Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#8881 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A legfrissebb hírek szerint Salah a Besiktasba vagy az Interbe kerülhet januárban, utóbbihoz kölcsönbe menne, majd nyáron opciós joggal végleg vihetnék.

Ő szinte biztos, hogy távozik, kíváncsi vagyok, hogy ki érkezhet helyette.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#8882 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mata-nak vannak tulajdonságai, amik José játékrendszerébe és filozófiájába nem illeszkedtek. Viszont Hazard olyan, akit mindenki be tud építeni és klasszis a poszton ahol játszik...

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8883 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Mata tényleg az egyik legjobbunk volt 2 évig, de Mourinho már finoman szólva se ragaszkodott hozzá. Ellentétben Hazard-val, akit kizárt dolog, hogy elengedünk. Ha csak kicsit is megakarta volna tartani matat még mindig itt játszana...
WE ARE ALL CHELSEA

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#8884 Hozzászólás Szerző: mateja »

dacultras írta:
Hunor96 írta:
dacultras írta: Mata
Nem hiszem hogy az egykori legfontosabb játékosaink közé tartozna tekintve hogy látjuk, nélküle is milyen jól megy.
2 évig a legjobb játékosunk volt, nélküle meg volt halva a csapat, és nem tartozott a legfontosabbak közé? nem gondolhatod komolyan... ne az utolsó fél évét vedd figyelembe
felszínes statjával amit elég nagy részben a csapat taktikájának köszönhet nem tartanám a legfontosabbak között, tudva ugye hogy a kupasorozatokban gyakorlatilag semmi hasznát nem vettük mert szerencsére akkor a csapat volt előtérben nem ő.

robbennek meg szintén semmi hasznát nem vettük szinte mert folyamatosan sérült volt és azért akkor még a fasorban sem volt a mostani formájához képest, anno jól jártunk hogy malouda jött helyette. ha marad lehet most a holland2 osztályban játszana falábbal

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#8885 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

dacultras írta: ne az utolsó fél évét vedd figyelembe
Miért ne?

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Átigazolások

#8886 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

dacultras írta:2 évig a legjobb játékosunk volt, nélküle meg volt halva a csapat, és nem tartozott a legfontosabbak közé? nem gondolhatod komolyan... ne az utolsó fél évét vedd figyelembe
De amikor távozott, már nem a legfontosabb volt. Ennyi erővel lehetne Lampard-ot, vagy Drogba-t is mondani, mert egykor a legfontosabb játékosaink voltak.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#8887 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Hunor96 írta:
dacultras írta: Mata
Nem hiszem hogy az egykori legfontosabb játékosaink közé tartozna tekintve hogy látjuk, nélküle is milyen jól megy.
2 évig a legjobb játékosunk volt, nélküle meg volt halva a csapat, és nem tartozott a legfontosabbak közé? nem gondolhatod komolyan... ne az utolsó fél évét vedd figyelembe

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#8888 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Hawaii írta:
dacultras írta:
Didier90 írta:Mikor engedtük el a legfontosabb játékosainkat amíóta Abra a főnök? Nem is volt ilyen.
Mata
Robben.
igen őt is akartam írni, bár már nem emlékszem, hogy miért is távozott

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8889 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

dacultras írta: Mata
Nem hiszem hogy az egykori legfontosabb játékosaink közé tartozna tekintve hogy látjuk, nélküle is milyen jól megy.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#8890 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

dacultras írta:
Didier90 írta:Mikor engedtük el a legfontosabb játékosainkat amíóta Abra a főnök? Nem is volt ilyen.
Mata
Robben.

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#8891 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Didier90 írta:Mikor engedtük el a legfontosabb játékosainkat amíóta Abra a főnök? Nem is volt ilyen.
Mata

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8892 Hozzászólás Szerző: Chester »

Didier90 írta:Nemtudom mi ez a komplexus, hogy Hazard a reálba fog menni...
A Real Madrid a labdarúgás Ferrarija, sokan nem mondanak rá nemet, pedig tudják hogy inkább rossz döntés lehet mint jó. Meglátjuk, én nagyon bízom benne, hogy nem így lesz, de nem lepődnék meg, ha egyszer majd bekövetkezne.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8893 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

koni0725 írta:
Talmaszabi írta:Nekem az viszont néha eszembe jut, hogy sohasem lett volna a játékosunk, ha nem jön össze az a bizonyos BL-győzelem...
Drogba az Incredible destiny című dokumentumfilmjében (ami a youtube-on is fent van, érdemes megnézni) nyíltan kimondja, hogy rohadtul nem akart ideigazolni. Az emberek változnak, ahogy az elkötelezettségük is változik egy csapat iránt. :wink:
Jó de azóta igazi nagy klub lettünk. Valóban Drogba egyszer egy AC Milan féle klasszikus nagycsapaatban akart játszani csak azóta mi is az lettünk. Drogba iránt is érdeklődött annak idején a Barca mégis maradt. A másik meg az, hohy a reálba nincsenek annyira megbecsülve a játékosok. Makelele, Robben özil, Di Maria is kilettek onnan dobva. Itt Hazard a legnagyobb sztár szakmai szempontból se lenne okos dolog oda igazolni, itt is versenybe vagyunk minden trófeáért. Meg megéri itt maradni és legendává válni, Lampard, Drogba óriási tiszteletnek örvend anélkül is, hogy lehuztak volna pár évet vmelyik spanyol nagycsapatban. Onnan meg 30 körül kilettek volna rakva... Amugy Zidane-t én is nagyon bírtam amíg futbalozott de mostanában a legkevésbé se szimpatikus amit csinál. Képesítés nélkül edzősködik, idiota nyilatkozatokat tesz. Majd pont miatta fog elmenni Hazard amikor itt a világ legjobb edzője nálunk XDXD Nemtudom mi ez a komplexus, hogy Hazard a reálba fog menni... Mikor engedtük el a legfontosabb játékosainkat amíóta Abra a főnök? Nem is volt ilyen.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#8894 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Talmaszabi írta:Nekem az viszont néha eszembe jut, hogy sohasem lett volna a játékosunk, ha nem jön össze az a bizonyos BL-győzelem...
Nem ő lett volna az egyetlen, aki számára nem vagyunk vonzóak, ha EL-csapattá degradálódunk. Valószínűleg José se jött volna vissza rá egy évre stb. stb.

Körbeudvarolták a legnagyobb csapatok, ő BL-ben akart játszani, bárhova dobbanthatott volna, mégis várt addig, míg ki nem derült, hogy mi is opció maradunk számára. Inkább nézz erre így.
They do now.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#8895 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Talmaszabi írta:Én is örülnék neki, de akkor új, ötéves szerződés napokon belül ide vagy oda, Hazard lenne vélhetően az elsőszámú célpont, úgy viszont már nem mennék bele, ha őt vinnék ,,cserébe". Ugyan Sterling nevét lehet olvasni gyakran, amennyiben Bale távozik, de nem hinném, hogy vele beérik, azért vannak és lesznek is az angolnál jobb játékosok, hiába tehetséges...
Sterling ha beérik, aranylabda esélyes játékos lesz.
We are the famous, the famous Chelsea!

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#8896 Hozzászólás Szerző: becus3 »

ChesterB írta:
almos írta:Én is utálom Messit, mint a szart, de bármikor elférne a Chelsea-ben. Évek óta rúgja az 50+ gólokat szezononként. Meg hát Hazard-t sem rúgják szét a PL-ben.
Persze, egy ilyen játékos bárhová elférne, de azért mégsem. Egyrészt milyen posztra teszed? A mostani keret a 4-2-3-1-re van beállítva, José taktikájába egyedül a jobbszél az, ami lyukas. Messit oda kitenni nem tudom mennyire jó húzás, esetleg ha Oscar venné át a jobboldalt (ott sem rossz), és Messi lenne Costa mögött. De így is Dave Hazard alá dolgozik a védekezésben, két embert már nem tud a csapatvédekezés tehermentesíteni, legalábbis én nem tudom elképzelni, márpedig én szeretem ha stabil a védelmünk, és nem a Liverpool féle rúgjunk többet mint az ellenfél elv dominál. Az szinte kizárt, hogy ne erősödnénk vele, de én akkor sem akarom őt Chelsea mezben látni.
Ha kell, középhátvéd helyett. :D Most nyilatkozta valamelyik, talán Fab,, hogy Jose jó edző. Ő alkalmazkodik a kerethez. De amúgy is. Ki ne találd már, hogy Messi nem férne be!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#8897 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Talmaszabi írta:Nekem az viszont néha eszembe jut, hogy sohasem lett volna a játékosunk, ha nem jön össze az a bizonyos BL-győzelem...
Drogba az Incredible destiny című dokumentumfilmjében (ami a youtube-on is fent van, érdemes megnézni) nyíltan kimondja, hogy rohadtul nem akart ideigazolni. Az emberek változnak, ahogy az elkötelezettségük is változik egy csapat iránt. :wink:
211! NEW RECORD!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#8898 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nekem az viszont néha eszembe jut, hogy sohasem lett volna a játékosunk, ha nem jön össze az a bizonyos BL-győzelem...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8899 Hozzászólás Szerző: Chester »

almos írta:Én is utálom Messit, mint a szart, de bármikor elférne a Chelsea-ben. Évek óta rúgja az 50+ gólokat szezononként. Meg hát Hazard-t sem rúgják szét a PL-ben.
Persze, egy ilyen játékos bárhová elférne, de azért mégsem. Egyrészt milyen posztra teszed? A mostani keret a 4-2-3-1-re van beállítva, José taktikájába egyedül a jobbszél az, ami lyukas. Messit oda kitenni nem tudom mennyire jó húzás, esetleg ha Oscar venné át a jobboldalt (ott sem rossz), és Messi lenne Costa mögött. De így is Dave Hazard alá dolgozik a védekezésben, két embert már nem tud a csapatvédekezés tehermentesíteni, legalábbis én nem tudom elképzelni, márpedig én szeretem ha stabil a védelmünk, és nem a Liverpool féle rúgjunk többet mint az ellenfél elv dominál. Az szinte kizárt, hogy ne erősödnénk vele, de én akkor sem akarom őt Chelsea mezben látni.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8900 Hozzászólás Szerző: Chester »

Talmaszabi írta:Bár minden nyilatkozatában kiemeli, hogy nagyon szeret itt játszani, de ez szerintem is valamikor a jövőben sajnos meg fog történni. Zidane rajong érte, egyik kedvenc játékosa, szóval ha egyszer ő lesz a Real edzője, akkor elég valós lehet ez a veszély.
Még Zidane személye sem kell, egyszerűen a legjobb támadó játékosok így vagy úgy, de a Barcában vagy a Realban kötnek ki, ez ellen nem lehet mit csinálni. Hazard és Neymar lehet a következő Ronaldo és Messi, márpedig ezt nem hagyná ki a média és a Real Madrid. Csak remélni tudom, hogy nem lesz igazam, vagy minél később történik meg, és nálunk lesz a legsikeresebb egyénileg és a csapattal is.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Chester 2014. december 23., kedd 2:00-kor.

Válasz küldése