Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#4381 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

mikel12 írta:Gregory van der Wiel nem hosszabitja meg a szerzodeset - ingyen el lehet hozni. Inkabb o mint Ivanovic.
Isten ments, akkor inkább hozzuk vissza Bosingwát XDD

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#4382 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Gregory van der Wiel nem hosszabitja meg a szerzodeset - ingyen el lehet hozni. Inkabb o mint Ivanovic.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4383 Hozzászólás Szerző: Chester »

Blueflag írta:Ertem, amit mondtok, csak a forditottjat nem erzem. Jovore nincs szuksegunk Costa jatekara, ha az Arsenal egy hulladek Giroud-val masodik lett. Ergo mehet, ha akar es az ajanlat is olyan. Onnantol van egy evunk megtalalni az utodjat, jelolt pedig van boven. Costa jatektudasa vitathatatlan, de olyan komoly gondok vannak fejben nala, amiktol en nem tudok elvonatkoztatni.

Azzal pedig ne szamoljatok, hogy komolyabb eladasok nelkul is tudunk igazolni. Az FFP eleg makacs dolog, Abranak hiaba van penze. Majd jo lesz stadionra meg egyebekre, de az igazolasokhoz el is kell adnunk. A bajnoki 9. hely es a kieso BL penzek miatt utcalány keves bevetelunk volt/lesz.
Jelölt van bőven? Például? Neked mik az elképzeléseid, mert nekem értelmes és reális opció nem nagyon jut eszembe, Griezmann meg Dybala féle arcokról én lemondtam.

(Az a hulladék Giroud meg 20 gólos szezonokat nyom az Arsenalban úgy, hogy sérült is volt nem egyszer, ilyenre nálunk nem volt példa a (csúcs)Drogba és Costa közötti időszakban, és már Lampard sincs, hogy 15-20 gólt hozzátegyen a közösbe.)

Abban egyetértek, hogy önerőből nem fogunk tudni sokat költeni, de egyrészt akarunk-e, másrészt meg így is vannak olyan játékosok a keretben, akiket simán eladhatunk jó pénzért, és kevés embernek fog fájni a távozása, Oscarért például megint jöhetne egy kínai csapat az 57 millió fonttal, de ott van akár Matic, Pedro vagy Remy is, ők sem ingyen távoznának.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4384 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Meg most kaptunk lovet a mezekert es amugyis eladtunk mindenkit. Ennel tobbet nem lehet tenni az FFP-ert. Max ha Hazard-ot eladjuk még 100 millioert.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4790
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4385 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Blueflag írta: Azzal pedig ne szamoljatok, hogy komolyabb eladasok nelkul is tudunk igazolni. Az FFP eleg makacs dolog, Abranak hiaba van penze. Majd jo lesz stadionra meg egyebekre, de az igazolasokhoz el is kell adnunk. A bajnoki 9. hely es a kieso BL penzek miatt utcalány keves bevetelunk volt/lesz.
1) Az FFP egy haszontalan, riogató marhaság. Legrosszabb forgatókönyv a megszegése esetén, hogy abban az évben nem indulhatunk a BL-ben. Következő nyárig bőven lehet játszani az igazolgatással, hogy pozitív mérleg legyen(ha kitiltanak, akkor +1 évig, köszi UEFA :wink: ). Ha 150 millát költünk el 5 évre, akkor is elég lenne 30 millió értékben eladnunk valakit és 0-ban lennénk, ami nem is kötelező, mert negatív mérleg is megengedett az FFP szerint. Hozzátenném, hogy eddig a legdurvább szankció a nevezési keret babrálása volt...

2) Tavalytól lehet 'adakozni' a szponzoroknak az FFP elszámolásba, úgyhogy tökön van lőve az egész. Nyugodtan bepakolhat Abrapapa százmilliókat voluntary célokból.

3) A stadiont eddig is úgy volt, hogy ő állja, talán épp a 2. pontban leírtakkal oldják meg.

Az, hogy a vezetőségünk megmarad-e olyan idiótának, hogy továbbra is próbál 'jófiú' maradni, majd elválik, de legalább ti ne dőljetek be ennek, windows firewall az egész FFP, úgy ahogy van.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4386 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Ertem, amit mondtok, csak a forditottjat nem erzem. Jovore nincs szuksegunk Costa jatekara, ha az Arsenal egy hulladek Giroud-val masodik lett. Ergo mehet, ha akar es az ajanlat is olyan. Onnantol van egy evunk megtalalni az utodjat, jelolt pedig van boven. Costa jatektudasa vitathatatlan, de olyan komoly gondok vannak fejben nala, amiktol en nem tudok elvonatkoztatni.

Azzal pedig ne szamoljatok, hogy komolyabb eladasok nelkul is tudunk igazolni. Az FFP eleg makacs dolog, Abranak hiaba van penze. Majd jo lesz stadionra meg egyebekre, de az igazolasokhoz el is kell adnunk. A bajnoki 9. hely es a kieso BL penzek miatt utcalány keves bevetelunk volt/lesz.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4387 Hozzászólás Szerző: Chester »

Blueflag írta:Es indultunk a BL-ben olyan csatarteljesitmenyekkel is? Koszonom. Nem annyira ertem, mi a rohej targya. Olyan neveink vannak a kozeppalyan, akikkel nem kotelezo egy extraklasszis csatar a sok golhoz. Eleg ha tud helyezkedni, a tobbiek majd megtalaljak. Klasszis teljesitmenyek majd 2017-ben kellenek a BL-ben, nem most.

En inkabb azokon nevetek, akik Costaban latjak a jovot. Addig kene eladni, amig legalabb a teljesitmenye eladhatova teszi, mert a szemelyisege miatt igy is a zuhanoban van az ara. :)
Indultunk, de azóta kb az összes csapat erősebb lett akik ellen elég volt a Ba-Torres-Eto'o felhozatal. Végre van egy emberünk, aki beveri a ziccereinek legalább felét, ráadásul Conte tuti imádni fogja a mentalitása miatt. Alapból úgy vagyok vele, hogy aki nem akar itt játszani, az menjen, viszont jó lenne ha a jó játékosokat megtartanánk és a selejteket adnánk csak el.

A közeljövő mindenképp az övé kell legyen, nincs hozzá hasonló kaliberű csatár a keretben. Traoré majd jó lesz, valamikor, arra például alkalmas, hogy csereként beállva színt tud vinni a játékunkba, de szemmel láthatóan nem bírná el egyedül a hátán cipelni a csapatot, akármilyen játékosok osztják neki a labdákat. Remy a sok sérülésével leírta magát, Pato meg szerintem hülye lenne ide aláírni, látva hogy egy tét nélküli tavaszon mennyi lehetőséget kapott. :roll:

Igazolni meg nem fogunk tudni normális csatárt, értsd, aki BL színvonalú. Hiába nem "idén" kell BL "szintű" játékosokat hozni, azért nem ártana nem egy nulla kerettel nekivágni a szezonnak, a Morata féle arcoktól meg inkább kíméljen meg minket a sors, főleg 40 millió fontért, röhej. Lukaku meg aligha hiszem, hogy visszajönne hozzánk, nálunk sokkal jobb csapatoktól fog ajánlatot kapni az Everton minden valószínűség szerint, akik ráadásul fizetnének is érte egy valag pénzt.

Még egyszer: aki nem akar itt játszani, legyen az tartaléktól húzóemberig, az felőlem mehet nyugodtan, de ha nincs erről szó, akkor hiába nyilatkozik egy paraszt módjára Courtois, hiába viselkedik A kapitány búcsúbeszéde alatt idiótán Hazard, hiába egy utolsó senkiházi benyomását kelti Costa a pályán, stb, stb, azért nem kéne kvázi végkiárusítást tartani, mert akkor tényleg álom lesz a BL indulás, itt azért nem lehet úgy csapatot építeni mint ahogy az a Juvénak ment Contéval. Csak abban reménykedek, hogy a Matic, Oscar, Pedro féle töltelékekért jön valami gigaajánlat.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#4388 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Costa egy paraszt sajnos, egyébként ő lehetne a legjobbunk, így viszont kézenfekvő megoldás lenne bevonni a Griezmann bizniszbe. Szerintem Costa + 20-30 misi = Griezman
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#4389 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Blueflag írta:
Chester írta:
Blueflag írta:Jovore a BL indulashoz siman eleg Traore, Remy es Pato.
Ezt remélem nem gondolod komolyan, vagy már el is felejtetted milyen csatárteljesítmények voltak az utóbbi években a csapatban? Nincs normális csatár a piacon aki velünk szóbajöhetne, Costát mindenképp megtartanám (már ha ő nem akar menni).
Es indultunk a BL-ben olyan csatarteljesitmenyekkel is? Koszonom. Nem annyira ertem, mi a rohej targya. Olyan neveink vannak a kozeppalyan, akikkel nem kotelezo egy extraklasszis csatar a sok golhoz. Eleg ha tud helyezkedni, a tobbiek majd megtalaljak. Klasszis teljesitmenyek majd 2017-ben kellenek a BL-ben, nem most.

En inkabb azokon nevetek, akik Costaban latjak a jovot. Addig kene eladni, amig legalabb a teljesitmenye eladhatova teszi, mert a szemelyisege miatt igy is a zuhanoban van az ara. :)
Igen, indultunk, de abból szerintem mindenkinek bőven elég volt. Az a baj, hogy olyan neveink vannak a középpályán, akik inkább az előkészítésben jeleskednek, gólt lőni kevésbé tudnak. Willian-t mindenki azért cikizte két éven át, hogy nem képes gólt lőni, most idén ezt némiképp kompenzálta, de azért így sem egy gólgyáros közel sem. Hazardról már kiderült, hogy nem képes olyan ipari mennyiségben termelni a gólokat, mint Ronaldo, legyen bármilyen extraklasszis formában is, egyszerűen neki nem ez a fő profilja, hanem a védelem megbontása, és az abból származó előnyök. Oscar egy nulla, hagyjuk is. Pedro pedig hajt, de óriási hibaszázalékkal dolgozik, sok haszna nincs, bár néha azért a vak tyúk is talál szemet alapon megtalálja a kaput. Ennyi, maradtak még a fiatalok, de nincs nagyon más.

Ide azért elkél egy klasszis csatár, akárhogy is nézzük. Costa helyett Híguaint emlegetik, hát ez esetben zsák a foltját kb. Az argentin gólerősebb (legalábbis a SerieA-ban...), de nagyjából ennyi pozitív tulajdonsága van. Costa egy kőbunkó tapló a pályán, Higany viszont egy hisztis, ideggyenge f*sz, aki királynak képzeli magát és a játékostársak az alattvalói - Nápolyban legalábbis ez a helyzet, mindenki úgy ugrál, ahogy ő tapsol. Arról nem is beszélve, hogy a fontos meccseken egy totális csőd az ember, akinek ha nincs kedve játszani, akkor csak elöl duzzog és ordítozik a csapattársakkal meg a bíróval. Kell nekünk egy ilyen ember? Remélem, hogy nem.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#4390 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Blueflag írta:
Chester írta:
Blueflag írta:Jovore a BL indulashoz siman eleg Traore, Remy es Pato.
Ezt remélem nem gondolod komolyan, vagy már el is felejtetted milyen csatárteljesítmények voltak az utóbbi években a csapatban? Nincs normális csatár a piacon aki velünk szóbajöhetne, Costát mindenképp megtartanám (már ha ő nem akar menni).
Es indultunk a BL-ben olyan csatarteljesitmenyekkel is? Koszonom. Nem annyira ertem, mi a rohej targya. Olyan neveink vannak a kozeppalyan, akikkel nem kotelezo egy extraklasszis csatar a sok golhoz. Eleg ha tud helyezkedni, a tobbiek majd megtalaljak. Klasszis teljesitmenyek majd 2017-ben kellenek a BL-ben, nem most.

En inkabb azokon nevetek, akik Costaban latjak a jovot. Addig kene eladni, amig legalabb a teljesitmenye eladhatova teszi, mert a szemelyisege miatt igy is a zuhanoban van az ara. :)
Costa amilyen jó játékos, annyira buta. Eldönt egy Arsenal meccset, utána eltiltja magát 3-4 másikról. Foglalja a helyet csatárposzton, amíg itt van nem lesz más profi csatárunk. A képességei elvitathatatlanok, viszont a meggondolatlanságaival többet árt a csapatnak, mint amennyi hasznot hoz, ha lehetne én sem tartanám itt, hoznék helyette egy intelligensebb csatárt, aki nem idegesíti fel magát azon, hogy valaki mellette fut... Persze a BL és EL nélküli szezon meg fogja nehezíteni ezt, gondolom úgyis marad.

Avatar
Francesc Fabregas 4
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2016. május 11., szerda 12:32
Kedvenc játékos: Fabregas
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#4391 Hozzászólás Szerző: Francesc Fabregas 4 »

Blueflag írta:
Chester írta:
Blueflag írta:Jovore a BL indulashoz siman eleg Traore, Remy es Pato.
Ezt remélem nem gondolod komolyan, vagy már el is felejtetted milyen csatárteljesítmények voltak az utóbbi években a csapatban? Nincs normális csatár a piacon aki velünk szóbajöhetne, Costát mindenképp megtartanám (már ha ő nem akar menni).
Es indultunk a BL-ben olyan csatarteljesitmenyekkel is? Koszonom. Nem annyira ertem, mi a rohej targya. Olyan neveink vannak a kozeppalyan, akikkel nem kotelezo egy extraklasszis csatar a sok golhoz. Eleg ha tud helyezkedni, a tobbiek majd megtalaljak. Klasszis teljesitmenyek majd 2017-ben kellenek a BL-ben, nem most.

En inkabb azokon nevetek, akik Costaban latjak a jovot. Addig kene eladni, amig legalabb a teljesitmenye eladhatova teszi, mert a szemelyisege miatt igy is a zuhanoban van az ara. :)
Ne haragudj de ez tényleg vicces :) Arra a Remy-re gondolsz akire akárhányszor szükség lenne sérült? Traore oké..fiatal,tehetséges,nagy jövő áll előtte.Pato tökéletes 2.számú csatár lenne, de én kipróbálnám állandó kezdőként hogy mit is tud.Costa szerintem is helyettesíthető, én megpróbálnám Lukakut visszahozni, iszonyat tehetséges, és szerintem még mindig él hal a Chelsea-ért.Én személy szerint egy Traore,Pato,Lukaku trióval neki vágnék a következő szezonnak.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4392 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Chester írta:
Blueflag írta:Jovore a BL indulashoz siman eleg Traore, Remy es Pato.
Ezt remélem nem gondolod komolyan, vagy már el is felejtetted milyen csatárteljesítmények voltak az utóbbi években a csapatban? Nincs normális csatár a piacon aki velünk szóbajöhetne, Costát mindenképp megtartanám (már ha ő nem akar menni).
Es indultunk a BL-ben olyan csatarteljesitmenyekkel is? Koszonom. Nem annyira ertem, mi a rohej targya. Olyan neveink vannak a kozeppalyan, akikkel nem kotelezo egy extraklasszis csatar a sok golhoz. Eleg ha tud helyezkedni, a tobbiek majd megtalaljak. Klasszis teljesitmenyek majd 2017-ben kellenek a BL-ben, nem most.

En inkabb azokon nevetek, akik Costaban latjak a jovot. Addig kene eladni, amig legalabb a teljesitmenye eladhatova teszi, mert a szemelyisege miatt igy is a zuhanoban van az ara. :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4393 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amúgy az hogy bundás edzőnek mondják, minket mennyire érdekel? :D A PL-ben nincs bunda, ha bajnokságot nyer, akkor ennek a zrikának semmi értelme...

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#4394 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

langidave írta:
Hawaii írta:
Blueflag írta:Persze elvesztegetni sem kell, jojjon ki par fasza jatekos az arabol. Ne Costa megtartasa miatt kelljen Djilobodjikat igazolnunk megint, ne felejtsetek el mennyi penz esik ki iden, amiert nincs PL meg bajnoki cim.
Nem értem ezt a felfogást, miszerint ahhoz, hogy igazoljunk egy játékost, el kell adnunk vkit, mikor Abra jóvoltából szarásig vagyunk pénzzel (FFP ide vagy oda).
És te honnan veszed, hogy szarásig vagyunk pénzzel? én az utóbbi pár évre visszagondolva úgy látom, hogy azok a pénzcsapok eléggé csak csordogálnak és nem folynak... Szerintem a vezetőség próbálja racionalizálni a klubbot, ami nem igazán sikerül a sok mellélőtt játékossal.
Próbáljuk kialakítani az önfenntartó klubmodellt, de az elmúlt évek pont azt mutatják, hogy ez jelenleg még nem kivitelezhető számunkra. Egyszerűen elég nagy lyukak vannak a keretben több poszton is, és ha Abra idén nyáron nem avatkozik közbe, akkor hosszabb távon nem vár ránk vmi túl fényes jövő, amolyan liverpooli szintre zuhanhatunk akár több évre is.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#4395 Hozzászólás Szerző: langidave »

