Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#6741 Hozzászólás Szerző: becus3 »

HazardFan512 írta:Sky Sports Football @SkyFootball 29p 29 perccel ezelőtt
TRANSFER CENTRE: Jose Mourinho confirms Chelsea bid for Everton's John Stones
Az Everton egy szemét banda. Inkább tönkreteszik.

HazardFan512
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015. július 17., péntek 22:02
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#6742 Hozzászólás Szerző: HazardFan512 »

Sky Sports Football @SkyFootball 29p 29 perccel ezelőtt
TRANSFER CENTRE: Jose Mourinho confirms Chelsea bid for Everton's John Stones

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#6743 Hozzászólás Szerző: Dante »

Azért vicces lenne hogy a legígéretesebb angolunkat adnánk.

cech19960320
Hozzászólások: 3854
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#6744 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

mateja írta:Gazzetta dello Sport in Italy claim that #Chelsea will sell Dominic Solanke to Fiorentina as compensation for Moh Salah.
azt kéne mégXD

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#6745 Hozzászólás Szerző: Chester »

mateja írta:Gazzetta dello Sport in Italy claim that #Chelsea will sell Dominic Solanke to Fiorentina as compensation for Moh Salah.
LOL, eddig Romeuról volt szó, ami még érthető is lenne valahol. Azért b*ssza meg Salah is... :roll:

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#6746 Hozzászólás Szerző: mateja »

Gazzetta dello Sport in Italy claim that #Chelsea will sell Dominic Solanke to Fiorentina as compensation for Moh Salah.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#6747 Hozzászólás Szerző: Chester »

Azért ez elég fura... Sokáig úgy volt hogy viszi a Lyon, de azok nem akartak érte ennyit fizetni, de pont egy Villa? :D Kár, bár Wilkinstől sokat fog tanulni.

Ugyanakkor még mindig vannak jó nevek a piacon, Ricardo Rodriguez, Alex Sandro még mindig opció (sokba kerülnek, de meg lenne oldva a poszt velük jó időre), ott van Baba is ha a védekezőbb felfogás fog számítani, meg ha így halad Pep, lehet Alaba is elhozható lassan. :D Mondjuk ha nem adjuk el a nyáron Luist akkor nincs értelme fantáziálni...

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Átigazolások

#6748 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Többen írtátok, hogy Filipe Luis helyett hozzuk el Amavit, nem tudom, pletyka is volt-e róla, de úgy tűnik, hogy a Villához fog menni végül:
http://www.skysports.com/transfer/news/ ... -from-nice" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#6749 Hozzászólás Szerző: Chester »

putthelime írta:(Stones dobta a 26-os mezt, már 5-ben játszik az előszezonban, pedig azt hittem valami Terry iránti tisztelet miatt választotta anno.)

Aki amúgy kíváncsi a játékára, az nézheti a Digi2-n az Asia Trophy döntőjét, épp az Arsenal ellen játszanak Martinezék, Stones a védelem közepén.
K*rva jol jatszik... Cahill szoges ellentettje elorejatelban, de megsem David Luiz modban b*ssza el a hosszu labdait, elkepeszto.

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Átigazolások

#6750 Hozzászólás Szerző: bolnud »

focimark írta:Roman Abramovich has agreed to pay €34m for Axel Witsel, and has a verbal deal with Zenit director Alexander Dukov. [Corriere dello Sport]
Én örülnék neki.
Azért a 34 m euro nem kevés, de kétségkívül elfér az erősítés a középpályára, annak ellenére, hogy oda létszámban jól megvagyunk. Így gondolom távozik majd Mikel, esetleg Ramires.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#6751 Hozzászólás Szerző: focimark »

Roman Abramovich has agreed to pay €34m for Axel Witsel, and has a verbal deal with Zenit director Alexander Dukov. [Corriere dello Sport]
Én örülnék neki.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#6752 Hozzászólás Szerző: putthelime »

(Stones dobta a 26-os mezt, már 5-ben játszik az előszezonban, pedig azt hittem valami Terry iránti tisztelet miatt választotta anno.)

Aki amúgy kíváncsi a játékára, az nézheti a Digi2-n az Asia Trophy döntőjét, épp az Arsenal ellen játszanak Martinezék, Stones a védelem közepén.
They do now.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4827
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#6753 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ha használni fogjuk Stonest, ha nem, akkor is le kell szerződtetnünk. A kiöregedő védelmünk miatt egyszerűen nem vagyunk abban a szituban, hogy Shaw és Clyne után egy újabb (és talán leginkább) tehetséges angol védő riválisnál kössön ki.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolások

#6754 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Úgy látszik Luis marad mert nem tudunk megegyezni a martacosokkal az áráról
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Átigazolások

#6755 Hozzászólás Szerző: petr »

Egyaltalan nem zouma miatt keress folyamatosan belso vedot
tisztan latja,h cahill mennyire sebezheto es jt sem lesz mar fiatalabb
nalam iva nem kh amikor ott kellett jatszania mindig a fejemet fogtam miatta
Zouma egy piszkoszul tehetseges fiatal vedo ezt sztem meg a vak is latja,minden kepessege meg van hozza,h par even belul kezdo legyen
De akkor is kell az erosites hatra
tenyleg alom kategoria lenne egy stones-zouma duo kozepen bo 10 evig meg lenne oldva minden gondunk
de ketlem,h jm-nel 2 fiatal legyen hatul nala a rutin nagyon sokat szamit
szoval,ha jonne stones,akkor sztem zouma menne kolcsonbe (pl everton tokletes lenne neki alap kezdo lenne jagielka oldalan)
Nagy kerdes mi lesz jovore a kapitannyal,ha nem marad,akkor egy stones/zouma-cahill duo lehetne hatul
ha marad terry akkor ugy mar erdekesebb lenne a szitu hatul
bar nalam cahill nem kezdo szint(terry mellett nagy legeny o,de egyedul nagyon elveszett hatul)
Hummels-t kene vhogy jovore megcsipni es akkor jt is nyugodtan mehetten nyugdijba

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#6756 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Cech......! Írtam, hogy kitűnő adottságai vannak.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#6757 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Didier90 írta:Zouma "nem ez a szint"??? Mit szívsz becus?
Egy sőrt meginnék, de nem szívok. Nézd meg mennyire üresen mozog rendszeresen az embere. Hogy száll át rajta a labda. Egy-egyben kiváló.
Lehet, hogy azt kellett volna írnom, hogy még. de nem vagyok meggyőződve róla. De szerintem a majsztró sem. Ezért keres belsővédőt. De lehet, hogy ő is szív valamit.

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#6758 Hozzászólás Szerző: mateja »

ChesterB írta:
mateja írta:neki elég ha csak a létszám megvan, mózesekkel/csalobákkal is elvárná jövőre hogy több fronton versenyben legyünk mint idén :lol:
Nem értem miért nem fogod fel végre, hogy én töltelékembereknek akarom Mosest vagy Chalobaht, nem értem miért akkora eretnekség, ha két, viszonylag rutinos HG játékost akarok tartaléknak látni a csapatban (tartaléknak, egyenlő Ligakupa meccsek, meg csere cseréje), de te tudod... :roll: Inkább ők legyenek nálunk, mint hogy mi is Delpheket meg Austinokat hozzunk el túlárazottan mert hirtelen kitalálják az új HG szabályzatot az FA-nél.
amíg a kezdőben is szükség van erősítésre addig ne selejttel töltsük már fel a keretet, ez is el lett mondva párszor

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#6759 Hozzászólás Szerző: Chester »

becus3 írta:Ellenzed? Cahill formán kívül volt, Terry lassúsága és hogy nem mer 1-1 ni, miatt a védelem folyamatosan tolódott. Zouma kitűnő adottságokkal rendelkezik, de nem ez a szint. Ráadásul Terrynek max 1-2 éve van. Iva sem fiatal.
Mourinho nem fogja agyonrotálni a védelmet, akkor minek üljön a kispadon két olyan játékos is, akiket be kéne építeni ahelyett, hogy szotyiznak? Egy valaki a Stones-Zouma kettősből bőven elég jövőre, legalább ő be lesz építve normálisan, megfelelő játékperccel. Stones sokkal inkább kész játékos Zoumánál, így ő jó lehet, Zouma meg akkor menjen a helyére az Evertonba.
mateja írta:neki elég ha csak a létszám megvan, mózesekkel/csalobákkal is elvárná jövőre hogy több fronton versenyben legyünk mint idén :lol:
Nem értem miért nem fogod fel végre, hogy én töltelékembereknek akarom Mosest vagy Chalobaht, nem értem miért akkora eretnekség, ha két, viszonylag rutinos HG játékost akarok tartaléknak látni a csapatban (tartaléknak, egyenlő Ligakupa meccsek, meg csere cseréje), de te tudod... :roll: Inkább ők legyenek nálunk, mint hogy mi is Delpheket meg Austinokat hozzunk el túlárazottan mert hirtelen kitalálják az új HG szabályzatot az FA-nél.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#6760 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Zouma "nem ez a szint"??? Mit szívsz becus?
WE ARE ALL CHELSEA

Válasz küldése