Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolások

#3201 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

BREAKING NEWS

Gonzalo Higuain has joined Juventus for £75.3m (€90m) from Napoli, according to Sky Italy.

Azért az nem gyenge...
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#3202 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Spring írta:
Moldván írta:
adrian1989 írta:http://www.foci-live.hu/kulfoldi-foci-b ... -mu-vedoje
ha tényleg nem tart rá igényt José akkor szerintem érdemes lenne leigazolni.
Nem a legjobb megoldás de Conte ismeri és a 3 védős rendszerben is jó de akár a 4-4-2-ben is eljátssza a szélsővédőt.
Nem tudom a Juve-ba minek arra a posztra ott van Dani Alves és Lichsteiner.

http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/375 ... enni_az_eb" onclick="window.open(this.href);return false;
Nem úgy volt, hogy aláír az Interhez mert ott játszhatna?
Az a baj, hogy rengeteg faszságot nézegetsz és így agyalsz a rengeteg faszságon. :D nooffense
Amúgy ha valaki ennyire foglalkozik az atigazolasokkal, akkor nem lenne hasznosabb, ha legalább kicsit fejlesztene a nyelvtudasat és angolul vagy németül olvasná ezeket a híreket? Egy atigazolasi szezon alatt meg lehetne egy új nyelvet gyenge középfokon tanulni.
a kedvenc csapatommal foglalkozom sokat és próbálkozom angollal is de azt nem írom ide amit ott olvasok mert nem mindent értek meg belőle.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára adrian1989 2016. július 26., kedd 16:57-kor.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#3203 Hozzászólás Szerző: Spring »

Moldván írta:
adrian1989 írta:http://www.foci-live.hu/kulfoldi-foci-b ... -mu-vedoje
ha tényleg nem tart rá igényt José akkor szerintem érdemes lenne leigazolni.
Nem a legjobb megoldás de Conte ismeri és a 3 védős rendszerben is jó de akár a 4-4-2-ben is eljátssza a szélsővédőt.
Nem tudom a Juve-ba minek arra a posztra ott van Dani Alves és Lichsteiner.

http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/375 ... enni_az_eb" onclick="window.open(this.href);return false;
Nem úgy volt, hogy aláír az Interhez mert ott játszhatna?
Az a baj, hogy rengeteg faszságot nézegetsz és így agyalsz a rengeteg faszságon. :D nooffense
Amúgy ha valaki ennyire foglalkozik az atigazolasokkal, akkor nem lenne hasznosabb, ha legalább kicsit fejlesztene a nyelvtudasat és angolul vagy németül olvasná ezeket a híreket? Egy atigazolasi szezon alatt meg lehetne egy új nyelvet gyenge középfokon tanulni.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#3204 Hozzászólás Szerző: Moldván »

adrian1989 írta:http://www.foci-live.hu/kulfoldi-foci-b ... -mu-vedoje
ha tényleg nem tart rá igényt José akkor szerintem érdemes lenne leigazolni.
Nem a legjobb megoldás de Conte ismeri és a 3 védős rendszerben is jó de akár a 4-4-2-ben is eljátssza a szélsővédőt.
Nem tudom a Juve-ba minek arra a posztra ott van Dani Alves és Lichsteiner.

http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/375 ... enni_az_eb" onclick="window.open(this.href);return false;
Nem úgy volt, hogy aláír az Interhez mert ott játszhatna?
Az a baj, hogy rengeteg faszságot nézegetsz és így agyalsz a rengeteg faszságon. :D nooffense

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#3205 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Ezeknel a magyar oldalaknal mar csak az a rosszabb, mikor valaki egy random facebook oldalt linkel be.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#3206 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

http://www.foci-live.hu/kulfoldi-foci-b ... -mu-vedoje" onclick="window.open(this.href);return false;
ha tényleg nem tart rá igényt José akkor szerintem érdemes lenne leigazolni.
Nem a legjobb megoldás de Conte ismeri és a 3 védős rendszerben is jó de akár a 4-4-2-ben is eljátssza a szélsővédőt.
Nem tudom a Juve-ba minek arra a posztra ott van Dani Alves és Lichsteiner.

http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/375 ... enni_az_eb" onclick="window.open(this.href);return false;
Nem úgy volt, hogy aláír az Interhez mert ott játszhatna?

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#3207 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

AwayRoller írta:
Dante írta:Off.: adrian1989, szerkesztesgomb, szerkesztesgomb, adrian1989. Magatokra hagylak ismerkedni titeket.
Optimista! :mrgreen: :lol:
Nem fogja fel, hiába lett már neki mondva... ahogy sok màs is..

