Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8801 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Meg mi az istennek? Mitől jobb mint Remy?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8802 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem hiszem hogy idejönne cserecsatárnak.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#8803 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bony-t próbálja csábítani Drogba hozzánk és Remy is belekerülhet a transzferbe (forrás: SUN)

BONY IN DEMAND

Didier Drogba will try to convince Chelsea to sign in-form Swansea striker Wilfried Bony, according to the Sun.

The 36-year-old, who is thought to be ready to hang up his boots at the end of the season before joining the club’s coaching set-up, sees his compatriot as his ideal replacement.

Swansea have insisted they will reject any offers for Bony, who had an £19million buy-out clause removed from his contract in November.

The Blues, however, may be prepared to offer the Swans Loic Remy as makeweight for the 26-year-old Bony.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#8804 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Hunor96 írta:
Hawaii írta:
kecske01 írta:Több angol lap szerint, a Chelsea hivatalosan is bejelentkezett a Borussia Dortmund német válogatott támadójáért, Marco Reus-ért!
Egyetlen egy kérésem volna úgy kollektíven mindenkihez: jelöljetek meg forrást! Nincs azzal baj, hogyha beírogattok ide valószínűtlen pletykákat, de legalább lássátok el forrásmegjelöléssel. A gagyi oldalakat (pl hatharom.hu) és a facebookot meg egyenesen kerülje mindenki, mert ezek vagy kamu forrásokra hivatkozva, vagy pedig források nélkül nyomatják a hülyeségeket. Ennek az égvilágon semmi értelme nincs, és kár ezt a topikot ilyenekkel teleszemetelni.
a Mirror írta, azt meg fölösleges forrásként megjelölni attól nem lesz kevésbé kamubb.
Igen, sejtettem, hogy ilyen kaliberű oldal lehet a háttérben, mivel a megbízhatóbbakat (skysports, goal.com) már átnéztem. Amúgy pont azért kellene forrást megjelölni, hogy ki lehessen szűrni, melyik velünk kapcsolatos pletyka kamu, mert pl ha vmit a Skysports hoz le, annak lehet valóságalapja, de amit egy Mirror vagy egy DailyStar, na azoknak aligha... Egyébként pont a napokban olvastam a Reus átigazolása kapcsán, hogy a Real van pole pozícióban, és nagyon úgy néz ki, hogy oda fog igazolni. Mondjuk nekem ebben az üzletben csak az nem világos, hogy mégis kinek a helyére, mert gondolom, nem cserének menne oda.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8805 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Hawaii írta:
kecske01 írta:Több angol lap szerint, a Chelsea hivatalosan is bejelentkezett a Borussia Dortmund német válogatott támadójáért, Marco Reus-ért!
Egyetlen egy kérésem volna úgy kollektíven mindenkihez: jelöljetek meg forrást! Nincs azzal baj, hogyha beírogattok ide valószínűtlen pletykákat, de legalább lássátok el forrásmegjelöléssel. A gagyi oldalakat (pl hatharom.hu) és a facebookot meg egyenesen kerülje mindenki, mert ezek vagy kamu forrásokra hivatkozva, vagy pedig források nélkül nyomatják a hülyeségeket. Ennek az égvilágon semmi értelme nincs, és kár ezt a topikot ilyenekkel teleszemetelni.
a Mirror írta, azt meg fölösleges forrásként megjelölni attól nem lesz kevésbé kamubb.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#8806 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

kecske01 írta:Több angol lap szerint, a Chelsea hivatalosan is bejelentkezett a Borussia Dortmund német válogatott támadójáért, Marco Reus-ért!
Egyetlen egy kérésem volna úgy kollektíven mindenkihez: jelöljetek meg forrást! Nincs azzal baj, hogyha beírogattok ide valószínűtlen pletykákat, de legalább lássátok el forrásmegjelöléssel. A gagyi oldalakat (pl hatharom.hu) és a facebookot meg egyenesen kerülje mindenki, mert ezek vagy kamu forrásokra hivatkozva, vagy pedig források nélkül nyomatják a hülyeségeket. Ennek az égvilágon semmi értelme nincs, és kár ezt a topikot ilyenekkel teleszemetelni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#8807 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

andrewm93 írta:
pébé írta:
kecske01 írta:Több angol lap szerint, a Chelsea hivatalosan is bejelentkezett a Borussia Dortmund német válogatott támadójáért, Marco Reus-ért!
Na ő egy álom lenne:) Csak kár hogy olyan sokat sérült.
Akárhogyan is, valaki kell. Nem állapot, hogy egy jó kezdőcsapaton kívül zéró keretünk van. Egy közepes szervező középpályásra még számítok januárban.
Draxler sem lenne olyan rossz bár ő mostanában el van tűnve vagy sérült.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#8808 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

pébé írta:
kecske01 írta:Több angol lap szerint, a Chelsea hivatalosan is bejelentkezett a Borussia Dortmund német válogatott támadójáért, Marco Reus-ért!
Na ő egy álom lenne:) Csak kár hogy olyan sokat sérült.
Akárhogyan is, valaki kell. Nem állapot, hogy egy jó kezdőcsapaton kívül zéró keretünk van. Egy közepes szervező középpályásra még számítok januárban.

pébé
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015. január 4., vasárnap 0:12
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#8809 Hozzászólás Szerző: pébé »

kecske01 írta:Több angol lap szerint, a Chelsea hivatalosan is bejelentkezett a Borussia Dortmund német válogatott támadójáért, Marco Reus-ért!
Na ő egy álom lenne:) Csak kár hogy olyan sokat sérült.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Átigazolások

#8810 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Drogbert írta:Studge es KDB eseteben elbaszta a vezetoseg amikor elengedte oket...foleg KDB-t sajnalom erosen. O megoldotta volna kp problemat es akkor nem kellene egy kiegett Ramiressel es egy golkeptelen vkp-vel szarakodnunk.
Ramirest én még nem temetném, idén amikor játszott, akkor jobb teljesítményt nyújtott, mint tavaly, más kérdés, hogy úgy látszik Josénál kegyvesztett lett ő is.

Mikelen én is szoktam poénkodni, hogy milyen kevés gólt lő, ettől függetlenül szerintem hülyeség ezt ellene érvként felhozni. Egyrészt, mert Matic sem szerez nála sokkal több gólt, másrészt pedig a feladatát rendre ellátja hogyha pályára lép, és ez nem a góllövés. Harmadrészt pedig nem értem, hogy KDB és Mikel hogy függ össze, mikor teljesen más szerepet töltenek be a pályán. Nem Mikel helyett játszana KDB, ha még itt lenne.

Szóval szerintem nem lenne krízis a középpályán, hogyha José rotálná is a csapatot. Mert emlékszem még olyan szezonra, amikor még Mikel-Ramires volt az alapcsapat, most meg nem hiszem, hogy még cserének sem lennének jók.
Why always me?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#8811 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Több angol lap szerint, a Chelsea hivatalosan is bejelentkezett a Borussia Dortmund német válogatott támadójáért, Marco Reus-ért!

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#8812 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Didier90 írta:
mateja írta:
Didier90 írta:Ilyen Pedro meg Lucas féléket hanyagolni kéne szerintem. Főleg Pedrot.... Akkor már inkább maradjanak a mostaniak minthogy ilyenekre pénzt költsünk. Reust még talán, de elég sérülékeny meg valamiért nekem eléggé visszataszító egy figura de ő vele azért kiegyeznék. Bár én még mindig abba reménykedek, hogy a szponzorok minket is megdobnak egy raklap pénzzel oszt hátha tudunk szerezni valami nagyágyút. Ha nem akkor én vennék egy jobbhátvédet azt ámen a mi atyánknak. Elég jó a mostani csapat is és még messze nincsenek csucsra járatva Hazardék, szóval fejlődhetünk még komoly igazolások nélkül is.
bírom az ilyen naivakat akik végtelen ideig bíznak valamiben :lol: ha rajtad múlna gondolom még mindig a kezdőben lenne cole, mikel, lampard, torres, kalou, malouda
Én csak azt mondom, hogy valami igazán nagyágyú kéne ide. Nem egy uj Schürrle vagy Marin, vagy KDB vagy Studge vagy Willian... mert annak semmi értelmét nem látom. Jöjjön mondjuk Bale, jobbszélre pont beférne.
Studge es KDB eseteben elbaszta a vezetoseg amikor elengedte oket...foleg KDB-t sajnalom erosen. O megoldotta volna kp problemat es akkor nem kellene egy kiegett Ramiressel es egy golkeptelen vkp-vel szarakodnunk.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Zalán

Re: Átigazolások

#8813 Hozzászólás Szerző: Zalán »

Hawaii írta:Csodálkozom, hogy a spanyol bajnokság egyik legjobb játékosa szóba se került. Koke nagy kedvencem, és szvsz simán beleillene a csapatba. Tud támadó középpályást és jobb szélsőt is játszani. Gyors, erőteljes, illetve 22 éves létére a játékintelligenciája is igen magas (Fábregas szintű e tekintetben). 24 meccs alatt 3 gól és 14 gólpassz, amelyből látható, hogy nem annyira gólérzékeny, viszont ellensúlyozza ezt a rengeteg gólpasszával. Tavaly nagyon jól megértették egymást Costaval, és ha netán sikerülne megszerezni télen/nyáron, akkor a beilleszkedése is elég gördülékenyen mehetne a régi csapattársai miatt (Courtois, Luis, Costa). Szerintem mindenképp érdemes volna rárepülni, mert Williannél és Oscarnal is sokkal jobb mind védekezésben, mind támadásban. Tudom, hogy még csak pletyka szintjén sem merült fel, de Koket kb 40-45 millióért simán el tudnánk hozni, tehát az ára sem lenne annyira borsos, mint pl Balenek vagy Hulknak.
Én valahol olvastam kb egy fél hónapja, hogy felmerült nálunk Koke és vmi 35 millió font körüli ajánlattal próbálkozunk be az Atletinél és én is így vagyok Koké-val mint te. Az Inter pedig vinné állítólag kölcsönbe fél évre Salah-t, Podolski mellé akit elenged az arsenal

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#8814 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Csodálkozom, hogy a spanyol bajnokság egyik legjobb játékosa szóba se került. Koke nagy kedvencem, és szvsz simán beleillene a csapatba. Tud támadó középpályást és jobb szélsőt is játszani. Gyors, erőteljes, illetve 22 éves létére a játékintelligenciája is igen magas (Fábregas szintű e tekintetben). 24 meccs alatt 3 gól és 14 gólpassz, amelyből látható, hogy nem annyira gólérzékeny, viszont ellensúlyozza ezt a rengeteg gólpasszával. Tavaly nagyon jól megértették egymást Costaval, és ha netán sikerülne megszerezni télen/nyáron, akkor a beilleszkedése is elég gördülékenyen mehetne a régi csapattársai miatt (Courtois, Luis, Costa). Szerintem mindenképp érdemes volna rárepülni, mert Williannél és Oscarnal is sokkal jobb mind védekezésben, mind támadásban. Tudom, hogy még csak pletyka szintjén sem merült fel, de Koket kb 40-45 millióért simán el tudnánk hozni, tehát az ára sem lenne annyira borsos, mint pl Balenek vagy Hulknak.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#8815 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Draxlerre kár pénzt áldozni, vele semmivel se lennénk előrébb. Akkor inkább Schürrle kapja meg az esélyt.
Bellarabit sokan lenézik, pedig szerintem aki már látta játszani, az sok rosszat nem szólhat rá, és nem kerül csilliárdokba, mint Draxler, aki semmivel sem jobb nála... (mielőtt megkapom, tudom, hogy nagy névre lenne csak szükségünk, aki igazi sztár, de Maticcal is voltak fenntartások, aztán elég rendesen bevált...) Nyilván én is a Reus, Sanchez, Bale trióból választanék, de ennek nincs realitása jelenleg.
6+8+5+4+1+1+2+1

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#8816 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Én jelenleg sajnos nem tudok megnevezni klasszis jobbszélsőt aki elérhető. Nekem is álom lenne egy Bale vagy Sanchez, de ők nem elérhetőek. Másokban meg nem bízom, hogy beválnának. Reus többet sérült, mint egészséges. Müller nem elérhető. Hulk szerintem már nem fog nagyot alkotni. Mást nem is tudom kit lehetne megemlíteni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#8817 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Én még mindig nagyon örülnék Hulk-nak. Szerintem beválna nálunk a jobb oldalon.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8818 Hozzászólás Szerző: Chester »

dacultras írta:
ChesterB írta:Robi hátha lepasszolja nekünk Draxlert.
vele aztán igazán előrébb lennénk
Schürrle jobb
Reuson meg rajta kívül nincs játékos, aki erősítés lenne a BuLiból, és elérhető. Müller sajnos nem lehet a miénk, pedig személyes kedvenc, még ha baromira nem illene a játékunkba.

dacultras
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#8819 Hozzászólás Szerző: dacultras »

ChesterB írta:Robi hátha lepasszolja nekünk Draxlert.
vele aztán igazán előrébb lennénk
Schürrle jobb

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8820 Hozzászólás Szerző: Chester »

Robi hátha lepasszolja nekünk Draxlert.

Válasz küldése