Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#8821 Hozzászólás Szerző: marknagy »

jkopfner írta:Szét kellene nézni az orosz bajnokságban, ott most úgyis fillérekért elérhető lesz mindenki.
Inkább a Bundesligából kéne hozni, a két bajnokság stílusa és tempója pedig hasonló.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#8822 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

andrewm93 írta:
jkopfner írta:Szét kellene nézni az orosz bajnokságban, ott most úgyis fillérekért elérhető lesz mindenki.
Dzsudzsi? :D
Nem pont rá gondoltam, nagy veszélyt jelente Hazard-ra, kiszorítaná.:D

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#8823 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

jkopfner írta:Szét kellene nézni az orosz bajnokságban, ott most úgyis fillérekért elérhető lesz mindenki.
Dzsudzsi? :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8824 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hulk már kijátszotta magát nálam. Egy dolog szól mellette, hogy 28 éves, most van a csúcson, de nagyon Torres szagú lenne szvsz.

Oroszból nálam Dzagoev a kedvenc, de ő sem tudna jobb lenni Salahnál.

Pedrotól én sem vagyok elájulva, de ő legalább hasonlít Schürrlére, csak jobb az összjátékokban, jól meg neki a befejezés, és ő papíron is jobbszélső. Van az a pénz, amire nem mondana nemet a Barca, és szerintem nem kéne érte bankot robbantani.

Sterling ugyanez, ha ennyit játszatja a pool, akkor 2-3 év múlva el fog veszni a süllyesztőben, csak példákat akartam sorolni, akik elérhetők lesznek, ismertebb nevek. Titkon azért egy Bale-ben reménykedek.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#8825 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Szét kellene nézni az orosz bajnokságban, ott most úgyis fillérekért elérhető lesz mindenki.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#8826 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én preferálnám, ha bal lábas lenne, ha esetleg érkezik valaki a szélre. Tudom, még kisebb a kör, de az lenne az álom. Amúgy Cuadrado szerintem is remek játékos, de ha ez a vonal, akkor Hulk a minden...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#8827 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Nincs olyan elérhető játékos, aki Matic szintű javulást hozna a játékunkba, és januárban hozható. Nyáron meg lehet hozható lesz Reus, Pedro, Sterling meg a tököm tudja kik vannak még.

Cuadradoról már írtam korábban, hogy szerintem túl nagy a hype-ja, őt egy Dortmundban tudnám elképzelni, ahol minden a sebesség, itt egy Salah 2 lenne játékban szvsz.

Hát nem tudom, szerintem mi sem nagyon tudtuk hogy Matic a portugál bajnoksàgból ennyire a csapat motorja lesz már a második meccsén..

Én se Pedro-tól, se Sterling-től nem vagyok elájulva, a Barca átigazolási tilalma miatt pedig nem hiszem hogy eladnák a spanyolt. Reus és Cuadrado most is elhozható. Előbbi ugyan nem jàtszhatna a BL-ben, de a bajnoki cím már nagyon kène..

Cuadrado szerintem nagyon bika.. Nem annyira gólerős, de konstans életveszély a jobb oldalon és baromi jók a beadásai.

Nekem mindegy csak Willian padozzon végre(vagy javuljon fel végre).

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8828 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Ide klasszis kell ez nem vitás, és amilyen játékot mostanában játszunk (gyakorlatilag tiki-taka) egy Pedro szerintem beválna, más meg nem mozdítható/nem illene ide.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8829 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nincs olyan elérhető játékos, aki Matic szintű javulást hozna a játékunkba, és januárban hozható. Nyáron meg lehet hozható lesz Reus, Pedro, Sterling meg a tököm tudja kik vannak még.

Cuadradoról már írtam korábban, hogy szerintem túl nagy a hype-ja, őt egy Dortmundban tudnám elképzelni, ahol minden a sebesség, itt egy Salah 2 lenne játékban szvsz.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#8830 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Most nem érezném túl jó döntésnek elhozni egy kezdő szintű játékost. Tavaly is vettünk két embert, akit a BL-ben nem tudtunk használni, Salaht meg még bajnokikon se. Nyáron ráérünk körülnézni jobbszélső poszton, addigra úgy is megnő a kínálat.

Ezt nem igazan értem.. Nem játszhatott Matic a BL-ben, de ettől még jó igazolás volt, jobb csapat lettünk vele..

A nagy szerelmem Cuadrado viszont ilyen szempontból is jó vàlasztás lenne.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8831 Hozzászólás Szerző: Chester »

Most nem érezném túl jó döntésnek elhozni egy kezdő szintű játékost. Tavaly is vettünk két embert, akit a BL-ben nem tudtunk használni, Salaht meg még bajnokikon se. Nyáron ráérünk körülnézni jobbszélső poszton, addigra úgy is megnő a kínálat.

Zalán

Re: Átigazolások

#8832 Hozzászólás Szerző: Zalán »

andrewm93 írta:Nem tudom mi van Reus-szal, van e már valakivel előszerződése, de megpróbálhatnánk elhozni őt, hogy már merjek nagyot álmodni :) Persze, eredeti posztja az ami Hazardnak, de így a Costa mögötti 3-as szekció nagyon mozgékony lenne, tudnának oldalt cserélgetni meccs közben Hazarddal, nem lenne az sem rossz. De erre a posztra mindenféleképpen szükség lenne egy új emberre, főleg, hogy Mou láthatóan nem favorizálja Schürrlét, Salah pedig nem képes változást hozni, ha becserélik :roll:
Reus nem tudom, h mennyire védekezik jól de ha Iva játszana mögötte a jobb oldalt (ami elég valószínű) akkor ott védekeznie kellene. Mellesleg sérülékeny srác most is sérült ebben a szezonban eddig 11 meccset játszott a 26-ból. Sztem nem feküdne neki a PL, meg itt ha elkezdik faragni kidől egy fél évre viszont Sterling sztem jó igazolás lenne én látok benne potenciált nekem ha azt vesszül alapul, h a Pool Lallaná-t 25-ért vette nekünk Sterling megérne 30-35 millát plusz ő angol ami előny

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#8833 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Nem tudom mi van Reus-szal, van e már valakivel előszerződése, de megpróbálhatnánk elhozni őt, hogy már merjek nagyot álmodni :) Persze, eredeti posztja az ami Hazardnak, de így a Costa mögötti 3-as szekció nagyon mozgékony lenne, tudnának oldalt cserélgetni meccs közben Hazarddal, nem lenne az sem rossz. De erre a posztra mindenféleképpen szükség lenne egy új emberre, főleg, hogy Mou láthatóan nem favorizálja Schürrlét, Salah pedig nem képes változást hozni, ha becserélik :roll:

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#8834 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Hát ha Salah és vagy Schürrle távozik akkor szükség lesz minőségi pótlásra főleg mivel Williant is inkább padról érkezve tudom elképzelni és egy újabb tölteléket nincs értelme hozni!
Másrészt meg január van nagyon nehéz találni és elhozni olyan spílert aki erősítés lenne és kirobbanthatatlan mint ahogy Matic esetében sikerült.
Valamit viszont meg lépni kell mert ez tényleg nem állapot, hogy Mikel meg Rami a két opció kp-ra, Willian fos, Schürrlével ki tudja mi van és Salah sem segítség.
Én megpróbálnám Remyt is a szélen legalább játékban lenne, de lehet hátrafele nem lenne nagy segítség...

