Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4041 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ricco írta:Ez a Kanté tényleg ilyen jó, hogy a fórumon már mindenki igazolná? Tényleg Chelsea-szint?
Majd az EB-n meglátod, ha annyira sz*r lenne, akkor nem jutott volna fél év alatt a francia tucatból a válogatott kezdőjébe, mikor elég telített azon a poszton a francia keret.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#4042 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Ricco írta:Ez a Kanté tényleg ilyen jó, hogy a fórumon már mindenki igazolná? Tényleg Chelsea-szint?
Tapad mint egy kibaszott pióca.. és mire reagálsz már a lábad közt átbújva el is vitte a labdát.. igen, nálam valahogy ilyen egy igazi labdaszerző középpályás.. gyors, erőszakos, és passzolni is tud...

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Átigazolások

#4043 Hozzászólás Szerző: Ricco »

Ez a Kanté tényleg ilyen jó, hogy a fórumon már mindenki igazolná? Tényleg Chelsea-szint?

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4044 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Állítólag 32 millát+3 bónusz ajánlottunk Nainggolanért, de a Roma nem hajlandó eladni ennyiért. Azzal indokolják, hogy a csávó nem akarja mindenáron elhagyni a klubot. Öröm az ürömben, hogy emiatt fordulunk Kanté felé egy 5 éves szerződéssel, meg a jelenlegi fizuja(35k) triplázásával halásznánk el a befutójelölt PSG elől. *tükrös hír

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Átigazolások

#4045 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

Megyó írta:
emsanya írta:Mindent odaadnék a city jelenlegi, erosites nelkuli kereteert, ok meg még igazolnak orrbaszajba :D. Rohadtul elhaladt, elhalad mellettunk mindenki. A roma es a juve tartalek jatekosairt kuzdunk. Es még ok sincsenek sehol...

Ugyanazt tudom erre mondani, amit épp az imént írtam le a másik topicban. Egyelőre senki nem kötött még igazán bomba üzletet. Természetesen vettek jó játékosokat, de pl ha Kantét valaki más elhalászná, az nekem sokkal inkább fájna...
Várjunk még. Abra sem hülye, itt van 13 éve, látott már pár évet. Látja az árakat és ő is tudja, hogy jó játékosok kellenek, ha tényleg ennyire erős lesz a Pl jövőre. Lesz 6 csapat legalább, aki szinte azonos esélyekkel megy a bajnoki címért, ez nevetséges...

Bízzunk abban, hogy mi fogunk igazán nagyot dobbantani a nyáron. Egyelőre a többi csapat csak látszólag erősödött, de effektíve sztárt nem vett senki. Adjunk időt a vezetőségnek.
Nem biztos h egy csapat akkor lesz bajnok esélyes ha sztárt vesz.
Szerintem az idei év rámegy arra h Conte az Eb miatt nem tud teljesen odafigyelni a klubjára.Mint LVG a VB után.
Feltűnően csendes a chelsea az tény.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4046 Hozzászólás Szerző: Megyó »

emsanya írta:Mindent odaadnék a city jelenlegi, erosites nelkuli kereteert, ok meg még igazolnak orrbaszajba :D. Rohadtul elhaladt, elhalad mellettunk mindenki. A roma es a juve tartalek jatekosairt kuzdunk. Es még ok sincsenek sehol...

Ugyanazt tudom erre mondani, amit épp az imént írtam le a másik topicban. Egyelőre senki nem kötött még igazán bomba üzletet. Természetesen vettek jó játékosokat, de pl ha Kantét valaki más elhalászná, az nekem sokkal inkább fájna...
Várjunk még. Abra sem hülye, itt van 13 éve, látott már pár évet. Látja az árakat és ő is tudja, hogy jó játékosok kellenek, ha tényleg ennyire erős lesz a Pl jövőre. Lesz 6 csapat legalább, aki szinte azonos esélyekkel megy a bajnoki címért, ez nevetséges...

Bízzunk abban, hogy mi fogunk igazán nagyot dobbantani a nyáron. Egyelőre a többi csapat csak látszólag erősödött, de effektíve sztárt nem vett senki. Adjunk időt a vezetőségnek.

Mesti
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010. szeptember 15., szerda 21:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#4047 Hozzászólás Szerző: Mesti »

emsanya írta:Mindent odaadnék a city jelenlegi, erosites nelkuli kereteert, ok meg még igazolnak orrbaszajba :D. Rohadtul elhaladt, elhalad mellettunk mindenki. A roma es a juve tartalek jatekosairt kuzdunk. Es még ok sincsenek sehol...
És az a baj,hogy egyáltalán nem is túloztál sajnos ... :D Nem tudom mikor veszik Londonban is észre...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4048 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mindent odaadnék a city jelenlegi, erosites nelkuli kereteert, ok meg még igazolnak orrbaszajba :D. Rohadtul elhaladt, elhalad mellettunk mindenki. A roma es a juve tartalek jatekosairt kuzdunk. Es még ok sincsenek sehol...

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#4049 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Brutál gyenge.
Jó lenne Oscarért megint bejelentkeznének a Kínaiak egy 70 millióval meg mondjuk Pedrot is elcsábítaná valaki egy 30-40 millió közti összeggel.[/quote]

Ja, Ivonovicért meg valaki ajánlhatna 140 milliót.[/quote]

Valahol olvastam hogy a Roma vinné,ha ez igaz akkor belehetne vonni a Nainggolan vagy a Manolas üzletbe.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4050 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

adrian1989 írta:
Spring írta:
Николаевич írta:

Agüero, De Bruyne és Aubameyang egy csapatban elég brutál. Még szerencse hogy itt van Pedro.
Azért nincs okunk nekünk sem a szegyenkezesre, a Willian Oscar Pedro hármas is brutal.
Brutál gyenge.
Jó lenne Oscarért megint bejelentkeznének a Kínaiak egy 70 millióval meg mondjuk Pedrot is elcsábítaná valaki egy 30-40 millió közti összeggel.
Ja, Ivonovicért meg valaki ajánlhatna 140 milliót.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#4051 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Spring írta:
Николаевич írta:

Agüero, De Bruyne és Aubameyang egy csapatban elég brutál. Még szerencse hogy itt van Pedro.
Azért nincs okunk nekünk sem a szegyenkezesre, a Willian Oscar Pedro hármas is brutal.
Brutál gyenge.
Jó lenne Oscarért megint bejelentkeznének a Kínaiak egy 70 millióval meg mondjuk Pedrot is elcsábítaná valaki egy 30-40 millió közti összeggel.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6896
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4052 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Николаевич írta:A német válogatott edzésén elszakadt Rüdiger keresztszalagja, ami ugy 6-9 hónap kiesés, tehát az ő érkezése gyakorlatilag kizárható.

Baily közben átesett az orvosin az MU-nál, 30 millió fontért érkezik, a City pedig közel áll Aubameyang megszerzéséhez, valamint Stones és Laporte iránt is élénken érdeklődnek. Ezeket mind a Sky hozta le saját forrásra hivatkozva.

http://www.skysports.com/transfer-centre" onclick="window.open(this.href);return false;

Agüero, De Bruyne és Aubameyang egy csapatban elég brutál. Még szerencse hogy itt van Pedro.
Ilyenkor nem kis haragot érzek a vezetőségünk iránt.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#4053 Hozzászólás Szerző: Spring »

Николаевич írta:

Agüero, De Bruyne és Aubameyang egy csapatban elég brutál. Még szerencse hogy itt van Pedro.
Azért nincs okunk nekünk sem a szegyenkezesre, a Willian Oscar Pedro hármas is brutal.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#4054 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Francesc Fabregas 4 írta:Hát én mindenképp rámennék Manolas-ra,ő megszerezhető kategória, és talán most a legjobb opció lenne hátulra.Centernek én mindenképp Lukakut hoznám vissza, de ha ő nem jön össze,mit szólnátok egy Icardi-hoz? Szerintem simán el tudnánk hozni, és szerintem baszott jó kis center.Igaz hogy az Olasz,és az Angol liga teljesen más világ, de szerintem beválhatna.
Icardi nem rossz csatar de csakis 2. számu csatárnak lenne jó.Manolast már tavaly is akartuk akkor sem jött össze szóval nem látok rá sok esélyt.
Ha Pep összerakja azt amit írnak a neten azt a Laporte Gundogan De Bruyne Aubemayang tengelyt akkor azthiszem elég ütös csapatuk lesz.

Avatar
Francesc Fabregas 4
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2016. május 11., szerda 12:32
Kedvenc játékos: Fabregas
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#4055 Hozzászólás Szerző: Francesc Fabregas 4 »

Hát én mindenképp rámennék Manolas-ra,ő megszerezhető kategória, és talán most a legjobb opció lenne hátulra.Centernek én mindenképp Lukakut hoznám vissza, de ha ő nem jön össze,mit szólnátok egy Icardi-hoz? Szerintem simán el tudnánk hozni, és szerintem baszott jó kis center.Igaz hogy az Olasz,és az Angol liga teljesen más világ, de szerintem beválhatna.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#4056 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

A német válogatott edzésén elszakadt Rüdiger keresztszalagja, ami ugy 6-9 hónap kiesés, tehát az ő érkezése gyakorlatilag kizárható.

Baily közben átesett az orvosin az MU-nál, 30 millió fontért érkezik, a City pedig közel áll Aubameyang megszerzéséhez, valamint Stones és Laporte iránt is élénken érdeklődnek. Ezeket mind a Sky hozta le saját forrásra hivatkozva.

http://www.skysports.com/transfer-centre" onclick="window.open(this.href);return false;

Agüero, De Bruyne és Aubameyang egy csapatban elég brutál. Még szerencse hogy itt van Pedro.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#4057 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

adrian1989 írta:
cech19960320 írta:Nem is mondtam h a kezdő közrlèben lesz(egyébként soha nem tudhatod...) de haszonnal eladható... pedrót én is sokalltam, de mit tudunk tenni, cuadrado meg nagy király volt, csak mikor idejött kiderült hogy az angol fociban használhatatlan..
Ja csak Cuadrado is 30-ert jott mist meg jo esetben adnak erte 20-at.Pedroval meg tuti nem lesz szerencsenk hogy valaki elvigye.

Ezt viszont sosem lehet előre tudni.. ezen az alapon megvehetjük bármelyik világsztárt, az is beéghet és bukhatunk rajta

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4058 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Stones aztán hatalmas talent... kb. annyi, hogy fiatal meg angol. Skillekben elég átlagnak tűnt nekem azon a pár everton meccsen, amibe belenéztem.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#4059 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

cech19960320 írta:Nem is mondtam h a kezdő közrlèben lesz(egyébként soha nem tudhatod...) de haszonnal eladható... pedrót én is sokalltam, de mit tudunk tenni, cuadrado meg nagy király volt, csak mikor idejött kiderült hogy az angol fociban használhatatlan..
Ja csak Cuadrado is 30-ert jott mist meg jo esetben adnak erte 20-at.Pedroval meg tuti nem lesz szerencsenk hogy valaki elvigye.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#4060 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Nem is mondtam h a kezdő közrlèben lesz(egyébként soha nem tudhatod...) de haszonnal eladható... pedrót én is sokalltam, de mit tudunk tenni, cuadrado meg nagy király volt, csak mikor idejött kiderült hogy az angol fociban használhatatlan..

Válasz küldése