban tegnap, hogy nem csupán pletyka volt az, hogy 50+ millió eurót ajánlottunk Koulibaly-ért, de ők ezt elutasították ténylegesen.

- Kanté elmondta, hogy a nyáron felhívta őt Mourinho, aki szerette volna az MU-hoz csábítani, de ő abban a pillanatban azon hezitált, hogy maradjon e Leicesterben, vagy igazoljon hozzánk. Végül a Conte-vel folytatott diskurzus meggyőzte, hogy nálunk a helye. :) (Sky)

- A nyár folyamán ajánlatot tettünk Rakitic-ért is. (Mundo Deportivo)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#2064 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Pityee írta:Egyébként mindenkinek egyéni stílusa van és nem azért jár egy fórumra, hogy egy moderátor megszabja neki,h mit és hogyan írjon. A saját stílusán senki nem akar és nem is fog változtatni. A lényeg továbbra is ugyanúgy ki fogok állni a véleményem mellett a saját stílusommal és nem fogok a te kedvedért változtatni rajta.
Pityee írta:Már magában az a tény vicces, hogy egy szarzi szurkoló nevet rajtunk. Majd ha egyszer az életben megnyerik a BL-t, akkor talán komolyan veszem majd őket, de hamarabb fog piros hó hullani szerintem
Pityee írta:Vicces gyerek vagy. Netán táplálsz némi érzelmeket a szarzi felé és beletiportam a lelkedbe? Mert akkor elnézést Másképp nem értem kötözködésed okát. Egyébként meg, ne kelljen elmagyaráznom, hogy miért egy szuper balfasz együttes a szarzi.
Igen, igazad van. Ki kell állnod a véleményed és a "stílusod" mellett. Ez egy fórum, a legfontosabb a diverzitás. Milyen is lenne, ha mindenki értelmesen szólna hozzá, relevánsan, és kulturált stílusban? Elveszne a fórum alapvető értéke, az összetartás és a tolerancia. Fúj! Igen is szükség van olyanokra, akik képviselik a passzív agresszív 12 éveseket! #JeSuisPitykee

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#2065 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Chester írta:
Pityee írta:Engem ne fenyegessél. Nem mondtam senkire rosszat, de ha valakit ki tesznek azért mert kiáll az igaza mellett akkor nyugodtan tegyél ki :wink: De azért majd találj ki vmi jó indokot mer szabályt tudtommal nem szegtem :) Moderátor jogoddal pedig nyugodtan élj vissza, nagy menő :lol:
Többen is írták már, hogy sok belőled. Lehet nem szegsz szabályt, de ettől még lehet rád panasz, nem a véleményed, hanem a stílusod miatt. Adriannak is írták többször, hogy kicsit változtasson, neki sikerült, talán te is eljutsz odáig, nagymenő.
Kiváncsi lennék arra a sok személyre aki írta, hiszen kb. senkivel nem volt vitám ezen a fórumon(max. erősebb szóváltás), de te biztos jobban tudod :lol: Egyébként mindenkinek egyéni stílusa van és nem azért jár egy fórumra, hogy egy moderátor megszabja neki,h mit és hogyan írjon. A saját stílusán senki nem akar és nem is fog változtatni. Nem mellesleges te is változtathatnál a stílusodon, meg még itt néhányan ha itt tartunk. Vagy itt ez a módi, hogy dobáljuk ki a semmiből a szurkolótársakat? Rendkívül összetartó társaság lehet :D Azért fórum a fórum, hogy mindenki írjon a saját stílusában és igen sokszor van nem egyetértés amit sokan ki is nyilvánítanak és kiállnak a véleményük mellett, mégis h nézne ki ha mindenki mindenben egyetértene? :) A lényeg továbbra is ugyanúgy ki fogok állni a véleményem mellett a saját stílusommal és nem fogok a te kedvedért változtatni rajta. Eddig nem úgy ismertem meg ezt az oldalt, hogy itt mindenkinek a szájába lenne adva, hogy mit kell mondani. De ahogy nézem ez csak néhány személyre vonatkozik főleg az újakra, de elárulom, hogy attól mer valaki itt van régebben még nem kell neki tolerálni a stílusát, ha már te így kihegyezted magad az enyémre. Azt inkább nem is említem, hogy milyen szép dolog mikor egy moderátor visszaél a jogával és elkezd fenyegetőzni vele mert aztán ő megmutatja ki a jani. :lol: Vagy itt ez a módi? :D Nagyon komoly :D Nincs amúgy veled semmi problémám, csak nem tetszett ez a fenyegetőzö stílusod, de amint látom neked van problémád velem, szóval nyugodtan használd a hős moderátori jogod és ha zavarok akkor ki lehet rakni, mert kiállok a véleményem mellett a saját stílusomban, komoly bűn vao :) Ha már ennyire a moderátori feladataid szeretnéd ellátni, akkor nézz jobban körül a fórumon, mert ilyen stílusú írásból mint amit én írtam, sokkal több van. Nem tervezek többet írni a témával kapcsolatban, úgyh Köszöntem.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#2066 Hozzászólás Szerző: Chester »

