Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Átigazolások

#8661 Hozzászólás Szerző: makraemil »

andrewm93 írta:
Drogbert írta:http://sillyseason.com/football/premier ... ns-chelsea
Leigazoltuk a Partizan Belgrade fiatal tehetseget. A videobol kiderul, hogy gyors technikas es labdabiztos.
https://www.youtube.com/watch?v=D1ujTTagQGM
Kíváncsi vagyok mennyit fog nálunk játszani
Megy egyből a Vitessébe. Legalábbis én ezt hallottam a rádióban.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8662 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Hunor96 írta:
Drogbert írta: Mas.: Zouma szerintem egyszer kapitany lehetne a Chelseanel es az iden amikor jatszott nagyon jol nyomatta. Gyors, eros es nagyon jo a fejparbajokban is de ennek ellenere megis kolcson adjuk szerintem az Internek, ahol vagy jo szezont fut ha Mancini jatszatja vagy 1-2 meccset kap es visszajon majd ujbol elkuldjuk egy evre valami sz*r csapathoz.
Mért adnánk kölcsön? Mou rendszeresen (legalábbis a többi padozóhoz képest) játszatja, ráadásul akkor nem lenne értelmes cserehátvédünk a Liga vagy FA kupába.
Nem csak a kupákban, alapból nem lenne csere hátvédünk. Dehogy adjuk kölcsön. Én szívem szerint már most többször játszatnám Cahill helyén. Mindig meggyőző volt eddig
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8663 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Drogbert írta: Mas.: Zouma szerintem egyszer kapitany lehetne a Chelseanel es az iden amikor jatszott nagyon jol nyomatta. Gyors, eros es nagyon jo a fejparbajokban is de ennek ellenere megis kolcson adjuk szerintem az Internek, ahol vagy jo szezont fut ha Mancini jatszatja vagy 1-2 meccset kap es visszajon majd ujbol elkuldjuk egy evre valami sz*r csapathoz.
Mért adnánk kölcsön? Mou rendszeresen (legalábbis a többi padozóhoz képest) játszatja, ráadásul akkor nem lenne értelmes cserehátvédünk a Liga vagy FA kupába.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#8664 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

andrewm93 írta:
Drogbert írta:http://sillyseason.com/football/premier ... ns-chelsea
Leigazoltuk a Partizan Belgrade fiatal tehetseget. A videobol kiderul, hogy gyors technikas es labdabiztos.
https://www.youtube.com/watch?v=D1ujTTagQGM
Kíváncsi vagyok mennyit fog nálunk játszani
Hat megy szerintem kolcsonbe...meg csak 18 eves, de az elmult evekbol azt tanulhattuk hogy egy kib***ott tehetseg sem jott ugy vissza, hogy bar a padozzon... az ilyen gyerekeket csak lassan lehet beepiteni, de mutatniuk is kellene valamit a palyan, mert egy ekkora klubnal nincs annyi turelem mint a kozepszeru klubboknal.
Mas.: Zouma szerintem egyszer kapitany lehetne a Chelseanel es az iden amikor jatszott nagyon jol nyomatta. Gyors, eros es nagyon jo a fejparbajokban is de ennek ellenere megis kolcson adjuk szerintem az Internek, ahol vagy jo szezont fut ha Mancini jatszatja vagy 1-2 meccset kap es visszajon majd ujbol elkuldjuk egy evre valami sz*r csapathoz.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#8665 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Drogbert írta:http://sillyseason.com/football/premier ... ns-chelsea
Leigazoltuk a Partizan Belgrade fiatal tehetseget. A videobol kiderul, hogy gyors technikas es labdabiztos.
https://www.youtube.com/watch?v=D1ujTTagQGM
Kíváncsi vagyok mennyit fog nálunk játszani

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#8666 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

http://sillyseason.com/football/premier ... ns-chelsea" onclick="window.open(this.href);return false;
Leigazoltuk a Partizan Belgrade fiatal tehetseget. A videobol kiderul, hogy gyors technikas es labdabiztos.
https://www.youtube.com/watch?v=D1ujTTagQGM
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Átigazolások

#8667 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

nem külön vonatkozó szabály van mezőnyjátékosra? nekem úgy rémlik de most nincs kedvem utánanézni :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#8668 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

bolnud írta: Schwarzer szerintem nem is volt nevezve, így nem szabadult fel hely a távozásával sem, de lehet, hogy tévedek, akkor valaki javítson ki.

A Hull ellen a kispadon ült, nevezve volt.

http://www.premierleague.com/en-gb/news ... -2015.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Átigazolások

#8669 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Николаевич írta:
Gery94 írta:
beckhamJr írta: nem az ffp miatt kell h távozzon előbb valaki hanem azért mert a nevezhető külföldi játékosokkal maxon vagyunk
De elvileg ha Mikel már angol állampolgár akkor már nem minősül külföldi játékosnak,vagyis +1 hely szabad lett idegen légiósnak,gondolom én.

Schwarzer távozott, úgyhogy biztosan van hely érkezőnek, de szerintem ősszel is eggyel kevesebb külföldi játékosunk volt.

Mikel angol állampolgár lett ugyan, de ettől még nem lett home grown. Fábregas pl. hazai játékosnak számít, mert 16 és 21 éves kora között játszott itt három évet, a Tottenham-es Dier viszont nem hg, pedig angol a srác.

Mourinho amúgy ezerrel tagadott mindent a mai sajtótájékoztatón. Azt mondta hogy Salah és Schürrle marad és nem érkezik senki. Csak azt nem értem hogy akkor honnan jön ez a sok Cuadrado-s pletyka? Minden komoly oldal szerin előrehozott tárgyalásokat folytatunk vele, nem csak arról van szó hogy a Caughtoffside bedobott egy nevet. Meglátjuk.
Schwarzer szerintem nem is volt nevezve, így nem szabadult fel hely a távozásával sem, de lehet, hogy tévedek, akkor valaki javítson ki.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#8670 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Gery94 írta:
beckhamJr írta: nem az ffp miatt kell h távozzon előbb valaki hanem azért mert a nevezhető külföldi játékosokkal maxon vagyunk
De elvileg ha Mikel már angol állampolgár akkor már nem minősül külföldi játékosnak,vagyis +1 hely szabad lett idegen légiósnak,gondolom én.

Schwarzer távozott, úgyhogy biztosan van hely érkezőnek, de szerintem ősszel is eggyel kevesebb külföldi játékosunk volt.

Mikel angol állampolgár lett ugyan, de ettől még nem lett home grown. Fábregas pl. hazai játékosnak számít, mert 16 és 21 éves kora között játszott itt három évet, a Tottenham-es Dier viszont nem hg, pedig angol a srác.

Mourinho amúgy ezerrel tagadott mindent a mai sajtótájékoztatón. Azt mondta hogy Salah és Schürrle marad és nem érkezik senki. Csak azt nem értem hogy akkor honnan jön ez a sok Cuadrado-s pletyka? Minden komoly oldal szerin előrehozott tárgyalásokat folytatunk vele, nem csak arról van szó hogy a Caughtoffside bedobott egy nevet. Meglátjuk.

Gery94
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011. december 12., hétfő 21:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: William Gallas

Re: Átigazolások

#8671 Hozzászólás Szerző: Gery94 »

beckhamJr írta:
Gery94 írta:
Ivanovics1010 írta:Salah biztos távozó ,több klub is érdeklődik!
Schürle is mehet ,megkapta a zöldutat a klubtól!
Schürle valószínű Wolfsburg.
Salah Róma vagy Real Sociedad, akár kölcsönbe is!
Azt gondolom ,ha a kettő közül az egyikük lelép akkor jönni fog vagy D Costa vagy J Cuadrado!
Cuadrado ügynöke nyilatkozta(The Metro) h folynak a tárgyalások a Chelseavel csak meg kell várni h egy külföldi játékos távozzon a pénzügyi fair play miatt,sztem salah tuti megy a rómába kölcsönbe szezon végi megvásárlási opcióval,és cuadrado lesz az első és utolsó igazolás télen.
nem az ffp miatt kell h távozzon előbb valaki hanem azért mert a nevezhető külföldi játékosokkal maxon vagyunk
De elvileg ha Mikel már angol állampolgár akkor már nem minősül külföldi játékosnak,vagyis +1 hely szabad lett idegen légiósnak,gondolom én.

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolások

#8672 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Nagyjából október és november táján lehetett látni, hogy Schürrlének és Salahnak nincs jövője ebben a csapatban. Az egyiptominak egyszerűen túl nagy ugrás a svájci bajnokságból egy top csapatba. Andrét viszont sajnálom, mert egy kiemelkedő VB után valamit elrontott a felkészülésben és fejben sem volt rendben minden. Sajnálni fogjuk hasonlóan mint KDB aki kezd a Bundesliga topjátékosa lenni.

Cuadradonak minden esélye meglenne, hogy kiszorítsa Williant a kezdőből. Az biztos, hogy nem lenne olcsó mivel nyáron is 40 millió eurót kértek érte és 2019. nyaráig szerződése van.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Átigazolások

#8673 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

Gery94 írta:
Ivanovics1010 írta:Salah biztos távozó ,több klub is érdeklődik!
Schürle is mehet ,megkapta a zöldutat a klubtól!
Schürle valószínű Wolfsburg.
Salah Róma vagy Real Sociedad, akár kölcsönbe is!
Azt gondolom ,ha a kettő közül az egyikük lelép akkor jönni fog vagy D Costa vagy J Cuadrado!
Cuadrado ügynöke nyilatkozta(The Metro) h folynak a tárgyalások a Chelseavel csak meg kell várni h egy külföldi játékos távozzon a pénzügyi fair play miatt,sztem salah tuti megy a rómába kölcsönbe szezon végi megvásárlási opcióval,és cuadrado lesz az első és utolsó igazolás télen.
nem az ffp miatt kell h távozzon előbb valaki hanem azért mert a nevezhető külföldi játékosokkal maxon vagyunk

Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Átigazolások

#8674 Hozzászólás Szerző: makraemil »

Tegnap hallottam a rádióban: Danilo Pantic, a Partizan 18 éves középpályása kész átigazolni a Chelsea-be 1,25 millió euróért.

Róla lenne szó: http://www.transfermarkt.co.uk/danilo-p ... ler/222830" onclick="window.open(this.href);return false;

Tegnapig nem hallottam semmit a gyerekről, sem a transferről. Azt is mondták h természetesen egyből menne a Vitessébe kölcsönbe.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8675 Hozzászólás Szerző: Chester »

UPDATE: úgy tűnik azt hivatalosnak vehetjük, hogy érdeklődünk Cuadrado és Douglas Costa iránt is. De ahogy olvasom addig nem jön egyik sem míg valaki nem távozik a mostani keretből, még a kölcsön sincs kizárva, gondolva itt Salahra, gondolom a fizetés miatt, és hát Schürrle eligazolása is benne van a pakliban.
chaoskid18 írta:Közben a Sky szerint Salah megegyezett a Roma-val a fizetéséről
Annak semmi értelme. Erről nem Salah dönt, hanem a Roma és a Chelsea. Így is úgy is megkapja a heti 43k font/hetes fizetését, csak nem mindegy kitől milyen arányban, de ahogy olvastam ezt egy az egyben átvállalnák az olaszok.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolások

#8676 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Közben a Sky szerint Salah megegyezett a Roma-val a fizetéséről
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Gery94
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011. december 12., hétfő 21:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: William Gallas

Re: Átigazolások

#8677 Hozzászólás Szerző: Gery94 »

Ivanovics1010 írta:Salah biztos távozó ,több klub is érdeklődik!
Schürle is mehet ,megkapta a zöldutat a klubtól!
Schürle valószínű Wolfsburg.
Salah Róma vagy Real Sociedad, akár kölcsönbe is!
Azt gondolom ,ha a kettő közül az egyikük lelép akkor jönni fog vagy D Costa vagy J Cuadrado!
Cuadrado ügynöke nyilatkozta(The Metro) h folynak a tárgyalások a Chelseavel csak meg kell várni h egy külföldi játékos távozzon a pénzügyi fair play miatt,sztem salah tuti megy a rómába kölcsönbe szezon végi megvásárlási opcióval,és cuadrado lesz az első és utolsó igazolás télen.

Ivanovics1010
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2010. december 2., csütörtök 22:39
Kedvenc exjátékos: Joe Cole
Tartózkodási hely: Szigetvár-Szőlőhegy Rózsa dűlő
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#8678 Hozzászólás Szerző: Ivanovics1010 »

Salah biztos távozó ,több klub is érdeklődik!
Schürle is mehet ,megkapta a zöldutat a klubtól!
Schürle valószínű Wolfsburg.
Salah Róma vagy Real Sociedad, akár kölcsönbe is!
Azt gondolom ,ha a kettő közül az egyikük lelép akkor jönni fog vagy D Costa vagy J Cuadrado!

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8679 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

ChesterB írta:Bale-t 100 alatt nem úsznánk meg, ráadásul hiába jobb játékos, át kéne szervezni a játékunkat.
miért kellene Bale miatt átszervezni a játékot? ő is jobbszélső, lenne mindkét oldalon egy-egy életveszély játékos.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8680 Hozzászólás Szerző: Chester »

Azt mondják, hogy Cuadrado egy jobb Willian. Márpedig látjuk, hogy a brazil akármennyire is szidásra alkalmas, nagyon passzol a csapatba a rá bízott feladat maximális elvégzése miatt. Ezt elvileg Cuadrado is tudná hozni, jó munkabírású játékos, aki mer és tud is cselezni, és nem utolsó sorban ő tényleg szélső, a jó beadásokat meg amúgy is hiányolom ebből a csapatból. 27 millió fontért tényleg nem lenne vészes, Bale-t 100 alatt nem úsznánk meg, ráadásul hiába jobb játékos, át kéne szervezni a játékunkat.

Válasz küldése