Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#8901 Hozzászólás Szerző: almos »

ChesterB írta:Messitől azért tartanék, azon kívül, hogy nekem a személyével vannak problémáim. Nem mondom, hogy összetörnék minden bajnokin, mert ez nagyon erős túlzás, de közel sem biztos, hogy ő megoldást jelentene a problémánkra, kb újra kéne szervezni José taktikáját miatta, amire lehet nem lesz idő ha így erősödik a PL mezőny. Bale sokkal egyszerűbben beilleszthető, noha ő is véráldozattal járna, valószínűleg Schürrle távozásával, amit sajnálnék.
Én is utálom Messit, mint a szart, de bármikor elférne a Chelsea-ben. Évek óta rúgja az 50+ gólokat szezononként. Meg hát Hazard-t sem rúgják szét a PL-ben.
LAMPARD#8

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#8902 Hozzászólás Szerző: Szabi »

ChesterB írta: (bár szerintem egyszer úgyis lelép a Realba)
Bár minden nyilatkozatában kiemeli, hogy nagyon szeret itt játszani, de ez szerintem is valamikor a jövőben sajnos meg fog történni. Zidane rajong érte, egyik kedvenc játékosa, szóval ha egyszer ő lesz a Real edzője, akkor elég valós lehet ez a veszély.

Ez pont egy hétvégi nyilatkozatának szösszenetei, amit egy francia újságnak adott:

Eden #Hazard: "In England, people live for football. They only have that in mind. There are no small games in the country of football." #CFC

Eden #Hazard : "When I was in Lille, the fans was great. Same with Belgium. But England is England, the best football league in world." #CFC

Eden #Hazard : "I have a good relationship with my coaches. They give me something and help me to be a better player." #CFC

Eden #Hazard : "I don't know if a comeback to Lille is possible one day. But, one thing is certain, LOSC are my club in Ligue 1." #CFC #LOSC
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8903 Hozzászólás Szerző: Chester »

Messitől azért tartanék, azon kívül, hogy nekem a személyével vannak problémáim. Nem mondom, hogy összetörnék minden bajnokin, mert ez nagyon erős túlzás, de közel sem biztos, hogy ő megoldást jelentene a problémánkra, kb újra kéne szervezni José taktikáját miatta, amire lehet nem lesz idő ha így erősödik a PL mezőny. Bale sokkal egyszerűbben beilleszthető, noha ő is véráldozattal járna, valószínűleg Schürrle távozásával, amit sajnálnék.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8904 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Én is elégedett vagyok a mostani kerettel. De ha erősíteni akarjuk a tűzerőt akkor semmi értelme még egy ilyen Schürrle vagy Willian szintű játékost idehozni. Bale vagy Messi... ők még tudnának érdemben javítani a csapaton. De ezeket tényleg csak ugy, hogy beszálnak a szponzorok. De ha a csöves unitedet így megtámogatják akkor nincs kizárva, hogy minket is megfognak. Aggódni nem kell, ha marad ez a keret jövőre, akkor is versenyképesek leszünk. De én is üdvözölném bármelyiket az előbb említettek közül
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8905 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mindegy is igazából, egyelőre tényleg nem valószínű, hogy Bale távozik, de ha mégis, akkor 100%, hogy a PL-be térne vissza, és jó lenne egy ilyen kaliberű játékost nem az ellenfélnél látni, főleg ha a mi hiányposztunkat 1in1-ben megoldaná. Bár ebbe az Hazard dologba még nem gondoltam bele, úgy már valóban necces, de küszöbön a hosszabbítása, 5 évig a miénk marad. (bár szerintem egyszer úgyis lelép a Realba)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#8906 Hozzászólás Szerző: Szabi »

ChesterB írta:Reus lenne a kiszemeltük elvileg, hogy minek, azt ne kérdezd, de valamilyen sztárt venniük kell a nyáron.
Tényleg, ő eszembe sem jutott, mert érdemben május óta csak annyit játszott, hogy újra lesérüljön...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8907 Hozzászólás Szerző: Chester »

Reus lenne a kiszemeltük elvileg, hogy minek, azt ne kérdezd, de valamilyen sztárt venniük kell a nyáron.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#8908 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Én is örülnék neki, de akkor új, ötéves szerződés napokon belül ide vagy oda, Hazard lenne vélhetően az elsőszámú célpont, úgy viszont már nem mennék bele, ha őt vinnék ,,cserébe". Ugyan Sterling nevét lehet olvasni gyakran, amennyiben Bale távozik, de nem hinném, hogy vele beérik, azért vannak és lesznek is az angolnál jobb játékosok, hiába tehetséges...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3190
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#8909 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Egy álom lenne a walesi, Robben óta most lenne először értelmes ballábas szélsőnk. Szerintem idén (is) egyértelműen ez a legnagyobb hiányposztunk.
211! NEW RECORD!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8910 Hozzászólás Szerző: Chester »

pulci03 írta:Mindkettőt kamunak tartom egyenlőre...
Balet nem hozták még szóba a Chelseavel, csak annyit hallani, hogy esélyes, hogy eladja a Real, amennyiben nem jönnek ki mínuszba az eladásával. Én írtam csak, hogy szívesen elnézném a jobbszélünkön, főleg hogy ma is elég lufi volt Willian Hazardhoz képest.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8911 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Asszem Fabregasra is azt hittük hogy kamu aztán látjuk mi lett belőle... mindenesetre szerintem se valószínű egyik átigazolás sem.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#8912 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Mindkettőt kamunak tartom egyenlőre...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#8913 Hozzászólás Szerző: gerawba »

almos írta:
gerawba írta:José dolgozott már vele...
Mikor? :shock:
Bocs, téves :D
Valamiért úgy rémlett...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#8914 Hozzászólás Szerző: almos »

gerawba írta:José dolgozott már vele...
Mikor? :shock:
LAMPARD#8

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#8915 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Bale nem hiszem, hogy esélytelen lenne, a hírekből eléggé úgy tűnik, hogy nem sokáig marad már Madridban. José dolgozott már vele, gondolom szívesen venné ha megszereznénk, pénzünk gondolom lenne rá.

A ManUnited-et hozzák vele a legtöbbször szóba (meg ők még pár klasszis védőt is akarnak igazolni), úgyhogy 1-2 éven belül simán ők lehetnek a fő (vagy egyik fő) esélyesei a bajnokságnak (és szerintem idén is BL helyen végeznek már)


Messi meg az adidas miatt lehet reális, ugye őt az adidas szponzorálja (Barca Nike...), és állítólag beszállnának az árába. Elég komoly lenne mindenesetre.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#8916 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Nyilván esélytelen, de Bale számomra álom kategória, támadásban és védekezésben is párját ritkítja.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#8917 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Pletykaszinten felmerült Bale távozása Madridból a MU-hoz. Na őt, sp*rs ide vagy oda, én szívesen elnézném a jobbszélünkön. Nem indulnék ki a madridi időszakából, neki a PL való, vérbeli szélső, a balbekk múltja miatt meg a védőmunkával sem lenne gond. Mondjuk nem 100 millióért kéne...

Nem igazán értem ezeket a pletykákat... Bale jól érzi magát ott, rugdossa a gólokat, Cé imád vele játszani, és se Di Maria, se Isco, se James, se Kroos kedvéért nem került ki a kezdőből. Nem értem miért áldozná be a Real Bale-t Reus-ért..

Az elmúlt két átigazolási ablakban nagyjából nullán állunk, nem hiszem hogy gond lenne kicsengetni egy százast ha akarunk, főleg hogy van pár értékes fiatalunk akiket jó pénzért adhatunk el(Thorgan, Atsu, Bamford, Romeu, Piazon, Omeruo mind érnek pár misit).

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8918 Hozzászólás Szerző: Chester »

marknagy írta:Én is örülnék neki, beleillene Mourinho rendszerébe is, ráadásul egy félig-meddig hiányposztot töltene be.
Egy ballábas Schürrle gyakorlatilag, pont amire szükség lenne, főleg hogy Salah ekkora homály lett. Nem mintha elégedetlenkednem kéne a jelenlegi felhozatalunkkal, de ha lenne normális lehetőség leigazolni, én nem haboznék, akár Schürrle kárára is. Legalább is inkább őt hoznám mint Messit, ha már őt is felhozták a szennylapok.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#8919 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta:Pletykaszinten felmerült Bale távozása Madridból a MU-hoz. Na őt, sp*rs ide vagy oda, én szívesen elnézném a jobbszélünkön. Nem indulnék ki a madridi időszakából, neki a PL való, vérbeli szélső, a balbekk múltja miatt meg a védőmunkával sem lenne gond. Mondjuk nem 100 millióért kéne...
Én is örülnék neki, beleillene Mourinho rendszerébe is, ráadásul egy félig-meddig hiányposztot töltene be.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8920 Hozzászólás Szerző: Chester »

Pletykaszinten felmerült Bale távozása Madridból a MU-hoz. Na őt, sp*rs ide vagy oda, én szívesen elnézném a jobbszélünkön. Nem indulnék ki a madridi időszakából, neki a PL való, vérbeli szélső, a balbekk múltja miatt meg a védőmunkával sem lenne gond. Mondjuk nem 100 millióért kéne...

Válasz küldése