Pityee írta:Engem ne fenyegessél. Nem mondtam senkire rosszat, de ha valakit ki tesznek azért mert kiáll az igaza mellett akkor nyugodtan tegyél ki :wink: De azért majd találj ki vmi jó indokot mer szabályt tudtommal nem szegtem :) Moderátor jogoddal pedig nyugodtan élj vissza, nagy menő :lol:
Többen is írták már, hogy sok belőled. Lehet nem szegsz szabályt, de ettől még lehet rád panasz, nem a véleményed, hanem a stílusod miatt. Adriannak is írták többször, hogy kicsit változtasson, neki sikerült, talán te is eljutsz odáig, nagymenő.

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Átigazolások

#2067 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Chester írta:
Pityee írta:
dankodavid írta:Kezdesz sok lenni, srác.
Ha ez nekem szólt, akkor nehogy már te akard megszabni, hogy kinek mit írjak. Köszi részemről téma lezárva, nyugodtan be lehet tenni h ne lásd amit írok.
Téged teszlek ki mindjárt ha nem hagyod abba.
Néda má, miből lesz a csörebogár!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#2068 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Pityee írta:Engem ne fenyegessél. Nem mondtam senkire rosszat, de ha valakit ki tesznek azért mert kiáll az igaza mellett akkor nyugodtan tegyél ki :wink: De azért majd találj ki vmi jó indokot mer szabályt tudtommal nem szegtem :) Moderátor jogoddal pedig nyugodtan élj vissza, nagy menő :lol:
Senki nem fog kirakni senkit. Mára elég is volt ebből. Beszélgessünk a fociról. Bár ez a topic most egyelőre irreleváns lesz, szerencsére.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#2069 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Chester írta:
Pityee írta:
dankodavid írta:Kezdesz sok lenni, srác.
Ha ez nekem szólt, akkor nehogy már te akard megszabni, hogy kinek mit írjak. Köszi részemről téma lezárva, nyugodtan be lehet tenni h ne lásd amit írok.
Téged teszlek ki mindjárt ha nem hagyod abba.
Engem ne fenyegessél. Nem mondtam senkire rosszat, de ha valakit ki tesznek azért mert kiáll az igaza mellett akkor nyugodtan tegyél ki :wink: De azért majd találj ki vmi jó indokot mer szabályt tudtommal nem szegtem :) Moderátor jogoddal pedig nyugodtan élj vissza, nagy menő :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#2070 Hozzászólás Szerző: Chester »

Pityee írta:
dankodavid írta:Kezdesz sok lenni, srác.
Ha ez nekem szólt, akkor nehogy már te akard megszabni, hogy kinek mit írjak. Köszi részemről téma lezárva, nyugodtan be lehet tenni h ne lásd amit írok.
Téged teszlek ki mindjárt ha nem hagyod abba.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#2071 Hozzászólás Szerző: Pityee »

dankodavid írta:Kezdesz sok lenni, srác.
Ha ez nekem szólt, akkor nehogy már te akard megszabni, hogy kinek mit írjak. Köszi részemről téma lezárva, nyugodtan be lehet tenni h ne lásd amit írok.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#2072 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Kezdesz sok lenni, srác.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#2073 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sheenka írta:
Pityee írta:
kecske01 írta:Arsenal rajtunk nevet, hogy 32m fontért visszavettük D.Luizt, mert ők ugyanennyit fizettek Mustafiért. Nagyon elhiszik... :lol: :lol: :lol:
Már magában az a tény vicces, hogy egy szarzi szurkoló nevet rajtunk. Majd ha egyszer az életben megnyerik a BL-t, akkor talán komolyan veszem majd őket, de hamarabb fog piros hó hullani szerintem :lol: :lol:
Akkor 12 előtt a Chelsea-t sem vetted komolyan?
Vicces gyerek vagy. Netán táplálsz némi érzelmeket a szarzi felé és beletiportam a lelkedbe? Mert akkor elnézést :mrgreen: Másképp nem értem kötözködésed okát. Egyébként meg, ne kelljen elmagyaráznom, hogy miért egy szuper balfasz együttes a szarzi.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#2074 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kecske01 írta:Arsenal rajtunk nevet, hogy 32m fontért visszavettük D.Luizt, mert ők ugyanennyit fizettek Mustafiért. Nagyon elhiszik... :lol: :lol: :lol:
én meg azon, hogy tavaly nem tudtak még úgysem bajnokok lenni, hogy a 2 manchesteri csapat és mi is szarok voltunk és csak egy Leicester-t és Sp*rs-t kellett volna valahogy megelőzniük, de nekik még ez is nagy falat volt.
Meg nem tudom, hogy honnan veszik, hogy Mustafi bármivel is jobb lenne mint Luiz.
Luiz szereti a Chelsea-t és küzdeni fog a klubért még Mustafinak az arsenal csak egy állomás a karrierjében.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#2075 Hozzászólás Szerző: Spring »

Pityee írta:
Spring írta:Kb másfél év óta eloszor nézem meg, ki ellen játszunk és mikor... Ez jelent valamit. Jó lenne, ha megint kialakulna az a szerelem, ami régen volt a Chelseavel. Most már a srácokon múlik minden, Hazardot is megfogom szeretni ezen ne múljon. Jaa amúgy Swansea, szeptember 11 Vasárnap 4 óra :D
Az igazi szerelemnek sose szabadna elmúlnia :wink: Miattam lehetnénk másodosztályba is, akkor is ugyanúgy imádnám a csapatot. Aki egyszer igazán beleszeret ebbe a csapatba, az sose hagyja el.
Nem szabadna, de elmúlt Lampard és Drogba első tavozasaval. Viszont nem tartom magam divatdrukkernek, a bajnoki címnel José alatt sem tudtam úgy örülni, mint régen. De most úgy érzem, valami visszatért és érdekel a csapat megint. Talán Conte, nagyon csípem az embert :)
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#2076 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Pityee írta:
kecske01 írta:Arsenal rajtunk nevet, hogy 32m fontért visszavettük D.Luizt, mert ők ugyanennyit fizettek Mustafiért. Nagyon elhiszik... :lol: :lol: :lol:
Már magában az a tény vicces, hogy egy szarzi szurkoló nevet rajtunk. Majd ha egyszer az életben megnyerik a BL-t, akkor talán komolyan veszem majd őket, de hamarabb fog piros hó hullani szerintem :lol: :lol:
Akkor 12 előtt a Chelsea-t sem vetted komolyan?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#2077 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta:Arsenal rajtunk nevet, hogy 32m fontért visszavettük D.Luizt, mert ők ugyanennyit fizettek Mustafiért. Nagyon elhiszik... :lol: :lol: :lol:
Már magában az a tény vicces, hogy egy szarzi szurkoló nevet rajtunk. Majd ha egyszer az életben megnyerik a BL-t, akkor talán komolyan veszem majd őket, de hamarabb fog piros hó hullani szerintem :lol: :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#2078 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta:Arsenal rajtunk nevet, hogy 32m fontért visszavettük D.Luizt, mert ők ugyanennyit fizettek Mustafiért. Nagyon elhiszik... :lol: :lol: :lol:
Gondolom a bohóc Chambers fiúcskán nem nevetnek, akit két éve 17 millió fontértért vettek, aztán akkora flop lett belőle, hogy Wenger inkább berakta a harmadosztályból kukázott Holdingot a Leicester ellen, őt meg a sérüléshullám ellenére is elküldte kölcsönbe. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6935
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#2079 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Sheenka írta:
kecske01 írta:Arsenal rajtunk nevet, hogy 32m fontért visszavettük D.Luizt, mert ők ugyanennyit fizettek Mustafiért. Nagyon elhiszik... :lol: :lol: :lol:
Mondjuk én gondolkodás nélkül lecserélném Luizt Mustafira.
A kora miatt max. Nem egy nagy durranás Mustafi remélem besül. Úgyis sérült lesz.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#2080 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kommenteket olvasva, ezen nem lepodom meg. A nem chelsea drukkerek mind rohognek rajtunk Luiz esetleges balfaszsagai miatt, a chelsea drukker komnentek meg leginkabb megosztoak, sokan orulnek, sokan nem.

Válasz küldése