Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Átigazolások

#6861 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

Talmaszabi írta:Moutinho nem egy rossz játékos, de semmi különöset nem tud, amire az ember csettintene, nem véletlen az, hogy nem volt soha felkapott a neve a tágabb elitben sem...
nem hoztam volna fel a nevét ha koke vagy isco érkezése realitás lenne, de lótuszcsikk helyett(fabregas pótló) meg ha foscar marad kapjon végre egy riválist ahhoz tökéletes.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#6862 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Moutinho nem egy rossz játékos, de semmi különöset nem tud, amire az ember csettintene, nem véletlen az, hogy nem volt soha felkapott a neve a tágabb elitben sem...
6+8+5+4+1+1+2+1

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Átigazolások

#6863 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

gerawba írta: Egy 7-8 milla reális érte maximum, bár a portugálokkal talán Carvalhot leszámítva sose vittük sokra (Maniche, Bosingwa, Deco, Meireles, Quaresma...)
szóval szerinted ő egy moses szintű játékos? :lol:

Bosingwa míg meg nem sérült jól játszott, Deco kb. 30 évesen jött kiegészítőnek ennek fényében megfelelő teljesítményt nyújtott, Meirelesnek 1 év alatt utcalány sokat köszönhettünk, RQ-t pedig Scolari hozta majd rá pár hétre Hiddink lett az edző aki magasról leszarta. nagyon okos ezért fikázni a portugálokat..

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#6864 Hozzászólás Szerző: gerawba »

petr írta:
beckhamJr írta:France fotball szerint a monaco eladja moutinhot mert sok nekik a 4 millió eurós fizetése.. érdemes lenne lecsapni rá, nem az a világklasszis de kiegészítőnek tökéletes fabregas és vagy foscar mögé. valószínűleg olcsón el lehetne hozni.
Moutinho remek kis jatekos olyan 15 millio korul,h el lehetne hozni,akkor boven megerne
elore es hatra se elveszett,szoval jol illene a csapatba sztem
Foszinal nem lenne rosszabb az biztos!
15 millióért????
29 éves az ember, túl sok extra dolgot nem rakott le pályafutása során, amúgy is csak Portugáliában meg Franciaországban játszott... Egy 7-8 milla reális érte maximum, bár a portugálokkal talán Carvalhot leszámítva sose vittük sokra (Maniche, Bosingwa, Deco, Meireles, Quaresma...)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#6865 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nagyon imádom azt az embert, de nem hiszem, hogy eljönne padozni, mikor egy valag klubban lehetne kezdő.

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Átigazolások

#6866 Hozzászólás Szerző: petr »

beckhamJr írta:France fotball szerint a monaco eladja moutinhot mert sok nekik a 4 millió eurós fizetése.. érdemes lenne lecsapni rá, nem az a világklasszis de kiegészítőnek tökéletes fabregas és vagy foscar mögé. valószínűleg olcsón el lehetne hozni.
Moutinho remek kis jatekos olyan 15 millio korul,h el lehetne hozni,akkor boven megerne
elore es hatra se elveszett,szoval jol illene a csapatba sztem
Foszinal nem lenne rosszabb az biztos!

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Átigazolások

#6867 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

France fotball szerint a monaco eladja moutinhot mert sok nekik a 4 millió eurós fizetése.. érdemes lenne lecsapni rá, nem az a világklasszis de kiegészítőnek tökéletes fabregas és vagy foscar mögé. valószínűleg olcsón el lehetne hozni.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#6868 Hozzászólás Szerző: Chester »

Legújabb pletykák szerint Romeut adnánk a Fionak kárpótlásul Salah miatt (itt is hasonló jogi procedúra lenne mint Alderweireld esetén, jól kib*szott velünk Salah...)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4826
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#6869 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

putthelime írta:
Talmaszabi írta:Meglepődtem mikor olvastam ezt, azt hittem, hogy Courtois átvált egyesre.
Én is ezt vártam, azt hittem a kényszerpálya miatt öltött mindig 13-ast (Atletinél és nálunk is foglalto volt a #1). De elvileg a számmisztika bejött neki, mert 13-asban eddig minden szezonjában behúzott legalább egy trófeát, ezért nem váltott.
Akkor számmisztikailag váltson 65-re vagy b*szasson fel 5 darab 13ast a hátára :D :mrgreen:

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#6870 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Talmaszabi írta:Meglepődtem mikor olvastam ezt, azt hittem, hogy Courtois átvált egyesre.
Én is ezt vártam, azt hittem a kényszerpálya miatt öltött mindig 13-ast (Atletinél és nálunk is foglalto volt a #1). De elvileg a számmisztika bejött neki, mert 13-asban eddig minden szezonjában behúzott legalább egy trófeát, ezért nem váltott.
They do now.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#6871 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:Nagyon örülök Begovic-nak, baromi jó igazolás. Ahogy Gera írta jó nagy hülye hogy eljön padozni, de ez legyen az ő baja.

Nem tudom hogy volt-e már, de ő lesz az 1-es, Kurti marad a 13-as a hivatalos oldal szerint.

Szerintem amúgy benne van hogy Begovic kiszorítsa Courtoist, ha nem is hosszú évekre de egy pár hónapra simán. Mourinho nem szívbajos, ha összejön pár gyenge meccs a belgának vagy megsérül akkor simán el tudom képzelni hogy Bego bennragad, van olyan jó kapus. A Stoke-ban elég sok gólt kapott, de ettől még baromi jó játékos. Cahill-t is össze-vissza szopattuk amikor a Bolton-ban játszott, egy topcsapatban lehet hogy a bosnyák is megmutatja hogy milyen jó valójában.
Meglepődtem mikor olvastam ezt, azt hittem, hogy Courtois átvált egyesre.

Begovic egy stabil, átlagnál jobb kapus, de kizárt, hogy ha mindketten egészségesek, akkor ne a belga legyen a kezdő. Én max. olyat tudok elképzelni, amit tavaly láttunk Cech-nél, hogyha a belga kicsit gödörbe kerül, akkor 2-3 meccsre ugrik csak be Begovic a PL-ben, hogy fejben kicsit helyrejöjjön Kurti, ezután pedig vissza minden. Begovic amire számíthat szerintem: teljes ligakupa, FA-kupa negyed/elődöntőkig, (remélhetőleg) tét nélküli BL-csoportmeccs(ek), nagy hajtásban egy-két PL-meccs vagy még ugyanennyi a fent említett esetben, de többre nem igazán ezeken kívül.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#6872 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nagyon örülök Begovic-nak, baromi jó igazolás. Ahogy Gera írta jó nagy hülye hogy eljön padozni, de ez legyen az ő baja.

Nem tudom hogy volt-e már, de ő lesz az 1-es, Kurti marad a 13-as a hivatalos oldal szerint.

Szerintem amúgy benne van hogy Begovic kiszorítsa Courtoist, ha nem is hosszú évekre de egy pár hónapra simán. Mourinho nem szívbajos, ha összejön pár gyenge meccs a belgának vagy megsérül akkor simán el tudom képzelni hogy Bego bennragad, van olyan jó kapus. A Stoke-ban elég sok gólt kapott, de ettől még baromi jó játékos. Cahill-t is össze-vissza szopattuk amikor a Bolton-ban játszott, egy topcsapatban lehet hogy a bosnyák is megmutatja hogy milyen jó valójában.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#6873 Hozzászólás Szerző: putthelime »

beckhamJr írta:
putthelime írta:
beckhamJr írta: ez csak a te elmédben létezik, profi (pláne felső kategóriás) játékos nem riad el a kihívástól. ha PL-be vágynak és aranyra fáj a foguk akkor nem fognak nemet mondani ha a Chelsea hívja őket. és Fabregast is Mou személye vonzotta a cityt és a mu-t leszarva, pedig még fejbe is akarta rúgni josé barca meccsen https://www.youtube.com/watch?v=d6gkgg9GCek" onclick="window.open(this.href);return false; :D
Istenem, annyira nehéz veled. Írok egy hozzászólást, majd még kettőt kell, hogy az elsőt megértsd.

Nem azt mondtam, hogy elriad, csak te gondolkozol végletekben. A lényeg, hogy idén nyáron egy játékos már kétszer is meggondolja, hogy hozzánk igazoljon, ha van más opciója - ellentétben az előző két nyárral, ami gyakorlatilag arról szólt, hogy akit José hívott, kis túlzással minden mást lesepert az asztalról és már másnap a repülőn ült, annyira akartak fiatalok és idősek egyaránt a keze alatt játszani.
akkor minek érvelsz mataval, de bruyne-el... ha csak idén riadnak el mert a világklasszis vadrádó felsült. írhatsz 20 kommentet is még ha magad sem tudod mit akarsz mit beszélsz
Mert mostanra tendenciának tűnik az amire az elején még ráhúztuk, hogy csapatépítés?
They do now.

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Átigazolások

#6874 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

putthelime írta:
beckhamJr írta: ez csak a te elmédben létezik, profi (pláne felső kategóriás) játékos nem riad el a kihívástól. ha PL-be vágynak és aranyra fáj a foguk akkor nem fognak nemet mondani ha a Chelsea hívja őket. és Fabregast is Mou személye vonzotta a cityt és a mu-t leszarva, pedig még fejbe is akarta rúgni josé barca meccsen https://www.youtube.com/watch?v=d6gkgg9GCek" onclick="window.open(this.href);return false; :D
Istenem, annyira nehéz veled. Írok egy hozzászólást, majd még kettőt kell, hogy az elsőt megértsd.

Nem azt mondtam, hogy elriad, csak te gondolkozol végletekben. A lényeg, hogy idén nyáron egy játékos már kétszer is meggondolja, hogy hozzánk igazoljon, ha van más opciója - ellentétben az előző két nyárral, ami gyakorlatilag arról szólt, hogy akit José hívott, kis túlzással minden mást lesepert az asztalról és már másnap a repülőn ült, annyira akartak fiatalok és idősek egyaránt a keze alatt játszani.
akkor minek érvelsz mataval, de bruyne-el... ha csak idén riadnak el mert a világklasszis vadrádó felsült. írhatsz 20 kommentet is még ha magad sem tudod mit akarsz mit beszélsz

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#6875 Hozzászólás Szerző: putthelime »

beckhamJr írta: ez csak a te elmédben létezik, profi (pláne felső kategóriás) játékos nem riad el a kihívástól. ha PL-be vágynak és aranyra fáj a foguk akkor nem fognak nemet mondani ha a Chelsea hívja őket. és Fabregast is Mou személye vonzotta a cityt és a mu-t leszarva, pedig még fejbe is akarta rúgni josé barca meccsen https://www.youtube.com/watch?v=d6gkgg9GCek" onclick="window.open(this.href);return false; :D
Istenem, annyira nehéz veled. Írok egy hozzászólást, majd még kettőt kell, hogy az elsőt megértsd.

Nem azt mondtam, hogy elriad, csak te gondolkozol végletekben. A lényeg, hogy idén nyáron egy játékos már kétszer is meggondolja, hogy hozzánk igazoljon, ha van más opciója - ellentétben az előző két nyárral, ami gyakorlatilag arról szólt, hogy akit José hívott, kis túlzással minden mást lesepert az asztalról és már másnap a repülőn ült, annyira akartak fiatalok és idősek egyaránt a keze alatt játszani.

És erre pont nagyon jó példa az általad ellenpéldaként (??) felhozott Fabregas, aki ha észrevetted, tavaly jött, más csapatokat visszautasítva és már júniusban kék mezzel pózolt.
They do now.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4826
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#6876 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

beckhamJr írta:
ráadásul ő csak a barcát utánozta, 2009 után rájött hogy le kell mennie a szintjükre ha nyerni akar ellenük
Hehe, ez jó :P

Komolyra fordítva, ha az edzéseken nem 20 percet az Oscar átvevést gyakorolja, mint a katalánoknál, akkor szerintem simán kinövi(bár nekem örökre egy undormány féreg marad). Schürrleért valóban nagy kár, ha a VB után nem ereszt le gondolom nem passzoljuk el... Na m1 várhatok tovább, hogy legyen újra egy jó fritzünk, talán Götze :D

Begovics témához meg kb. annyi, hogy a CV-jében ott fog virítani, hogy Chelsea, és majd elmeséli az utódainak, hogy kupákat nyerő csapatban volt, ez bőven elég.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#6877 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nehéz megérteni az ilyesmit, de valahol el is lehet fogadni, hogy nyerni akar valamit életében. Ha meg első fordulóban lesürél Kurti, akkor övé a világ, mert jó kapus. Meg talán egy bosnyák ember máshogy gondolkodik, nagyobb lehetőségnek érzi ha egy chelsea hívja. Mindenestre jó igazolás, top kapus a PL-ben, ha be kell szállnia, biztonságban vagyunk.

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Átigazolások

#6878 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

petr írta:
Vele elfogult vagyok/voltam
ráadásul ő csak a barcát utánozta, 2009 után rájött hogy le kell mennie a szintjükre ha nyerni akar ellenük

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Átigazolások

#6879 Hozzászólás Szerző: petr »

focimark írta:
petr írta:Nem rossz jatekos pedro ezt sztem senki nem vitatja
nekem a stilusaval van baj, igazabol soha nem kedveltem (a genkezelt es buszkec utan ot ruhellem onnan a legjobban)
a real elleni meccseken sztem o volt a legtobbet foldon,sajnos mas meccseken is fetrenget eleget nem kellett hozza feltetlenul egy pepe v egy ramos
Akkor gondolom Drogbát se nagyon kedvelhetted, BLgyőztes szezonban, ha jól emlékszem átlagban 7percet volt a földön meccsenként.
Vele elfogult vagyok/voltam

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Átigazolások

#6880 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

putthelime írta:
ChesterB írta:Aligha hiszem, hogy bármelyik Realos újra Mourinhoval akarna dolgozni...
Ez egyrészt nagyon igaz, másrészt általa már szerintem messze nem vagyunk mi sem olyan vonzó csapat a játékosok számára, mint az elmúlt 2 nyáron. A játékosvilág végignézte, ahogy semmi sem jelent garanciát a José vezette Chelseaben. Se a megelőző kiváló teljesítmény a klubnál (Mata) vagy más csapatnál (Cuadrado), se a fontos gólok és küzdeni akarás (Schürrle), se a kivételes potenciál (De Bruyne).

Nem csodálkoznék, ha minden top / felső kategóriás játékos kétszer meggondolná, hogy aláír-e a Chelseahez jelenleg - márpedig mindenki ilyen igazolást vár és jogosan, a bajnoki keretet csak a szűk-elittel lehet igazán megerősíteni. Nyilván a Mourinho-magic működik, ezt igazolja a két trófeánk és Begovic nyilatkozata is (Joséval hosszan beszélt telefonon), de aki játékpercekre és a csapat gerincébe vágyik, az egyszerűn nem mehet biztosra, akármit is tett le eddig az asztalra (sok más csapattal ellentétben). Szerintem emiatt nem véletlen sem a nagy csend körülöttünk, sem az, hogy mindkét friss igazolásunk a padra érkezett.
ez csak a te elmédben létezik, profi (pláne felső kategóriás) játékos nem riad el a kihívástól. ha PL-be vágynak és aranyra fáj a foguk akkor nem fognak nemet mondani ha a Chelsea hívja őket. és Fabregast is Mou személye vonzotta a cityt és a mu-t leszarva, pedig még fejbe is akarta rúgni josé barca meccsen https://www.youtube.com/watch?v=d6gkgg9GCek" onclick="window.open(this.href);return false; :D

Válasz küldése