Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#2081 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

kecske01 írta:Arsenal rajtunk nevet, hogy 32m fontért visszavettük D.Luizt, mert ők ugyanennyit fizettek Mustafiért. Nagyon elhiszik... :lol: :lol: :lol:
Mondjuk én gondolkodás nélkül lecserélném Luizt Mustafira.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6935
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#2082 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Arsenal rajtunk nevet, hogy 32m fontért visszavettük D.Luizt, mert ők ugyanennyit fizettek Mustafiért. Nagyon elhiszik... :lol: :lol: :lol:

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#2083 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Megyó írta:Neked is igazad van és persze, ha ilyen idealizált forgatókönyvet nézünk, hogy Christensen kezdő lesz, Zoumát nem vetette vissza a sérülés, ha beválik az új balhátvéd kezdőben marad, stb, akkor tényleg jók vagyunk. Legyen így. :)

Alapvetően erre a szezonra nem is kell jobb keret, mint a mostani. Az más kérdés, hogy kiket látnék szívesen. Pedro és Matic helyett lehetne más a keretben, nem haragudnék meg. Összességében stabil a csapatunk, csak volt már sokkal jobb keretünk is és nyilván mindenki ahhoz méri a mindenkori Chelseat. Reméljük lesznek még olyan klasszisaink mint Drogba, Lamps, vagy akár Carvalho.
Ez nem idealizalt forgatokonyv, ez benne van a fociban. Mi van ha megvesszuk Pogbat 120 ert, meg laportat 70-ert meg nem tudom es nem valnak be vagy eltorik a labukat vagy serulekennye valnak,stbstb. Van egy elkepzeles a klub reszerol, nyilvan gondolkodnak Zoumaban es Christensenben, mert akkor vettunk volna vedot mindegy lett volna az ara (szerintem). Egyszeruen szar jatekosok korat eljuk es akik jok nem tudnak hova menni vagy nem akarnak, mert fix kezdok a csapatukba (ami jo csapat).

Annyi penz van mar a fociban es annyira felti mindenki a helyet, hogy nem eri meg eladni a jatekosokat. Ott van pl a Napoli, nem adja el a legjobbjait, hanem megtartja, max mondanak egy irrealis osszeget es ha valaki kifizeti vihetik. Ennyi.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#2084 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Neked is igazad van és persze, ha ilyen idealizált forgatókönyvet nézünk, hogy Christensen kezdő lesz, Zoumát nem vetette vissza a sérülés, ha beválik az új balhátvéd kezdőben marad, stb, akkor tényleg jók vagyunk. Legyen így. :)

Alapvetően erre a szezonra nem is kell jobb keret, mint a mostani. Az más kérdés, hogy kiket látnék szívesen. Pedro és Matic helyett lehetne más a keretben, nem haragudnék meg. Összességében stabil a csapatunk, csak volt már sokkal jobb keretünk is és nyilván mindenki ahhoz méri a mindenkori Chelseat. Reméljük lesznek még olyan klasszisaink mint Drogba, Lamps, vagy akár Carvalho.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#2085 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Megyó írta:
Dante írta:
cech19960320 írta:Tényleg tavaly sem jött el hozzánk, és hidd el, hogy jelenleg nem vagyunk olyan vonzóak mint a city, illetve Hazard szintű fizut sem adtunk volna neki
Azért nyomott transfer request-et tavaly, mert nem akart idejönni, gondolom. A vezetőség nem ajánl olyan pénzeket mint a többi nagy csapat.
Csak nem tudom, ezt meddig lehet folytatni. Értem én, hogy nem adunk Pogbáért 120 milliót, de középcsapatok adtak 20-30 milliókat játékosokért. Ez van, változott a piac. Következő nyáron azt hiszik másabb lesz? Ez struccpolitika. Nem fog eredményre vezetni. Ajánlunk majd összegeket, amit mi fairnek gondolunk kb egy 5 évvel ezelőtti piaci viszonyoknak megfelelően, majd ők elmosolyodnak és mondanak egy "nem"-et, majd eladják másnak, aki többet kínál. Vagy mit várnak mi lesz? :)
Egy Crystal Palace adott ki 30 milliót egy csatárra!!!
Van igazsag abban, amit mondasz, de egy dolgot ne felejtsunk el (es csak azt merlegelve szidjuk a vezetoseget). Mondjon valaki ket-harom nevet, akiert megerte volna bankot robbantani (mozdithato es jo jatekos is). En nem tudok, nem banom hogy kulabakert, Lukakukert nem pengettunk ki 60-70 misit, mert kozepszer. Egyedul Pogba volt kb, aki tuti jo igazolas, draga, de klasszis, viszont abbol az arbol vettunk 4 jatekost, akibol egy ismeri a csapatot, a masik harom meg annyira fiatal (es illik a rendszerbe), hogy barmi lehet beloluk.

