Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolások

#8421 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Spring írta:http://news.sky.com/story/1426821/lukak ... sf-twitter

Ezért jó, hogy megszabadultunk ettől a nagyképű marhától. Már jönne vissza, hát Remy és Drogba mögé jöhet.
Csak annyi megjegyzést szeretnék hozzáfűzni a cikkhez, hogy ez tökéletes példa arra, hogy a sajtó hogyan forgatja ki a futballisták szavait a nagyobb olvasottság, a hatásvadász figyelemfelkeltés érdekében. A címben ez áll "I can do better than Everton", Lukaku egy szóval nem említi aktuális csapatát, és a szavaiból is csak annyi jön le nekem, hogy fejlődni szeretne és a jövőben újra egy topklubba akar igazolni. Szerintem ebben semmi furcsa nincs, de az is igaz, hogy ehhez még sokat kell fejlődnie és bizonyítania az Everton-ban.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#8422 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Spring írta: "I don’t have a secret ambition to rejoin"
Lehet, hogy az én angolom hiányos, de én ezt úgy értelmezem, hogy nincs semmiféle titkos visszatérési ambíciója, ergo az Everton után egy másik nagycsapatban akar játszani, nem a Chelseaben. Gondolom ez válasz volt arra, hogy feltételezik, hogy a szíve mélyén vissza akar térni.

It's not a secret ambition to rejoin - én ezt értelmezném úgy, hogy 'Nem titok, hogy vissza akarok térni'

De persze lehet ez egy kifejezés és vissza akar térni, csak az én hiányos angolom nem érti :roll:

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#8423 Hozzászólás Szerző: Spring »

ChesterB írta:Nem azt mondta, hogy ide akar visszatérni, hanem egyszer egy olyan nagy klubban akar majd játszani mint a Chelsea. Még mondta is hogy "I want to develop", vagyis nem nyáron akar lelépni, valószínűleg ő is tudja hogy még nem egy top szint, ezért is az Evertonhoz ment, és nem máshova. 21 évesen miért ne mondhatna ilyet, vagy ezért már bantuzni kell őt meg nagyképűzni? :D :D És akkor én sírom tele a fórumot. :lol:
"I don’t have a secret ambition to rejoin"
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#8424 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:Nem azt mondta, hogy ide akar visszatérni, hanem egyszer egy olyan nagy klubban akar majd játszani mint a Chelsea. Még mondta is hogy "I want to develop", vagyis nem nyáron akar lelépni, valószínűleg ő is tudja hogy még nem egy top szint, ezért is az Evertonhoz ment, és nem máshova. 21 évesen miért ne mondhatna ilyet, vagy ezért már bantuzni kell őt meg nagyképűzni? :D :D És akkor én sírom tele a fórumot. :lol:
Ha azt mondta volna,hogy "Jó nekem itt az Evertonban,mert ez az én szintem, és örülhetek,hogy legalább itt rendszeresen kezdő vagyok" akkor meg az lett volna,hogy már nálunk is látszott,hogy nincs önbizalma :D

Nyilván ha nálunk mondana valaki olyat,hogy reméli,hogy egy nap majd egy akkora klubban játszhat,mint pl. a Barcelona,akkor sokunk elküldené melegebb éghajlatra,de az Evertonnál is tudják,hogy a legtöbb játékos aki fiatalon odakerül nem célként tartja a szeme előtt a csapatot,csak ugródeszkaként. Nem feltétlenül votl tőle szép gesztus ilyet mondani,de ezért csúnyákat mondani rá nagyon erős túlzás.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8425 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem azt mondta, hogy ide akar visszatérni, hanem egyszer egy olyan nagy klubban akar majd játszani mint a Chelsea. Még mondta is hogy "I want to develop", vagyis nem nyáron akar lelépni, valószínűleg ő is tudja hogy még nem egy top szint, ezért is az Evertonhoz ment, és nem máshova. 21 évesen miért ne mondhatna ilyet, vagy ezért már bantuzni kell őt meg nagyképűzni? :D :D És akkor én sírom tele a fórumot. :lol:

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Átigazolások

#8426 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

béla írta:
Spring írta:http://news.sky.com/story/1426821/lukak ... sf-twitter

Ezért jó, hogy megszabadultunk ettől a nagyképű marhától. Már jönne vissza, hát Remy és Drogba mögé jöhet.
Azt mondta volna,hogy vissza akar jönni?
Nem értem miért kell szidni. Csak azért mert egykor nálunk játszott,de már nem?
Nem mondott semmi rosszat.
igazad van inkább nyaljuk a nagyképű bantu seggét és anyázzuk a vezetőséget amiért eladták ezt a "világklasszis", egysejtűt. mert manapság holmi boxosok (ba, stu, ez) előrébb valóak mint azok akik a klub sikereiért dolgoznak

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8427 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Hawaii írta:
béla írta:
Spring írta:http://news.sky.com/story/1426821/lukak ... sf-twitter

Ezért jó, hogy megszabadultunk ettől a nagyképű marhától. Már jönne vissza, hát Remy és Drogba mögé jöhet.
Azt mondta volna,hogy vissza akar jönni?
Nem értem miért kell szidni. Csak azért mert egykor nálunk játszott,de már nem?
Nem mondott semmi rosszat.
"They know I’m a good player but that I want to develop so I can eventually get back to playing for a club like Chelsea."

Azért a nulla teljesítményére, amit idén lenyom az Evertonban, elég erősnek érzem, hogy egy nagy csapatban akar játszani. Majd, ha a meghatározó embere lesz az Evertonnak, és évi 15-20 gólt szállít is nekik, akkor majd lehet, hogy lesz realitása a kijelentéseinek.
Ilyet akkor se mondhatna ha 30 gólt lőne. Szembeköpi saját csapattársait, edzőjét, a szurkolókat. Elég nagy csalódás ilyet olvasni Lukakutól, inteligensebbnek gondoltam. A realitás az, hogy még pár évet lenyom az Evertonban mert nem fogják eladni olcsóbban mint amennyiért vették mostanában.
WE ARE ALL CHELSEA

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#8428 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

béla írta:
Spring írta:http://news.sky.com/story/1426821/lukak ... sf-twitter

Ezért jó, hogy megszabadultunk ettől a nagyképű marhától. Már jönne vissza, hát Remy és Drogba mögé jöhet.
Azt mondta volna,hogy vissza akar jönni?
Nem értem miért kell szidni. Csak azért mert egykor nálunk játszott,de már nem?
Nem mondott semmi rosszat.
"They know I’m a good player but that I want to develop so I can eventually get back to playing for a club like Chelsea."

Azért a nulla teljesítményére, amit idén lenyom az Evertonban, elég erősnek érzem, hogy egy nagy csapatban akar játszani. Majd, ha a meghatározó embere lesz az Evertonnak, és évi 15-20 gólt szállít is nekik, akkor majd lehet, hogy lesz realitása a kijelentéseinek.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#8429 Hozzászólás Szerző: béla »

Spring írta:http://news.sky.com/story/1426821/lukak ... sf-twitter

Ezért jó, hogy megszabadultunk ettől a nagyképű marhától. Már jönne vissza, hát Remy és Drogba mögé jöhet.
Azt mondta volna,hogy vissza akar jönni?
Nem értem miért kell szidni. Csak azért mert egykor nálunk játszott,de már nem?
Nem mondott semmi rosszat.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#8430 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Spring írta:http://news.sky.com/story/1426821/lukak ... sf-twitter

Ezért jó, hogy megszabadultunk ettől a nagyképű marhától. Már jönne vissza, hát Remy és Drogba mögé jöhet.
Sírok. Eddig is sejtettem, hogy csórikámnak nem lehet túl sok agysejtje, de ez most nagyon beütött. :D

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#8431 Hozzászólás Szerző: Spring »

http://news.sky.com/story/1426821/lukak ... sf-twitter" onclick="window.open(this.href);return false;

Ezért jó, hogy megszabadultunk ettől a nagyképű marhától. Már jönne vissza, hát Remy és Drogba mögé jöhet.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6940
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#8432 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

http://www1.skysports.com/news/11095/9698727/
Messi-s témához még hozzászólva

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8433 Hozzászólás Szerző: Chester »

Николаевич írta:Firenzében véletlenül pont felszabadult egy hely a jobb oldalon, úgyhogy csak rajta múlik.
Cuadrado 10-es poszton játszott idén a legtöbbször a Fioban, úgy tudom a 100 éves Joaquin van a posztján, ha őt sem szorítja ki, akkor mehet szőnyeget árulni.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#8434 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Az Everton leigazolta Aaron Lennon-t.. Atsu eddig sem kapott túl sok lehetőséget, el kéne hozni onnan. Nem tudom pontosan, hogy meddig/hova lehet kölcsönadni játékosokat, ha jól tudom arra még van 1-2 nap, de legrosszabb esetben vissza is lehetne hívni. Salah és Schürrle helyére úgyis csak egy ember jött. Inkább itt játsszon 3-4 meccsenként negyed órát mint az Everton-ban. Ha jönnek a komolyabb BL-meccsek Hazard-t is kell majd pihentetni.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#8435 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Didier90 írta:
ChesterB írta:
béla írta:Jó pénz Bertrandért a 11 milka,de akkor jártunk volna legjobban pénzügyileg,ha Filipe nem jön,és ő a második számú balbunkó.
Ha úgy veszed, akkor 11 millióért elpasszolnánk egy 25 éves, saját nevelésű, elfogultsággal is max középszer Bertrandot, a tavalyi év legjobb balbekkjét meg elhoztuk 16-ért. Parádés ahogy a kiválasztott játékosok és az áruk is baráti, mindennek megvan a fedezete. Persze a sok ellen ebbe is beleköt, emberkereskedelemnek nevezik azt amit mi a fiatalokkal csinálunk, egyem a szívüket.
Amúgy honnan vannak nektek ezek a számok? Ám 11 mililóért tényleg jó üzlet. Akkor egy 8-10 millió pluszba jövünk ki:) Ha valakinek vannak megbízható számai belinkelhetné nekem:D Szívesen összeadnám, hogy mennyiért adtunk el játékosokat az elmult egy évben... Már lassan a 200 millió eurót is eléri, ezt már egy Porto is megirigyelhetné.
Nézd meg transfermarkt-on: http://www.transfermarkt.co.uk/fc-chels ... verein/631" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#8436 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Kíváncsi vagyok, hogy Salah milyen teljesítményt tud nyújtani a Fiorentiná-ban. Hacsak nem lő 2-3 gólt minden meccsen akkor nem valószínű hogy újra kerettag lesz itt, de jó lenne ha legalább annyira jól játszana hogy jó pénzért lehessen eladni. Firenzében véletlenül pont felszabadult egy hely a jobb oldalon, úgyhogy csak rajta múlik.

Perica egész jó teljesítményt nyújtott a pocsék Bredában(36 meccs 9 gól 2 gólpassz) és még nagyon fiatal. Szépen ível fel a pályája, most a Serie A-ban bizonyíthat. Ő olyan típusú játékosnak tűnik, akit Mourinho szeret, úgyhogy érdemes figyelni rá.

Szerk: Cuadrado a 23-as mezt kapta, hivatalos :D Nekem bejött volna a 74.

Unwanted 11:

Kép

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8437 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

ChesterB írta:
béla írta:Jó pénz Bertrandért a 11 milka,de akkor jártunk volna legjobban pénzügyileg,ha Filipe nem jön,és ő a második számú balbunkó.
Ha úgy veszed, akkor 11 millióért elpasszolnánk egy 25 éves, saját nevelésű, elfogultsággal is max középszer Bertrandot, a tavalyi év legjobb balbekkjét meg elhoztuk 16-ért. Parádés ahogy a kiválasztott játékosok és az áruk is baráti, mindennek megvan a fedezete. Persze a sok ellen ebbe is beleköt, emberkereskedelemnek nevezik azt amit mi a fiatalokkal csinálunk, egyem a szívüket.
Amúgy honnan vannak nektek ezek a számok? Ám 11 mililóért tényleg jó üzlet. Akkor egy 8-10 millió pluszba jövünk ki:) Ha valakinek vannak megbízható számai belinkelhetné nekem:D Szívesen összeadnám, hogy mennyiért adtunk el játékosokat az elmult egy évben... Már lassan a 200 millió eurót is eléri, ezt már egy Porto is megirigyelhetné.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8438 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

ChesterB írta: Ha úgy veszed, akkor 11 millióért elpasszolnánk egy 25 éves, saját nevelésű, elfogultsággal is max középszer Bertrandot
Ez az egyetlen dolog amit sajnálok Bertranddal, hogy saját nevelés és angol, szerintem amennyit kellett volna játszania, azt le tudta volna hozni másodikként, látjuk hogy Sotonban se nyomja rosszul. Mondom ezt úgy hogy 2 szezonnal ezelőtt szerintem én követeltem leghangosabban a távozását, valamiért annyira unszimpatikus.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8439 Hozzászólás Szerző: Chester »

béla írta:Jó pénz Bertrandért a 11 milka,de akkor jártunk volna legjobban pénzügyileg,ha Filipe nem jön,és ő a második számú balbunkó.
Ha úgy veszed, akkor 11 millióért elpasszolnánk egy 25 éves, saját nevelésű, elfogultsággal is max középszer Bertrandot, a tavalyi év legjobb balbekkjét meg elhoztuk 16-ért. Parádés ahogy a kiválasztott játékosok és az áruk is baráti, mindennek megvan a fedezete. Persze a sok ellen ebbe is beleköt, emberkereskedelemnek nevezik azt amit mi a fiatalokkal csinálunk, egyem a szívüket.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#8440 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Dante írta:Fio-ba ment, 18 hónapra.
Szezon végéig elvileg mi álljuk a fizuját, utána meg még egy év kölcsön. Bár mondjuk erről a .com-on nem olvastam csak máshol.
Perica ment 18 hónapra Udinébe.

http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... -loan.html" onclick="window.open(this.href);return false;
HAZARD = Messi+Ronaldo

Válasz küldése