Hawaii írta:
Blueflag írta:Persze elvesztegetni sem kell, jojjon ki par fasza jatekos az arabol. Ne Costa megtartasa miatt kelljen Djilobodjikat igazolnunk megint, ne felejtsetek el mennyi penz esik ki iden, amiert nincs PL meg bajnoki cim.
Nem értem ezt a felfogást, miszerint ahhoz, hogy igazoljunk egy játékost, el kell adnunk vkit, mikor Abra jóvoltából szarásig vagyunk pénzzel (FFP ide vagy oda).
És te honnan veszed, hogy szarásig vagyunk pénzzel? én az utóbbi pár évre visszagondolva úgy látom, hogy azok a pénzcsapok eléggé csak csordogálnak és nem folynak... Szerintem a vezetőség próbálja racionalizálni a klubbot, ami nem igazán sikerül a sok mellélőtt játékossal.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4790
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4396 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

A több negatív jelző amúgy is azt jelenti, hogy többször teszünk keresztbe a riválisoknak, úgyhogy engem nem nagyon foglalkoztat mit gondolnak/írnak rólunk. A szarzi meg a többiek szemetgyönyörködtetőek és húdeoffenzívek évről-évre, aztán sorra hagyják ott a legjobbjaik, mert nem nyernek semmit.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Átigazolások

#4397 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Chris22 írta:
cech19960320 írta:az olajcsapat eddig is megvolt...
a bunda vádja alól Contét meg asszem épp tegnap mentették fel

O.J-t is felmentették a gyilkosság vádja alól, mégis mindenki gyilkosként emlegeti.
Úgyhogy lélekben hozzá kell szokni, hogy mostantól bundás csapat vagyunk. :)
Egyébként nekem mindig is tetszett, hogy az Abra-éra alatt mindig utált minket mindenki. Először csak simán olajosok, Dinamo voltunk, aztán jött José, aztán az antifoci, aztán José újra, most bundás olaszok. Teljesen jó ez szerintem.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Francesc Fabregas 4
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2016. május 11., szerda 12:32
Kedvenc játékos: Fabregas
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#4398 Hozzászólás Szerző: Francesc Fabregas 4 »

Chris22 írta:
cech19960320 írta:az olajcsapat eddig is megvolt...
a bunda vádja alól Contét meg asszem épp tegnap mentették fel

O.J-t is felmentették a gyilkosság vádja alól, mégis mindenki gyilkosként emlegeti.
Úgyhogy lélekben hozzá kell szokni, hogy mostantól bundás csapat vagyunk. :)
Conte Olasz,nincs miről beszélni :) Szerintem azzal sincs gond hogy a tulajunk egy Orosz maffia főnök :)

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4399 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

cech19960320 írta:az olajcsapat eddig is megvolt...
a bunda vádja alól Contét meg asszem épp tegnap mentették fel

O.J-t is felmentették a gyilkosság vádja alól, mégis mindenki gyilkosként emlegeti.
Úgyhogy lélekben hozzá kell szokni, hogy mostantól bundás csapat vagyunk. :)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#4400 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Blueflag írta:Jo ajanlatert en is eladnam, siman talalunk hasonlot.

Csak egy olyat mondj, aki megüti Costa szintjét és BL hiányában le tudnánk igazolni.
Blueflag írta:Jovore a BL indulashoz siman eleg Traore, Remy es Pato, esetleg egy kozepes nev a Bundesligabol, vagy Lukaku vissza, vagy valami.
Hát ezen felnevettem, már bocs. :D
Blueflag írta:Persze elvesztegetni sem kell, jojjon ki par fasza jatekos az arabol. Ne Costa megtartasa miatt kelljen Djilobodjikat igazolnunk megint, ne felejtsetek el mennyi penz esik ki iden, amiert nincs PL meg bajnoki cim.
Nem értem ezt a felfogást, miszerint ahhoz, hogy igazoljunk egy játékost, el kell adnunk vkit, mikor Abra jóvoltából szarásig vagyunk pénzzel (FFP ide vagy oda).

Válasz küldése