Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#4461 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Champions20 írta:Handa szerintem baromi nagy fogás lenne.Szerintem Top5 kapus.A kor az mindegy vdS is 36-7 éves korában pengén védett még.Szerintem Cech is ilyen lesz.Ami nektek nagy kár de szerintem mindenki meglépte volna ezt ha egy olyan ígéret mint Courtou ül a padon.
Handanovic tényleg zseniális, nekem is az egyik kedvenc kapusom, és mondjuk top7-be simán betenném én is. Mindenfajta túlzás nélkül lehet mondani, hogy ami idén a MU-nak (nektek?) De Gea, az az Internek Handa, nélküle a milánóiak ugyanott lennének, ahol a United a spanyol nélkül (8. hely kb.).

95. percben 2-1-nél ekkorát védeni... (ráadásul a kontrából 3-1 lett az Internek): https://www.youtube.com/watch?v=w0FMiJeG5AM" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez pedig a szezon védése volt szerintem, és ez is a meccs végén volt, szintén pontmentő save: https://www.youtube.com/watch?v=5ouOCddGSvQ" onclick="window.open(this.href);return false;
És ez csak egy-kettő ami hirtelen eszembe jutott, volt még néhány hasonló kategóriás.

Egyébként el tudom képzelni, hogy ha Courtois-t elpasszoljuk (ami óriási hülyeség lenne, hacsak nem adnak érte 70-80-at), akkor ő lesz a fő célpont. Januárban hosszabbított szerződést, de azt hallani, hogy igencsak elégedetlen, hogy jövőre se szerepelhet a BL-ben, tehát benne van, hogy vált. Mondjuk én Donnarumma szerződtetése is érdekes lenne (ilyen gyengébb pletykák is voltak, nyilván Conte személye miatt), abból a gyerekből egy napon a világ legjobb kapusa lesz, ha nem kallódik el. Már most szenzációs, pedig csak pár hónapja töltötte be a 17-et.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#4462 Hozzászólás Szerző: laczze »

De ha Courtois behisztizik és elmegy ( ez esetben rohadjon meg ) akkor így még nagyobb kár volt Cech elengedése.
Drogba,Lampard,Terry <3

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Átigazolások

#4463 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

Handa szerintem baromi nagy fogás lenne.Szerintem Top5 kapus.A kor az mindegy vdS is 36-7 éves korában pengén védett még.Szerintem Cech is ilyen lesz.Ami nektek nagy kár de szerintem mindenki meglépte volna ezt ha egy olyan ígéret mint Courtou ül a padon.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4464 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mai nap tagadták Nainggolan-t (Sabatini).

Illetve képbe került Zaza csatárnak a juve kispadjáról (ha már juvés kapcsolatok) és kapuba meg Handanovic az inter-től.

(forrás: Skysports, Gazzetta dello Sport, Tuttosport)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#4465 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szabi írta:Pár gyengének tűnő pletyka: :D
- Chelsea can seal a £42m deal to sign Argentina star Gonzalo Higuain - but only if they dump Diego Costa in the summer (Sun)
- Liverpool and Chelsea are set to go head to head for Leicester midfielder Danny Drinkwater at the end of the season, according to reports in La Gazzetta dello Sport
- Brentford midfielder Josh McEachran may make a surprise return to Chelsea. (London Evening Standard) :roll: :roll:

A Leicesterből én nagyon szívesen látnék két játékost (Mahrez, Kanté), viszont Drinkwatert inkább hagyjuk meg a nevelőegyesületének (MU).

Ez igen.. Meki-Drinkwater középpálya ütős lenne.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#4466 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Conte érkezésével nyilvánvaló és több forrás is megerősíti, hogy olasz vonalon fogunk erősíteni.
Ez nem csak és elsősorban olasz játékosokat jelent, de már eddig is olvasható volt, hogy romával való jó viszony és juvés kapcsolatok miatt innen várható a legtöbb érkező!
Nagyon kíváncsi leszek, hogyan alakítja keretet saját elképzeléseire és mennyire lesz erős az olasz vonal mind játékosok és taktika szempontjából.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#4467 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pár gyengének tűnő pletyka: :D
- Chelsea can seal a £42m deal to sign Argentina star Gonzalo Higuain - but only if they dump Diego Costa in the summer (Sun)
- Liverpool and Chelsea are set to go head to head for Leicester midfielder Danny Drinkwater at the end of the season, according to reports in La Gazzetta dello Sport
- Brentford midfielder Josh McEachran may make a surprise return to Chelsea. (London Evening Standard) :roll: :roll:

A Leicesterből én nagyon szívesen látnék két játékost (Mahrez, Kanté), viszont Drinkwatert inkább hagyjuk meg a nevelőegyesületének (MU).
6+8+5+4+1+1+2+1

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#4468 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Tuttosport és más olasz források szerint Pogbaért mindent megfogunk tenni a nyáron. 69 millió fontot és Cuadradot ajánljuk első körben a franciáért.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#4469 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Chelsea & Arsenal plot moves for N’Golo Kante as his release clause is revealed [Le Parisien]

On Wednesday, as Leicester’s Premier League title triumph sinks in, French newspaper Le Parisien have updated on Kante’s likely summer moves.
Their angle comes from the fact that PSG have already made attempts to sign Kante. Olivier Letang, the assistant sporting director at the Ligue 1 champions, has met with Kante’s representatives twice in recent weeks.

PSG know that financially signing Kante is a possible operation as they reveal that he has a 25 million euro release clause.
Kante’s contract at Leicester expires at the end of the 2018/2019 season and the midfielder earns 32,000 euros per week.

However, Kante prefers to stay in England and has plenty of suitors.
Le Parisien report that Chelsea, Arsenal and Manchester City have all held talks with Kante’s representatives in recent weeks.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4470 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az átok miatt akárhova megy, világklasszis formában fog játszani, ahogy esetleg Hazard is. Én is továbbra azt a vonalat választanám ami az első időszakban volt. Felvásárolni a kisebb bajnokságokból az embereket. Kezman, Mutu, Drogba, Robben vonal. Most is vannak az anno onnan érkezett ligákban játszó jó játékosok...

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#4471 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Ha elengedjük Courtois-t, akkor bodogan integethetünk a középmezőnynek jövőre is... Ugyanis egy nagy csapat ismérve, hogy meg tudja tartani a legjobbjait egy okádék szezon után is, jelenleg pedig nem tudnánk rendesen pótolni, így is elég lyukas a csapat egyes posztokon, ezeket betömködni kéne, nem még jobban szétkúrni. Főleg, hogy akkor ezek szerint a semmiért adtuk el tavaly Cech-t.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4472 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Aki esetleg nem értené: egy nyafogó játékossal sincs semmi megoldva. Cech itt akart játszani, Courtois meg valahol, ahol minden évben nyerhet valamit. Hazard is a BL győzelem miatt jött hozzánk, egyébként annyira érdekli a címer, mint pár évvel ezelőtt.

A jelenlegi Courtoissal nincs megoldva 10 évre a kapusposzt. Aki az első kupanélküli szezonja után lenyilatkozza, hogy menni akar, az nálam nem megoldás. A kis CR utódunkra ugyanez vonatkozik. A mostani Chelsea-re egyébként sem az fér rá, hogy igazoljunk 2-3 embert... hanem egy olyasmi bevásárlás, mint mikor Abra idejött. Nulláról kell építkezni, vagy először eljutni oda. Ha Conte beszélni tud a fejükkel, természetesen remek játékosok lehetnek, de ha eldöntötték hogy ide csak a fizetésért járnak és hoznak egy minimumot, akkor inkább ne kérjünk belőle.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4473 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AwayRoller írta:Curtois-val kapcsolatban 73m fontot említettek. Annyi pénzből kapust+védőt, vagy ami még olcsóbb, Bego elé 2-3 értelmes védőt lehet hozni és az kevesebb bekapott góllal jár. Az lehet, hogy klasszis kapusok megmozdulásai kellhetnek/kellenek a nagy téttel bíró meccseken, de szokjatok hozza, hogy legalább egy évig ilyen meccsünk nem lesz. Amelyik menni akar, húzzon a vérbe! Ezerszer inkább megnézném, ahogy Jake, Tammy és a többi küzd a kiesés ellen, mint ahogy ezek vakarják a cuccost az acélos 10. helyen.
Én inkább azt nézném meg, hogy jövőre heti 1 meccsel legyünk harcba a bajnoki címért. :) Jövőre szerintem City,Pool talán a Utd. és mi lehetünk szerintem esélyesek. Sp*rs egy nagy kérdőjel nálam. Arsenalnak meg ez az év volt a lehetőség, hogy megnyerjék, de elbaszták. Jövőre nem hiszem, hogy beleszólhatnak a bajnoki címért folyó harcba.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4474 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Curtois-val kapcsolatban 73m fontot említettek. Annyi pénzből kapust+védőt, vagy ami még olcsóbb, Bego elé 2-3 értelmes védőt lehet hozni és az kevesebb bekapott góllal jár. Az lehet, hogy klasszis kapusok megmozdulásai kellhetnek/kellenek a nagy téttel bíró meccseken, de szokjatok hozza, hogy legalább egy évig ilyen meccsünk nem lesz. Amelyik menni akar, húzzon a vérbe! Ezerszer inkább megnézném, ahogy Jake, Tammy és a többi küzd a kiesés ellen, mint ahogy ezek vakarják a cuccost az acélos 10. helyen.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4475 Hozzászólás Szerző: Chester »

Cech konkrétan úgy kezdte a Chelsea-s pályafutását, hogy decemberre megdöntötte a clean sheet percrekordot ha jól emlékszem. Igaz, előtte egy stabil védelem állt, de Courtois bakijainak kb ötöde volt köszönhető a bohócoknak a kapuja előtt.