Btw kire volt szuksegunk? Christensennel szamolunk tuti, Dave es Terry sztem jovore is eselyes hogy kezdo lesz, ha bevalik Alonso is. Itt van Zouma. Plusz itt van Cahill es Iva vagy Luiz cserenek (ami azert nagyon durvan eros es tapasztalt nevsor). Oke lehet jo lett volna Laporte pl. 70 millio alatt ugyse jott volna es megeri elbaszni miatta Zoumat vagy Christ? Nem hiszem. Kozepre jott Kante, itt van Fabre, Oscar (aki eledezik), Mikel, Matic, Chalobah,stb. Boven eleg es minoseg itt is van. A Hazard, Willian, Moses, Pedro kezdo es csere sor sem rossz (Moses es Pedro is ad golpasszt, lo golt, akar 10 perc alatt is, lathattuk), itt lehetett volna erositeni esetleg a jobbszelt, de kivel??? Isco es James nem szelsok elsosorban. Elol pedig maradt a medvedisznoember es jott egy lelkes kurvajo belga csatar, elbirna meg egy csatart a keret, de max vm cserenek. Ide is ki johetett volna meg?

Kivancsi vagyok a nevekre, tenyleg.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#2086 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Én mondjuk örülök, hogy nem adtunk Stonesért és Koulibalyért sem 50-60 milliókat. Azt mondjuk tudni kell, hogyha idén mi akartuk volna megvenni Stonesot akkor 60 milla alatt velünk szóba sem álltak volna, nem tudom miért de sajnos ez így van. Ráadásul nekem mondjuk abszolút nem tetszik Stones játéka. Én nem látok benne akkora potenciált mint itt néhányan és nekünk jelenleg egy David Luiz sokkal többet hozhat, mind játékban mind lelkileg, fele összegért.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2016. szeptember 1., csütörtök 10:52-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#2087 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Dante írta:
cech19960320 írta:Tényleg tavaly sem jött el hozzánk, és hidd el, hogy jelenleg nem vagyunk olyan vonzóak mint a city, illetve Hazard szintű fizut sem adtunk volna neki
Azért nyomott transfer request-et tavaly, mert nem akart idejönni, gondolom. A vezetőség nem ajánl olyan pénzeket mint a többi nagy csapat.
Csak nem tudom, ezt meddig lehet folytatni. Értem én, hogy nem adunk Pogbáért 120 milliót, de középcsapatok adtak 20-30 milliókat játékosokért. Ez van, változott a piac. Következő nyáron azt hiszik másabb lesz? Ez struccpolitika. Nem fog eredményre vezetni. Ajánlunk majd összegeket, amit mi fairnek gondolunk kb egy 5 évvel ezelőtti piaci viszonyoknak megfelelően, majd ők elmosolyodnak és mondanak egy "nem"-et, majd eladják másnak, aki többet kínál. Vagy mit várnak mi lesz? :)
Egy Crystal Palace adott ki 30 milliót egy csatárra!!!

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#2088 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta:
cech19960320 írta:Tényleg tavaly sem jött el hozzánk, és hidd el, hogy jelenleg nem vagyunk olyan vonzóak mint a city, illetve Hazard szintű fizut sem adtunk volna neki
Azért nyomott transfer request-et tavaly, mert nem akart idejönni, gondolom. A vezetőség nem ajánl olyan pénzeket mint a többi nagy csapat.
Jó, ez igaz részben, de a city is akarta már tavaly is, ellenben idén már hiába tettük volna le ugyanazt az összeget, fizetés, vonzóság még a city mellett áll jelen pillanatban.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#2089 Hozzászólás Szerző: Dante »

cech19960320 írta:Tényleg tavaly sem jött el hozzánk, és hidd el, hogy jelenleg nem vagyunk olyan vonzóak mint a city, illetve Hazard szintű fizut sem adtunk volna neki
Azért nyomott transfer request-et tavaly, mert nem akart idejönni, gondolom. A vezetőség nem ajánl olyan pénzeket mint a többi nagy csapat.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#2090 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Nóbádi írta:Stones moved to Manchester City from Everton in a £47.5m deal on a six-year contract. (22 éves) angol
Chelsea confirm David Luiz has re-joined the club from PSG on a three-year deal for £30m (29 éves) brazil

tényleg nem volt még 17 millió font, hogy a jövőt is építhessük? (...)
Ha megengeded azt javaslom, hogy ne is akarjunk összefüggéseket keresni ebben az augusztusi aktivitásunkban. Nem jó a 2 védő, akit vettünk, de nem is rosszak ahhoz, hogy azt lehessen mondani nincs esélyünk a top 3-ra. Szerintem minden rendben lesz. Bl indulással meg hátha jobb embereket lehet venni majd következő nyáron. Ezt az átigazolási időszakot nem most rontottuk el a nyári hónapokban, hanem a nyarat megelőző szezonban...

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#2091 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Nóbádi írta:Stones moved to Manchester City from Everton in a £47.5m deal on a six-year contract. (22 éves) angol
Chelsea confirm David Luiz has re-joined the club from PSG on a three-year deal for £30m (29 éves) brazil

tényleg nem volt még 17 millió font, hogy a jövőt is építhessük? (...)
Tényleg tavaly sem jött el hozzánk, és hidd el, hogy jelenleg nem vagyunk olyan vonzóak mint a city, illetve Hazard szintű fizut sem adtunk volna neki

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#2092 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

Stones moved to Manchester City from Everton in a £47.5m deal on a six-year contract. (22 éves) angol
Chelsea confirm David Luiz has re-joined the club from PSG on a three-year deal for £30m (29 éves) brazil

tényleg nem volt még 17 millió font, hogy a jövőt is építhessük? (...)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#2093 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Pityee írta:
Spring írta:Kb másfél év óta eloszor nézem meg, ki ellen játszunk és mikor... Ez jelent valamit. Jó lenne, ha megint kialakulna az a szerelem, ami régen volt a Chelseavel. Most már a srácokon múlik minden, Hazardot is megfogom szeretni ezen ne múljon. Jaa amúgy Swansea, szeptember 11 Vasárnap 4 óra :D
Az igazi szerelemnek sose szabadna elmúlnia :wink: Miattam lehetnénk másodosztályba is, akkor is ugyanúgy imádnám a csapatot. Aki egyszer igazán beleszeret ebbe a csapatba, az sose hagyja el.
Én azért megértem Springet. Az elmúlt 15 évben nekem is volt több olyan év amikor kb havonta/kéthavonta néztem rá a táblázatra hol állunk. Nem mindig ugyanúgy szerethető a csapat és nagyon nagyon nem az eredménytől függ, hanem a menedzsertől és a játékosoktól.

frankie93
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011. január 9., vasárnap 17:49
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Átigazolások

#2094 Hozzászólás Szerző: frankie93 »

laczze írta:El nemhagynám a csapatot én sem, de kicsit tényleg valami újra fellobbant, alig várom a meccset és viztos végig is nézem, mert ugye a tavalyi szezonban ém speciel nem nagyon néztem meccset. Mondjuk ez sokszor amiatt volt, hogy stream on kell néznem azt meg utállol... nem magyar, kockás a kép, reklámok...
Reklámokat megértem, illetve a stream utálatot is, én is sokkal szívesebben heverednék a tévé elé, ha volna rá lehetőség. De Banok fórumon, ha adták a meccset, az első stream mindig a magyar Digi volt, ráadásul elég jó minőségben. :D

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#2095 Hozzászólás Szerző: laczze »

El nemhagynám a csapatot én sem, de kicsit tényleg valami újra fellobbant, alig várom a meccset és viztos végig is nézem, mert ugye a tavalyi szezonban ém speciel nem nagyon néztem meccset. Mondjuk ez sokszor amiatt volt, hogy stream on kell néznem azt meg utállol... nem magyar, kockás a kép, reklámok...
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#2096 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:Garay :arrow: Valencia
Valencia is elég jól bevásárolt védőkkel így az utolsó napon, kiváncsi lennék h mennyiért sikerült megszerezniük Garayt.
állítólag 15 millió euró volt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#2097 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Spring írta:Kb másfél év óta eloszor nézem meg, ki ellen játszunk és mikor... Ez jelent valamit. Jó lenne, ha megint kialakulna az a szerelem, ami régen volt a Chelseavel. Most már a srácokon múlik minden, Hazardot is megfogom szeretni ezen ne múljon. Jaa amúgy Swansea, szeptember 11 Vasárnap 4 óra :D
Az igazi szerelemnek sose szabadna elmúlnia :wink: Miattam lehetnénk másodosztályba is, akkor is ugyanúgy imádnám a csapatot. Aki egyszer igazán beleszeret ebbe a csapatba, az sose hagyja el.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#2098 Hozzászólás Szerző: Spring »

Kb másfél év óta eloszor nézem meg, ki ellen játszunk és mikor... Ez jelent valamit. Jó lenne, ha megint kialakulna az a szerelem, ami régen volt a Chelseavel. Most már a srácokon múlik minden, Hazardot is megfogom szeretni ezen ne múljon. Jaa amúgy Swansea, szeptember 11 Vasárnap 4 óra :D
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#2099 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »


Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#2100 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Garay :arrow: Valencia
Valencia is elég jól bevásárolt védőkkel így az utolsó napon, kiváncsi lennék h mennyiért sikerült megszerezniük Garayt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése