Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#4581 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

koni0725 írta:Ha ilyen játékosokat, mint Kurti vagy Hazard nem tudunk megtartani, az a BL lecsúszással párosulva egyenes út a középcsapatosodás felé... :roll:

Itt nem arról van szó hogy nem tudjuk megtartani, hanem nem feltétlenül akarjuk. Azt a teljesítményt amit ő nyújt sok-sok más kapus is tudná hozni, szerintem nem lennénk feltétlenül gyengébbek ezzel. A mezőnyben nincs olyan poszt ahova ne férne el legalább egy penge játékos. Ha Courtois árából tudnánk hozni egy jó kis kapust meg egy penge középpályást mondjuk az jó üzlet lenne.

De mondom még1x ez egy Daily Mail-es cikk, úgyhogy nem kell nagyon komolyan venni, de elméleti síkon érdekes hogy ki hogy állna hozzá.

Szerk: úgy tűnik Angban jól keni Belgiumban, a helyi lapok szerint a következő szezonban a Mönchengladbach szeretné kölcsönkapni. Nem lenne rossza ha odamenne, főleg ha Xhakha dobbant.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#4582 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Szabi írta:
Talán a napokban a mirror szellőztette meg Fraiser Forster nevét a Sotonból, ő se rossz, de nála azért jobb opció kéne kapusposztra. Nekem az említett háromból lenne valaki az az egy.
Pedig Forster Butland-del egyetemben az idény kapusa a PL-ben, simán elfogadnám ha Courti távozik.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#4583 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Ha ilyen játékosokat, mint Kurti vagy Hazard nem tudunk megtartani, az a BL lecsúszással párosulva egyenes út a középcsapatosodás felé... :roll:
211! NEW RECORD!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#4584 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta: Más: Daily Fail-es hír, de érdekes: Bego a következő pár fordulóban lehetőséget fog kapni, mert a klub jó ajánlat esetén túladna Tibón.

Én nem lennék feltétlenül ellene ha tényleg 50-60 milliót legombolnánk a Realról. Egyáltalán nem olyan megbízható Courtois mint vártam, keményeket hibázott az elmúlt két évben. Nem vagyok benne biztos hogy gyengébbek lennénk Begovic-csal a kezdőben. Persze hosszú távon jobb lenne Courtois, de vannak komoly lyukak a keretben, ha kell a pénz akkor adjuk el.
50-60-ért én is megválnék tőle, de nem tudom elképzelni, hogy bárki is fizet ennyit egy kapusért. Bár szerintem a Realnak még mindig inkább inkább de Gea a fő célpontja.

Egyébként vannak nagyon jó fiatal kapusok, akikkel lehetne pótolni, mert nálam Begovic csak második opció. Butland, Sergio Rico vagy Aréola baromi jó teljesítményt nyújtanak, közülük lehetne valakit megszerezni, ha Kurti ennyire menni akar. Az angolnak ugyan most tört el a bokája, de idén láttuk, hogy mire képes. Aréola pedig kölcsönben a Villarrealban véd, és mivel a PSG-ben ott van Trapp és Sirigu, bőven el lehetne hozni, mégha utóbbi vlszeg távozik is a nyáron.

Talán a napokban a mirror szellőztette meg Fraiser Forster nevét a Sotonból, ő se rossz, de nála azért jobb opció kéne kapusposztra. Nekem az említett háromból lenne valaki az az egy.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4585 Hozzászólás Szerző: Chester »

Egy csomó tehetséges kapus van, aki meg lehetne szerezni Courtois helyére ha túladnánk rajta, ott van kapásból Keylor Navas ha a Real lesz a vevő, de Begovic is teljesen jó kapus. Nem feltétlen válnék meg tőle, de ha van olyan hülye aki 60+ millió fontot fizetne érte akkor áldásom rá.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#4586 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Egy másik megbízható forrás, a Guardian szerint is Londonban járt tegnap Sabatini és tárgyalt Nainggolan-ról.

Olasz lapok szerint pedig éjszaka kipakolták a belga házát, több százezer euróval károsították meg. Lehet hogy ez is a költözés mellett fog szólni.

A cikkben azt is megemlítik hogy Manolas 2015 nyarán már közel volt ahhoz hogy hozzánk igazoljon, azért ugrott a deal mert a Roma nem talált a helyére megfelelő utódot időben.

Más: Daily Fail-es hír, de érdekes: Bego a következő pár fordulóban lehetőséget fog kapni, mert a klub jó ajánlat esetén túladna Tibón.

Én nem lennék feltétlenül ellene ha tényleg 50-60 milliót legombolnánk a Realról. Egyáltalán nem olyan megbízható Courtois mint vártam, keményeket hibázott az elmúlt két évben. Nem vagyok benne biztos hogy gyengébbek lennénk Begovic-csal a kezdőben. Persze hosszú távon jobb lenne Courtois, de vannak komoly lyukak a keretben, ha kell a pénz akkor adjuk el.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4587 Hozzászólás Szerző: Chester »

Remelem 4-3-3 lesz, rs akkor nem kell 10-es a csapatba, ergo Oscart is eladjuk, win-win. :D

zs198
Hozzászólások: 568
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Átigazolások

#4588 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Ez egyre bíztatóbb:

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ek-2494283" onclick="window.open(this.href);return false;

Bár az NSO-ra nem adok :)
GO BLUES

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#4589 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Nem tudom, én Rlc-t nem klasszikus 10 posztra valónak látom...

Sztem ő stílusra és tehetségre is a Lampatd-Pogba vonalat képviseli

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4590 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

mikel12 írta:Levadasszuk az egesz Romat? :D Remelem tenyleg hivatalos lesz, mint Fabregas a VB elott. Manolas meg johet onnan, de a Pjanic-ot feleslegesnek erzem.
Aztán ha kidől Fabre akkor fogjuk a fejünk. Le kell vadászni az értelmesebb játékosokat, aztán max. Pjanic-csal váltogatják egymást 10-esben és ha egyikük kidől, akkor ott van RLC. Amúgy is szűken vagyunk épkézláb 10-es posztján, sőt meg merem kockáztatni, hogy RLC az egyetlen aki 100%-ban oda való.
Dante írta: Conte marha sok csatárral szokott dolgozni ezért egy csatárként is bevethető szélsőt is elbírna a keret.
Pedro nem ilyen? Helyére akarod vagy mellé?

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#4591 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Ha megy hazard szolok abranak hogy hozza ide bernardo szilvat :D
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#4592 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nainggolan és Manolas is remek igazolások lennének, bár mindkettőnél tudnék mondani olyan a embert akinek jobban örülnék, (Pogba, Stones, Laporte) ez a két játékos is sokat dobna a keretünk minőségén.
Azt is remélem hogy az aláírásuk után (már ha megtörténik) sem állunk le, mindkét szélre kell egy védő függetlenül attól hogy ki marad itt a most kölcsönadottak közül.

Conte marha sok csatárral szokott dolgozni ezért egy csatárként is bevethető szélsőt is elbírna a keret.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4593 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

mikel12 írta:Levadasszuk az egesz Romat? :D Remelem tenyleg hivatalos lesz, mint Fabregas a VB elott. Manolas meg johet onnan, de a Pjanic-ot feleslegesnek erzem. Alig varom, hogy jojjon Nainggolan es Matic uj csapat utan nezzen. Mikel tokeletes csereje lenne.
Mikel lép nyáron elvileg, mert játékra vágyik. (függetlenül attól, hogy most jelenleg sokat játszik).

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#4594 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Levadasszuk az egesz Romat? :D Remelem tenyleg hivatalos lesz, mint Fabregas a VB elott. Manolas meg johet onnan, de a Pjanic-ot feleslegesnek erzem. Alig varom, hogy jojjon Nainggolan es Matic uj csapat utan nezzen. Mikel tokeletes csereje lenne.
Ohh Chelsea we love you..

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#4595 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Chelsea pushing to close deal for Nainggolan: meeting in London with Roma
http://gianlucadimarzio.com/en/eng/chel ... with-roma/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4596 Hozzászólás Szerző: Chester »

mikel12 írta:Chelsea have held talks with Roma about signing defender Kostas Manolas, according to Sky sources.

Sky, ugy hogy ez tuti. Egyebkent tegnapi hir, szoval tegnap volt a "beszelgetes".
Nagyon adnám, minden sikeres csapatba kell egy görög. :D

Pjanic érkezését max akkor tudom elképzelni, ha Fabregas távozik.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#4597 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ricco írta:Most akkor ezek már Conte célpontjai? Még egyszer nem edzette a csapatot, de már igazolgat?
Miért, szerinted kié, az egy hónap múlva leköszönő Hiddinké? Egy darabig még nem is fogja edzeni a teljes keretet, mivel annak a 3/4-e EB-re vagy Copara megy, szóval ha ez alapján igazolnánk, akkor július végéig nem jönne senki, ami nyilván nem lesz így... Meg nyilván nem vak, látja, hogy hová kell első körben minőségi embereket igazolni. És tökölni se nagyon kéne, mert az említett nevek iránt nem csak mi érdeklődünk.

Egyébként én a Manolas és Nainggolan féle híreket már nem nevezném pletykának, eléggé nyilvánvaló, hogy őket mindenképp meg szeretnénk szerezni.
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#4598 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Ricco írta:Most akkor ezek már Conte célpontjai? Még egyszer nem edzette a csapatot, de már igazolgat?
nem, ezek még pletykák... egyébként meg láthatta már a csapatot sokszor, ami alapján még a hülye is látja, hol van betömni való lyuk a keretben..

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Átigazolások

#4599 Hozzászólás Szerző: Ricco »

Most akkor ezek már Conte célpontjai? Még egyszer nem edzette a csapatot, de már igazolgat?

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolások

#4600 Hozzászólás Szerző: Bandi »

mikel12 írta:Chelsea have held talks with Roma about signing defender Kostas Manolas, according to Sky sources.

Sky, ugy hogy ez tuti. Egyebkent tegnapi hir, szoval tegnap volt a "beszelgetes".
A "Sky, ugy hogy ez tuti" nem teljesen állja már meg a helyét, jóval megbízhatatlanabbak lettek ők is. Ma már ott tartunk hogy csak a hivatalos oldalon megjelentek a biztosak (meg max a BBC). Amúgy meg hülye lenne a Roma ilyenkor eladni valakit, nyilván megvárják majd a nyarat, amikor több érdeklődőre számíthatnak, ezzel az árak is majd szépen megemelkednek.

Válasz küldése