Mindkettő jó játékos, mindkettő hasznos játékos, ha akarnak játszani, ha nem akarnak, akkor csak a pénzt szedik fel, és semmi hasznukat nem vesszük. Ha annyira menni akarnak akkor menjenek, fizessenek értük egy valag pénzt, ennyire legyen már töke a klubnak... Ha Stones-okért 50 millió fontokat kérnek, akkor Hazard ára 100 millió fontnál, Courtois ára 80 millió fontnál kezdődik. :roll:

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Átigazolások

#4476 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Én nem értem azokat akik már temetik Hazardt meg Curtois-t. SZerintem mindkettőt óriási baklövés lenne elengedni. A kapus poszt rendkívül érzékeny téma és a ő ráadásul fiatal és kizártnak tartom, hogy ugyanilyen szintű kapust tudnánk hozni a helyére ráadásul kb 10 évre megvan oldva vele a poszt minimum, (Petr sem Neuer szinten kezdte nálunk)
Hazardt pedig óriási hiba lenne eladni. Lehet szidni most 3 nagyon jó és egy rossz szezon után de én az idei mecsei nagyrészén is azért azt nem láttam rajta, hogy nem akart volna vagy nem hajtott volna. Szerintem vele a legnagyobb baj az volt idén, hogy elvesztette a magabiztosságát, amilyen cseleket korábban bátran megmert húzni idén sokszor csak egyet tolt a labdán aztán inkább szabadult a labdától. Ráadásul nem szabad elfelejteni, hogy képességei meg fiatalkora miatt óriási potenciál van benne, szerintem ilyen képességű játékosa még nem is volt a Chelsea nek. Nyílván ha menni akar nem lehet itt tartani, de direktbe szerintem nem kéne tőle sem megszabadulni sőt tenni kéne érte, hogy itt tartsuk, mert óriási lehetőségek vannak benne. Nem tudom, ki hogy van vele én nem szeretném még egyszer a DeBruyne érzést amikor valamelyik csapatban brillírozik és arra gondolok, hogy nálunk is tehetné.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4477 Hozzászólás Szerző: Chester »

De Gea egy hozzánk hasonlóan gyenge MU-ban nemhogy visszaesett, de még fejlődött is, köröket vert Courtois-ra egy év alatt. Elég telített most a kapusposzt, sok tehetséges játékos van, öreg is fiatal egyaránt. Courtois meg az Atleticoban volt top5 kapus, nem nálunk, ezt azért tegyük hozzá. Ebben a témában Blueflaggel vagyok, aki nem akar itt játszani, az elmehet nyugodtan.

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolások

#4478 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Courtois-val nincs nagyon bajom, tegyük hozzá, hogy azért is nagyon értékes, mert még nagyon fiatal és bőven van benne még 10+ év. Nagyon jó kapus aki légteret jól uralja, viszont nehezen ér le a laposan lőtt labdákra. Teljesen olyan mint Cech csak pár évvel fiatalabb kiadásban. Azért vannak nála jobb kapusok is mint: Neuer, de Gea (a MU simán 3-4 hellyel hátrébb végzett volna, ha nincs) vagy Buffon.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4479 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Nálunk soha egy percig se nyújtott az átlagosnál többet. Bravúrok és potyák ugyanolyan arányban voltak mindig. Kiraktunk egy klublegendát miatta, mert az Atleticóban jól védett, idén pedig több meccs ment el rajta, mint amennyit hozott. (Bár az említett klublegenda Arsenalos formája hasonló.)

Ha értelmes ajánlat jön érte, mehet. Két okból... az egyik az, hogy én például - tudom, csepp vagyok a tengerben, de - pár emberen kívül senkihez nem ragaszkodom ebből a lelketlen keretből. Nem bánom, ha önmagukat teljes biztonságban érző emberek is repülnek, szerintem pont kellenek ilyen drasztikus lépések ide. Ha ez kell, akkor az összes belga. Ez a morális része a dolognak. A másik az, hogy szerintem vannak még ilyen képességű és korú kapusok, akik talán meg is becsülik a lehetőséget, valamint látják azt. Nem nyilatkozzák egy gyenge szezon után azt, hogy bennük valami megváltozott, meg a többi rinya. Vagy hogy nem tudnának nemet mondani a PSG-nek (Hazard).

Mehettek kézen fogva. Mondjuk jó lenne, ha maradna annyi eszünk, hogy nem a Citybe vagy az Arsenalba adjuk őket, mert akkor megint ellenünk fogják behozni az árukat.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#4480 Hozzászólás Szerző: gerawba »

emsanya írta:Antonio Conte has given Chelsea the green light to sell Thibaut Courtois if the club receive a reasonable offer. (Daily Mirror)

És Fraser Forster-nál tapogatózunk már a helyére a soton-ból.
Úristen azért ekkora fasz ne legyen már Conte... Kurti miatt leadtuk Cech-et, ami jó döntés volt Mourinhotól (egy a kevésből...), és igaz, hogy idén nem volt olyan nagy szezonja, de ilyen orbitális gyökérséggel nem kéne nyitni. Ha eladja engem megvesz kilóra Conte (az ellentáborába), pedig eddig semleges voltam vele kapcsolatban, de ennek az ötletnek a felvetése is bicskanyitogató, pedig számtalan agyalágyult döntésnek voltam tanúja mostanában a klubnál...

De egyelőre csak kacsaként kezelem, remélem marad is ott.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Válasz küldése