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#3208 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dante írta:Off.: adrian1989, szerkesztesgomb, szerkesztesgomb, adrian1989. Magatokra hagylak ismerkedni titeket.
Optimista! :mrgreen: :lol:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#3209 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Az valóban igaz, hogy sokkal inkább Mustafi 25-ért mint Coulibaly 60-ért. Remélem a vezetőség sem gondolja úgy, hogy megér ennyit a szenegáli.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#3210 Hozzászólás Szerző: Dante »

Off.: adrian1989, szerkesztesgomb, szerkesztesgomb, adrian1989. Magatokra hagylak ismerkedni titeket.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#3211 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

AwayRoller írta:
Николаевич írta:
AwayRoller írta:Annyiban egyetértek, hogy van egy 2 évvel idősebb kiadásban egy ugyanolyan védőnk, Djilobodji személyében...
Ezt hogy érted?
1) emsanya-hoz hasonlóan nem látom én sem a több tízmillió fontos árrést a két játékos közt
2) hasonló adottságúak, felépítésűek. Kb. ugyanazok az erősségeik/gyengéik. Ráadásul Koulibaly sem volt egy nagy eresztés az idei szezonig(ettől még lehet, hogy mostantól az utóbbi szezonbeli formáját állandósítja, de az sem ér ennyit)
3) A BL indulás hiányában egyrészt nem olyan könnyű bárkit is idecsábítani, másrészt a kevesebb meccs nem is feltétlen indokolja. Erre a szezonra a top4-be gyúródni elég kell hogy legyen Zouma-Terry és backupnak Cahill-Iva-Djilo, de szerintem Clarke-Salter se halna bele ha lehetőséget kapna. Rá egy évre pedig illene min. Christensen-t is beépíteni. Ha lesz egy 50m fontos védő a keretben, a klubpolitikánkat ismerve, az életben nem kap lehetőséget.

4) Ha már mindenképp védőre akarunk pénzt kib*szni, akkor 25-ért Mustafi
Mustafi szerintem is jó lenne annyi pénzért.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#3212 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Николаевич írta:
adrian1989 írta:
én már írtam, hogy ennyi pénzből sokkal jobb védőt is lehetne hozni akinek nem csak 1 jó szezonja volt..



Ha már ennyi pénzért veszünk védőt akkor vegyünk egy top kh-t szerintem..

Persze, mert most olyan helyzetben vagyunk hogy azt hozunk el akire csak Conte rábök. Boateng, Godín vagy Ramos egész nap a mi hívásunkra várnak.

Ez az "ennyi pénzért" duma amit minden mondatban bedobsz alapból értelmetlen. Ez a 60 millió egy állítólagos összeg amit az olasz lapok szerint a Napoli kérhet Koulibaly-ért. Egyrészt nem gondolom hogy ez igaz lenne, másrészt szó nem volt arról hogy kifizetnénk, ahogy arról sem hogy ennyiért vagy akár közel ennyiért vennénk középhátvédet.
Nem Ramos és Boateng típusú védőkről álmodom de fiatal tehetséges védőt lehetne már venni szerintem 30-45 millió közt.
És az a baj,hogy a Napoli komolyan gondolja hogy 50-60 misit fog kapni érte.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#3213 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Николаевич írta:
AwayRoller írta:Annyiban egyetértek, hogy van egy 2 évvel idősebb kiadásban egy ugyanolyan védőnk, Djilobodji személyében...
Ezt hogy érted?
1) emsanya-hoz hasonlóan nem látom én sem a több tízmillió fontos árrést a két játékos közt
2) hasonló adottságúak, felépítésűek. Kb. ugyanazok az erősségeik/gyengéik. Ráadásul Koulibaly sem volt egy nagy eresztés az idei szezonig(ettől még lehet, hogy mostantól az utóbbi szezonbeli formáját állandósítja, de az sem ér ennyit)
3) A BL indulás hiányában egyrészt nem olyan könnyű bárkit is idecsábítani, másrészt a kevesebb meccs nem is feltétlen indokolja. Erre a szezonra a top4-be gyúródni elég kell hogy legyen Zouma-Terry és backupnak Cahill-Iva-Djilo, de szerintem Clarke-Salter se halna bele ha lehetőséget kapna. Rá egy évre pedig illene min. Christensen-t is beépíteni. Ha lesz egy 50m fontos védő a keretben, a klubpolitikánkat ismerve, az életben nem kap lehetőséget.

4) Ha már mindenképp védőre akarunk pénzt kib*szni, akkor 25-ért Mustafi

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolások

#3214 Hozzászólás Szerző: Bandi »

GereZsolt írta:
Bandi írta: Nem tudom, 3 (vagy 5) védős rendszerben jó lehet wing back-nek, de 4 védővel szerintem túl merész lenne, nem hiszem hogy olyan jó hátvéd azért. Max kisebb csapatok ellen játszatnám ott, vagy ha hátrányban vagyunk.
Szerintem bőven tudna hozni egy normális szintet, minimális neveléssel. Anno a Barca is oda vette volna meg. Wili mögött meg bőven elfér egy kevésbé védekező szélsővédő is (nem egy megveszekedett barom, mint Ivanovic, hanem aki legalább a meccsenkénti 1 kapott gól és 2 100%os ziccernél jobb mutatót tud felmutatni).
28 évesen én már nem kezdeném el átnevelni védővé. Azt meg remélem hogy Conte-nál nem az a minimális követelmény hogy Iva-nal jobb legyen valaki, mert akkor nem tette túl magasra a lécet.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#3215 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

adrian1989 írta:
én már írtam, hogy ennyi pénzből sokkal jobb védőt is lehetne hozni akinek nem csak 1 jó szezonja volt..



Ha már ennyi pénzért veszünk védőt akkor vegyünk egy top kh-t szerintem..

Persze, mert most olyan helyzetben vagyunk hogy azt hozunk el akire csak Conte rábök. Boateng, Godín vagy Ramos egész nap a mi hívásunkra várnak.

Ez az "ennyi pénzért" duma amit minden mondatban bedobsz alapból értelmetlen. Ez a 60 millió egy állítólagos összeg amit az olasz lapok szerint a Napoli kérhet Koulibaly-ért. Egyrészt nem gondolom hogy ez igaz lenne, másrészt szó nem volt arról hogy kifizetnénk, ahogy arról sem hogy ennyiért vagy akár közel ennyiért vennénk középhátvédet.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#3216 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Bandi írta:
GereZsolt írta:
Bandi írta: Nem hívtuk vissza, lejárt a kölcsönszerződése és úgy tűnik a Juve nem akarta megvenni. Amúgy meg elutazott ő is az USA-ba, szóval Conte azért biztos meg akarja nézni hogy hogy teljesít, aztán majd eldönti hogy szüksége van-e rá.
Én kapásból jobbhátvédet játszatnék vele. Wili oldalán elfér az offenzívebb fullback is, Azpi maradhatna a helyén, Iva kotródhatna a padra és ebben az esetben Zümi mellé kéne egy darab cb és nem kéne szarakodni a hátvédsorral.
Nem tudom, 3 (vagy 5) védős rendszerben jó lehet wing back-nek, de 4 védővel szerintem túl merész lenne, nem hiszem hogy olyan jó hátvéd azért. Max kisebb csapatok ellen játszatnám ott, vagy ha hátrányban vagyunk.
Szerintem bőven tudna hozni egy normális szintet, minimális neveléssel. Anno a Barca is oda vette volna meg. Wili mögött meg bőven elfér egy kevésbé védekező szélsővédő is (nem egy megveszekedett barom, mint Ivanovic, hanem aki legalább a meccsenkénti 1 kapott gól és 2 100%os ziccernél jobb mutatót tud felmutatni).

tutaj
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2015. szeptember 14., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Átigazolások

#3217 Hozzászólás Szerző: tutaj »

Nem csak hogy drága, a napoli a góljai felét az iskolás hibái miatt kapta. Egy középszerű játékos. A másik ez a Morata. Nem látja senki hogy értékelhetetlen az ember? Angliában főleg nem érne semmit. Amúgy is, 3-4 számú csatárnak minek kell 70 millióért igazolni? Ilyen emberekkel örülhetnénk egy 5. helynek is.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#3218 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

tutaj írta:Ez a Kulibali valami rossz vicc???? 60 millióért???? NB3-ban jobb hátvédek szaladgálnak, úgy hogy meló után megy le a fele.
én már írtam, hogy ennyi pénzből sokkal jobb védőt is lehetne hozni akinek nem csak 1 jó szezonja volt.
Ha már ennyi pénzért veszünk védőt akkor vegyünk egy top kh-t szerintem.De ha az is igaz hogy Morata vagy Lukaku közül jön még valamelyik akkor biztos nem fér bele egy 60 milliós védő, de vannak olcsóbb alternatívák is szerintem csak körül kéne néznie a vezetőségnek és Conténak és nem csak az olaszoknál.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#3219 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta:Annyiban egyetértek, hogy van egy 2 évvel idősebb kiadásban egy ugyanolyan védőnk, Djilobodji személyében...
Ezt én is fejtegettem korábban, nem látom kettőjük között a 60 millio euros különbséget...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#3220 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

tutaj írta:Ez a Kulibali valami rossz vicc???? 60 millióért???? NB3-ban jobb hátvédek szaladgálnak, úgy hogy meló után megy le a fele.

Egyáltalán nem értek egyet. Persze az (állítólagos) árcédulájára lehet fintorogni, ennyit én sem adnék érte, de azt hogy rossz játékos lenne nem lehet mondani.
AwayRoller írta:Annyiban egyetértek, hogy van egy 2 évvel idősebb kiadásban egy ugyanolyan védőnk, Djilobodji személyében...
Ezt hogy érted?

Válasz küldése