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#8835 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Hunor96 írta:
mikel12 írta:Írtátok, hogy jobbszélre kéne valaki. Alexis (ő lenne a legjobb, de lehetetlen) mellett Sterling is remek döntés lenne. Szerintem nem is lehetetlen ebből a süllyedő hajóból elhozni, csak ugyanaz mint a chilei, a csapata legjobbja. Pedig remek megoldás lenne, ráadásul angol.
Sterling szerintem sem lenne rossz ötlet annak ellenére hogy én személy szerint erősen túlértékeltnek tartom, max egy olyan schürrle szintűnek.
Ugyanaz a helyzet vele, mint Shaw-val. 50milla alatt nem tudjuk elhozni, és 19 évesen elég nagy zsákbamacska még. Simán tudnánk más szélsőt is igazolni ennyiért, aki jobb, vagy tapasztaltabb. Továbbá én még egy rutinosabb középhádvédnek is örülnék, meg egy csereirányítónak, hogy ha Mou belenyúlna a meccsbe, akkor ne csak Mikel vagy Rami legyen az alternatíva.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8836 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

mikel12 írta:Írtátok, hogy jobbszélre kéne valaki. Alexis (ő lenne a legjobb, de lehetetlen) mellett Sterling is remek döntés lenne. Szerintem nem is lehetetlen ebből a süllyedő hajóból elhozni, csak ugyanaz mint a chilei, a csapata legjobbja. Pedig remek megoldás lenne, ráadásul angol.
Sterling szerintem sem lenne rossz ötlet annak ellenére hogy én személy szerint erősen túlértékeltnek tartom, max egy olyan schürrle szintűnek.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8837 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Írtátok, hogy jobbszélre kéne valaki. Alexis (ő lenne a legjobb, de lehetetlen) mellett Sterling is remek döntés lenne. Szerintem nem is lehetetlen ebből a süllyedő hajóból elhozni, csak ugyanaz mint a chilei, a csapata legjobbja. Pedig remek megoldás lenne, ráadásul angol.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#8838 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Talmaszabi írta:
pulci03 írta:Nem hiszem, hogy szezon közbe sikerülne klasszist igazolni persze ha Salah távozna akkor lehet aktívak lennénk de én nem számítok nagy mozgásra Kramaricon kívül...
Salah tuti, hogy távozni fog...

Mohamed Salah’s agent to meet Inter tomorrow to discuss 18 month loan deal from Chelsea [Di Marzio]
Di Marzio say the 18 month loan deal would be with a view to a long term deal, for a similar fee to the 12 million pounds Chelsea paid last January.

Mondjuk az Inter Mancicnivel 4-3-1(Kovacic)-2(Palacio, Icardi)-t tol, itt nem tudom hol lenne helye, ha maradnak ennél a felállásnál.
Mancini 4-2-3-1-et akar, meg is mondta, csak nincsenek meg hozzá az emberei (egyenlőre), mivel Mazzari a 3 védős felállások minden permutációjára alakította a keretet. Egyébként ha jól tudom 4-3-3-at játszatott eddig.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Átigazolások

#8839 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Az a baj, hogy azzal nem megyünk sokra, ha megint igazolunk egy középszerű szélsőt, másra meg nem igazán lehet számítani januárban. Gondolom, ha Schürrle távozna, akkor csak nyáron és valószínűleg helyette érkezne valami nagy név. Salah helyére pedig tökéletesen alkalmas lehetne T. Hazard, de ő meg a szezon végén térne csak vissza, ha most igazolunk egy tölteléket, akkor viszont lehet, hogy az az ő kárára menne.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8840 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Zala0821 írta:Én Anderson Taliscá-val kiegyeznék. Láttam már játszani remek játékos és van benne potenciál plusz nagyon fiatal. A két fiatal pedig Malcom meg Ceballos ha jön akkor tuti az akadémiára és mennek kölcsönbe a másik kettő sztem nem kell és nem is fog. De Talisca is csak akk ha távozik Salah
"Anderson Talicska" az új sztár :mrgreen: Viccet félre téve örvendetes, hogy keresgéljük a jövő nagy sztárjait... egy-két telitalálatunk volt azért már. Mégha nem is nálunk futottak be de szép summát kaptunk értük, kivétel Courtois talán egyedül. Ezekből ha veszünk is tuti mennek egyből tovább kölcsönbe.
WE ARE ALL CHELSEA

Válasz küldése