Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#7481 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Nem értem miért adjuk el az Arsenalnak Cech-et... Oltári ostoba döntés a vezetőség részéről. Az, hogy 8 millióért elengedjük meg csak hab a tortán, egy világklasszis kapus, épp csak 33 múlt, minek adjuk oda ilyen nevetségesen alacsony összegért az Arsenalnak? Minimum egy 15 millát kellene kérni érte, ha azt meg nem fizetik ki, akkor így jártak, vegyenek helyett inkább 2 milliókért még 6 db Szczesny/Fabianski/Mannone/Almunia stb. szintű hulladékokat, akiken komoly meccsek mennek el.

Cech-et egy bizonyos szintig megértem, sanszosan Londonban akar maradni, és ott rajtunk kívül az egyetlen topklub az Arsenal (akik egyébként jönnek fel, mint a talajvíz, elvileg Higuaín is megy hozzájuk), ráadásul előtte még bőven állnak szezonok a legmagasabb szinten, de ha odamegy az igen nagy pofátlanság a részéről. Dehát ez van, zsoldos ő is, mint ma a 99%-a a játékosoknak.

Ez a 4 millás külön pénz meg ennek fényében még nagyobb vicc, még meg is dicsérjük, hogy az egyik fő városi riválishoz igazol... Igazából nem is értem az egészet, itt volt ~10 évig, hozta azt, amiért a nem kevés pénzét kapta, mire fel még neki ennyi?! Röhej.
HAZARD = Messi+Ronaldo

emazohun
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2014. augusztus 23., szombat 20:53
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#7482 Hozzászólás Szerző: emazohun »

Összegezni szeretném véleményem a lehetséges transzferekről:
Kezdjük először is Big Pete-tel.Remélem marad a csapatnál,de nagyon úgy néz ki,megy az ágyúsokhoz.Nem örülnék,ha Greennel lenne pótolva.Minőségi csere kell Thibaut-nak.Védelemben is megy a kavarás,összehoztak már minket Alderweirelddel,noname(nemzetközileg nem jól csengő) nevekkel,angolokkal,szóval volt itt már minden. Mou-t ismerve a belgára rá fogunk menni,mert tud játszani jobbhátvédként és kh-ként is. Távozó Filipe Luis lehet,talán egy csereüzlet keretében.Középpályán Mikel távozásáról,Witsel érkezéséről lehet hallani.Házon belüli pótlásnak örülnék Loftus-Cheek személyében,de talán bilibe lóg a kezem. A csatár mögötti posztokon nem lesz változás,legföljebb Griezmann érkezése,de távozó nem lesz. Csatárok közül King Didier búcsúzik, immár véglegesen,Rémy is lehet h megy,Falcao nagy valószínűséggel jön. Meglátjuk mi lesz,egy biztos,hogy érdekes nyarunk lesz,de nem tartok rossz igazolásoktól.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#7483 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem ha mounak egyforma klasszisai lennének egy azon poszton nem lenne ilyen beton a kezdő. Szeritem ő is a versenyhelyzetet preferálja mint mindenki, csak idén nem volt sajnos. Egyedül Willian profitálhatott ebből a dologból idén, de így utólag szerintem ő is azt mondaná, hogy nem volt nehéz a dolga :D
Botond9797 írta: Ha választanom kéne, jelenleg én is Songot választanám. Egyszerűen azért, mert ha Mikel elmegy, valljuk be, nem egy alapember távozik, hanem egy kiegészítőember. Song vagy Witsel Mikel helyére jönne, Witsel nem hiszem, hogy bírná a padozást, de akkor ki helyett játsszon? Matic, aki az egyik legjobb a posztján? Fábregas, aki szintén? Oscar, aki kreatívabb, támadóbb szellemű játékos? Szerintem egyik se jó megoldás. Song viszont tűrné szerintem, hogy nem alapember, de pl egy védekezésre berendezkedett meccsen (Mourinhonál van ilyen), vagy akár csereként beállva nagy hasznára lehetne a csapatnak. Tehát én is Song-párti vagyok, Witsel leigazolásának akkor látnám értelmét, ha Ramires is távozik.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#7484 Hozzászólás Szerző: mateja »

Nóbádi írta:
ChesterB írta:hagyjuk már, milyen árulásról beszélünk? :roll: :roll:
Persze, hogy nem árulás, nem saját nevelés és még csak nem is angol.De azért, menne inkább a PSG-be, mint a jelenleg legnagyobb londoni riválishoz.
de nem várhatod el egy labdarúgótól hogy várost váltson :lol:

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#7485 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

ChesterB írta:hagyjuk már, milyen árulásról beszélünk? :roll: :roll:
Persze, hogy nem árulás, nem saját nevelés és még csak nem is angol.De azért, menne inkább a PSG-be, mint a jelenleg legnagyobb londoni riválishoz.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7486 Hozzászólás Szerző: Chester »

hagyjuk már, milyen árulásról beszélünk? :roll: :roll:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#7487 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Aki Lampardot szidta az most remélem 3x annyira elő veszi Cech-t , mert ez sokkal nagyobb árulás.

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#7488 Hozzászólás Szerző: mateja »

Hawaii írta: Abramovics fizetné ki neki ezt a pénzt, nem a Chelsea.
Petr Čech will reportedly receive half the money from his £8m transfer to Arsenal, as reward for his exemplary service at Chelsea. (People)

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#7489 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Ja, Abrának az meg olyan mint nekünk egy bevásárlás :D
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#7490 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

timoboll írta:
cech19960320 írta:
mateja írta:Petr Cech is being given a £4million payment from Chelsea owner Roman Abramovic as a ‘thank you’ before moving to Arsenal. [Sunday People]
Az szép gesztus lenne, még ha "csak" pénz is..
Szép gesztus persze, csak kezd már kicsit sok lenni belőle. Elengedjük ahhoz a csapathoz aki rivális lehet, a kapus évek óta hiányposzt náluk, és még fizetünk is neki 4 millió fontot?? Minden millió számít az FFP miatt, az a 4 millió font egy átlagosan kereső játékosunk éves fizetése, vagy pl amit nyertünk Kakuta eladásán azt elbasszuk erre? Remélem csak kamu ez
Abramovics fizetné ki neki ezt a pénzt, nem a Chelsea.

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#7491 Hozzászólás Szerző: timoboll »

cech19960320 írta:
mateja írta:Petr Cech is being given a £4million payment from Chelsea owner Roman Abramovic as a ‘thank you’ before moving to Arsenal. [Sunday People]
Az szép gesztus lenne, még ha "csak" pénz is..
Szép gesztus persze, csak kezd már kicsit sok lenni belőle. Elengedjük ahhoz a csapathoz aki rivális lehet, a kapus évek óta hiányposzt náluk, és még fizetünk is neki 4 millió fontot?? Minden millió számít az FFP miatt, az a 4 millió font egy átlagosan kereső játékosunk éves fizetése, vagy pl amit nyertünk Kakuta eladásán azt elbasszuk erre? Remélem csak kamu ez

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolások

#7492 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

putthelime írta:Én eleve Song-párti vagyok, ráadásul szerintem sosem működik jól egy csapaton belül, ha sok légiós jön ugyanabból a nemzetből, mert elkezdenek klikkesedni és visszaesik a teljesítményük.

Kép
Ha választanom kéne, jelenleg én is Songot választanám. Egyszerűen azért, mert ha Mikel elmegy, valljuk be, nem egy alapember távozik, hanem egy kiegészítőember. Song vagy Witsel Mikel helyére jönne, Witsel nem hiszem, hogy bírná a padozást, de akkor ki helyett játsszon? Matic, aki az egyik legjobb a posztján? Fábregas, aki szintén? Oscar, aki kreatívabb, támadóbb szellemű játékos? Szerintem egyik se jó megoldás. Song viszont tűrné szerintem, hogy nem alapember, de pl egy védekezésre berendezkedett meccsen (Mourinhonál van ilyen), vagy akár csereként beállva nagy hasznára lehetne a csapatnak. Tehát én is Song-párti vagyok, Witsel leigazolásának akkor látnám értelmét, ha Ramires is távozik.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#7493 Hozzászólás Szerző: Szabi »

ChesterB írta:
Talmaszabi írta:Chelsea ready to spend £12m on Tottenham’s Mousa Dembele [Sun]

(Benteke, Alderweireld, Witsel, Dembele) :D
sun :D :D még egy ifistát sem engednének el hozzánk ennyiért, nem hogy dembelét. amúgy elég lesz már a belgákból, tehetséges generáció, kedvelem is őket, de a nagy részük nem állja meg a helyét ekkora szinten...
Ha már itt tartunk, kíváncsi vagyok, hogy a City mit kezd Denayer-el, tavaly a Celticben volt kölcsönben, már a felnőtt válogatottban is van 3 meccse 19 évesen, szerintem baromi tehetséges védő, már írtam volna, hogy nem lenne hülyeség rámozdulni (abban a hitben éltem, hogy alanyi jogon a skótok játékosa... :( ), de így nyilván tárgytalan...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#7494 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Én eleve Song-párti vagyok, ráadásul szerintem sosem működik jól egy csapaton belül, ha sok légiós jön ugyanabból a nemzetből, mert elkezdenek klikkesedni és visszaesik a teljesítményük.

Kép
They do now.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7495 Hozzászólás Szerző: Chester »

Talmaszabi írta:Chelsea ready to spend £12m on Tottenham’s Mousa Dembele [Sun]

(Benteke, Alderweireld, Witsel, Dembele) :D
sun :D :D még egy ifistát sem engednének el hozzánk ennyiért, nem hogy dembelét. amúgy elég lesz már a belgákból, tehetséges generáció, kedvelem is őket, de a nagy részük nem állja meg a helyét ekkora szinten...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#7496 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Chelsea ready to spend £12m on Tottenham’s Mousa Dembele [Sun]

(Benteke, Alderweireld, Witsel, Dembele) :D

Dembele jobb annál, mint amennyi lehetőséget ad neki Pochettino, de keretembernek ennyiért, ráadásul Song ezerszer jobb és olcsóbb is.
6+8+5+4+1+1+2+1

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#7497 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

mateja írta:
cech19960320 írta:
mateja írta: minden évben, minden topklubnál ilyen összegekről írnak hogy a naiv idióták bevegyék a pogba féle pletykákat...
a valóságban viszont nagy tétben fogadnék hogy max 20 millió mínusznál nem zárjuk többel a piacot. (ha jönni fog witsel vagy griezmann lesznek eladva játékosok is, olyanok mint ramires vagy oscar)

van pénzünk, de ettől még nem kell esztelenül költekezni, ha lehet okosan is.
igen van pénzünk a padláson is, csakhogy nem azért nem költekezünk mert nem akarunk hanem azért hogy ne járjunk úgy mint a dinamo, a city meg a psg.. magyarul korlátozott a forrásunk, azért kell okosan felhasználni
Simán likeolhattam volna, de mivel kb soha nem értek egyet veled és a stílusoddal, ezért most like

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#7498 Hozzászólás Szerző: mateja »

cech19960320 írta:
mateja írta: minden évben, minden topklubnál ilyen összegekről írnak hogy a naiv idióták bevegyék a pogba féle pletykákat...
a valóságban viszont nagy tétben fogadnék hogy max 20 millió mínusznál nem zárjuk többel a piacot. (ha jönni fog witsel vagy griezmann lesznek eladva játékosok is, olyanok mint ramires vagy oscar)

van pénzünk, de ettől még nem kell esztelenül költekezni, ha lehet okosan is.
igen van pénzünk a padláson is, csakhogy nem azért nem költekezünk mert nem akarunk hanem azért hogy ne járjunk úgy mint a dinamo, a city meg a psg.. magyarul korlátozott a forrásunk, azért kell okosan felhasználni

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#7499 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

mateja írta: minden évben, minden topklubnál ilyen összegekről írnak hogy a naiv idióták bevegyék a pogba féle pletykákat...
a valóságban viszont nagy tétben fogadnék hogy max 20 millió mínusznál nem zárjuk többel a piacot. (ha jönni fog witsel vagy griezmann lesznek eladva játékosok is, olyanok mint ramires vagy oscar)

kiemeltél egy részt és megcáfoltad... a többi részét is elolvastad?? mert amit te írtál, az nem zárja ki azt amit én írtam...
van pénzünk, de ettől még nem kell esztelenül költekezni, ha lehet okosan is.

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#7500 Hozzászólás Szerző: mateja »

cech19960320 írta:
mateja írta:
cech19960320 írta: mintha rá lennénk szorulva, olyan szegények lennénk...
papíron rá vagyunk szorulva, ha eddig még nem tűnt volna fel hogy úgy próbálunk ügyeskedni a piacon is hogy ne legyünk mínuszban..
nem véletlen szólnak a hírek arról, ohgy akár +100 millióért is igazolhatnánk..
minden évben, minden topklubnál ilyen összegekről írnak hogy a naiv idióták bevegyék a pogba féle pletykákat...
a valóságban viszont nagy tétben fogadnék hogy max 20 millió mínusznál nem zárjuk többel a piacot. (ha jönni fog witsel vagy griezmann lesznek eladva játékosok is, olyanok mint ramires vagy oscar)

Válasz küldése