Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#8581 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Hát ezt nem gondoltam, hogy ennyire felgyorsulnak az események és Cuadrado ma már Londonba érkezik Salah pedig ellentétes irányba távozik!!!
Reméljük minden rendben lesz az igazolással meg kell várni amíg nem hivatalos, nagy pluszt adhat ha sikerül beépíteni, hisz Schürrlével és Salah-val már nem számított José az elmúlt időben...

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Átigazolások

#8582 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

chaoskid18 írta:Valaki le tudja fordítani?
"Hiányzik a hivatalos, de által gyűjtött Fiorentina.it Fiorentina és a Chelsea megállapodásra jutott az eladó a Blues Cuadrado. Szó van arról, a szám közel 35 millió (nem is olyan záradék) között 30 és 32 millió EUR összegű kölcsönre Salah. Egy kialakuló helyzethez, hogy meg lehet erősíteni a következő néhány percben, az esti ..."

Tehát még nem hivatalos, 35 körüli összegről van szó, illetve Salah kölcsönbe menne. Nem sokára hivatalos lehet.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#8583 Hozzászólás Szerző: easy »

bNc írta:Ez a Fio hivatalos oldala?
Nem az. :) (violachannel.tv)

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolások

#8584 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

bNc írta:
Hunor96 írta:http://www.fiorentina.it/it/news/artico ... salah.html
eszerint salah is megy a fiorentinába
Ez a Fio hivatalos oldala?
Valaki le tudja fordítani?
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#8585 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

bNc írta:
Hunor96 írta:http://www.fiorentina.it/it/news/artico ... salah.html
eszerint salah is megy a fiorentinába
Ez a Fio hivatalos oldala?
Igen.

Avatar
bNc
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Átigazolások

#8586 Hozzászólás Szerző: bNc »

Hunor96 írta:http://www.fiorentina.it/it/news/artico ... salah.html
eszerint salah is megy a fiorentinába
Ez a Fio hivatalos oldala?

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8587 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

http://www.fiorentina.it/it/news/artico ... salah.html
eszerint salah is megy a fiorentinába

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#8588 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Gianluca Di Marzio ‏@DiMarzio
#Schurrle from @ChelseaFC to @VfL_Wolfsburg: €27M plus bonus

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8589 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

mikel12 írta:Szerintem vehetjük hivatalosnak..
Kép
hát schürrle nem volt a keretben sem az elmult 2 meccsen. Ez a Douglas Costa pletyka is csak pszihologiai hadvidelés volt a Fiorentinával szerintem, mivel nagyon makacsak, nincs itt semmiféle B-terv... Cuadradot akarjuk. Schürrlét azért nagyon sajnálom, de ha ráfizetés nélkül nyélbeütjük ezt akkor én azt mondom, hogy rendben van.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8590 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Szerintem vehetjük hivatalosnak..
Kép
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8591 Hozzászólás Szerző: Chester »

Egyik thechels.org-os csóka szerint Cuadrado holnap lesz hivatalos. Pár jóslása már bejött, pl a Bradford ellen pár órával a kezdők hivatalossá tétele előtt írta, hogy Christensen kezdhet. Persze ez nem garancia, de a klubnak és a Wolfsburgnak lépnie kell mert ketyeg az óra.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8592 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Hawaii írta:Ahhoz, hogy Pogbat leigazoljuk el kellene adnunk pár játékost 60-70 millió értékben. Addig, amíg nem lesz normális stadionunk, illetve nem lesznek olyan szponzoraink, akik sz*rják nekünk a pénzt, addig ilyen igazolásokról egyszerűen kár álmodoznia itt bárkinek is. Én is el tudnám képzelni, hogy minden nyáron érkezzen pár játékos 70-80 millióért, de ezt a pillanatnyi pénzügyi helyzetünk egész egyszerűen nem teszi lehetővé. Nyáron majd lehet, hogy megváltozik minden a Turkish Airlines érkezésével, de én most télen nem tartom valószínűnek, hogy Cuadradon kívül bárki is érkezzen, ráadásul őt is vélhetően Schürrle árából fogjuk finanszírozni.
És ez nagyon jól van így szerintem, már így is undorító olajpénzcsapat vagyunk, hát még ha mi is elkezdenénk Real szinten költekezni... tudunk venni jó játékost jó áron is ld bárki a csapatból jelenleg, addig meg amíg ez így van, a többi csapat hadd szórja a pénzt 60 milliós dimáriákra akik egy Hazard, Fabre felét sem hozzák teljesítményben.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#8593 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Ahhoz, hogy Pogbat leigazoljuk el kellene adnunk pár játékost 60-70 millió értékben. Addig, amíg nem lesz normális stadionunk, illetve nem lesznek olyan szponzoraink, akik sz*rják nekünk a pénzt, addig ilyen igazolásokról egyszerűen kár álmodoznia itt bárkinek is. Én is el tudnám képzelni, hogy minden nyáron érkezzen pár játékos 70-80 millióért, de ezt a pillanatnyi pénzügyi helyzetünk egész egyszerűen nem teszi lehetővé. Nyáron majd lehet, hogy megváltozik minden a Turkish Airlines érkezésével, de én most télen nem tartom valószínűnek, hogy Cuadradon kívül bárki is érkezzen, ráadásul őt is vélhetően Schürrle árából fogjuk finanszírozni.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#8594 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Di Marzio: Chelsea are on the verge of agreeing wages with Juan Cuadrado. Mourinho can smile. He is getting closer to a transfer to Chelsea
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#8595 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Hunor96 írta:
Николаевич írta: Az elmúlt két évben a nagycsapatok közül mi üzleteltünk a legjobban, nyáron én minden áron elhoznám a franciát. utcalány nagy isten az a gyerek, a jàték minden elemében kiemelkedő.. Matic és ő pivotban, elöl 3 tkp(Hazard-Fabre-Oszi), a padon gyors szélsők(Vili, Cuadrado), verhetetlen csapat lenne.
Ja, de Oszi pocsék a szélen, Vili meg Cuadrado meg nem hiszem hogy sokáig tűrnék a padozást (talán előbbi igen) amennyire Mou rotálni szokott, annak ellenére hogy szépen hangzik, ez felesleges lenne.
Ha jön Cuadrado, egyértelmű, hogy a kezdőbe kell jönnie Villany helyére.
211! NEW RECORD!

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8596 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Николаевич írta: Az elmúlt két évben a nagycsapatok közül mi üzleteltünk a legjobban, nyáron én minden áron elhoznám a franciát. utcalány nagy isten az a gyerek, a jàték minden elemében kiemelkedő.. Matic és ő pivotban, elöl 3 tkp(Hazard-Fabre-Oszi), a padon gyors szélsők(Vili, Cuadrado), verhetetlen csapat lenne.
Ja, de Oszi pocsék a szélen, Vili meg Cuadrado meg nem hiszem hogy sokáig tűrnék a padozást (talán előbbi igen) amennyire Mou rotálni szokott, annak ellenére hogy szépen hangzik, ez felesleges lenne.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#8597 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Felesleges arról beszélni, hogy ki mennyit ér.. Mindenki annyit ér amennyit valaki kifizet érte. James megért a Madridnak 75 misit, Luiz a PSG-nek 50-et, Shaw az MU-nak 30-at, de Falcao és Cavani is horror áron kelt el, ezek mellett nem olyan hihetetlenül sok a 75 Pogbáért.

Az elmúlt két évben a nagycsapatok közül mi üzleteltünk a legjobban, nyáron én minden áron elhoznám a franciát. utcalány nagy isten az a gyerek, a jàték minden elemében kiemelkedő.. Matic és ő pivotban, elöl 3 tkp(Hazard-Fabre-Oszi), a padon gyors szélsők(Vili, Cuadrado), verhetetlen csapat lenne.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8598 Hozzászólás Szerző: Chester »

pulci03 írta:Nagyon kíváncsian várom mi lesz ebből a Schürrle-Cuadrado ügyből...
Nem hinném, hogy Wolfsburg több mint 30 millát adna érte Dortmund esetében meg kizárt csak ha Reus távozik de az meg nem fog nyár előtt.
Van egy hétvégénk intézni az ügyeket nem tudom mennyire előrehaladottak a tárgyalások nem sok esélyt látok rá, hogy előbb eladjuk Schürrlét és lebonyolítsuk Cuadradot is pár nap alatt.
Pogba elképesztően jól játszik, posztján benne van top3-ban a világon és nem kérdés, hogy az egyik legnagyobb fiatal tehetség.
Ha egy David Luiz 45-50 millió eurot ér akkor teljesen reális a 75 millió, Juve helyébe én is kérnék annyit érte és lesz aki meg is fogja adni...
Luiz árához nem érdemes viszonyítani, az egy ordas nagy mák volt. A Dortmund csak nyáron venné meg Schürrlét a Reusért kapott összegből, a Wolfsburg hajlandó érte még a télen fizetni 30 millió eurót, ami nagyjából megegyezik Cuadrado vételárával. Ha Schürrle marad, akkor Cuadrado is, csak ez esetben lenne egy motiválatlan Schürrle a keretünkben fél évig akit nem használna Mourinho. Legalább az utolsó meccsén gólt lőtt. :)

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8599 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

pulci03 írta:Nagyon kíváncsian várom mi lesz ebből a Schürrle-Cuadrado ügyből...
Nem hinném, hogy Wolfsburg több mint 30 millát adna érte Dortmund esetében meg kizárt csak ha Reus távozik de az meg nem fog nyár előtt.
Van egy hétvégénk intézni az ügyeket nem tudom mennyire előrehaladottak a tárgyalások nem sok esélyt látok rá, hogy előbb eladjuk Schürrlét és lebonyolítsuk Cuadradot is pár nap alatt.
Pogba elképesztően jól játszik, posztján benne van top3-ban a világon és nem kérdés, hogy az egyik legnagyobb fiatal tehetség.
Ha egy David Luiz 45-50 millió eurot ér akkor teljesen reális a 75 millió, Juve helyébe én is kérnék annyit érte és lesz aki meg is fogja adni...
Én imádtam David Luizt de 50 millió euróért eladni, a futball történelem legnagyobb rablása volt.. period. Ha az ő vételárához mérünk másokat akkor bajban vagyunk.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#8600 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... at-2391329" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése