Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolások

#2221 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

emsanya írta:
zoli0415 írta:Breaking | PSG have barred David Luiz from joining Chelsea, despite the player wanting the move, according to @HugoGuillemet. (L'Équipe)
Sejtettem, hogy ő maga távozna, valószínű megunta a PSG-t. Idén Ibra nélkül már nehezebb lesz nekik, meg amúgyis limonádé a francia liga, a BL-ben meg mindig elbuknak.

Diego és David vaddisznó páros ha összejönne :D

Amúgy már neki is van B-terve:

Antonio Conte has asked #Chelsea to sign West Ham United defender Angelo Ogbonna, though David Luiz is an alternative. [Sky Italia]
Nem azért de én nem örülnék Ogbonnának .... nem jelentene semmilyen előre lépést sem egy újabb Djilot meg minek idehozni?!
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#2222 Hozzászólás Szerző: emsanya »

zoli0415 írta:Breaking | PSG have barred David Luiz from joining Chelsea, despite the player wanting the move, according to @HugoGuillemet. (L'Équipe)
Sejtettem, hogy ő maga távozna, valószínű megunta a PSG-t. Idén Ibra nélkül már nehezebb lesz nekik, meg amúgyis limonádé a francia liga, a BL-ben meg mindig elbuknak.

Diego és David vaddisznó páros ha összejönne :D

Amúgy már neki is van B-terve:

Antonio Conte has asked #Chelsea to sign West Ham United defender Angelo Ogbonna, though David Luiz is an alternative. [Sky Italia]

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#2223 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.skysports.com/football/news/ ... david-luiz" onclick="window.open(this.href);return false;
Kibővítették a cikket.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#2224 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

zoli0415 írta:Breaking | PSG have barred David Luiz from joining Chelsea, despite the player wanting the move, according to @HugoGuillemet. (L'Équipe)
Ebben a történetben David Luizon kívül mindenki hülye volt, de ő meg amúgy hülye, szóval minden rendben.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#2225 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mondjuk azt se felejtsuk el, hogy Alonso latott mar a palyan is PL meccset, nem csak Serie A-s tapasztalatai vannak.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#2226 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Breaking | PSG have barred David Luiz from joining Chelsea, despite the player wanting the move, according to @HugoGuillemet. (L'Équipe)

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#2227 Hozzászólás Szerző: Spring »

Na jó, ha Luizt visszahozzuk az az évtized vicce lesz. Én Imádtam a csávót pályán kívül, de amit azon belül művelt az nagyon gyenge volt. Sosem felejtem fel a meccsenkenti 30 felivelt labdajat, 1. Szezonjában kiosztott egy golpasszt belőle, utána soha többet. :D és ahogy ünnepelt ellenünk, amikor gólt lőtt az volt a pont az i-n. Szerintem rossz irányba haladunk megint
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#2228 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chester írta:
emsanya írta:Középpályán Fabregas se játszik, még ő is oda jönne? Kizárt sztem. Középhátvéd kell, Kulabácsi után őt is bepróbáljuk.
Nem is Fabregas helyére jönne, hanem Maticéra, valamiért kell Conténak egy lóbaszó abba a szekcióba is. És akkor már inkább Luiz mint Matic, előbbi legalább tényleg vezéralkat, ha már tehetségben nincs nagy különbség. Középhátvédnek meg, meh, meglátjuk, de egyelőre csak egy erősebb pletyka eddig.
Akkor középthátvéd továbbra sincs, ami azért fontosabb :D. Meg akkor Matic és Fabregas lenne egyszerre kispadon, luxus. Szerintem csak hátvédben jöhet szóba. Amúgy meg játszott itt már középpályást, több kevesebb sikerrel, támadták is rendesen...

Kb. ő a második Alonso után akivel a skysports saját forrásaira hivatkozva ír, azért tűnik biztosabbnak. De még mindig röhejes :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#2229 Hozzászólás Szerző: Chester »

emsanya írta:Középpályán Fabregas se játszik, még ő is oda jönne? Kizárt sztem. Középhátvéd kell, Kulabácsi után őt is bepróbáljuk.
Nem is Fabregas helyére jönne, hanem Maticéra, valamiért kell Conténak egy lóbaszó abba a szekcióba is. És akkor már inkább Luiz mint Matic, előbbi legalább tényleg vezéralkat, ha már tehetségben nincs nagy különbség. Középhátvédnek meg, meh, meglátjuk, de egyelőre csak egy erősebb pletyka eddig.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#2230 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chester írta:
emsanya írta:Rohadt nagy ez a Luiz transzfer ha összejön :D. Mindig tudunk váratlant húzni...
Középpályára amúgy tényleg nem lenne hülyeség, sőt, csak hát Ruben... Conténak kell a spirito, Luizban meg van bőven.
Középpályán Fabregas se játszik, még ő is oda jönne? Kizárt sztem. Középhátvéd kell, Kulabácsi után őt is bepróbáljuk.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6278
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#2231 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:Rohadt nagy ez a Luiz transzfer ha összejön :D.
Azért egy gerawba féle reakciót szívesen elolvasnék ezzel kapcsolatban. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#2232 Hozzászólás Szerző: Chester »

Megyó írta:de azért azt ti sem gondoljátok, hogy ez a játékos nem kb 1 hete jött szóba a vezetőségnél? Ezek már mind-mind olyan igazolások (pletykák), akik C,D,E megoldások voltak és meggyőződésem, hogy csak az utolsó 1-2 hétben merült fel egyáltalán a nevük. Csak csalódott vagyok, hogy tudva tudták, már június 1-e óta, hogy nincs balhátvéd, erre aug 30-án jön egy valaki, akit úgy kukáztunk össze a deadline előtt 1 nappal. És azt is tudjuk mennyire gyenge a védelmünk globál szinten, hisz az a legkisebb probléma, hogy Azpinak kell baloldalt játszania. Mindegy, váljon be!
Szerintem egy olyan szintű vállalatnál, mint amilyen a Chelsea, nem bízzák a véletlenre a dolgokat. Attól még, hogy nem volt róla pletyka kb. múlt szerdáig, Conte még a kinevezése előtt kérhette magának, de lehet nélküle is scoutolták. Batshuayi is érdekes, hogy amint a Palace tett egy hivatalos ajánlatot érte, rögtön megjelentünk mi is a színen, gondolom nem a magyarok elleni teljesítménye győzte meg a klubot arról, hogy ezt a srácot azonnal meg kell venni. :)

Lehet szidni a vezetőséget, mert tényleg érthetetlen egyes döntésük, de a scout munka az sokkal több annál, minthogy egy hétnyi anyagból hozzanak fontmilliókról szóló döntést.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#2233 Hozzászólás Szerző: Chester »

emsanya írta:Rohadt nagy ez a Luiz transzfer ha összejön :D. Mindig tudunk váratlant húzni...
Középpályára amúgy tényleg nem lenne hülyeség, sőt, csak hát Ruben... Conténak kell a spirito, Luizban meg van bőven.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#2234 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Azzal egyetértek, hogy sokkal jobb lehet, mint amit én leírtam most, és talán elhamarkodottan ítélkezek, de azért azt ti sem gondoljátok, hogy ez a játékos nem kb 1 hete jött szóba a vezetőségnél? Ezek már mind-mind olyan igazolások (pletykák), akik C,D,E megoldások voltak és meggyőződésem, hogy csak az utolsó 1-2 hétben merült fel egyáltalán a nevük. Csak csalódott vagyok, hogy tudva tudták, már június 1-e óta, hogy nincs balhátvéd, erre aug 30-án jön egy valaki, akit úgy kukáztunk össze a deadline előtt 1 nappal. És azt is tudjuk mennyire gyenge a védelmünk globál szinten, hisz az a legkisebb probléma, hogy Azpinak kell baloldalt játszania. Mindegy, váljon be!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#2235 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Rohadt nagy ez a Luiz transzfer ha összejön :D. Mindig tudunk váratlant húzni... (Torrest nem hozzuk vissza? És akkor egyedülálló módon újra leigazolnánk a Luiz-Torres kettőst)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára emsanya 2016. augusztus 30., kedd 22:31-kor.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#2236 Hozzászólás Szerző: Dante »

dankodavid írta:Bár ne jönne senki, hanem lenne a szerb fasz 38 meccsen kezdő.
Csak 38? A ligakupát meg majd Aina-ra bízzuk, nem? Lesz az több is #cantwait

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#2237 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Szabi írta:
Chester írta:Láttad is játszani, vagy csak youtube alapján ítéled meg? Én nem láttam, de egy esélyt mindenki megérdemel.
Az alapján ítéli meg, mint szinte mindenki itt a fórumon. Ezért bírom, mikor lesz*roznak valakit 6-7 percből kiindulva.
De az öt perces youtube videó elég volt a megítélésére, hiszen csak beadások voltak benne. Az nem lehet, véletlenül sem, hogy nem játékosbemutatónak készült, hanem esetleg a készítő egyéni preferenciái által befolyásolt szórakoztatóanyag, nem, dehogyis, ha ebben nem voltak szerelések, akkor nem is tud szerelni. Bár ne jönne senki, hanem lenne a szerb fasz 38 meccsen kezdő.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#2238 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Azért hagyjuk már ezt, hogy anélkül ítélünk meg valakit, hogy esélyt sem kapott. Szidni a vezetőséget oké de így eléggé nehéz igazolni bárkit is. Fel kell fogni, hogy idén nálunk nincs BL és abból kell válogatni aki elérhető.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#2239 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem Hazard vetélytársának vettünk egy wing-back-et. Vagy csere lesz Dave mögött, vagy kezdő iva helyett, Dave helyén, vagy Conte három védőt fog használni és ugyanott kap lehetőséget mint a Fiorentinában.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6278
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#2240 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Chester írta:Láttad is játszani, vagy csak youtube alapján ítéled meg? Én nem láttam, de egy esélyt mindenki megérdemel.
Az alapján ítéli meg, mint szinte mindenki itt a fórumon. Ezért bírom, mikor lesz*roznak valakit 6-7 percből kiindulva.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése