Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#2161 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Alonso signs
Chelsea Football Club has today brought Marcos Alonso back to the Premier League with the completion of the defender’s transfer from Fiorentina.
The 25-year-old Spanish left-back is the first defender signed by Antonio Conte following the recruitment of a forward, a midfielder and a goalkeeper to his squad. He has signed a five-year contract.
https://www.chelseafc.com/news/latest-n ... signs.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#2162 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Mik ezek a középszer emberek és minek?!
Legalább jobbhátvéd jött volna a nagyszerű Ivanovics helyére...

Ez ilyen tipik "egész nyáron a golyónkat vakartuk, költsünk el a végén sok pénzt mintha csináltunk volna valamit" igazolás... Barmok.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolások

#2163 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Brozovic szerencsére nem jön, az ügynöke nyilatkozott:

"Yes, it is official Brozo will stay in Inter. Otherwise, he would have been on the plane to London and not with national team in Sisak. After he returns from Croatia, Marcelo will sign a new, improved contract with Inter."

"With it he will earn less than he would have if he had signed for Chelsea, but he feels comfortable in Inter, he knows the city and the club will play in Europa League. He didn't want to rush to England because there is a new coach at Inter."


-Miroslav Bicanic; Source: Goal.com

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#2164 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Marcos Alonso hivatalos:
http://it.violachannel.tv/vc13-dettagli ... elsea.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolások

#2165 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Egyébként a Skysports-nál pikkelnek ránk vagy mi? Belenéztem az adásukba, minden stadionnál van kb riporterük és az összes biszem-baszom üzletről beszélnek, rólunk meg szó sem esik, pedig mi fogjuk költeni a legtöbb pénzt ma.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#2166 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

laczze írta:
Bandi írta:
laczze írta:A 2 kép nem is ugyanaz, szóval valamelyik fake vagy mind2.
Elég könnyű leellenőrizni, a google tud képekre is keresni. Az egyik 2015-ben, a másik június 15-én került fel a netre. Amúgy az ilyen "reptéri képek" 99%-ban kamuk szoktak lenni... És egyébként Párizsból vonattal menne Londonba és nem repülővel, de ez már mellékes :mrgreen:
Szerintem meg kocsival :D de ez még mellékesebb :D
remélem sokáig nem húzzák már az agyunkat és hivatalos lesz Luiz, Alonso, meg bánom is én ki csak erősítés legyen. Állízólag Luiz is orvosin amin Alonso már átesett és egyszerre jelenthetik be őket.
Helikopter :D
https://twitter.com/Thibauted/status/771005912576303105" onclick="window.open(this.href);return false;

Szerk:Jim White ‏@JimWhite 7m7 minutes ago
David Luiz to have @ChelseaFC medical in London at 6pm #DeadlineDay

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#2167 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Szabi írta:Kíváncsi leszek, Abdennour érkezik e kölcsönbe, ilyen formában nem lenne hülyeség behúzni, és akkor eléggé meglennénk hátra Luiz és Alonso érkezésével.
mekkora változás lenne a tavalyi után.
Abdennourt én nem tudom milyen de amíg Zouma nem lesz 100%-os addig jó lesz.
már nagyon várom, hogy bejelentsék hivatalosan is a D.Luiz-t.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#2168 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Kíváncsi leszek, Abdennour érkezik e kölcsönbe, ilyen formában nem lenne hülyeség behúzni, és akkor eléggé meglennénk hátra Luiz és Alonso érkezésével.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#2169 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

BREAKING NEWS

David Luiz is getting closer towards a return to Chelsea and is in London for his medical.(Sky Sources)
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
bNc
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Átigazolások

#2170 Hozzászólás Szerző: bNc »

Ha jön két védő akkor talán egy dolgot lehet hiányolni, hogy Matic mellé vagy elé nem igazoltunk senkit. Bár az lenne a legjobb ha Chalobahot próbálnánk oda beépíteni. RLCnek is jó lenne valahol helyet találni csak hol? Valahogy nem érzem a helyét ebben a 4-1-4-1-ben sajna. Jobb lett volna ha kölcsön adjuk. Oscar és Fabregas melett kétlem hogy sokat játszana.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#2171 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Luiz karizmatikus figura, kell ő nekünk, az eladásának se örültem (leszarom mennyiért ment). Kell az ő szíve a csapatba mert már kezdtünk tényleg olyanok lenni mint a robotok, rugunk egy gólt aztan paran összeölelkeznek aztán csókolom... Hol vannak már a nagy "kicsi a rakás" gólörömök?! Kell a szív a fociba nem csak az eredmények.
Viszont Fabregas-t remélem nem viszi a Milan, bár nem kell megvenniük ráadásul semmi pénzük jelenleg, ha kitudják fizetni a fizetését akkor hülyék lennének nem élni a lehetőséggel... Nagyon sajnálnám... Alonso simán beválhat. Conte kisajtolja belőle ami benne van. Apropó Conte: Ő is úgy örül 1-1 gólnál vagy megnyert mecsnél, mint egy gyerek a karácsonyi ajándéknak, baromira hiányott ez a szenvedély és tűz.
Srácok, nagy gond már nem lehet, ha minden összejön akkor tavalyhoz képest fejlődtünk, mint játékosok és mint csapat szinten.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#2172 Hozzászólás Szerző: Chester »

Gondolom Alonsoval egyszerre lesz bejelentve, ha nem lesz gebasz az orvosin. Ahová kellett, oda igazoltunk, Batshuayin is sokan értetlenkedtek, de eddig a boardot igazolja a megvétele, bízom benne, hogy velük is ez lesz a helyzet.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#2173 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

PSG and Chelsea have agreed a deal worth €40m + bonuses for David Luiz. Player is on his way to London. #CFC [@mohamedbouhafsi]

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#2174 Hozzászólás Szerző: laczze »

Bandi írta:
laczze írta:A 2 kép nem is ugyanaz, szóval valamelyik fake vagy mind2.
Elég könnyű leellenőrizni, a google tud képekre is keresni. Az egyik 2015-ben, a másik június 15-én került fel a netre. Amúgy az ilyen "reptéri képek" 99%-ban kamuk szoktak lenni... És egyébként Párizsból vonattal menne Londonba és nem repülővel, de ez már mellékes :mrgreen:
Szerintem meg kocsival :D de ez még mellékesebb :D
remélem sokáig nem húzzák már az agyunkat és hivatalos lesz Luiz, Alonso, meg bánom is én ki csak erősítés legyen. Állízólag Luiz is orvosin amin Alonso már átesett és egyszerre jelenthetik be őket.
Drogba,Lampard,Terry <3

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#2175 Hozzászólás Szerző: Spring »

Na jó, tegnap nagyon ellene voltam Luiz leigazolasanak, de lehiggadva, atgondolva azért ő jól jöhet ide. Játékosként teljesítményre nem valami nagy szám és sok hibája van, de Cahillnel így is jobb. Viszont az öltözőn belül kb akkora erősítés, mint amikor Drogba visszajott. Hallgatnak rá a játékosok és hatalmas tisztelete van, egy imadnivalo pali. Ha visszahozzuk akkor én elfelejtem neki az ünneplést a goljanal ellenünk. Nem beszélve arról, hogy Hazardal hatalmas PS partikat nyomhatnak ketten és nekünk is lesz kín röhögni. Nincs egy olyan ember jelenleg a keretben Terryn és Hazardon kívül, akire 20 év múlva emlékezni lehet, na Luiz pont olyan játékos, akit soha nem fogunk elfelejteni minden rossz és nagyon jó tulajdonsagaval együtt.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolások

#2176 Hozzászólás Szerző: Bandi »

laczze írta:A 2 kép nem is ugyanaz, szóval valamelyik fake vagy mind2.
Elég könnyű leellenőrizni, a google tud képekre is keresni. Az egyik 2015-ben, a másik június 15-én került fel a netre. Amúgy az ilyen "reptéri képek" 99%-ban kamuk szoktak lenni... És egyébként Párizsból vonattal menne Londonba és nem repülővel, de ez már mellékes :mrgreen:

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#2177 Hozzászólás Szerző: laczze »

A 2 kép nem is ugyanaz, szóval valamelyik fake vagy mind2.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#2178 Hozzászólás Szerző: Pityee »

16:13 BREAKING NEWS

Sky sources understand talks are ongoing for Chelsea to re-sign David Luiz from PSG.

Luiz wants to return to Chelsea and feels he has “unfinished business”, and a source close to the deal says “they are in the thick of negotiations”.

Yesterday, Chelsea made a bid of more than £30m for the player they sold for £50m two years ago.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#2179 Hozzászólás Szerző: focimark »

Chelsea have agreed a fee in the region of £32m for Luiz subject to a medical. [Mail]

BREAKING: Sky Sources: Cesc Fabregas to remain at Chelsea despite interest from AC Milan

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#2180 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kép
Állítólag Luizt ma a Heathrowi reptéren kapták lencsevégre. Lehet régi képek vagy fake, nem tudom melyik lehet igazi.

Egy másik kép:
Kép
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése