Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#8921 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ezzel én is így vagyok, mert bár nem kedvencem Messi, hülye szöveg hogy nem erősödnénk vele. Nem normális az az edző, aki elutasítaná és nem tudná beépíteni...

De nincs realitása ennek, továbbra sem...

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#8922 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Didier90 írta:
marknagy írta:
ChesterB írta:Túl korán lett sikeres, mindent megnyert már, érthető ha ráun, Quicki nyuszi is ráunt két Aranylabdára meg hogy megnyert mindent, aztán haza is ment bulizni ugyancsak 31 évesen. Messinek már csak a válogatottal hiányoznak a címek, azt meg az argentin bajnokságból is tudná hozni amit eddig hozott.
Én nem nagyon nézem ki ezt Messiből hogy csak ilyen "simán" kiszállna a profi foci legmagasabb szintjéből és elmegy levezetni 31 évesen.
Jöjjön ide! 8) Kapna egyből új impulzust ha magára öltené a Chelsea mezt. Ugy látom csak én vagyok lelkes :D.... Oszt lehet full igazatok van és hülyeség az egész.De nekem Messi álom kategória.

A csúcs barcának vége van, van 3 fantasztikus támadójuk és kb ennyi, a realnak is van, csak ők jobb formába vannak a többi poszton meg nagyon messze le vannak maradva. Sokkal jobb csapat a real. Az edző kérdést se sikerült megoldani Guardiola óta. Míg Ancelottit szerintem itt senkinek se kell bemutatni. Enrique egy 0 carlohoz képest. Én Messi helyébe nem akarnám Ronaldo hátát nézni se a Reálét. Ott már nincs mit bizonyitani. Meg eddig azért mindig azt mondta, hogy sose megy el a barcából, legutóbb már azért sejtelmesebb volt, és nem zárta ki. Tavaly se nyertek semmit, ha idén se fognak szerintem elfog gondolkozni a váltáson. Lehet nem hozzánk de remélem, hogy igenXD
Kb. Messi egy zseni. Lehet szeretni vagy utálni. Ez akkor is így van. Egyedül az utóbbi idők sérülései aggasztanak. Pech, vagy tendencia? Egyébként ezért sincs csúcsformában. Bármint a sérülései miatt.
Egy ilyen kvalitást minden csapatba be lehet gyömöszölni.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#8923 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta:A Man.City 20 millió fontért csábítaná vissza Kevin De Bruynet Angliába. Ha ez az üzlet létre jönne és be is válna kicsit frusztráló lenne.
40 alatt nem kapják meg..

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6926
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#8924 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

A Man.City 20 millió fontért csábítaná vissza Kevin De Bruynet Angliába. Ha ez az üzlet létre jönne és be is válna kicsit frusztráló lenne.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8925 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

marknagy írta:
ChesterB írta:Túl korán lett sikeres, mindent megnyert már, érthető ha ráun, Quicki nyuszi is ráunt két Aranylabdára meg hogy megnyert mindent, aztán haza is ment bulizni ugyancsak 31 évesen. Messinek már csak a válogatottal hiányoznak a címek, azt meg az argentin bajnokságból is tudná hozni amit eddig hozott.
Én nem nagyon nézem ki ezt Messiből hogy csak ilyen "simán" kiszállna a profi foci legmagasabb szintjéből és elmegy levezetni 31 évesen.
Jöjjön ide! 8) Kapna egyből új impulzust ha magára öltené a Chelsea mezt. Ugy látom csak én vagyok lelkes :D.... Oszt lehet full igazatok van és hülyeség az egész.De nekem Messi álom kategória.

A csúcs barcának vége van, van 3 fantasztikus támadójuk és kb ennyi, a realnak is van, csak ők jobb formába vannak a többi poszton meg nagyon messze le vannak maradva. Sokkal jobb csapat a real. Az edző kérdést se sikerült megoldani Guardiola óta. Míg Ancelottit szerintem itt senkinek se kell bemutatni. Enrique egy 0 carlohoz képest. Én Messi helyébe nem akarnám Ronaldo hátát nézni se a Reálét. Ott már nincs mit bizonyitani. Meg eddig azért mindig azt mondta, hogy sose megy el a barcából, legutóbb már azért sejtelmesebb volt, és nem zárta ki. Tavaly se nyertek semmit, ha idén se fognak szerintem elfog gondolkozni a váltáson. Lehet nem hozzánk de remélem, hogy igenXD
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#8926 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta:Túl korán lett sikeres, mindent megnyert már, érthető ha ráun, Quicki nyuszi is ráunt két Aranylabdára meg hogy megnyert mindent, aztán haza is ment bulizni ugyancsak 31 évesen. Messinek már csak a válogatottal hiányoznak a címek, azt meg az argentin bajnokságból is tudná hozni amit eddig hozott.
Én nem nagyon nézem ki ezt Messiből hogy csak ilyen "simán" kiszállna a profi foci legmagasabb szintjéből és elmegy levezetni 31 évesen.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#8927 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szerintem teljesen mindegy hol tart, mindig motivált és játszani akar, még a legutolsó kupa meccsen is az utolsó percig is. Nálam is a legtökéletesebb sportember, és többek közt ezért is jobb Messinél...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8928 Hozzászólás Szerző: Chester »

emsanya írta:Valahogy Ronaldon sosem érezni ezt a "ráunt a futballra" dolgot...
Mert Ronaldo nagyon nagy hangsúlyt fektet az egyéni rekordokra, és ebben Messi még mindig előtte van, és ez motiválja. Ha mindenben ő lenne a csúcstartó, ő is megunná, de egyelőre erről szó nincs. Nem kedvelem Ronaldot, de a tökéletes sportoló mintapéldánya.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8929 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

emsanya írta:Valahogy Ronaldon sosem érezni ezt a "ráunt a futballra" dolgot...
Ez azért is van szerintem mert ő már kipróbálta magát más ligákban is és ott is bizonyított. Messi csak a spanyol bajnokságban játszott meg ugyanaz a közeg gyerekkora óta..Lehet, hogy Ronaldo is megunná ha Real nevelés lenne. Abszolút meg lehet érteni Messit. Mindent elért amit csak lehet. Erről még nincs szó, de jogos lenne, ha klubot váltana a nyáron.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#8930 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Valahogy Ronaldon sosem érezni ezt a "ráunt a futballra" dolgot...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8931 Hozzászólás Szerző: Chester »

Túl korán lett sikeres, mindent megnyert már, érthető ha ráun, Quicki nyuszi is ráunt két Aranylabdára meg hogy megnyert mindent, aztán haza is ment bulizni ugyancsak 31 évesen. Messinek már csak a válogatottal hiányoznak a címek, azt meg az argentin bajnokságból is tudná hozni amit eddig hozott.

Mondjuk most valszeg nem kell annyi szerepet vállalnia Suarezzel és Neymarral az oldalán, és szerintem is az a legvalószínűbb, hogy marad Barcelonaban, de egyáltalán nem látom annyira elképzelhetetlennek a fent leírt szituációt.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#8932 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta:Nálam ha idejönne a gnómg*ci, az kb akkora tökönrúgás lenne, mint anno a fórum felének Benitez kinevezése: néznék meccseket, de már nem akkora lelkesedéssel, mint az elmúlt ~11 évben. Torres leigazolása óta felépítettünk egy nagyon jó klubmodellt, ami FFP barát de ugyanakkor nem nyeretlen, rutintalan középszer játékosok alkotják az alapkezdő nagy részét, ne b*sszuk már el egy rekordigazolással, egy olyan Messiért, akin látszik már, hogy baromira unja a focit meg a médiaujjongást maga körül. Az nyílt titok, hogy nem a Barcába öregszik meg, és Argentínában vonul vissza, a kérdés a mikor, szerintem a következő VB-t már Newells játékosként kezdi meg, és nagyon remélem, hogy nem Chelseasként.
31 évesen Newells játékosként? Elképzelhetetlennek tartom, ahogy azt is hogy ide szerződik, szerintem marad a Barcában.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8933 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nálam ha idejönne a gnómg*ci, az kb akkora tökönrúgás lenne, mint anno a fórum felének Benitez kinevezése: néznék meccseket, de már nem akkora lelkesedéssel, mint az elmúlt ~11 évben. Torres leigazolása óta felépítettünk egy nagyon jó klubmodellt, ami FFP barát de ugyanakkor nem nyeretlen, rutintalan középszer játékosok alkotják az alapkezdő nagy részét, ne b*sszuk már el egy rekordigazolással, egy olyan Messiért, akin látszik már, hogy baromira unja a focit meg a médiaujjongást maga körül. Az nyílt titok, hogy nem a Barcába öregszik meg, és Argentínában vonul vissza, a kérdés a mikor, szerintem a következő VB-t már Newells játékosként kezdi meg, és nagyon remélem, hogy nem Chelseasként.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8934 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Miért ne jöhetne?? Évekbe telik mire ezt a barcát a real szintjére hozzák, ha egyáltalán sikerül ez nekik a következő években. Miért várna Messi éveket? A Barcával már mindent elért kicsit fásultnak is tűnik már. Kizárt dolog, hogy a Barcába fog megöregedni. Most még elég fiatal ahhoz, hogy máshol is letegye a névjegyét. Reméljük Abra nem megy tönkre az orosz válság miatt, mert a fizuja is biztos húzós lenne :lol: de amennyi év még messibe van a Chelsea mint márka is kinőhetné magát a Barca meg a Real szintjére. Meg amúgy se ártana még egy igazi gólvágó a csapatba. Ha Messinek nem jelent gondot, hogy egy csapat nem köré van építve és váltani szeretne akkor szerintem a Chelsea a legkézenfekvőbb választás.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8935 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hogyne, meg Kobe is hozzánk igazol a kebab légitársaság miatt. :D

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8936 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... cs-2383775
ha az ára egyik felét állja az adidas, a másikat a turkish airlines akkor jöhet is akár :D

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8937 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

AwayRoller írta:
Didier90 írta: Szerintem a személyes tapasztalatoddal se tudod meggyőzni. Ő akkor is Bill Gates és a néhai Steve Jobs intim viszonyáról fog ábrándozni. Az xbox segíti a playstation-t az audi a bmw-t stb sött vígan osztják meg egymással a tapasztalataikat kellmes grillpartikon
Utolsó OFF-om. Én nem vittem bele semmi személyeskedést, csak kifejtettem a véleményem, megkérlek ehhez te is tartsd magad. Kösz. :wink:
Szerintem nem személyeskedtem de bocs ha offenzív voltam.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#8938 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Didier90 írta: Szerintem a személyes tapasztalatoddal se tudod meggyőzni. Ő akkor is Bill Gates és a néhai Steve Jobs intim viszonyáról fog ábrándozni. Az xbox segíti a playstation-t az audi a bmw-t stb sött vígan osztják meg egymással a tapasztalataikat kellmes grillpartikon
Utolsó OFF-om. Én nem vittem bele semmi személyeskedést, csak kifejtettem a véleményem, megkérlek ehhez te is tartsd magad. Kösz. :wink:

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8939 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

becus3 írta:
Hawaii írta:
AwayRoller írta:Látom többen felhoztátok a versenyt meg az egymás fúrását. Szerintem meg pont ez az illúzió. Az alkalmazott is jobban teljesít, a cuccot is jobban veszik. A kémkedésnek meg lopkodásnak beállított dolgok pedig simán egy ilyen sörpartin elcserélések más köntösben.

Ha olyan rohadt nagy a konkurencia, mint ahogy egy páran előadjátok, akkor miért annyira magasak a termékárak? Nekem ne mondja senki, hogy egy utcára tervezett sportcipőnek kinéző f*s értéke 10-20-30e Ft :lol:

Az ideális piac, ha jól emlékszem, az, hogy nagy a verseny, ezért az árak minimálisra tolódnak le(tehát minimális profit a konkurencia miatt) és nagyjából egységesek. Ehhez képest...

Na m1, semmi gond, mindenkinek joga van abban hinni amiben akar, számítottam rá, hogy többen lesztek ellenkező véleményen, ezért milliomosok ők és nem én :mrgreen:

MU-s témára kitérve: - A mai napig a tehenek a legerősebb brand az angol klubok közül, BÁRKINEK megéri velük szponzori szerződést kötni, mert többszörösen visszajön. És ha már szponzorálják őket, akkor nyílván nem azért teszik, hogy nézzék ahogy szenvednek, tehát besegítenek épkézláb játékosok megszerzésében.

Nálunk viszont egyben van minden! Vezetünk minden fronton és elég jól megy a szekér. Ebbe miért ölnének 250 millát(ez csak a kivásárlás ha jól tudom, kifizetni a gyereket ki fogja)? Főleg, ahogy írjátok, hogy a gonosz multik mennyire nézik a legapróbb profitot is. Alapszabály, hogy fejős tehénhez nem nyúlnak!
Egyáltalán nem illúzió. Az egyik tanárom Magyarország vezető biotechnológiai cég (SOLVO) tulajdonosa, és pont ő mesélt elég durva dolgokat, mármint, hogy mire képesek a konkurens cégek falatnyi információk megszerzéséért. Gyakran több évnyi börtöntől sem riadnak vissza azért, hogy néhány új felfedezést ők publikáljanak hamarabb.
Persze nem érik őket sose utol a hatóságok, főleg bizonyítékok hiánya miatt, de pont ezeknek a megléte miatt nem tudom elképzelni, hogy egy baráti sörözés keretében majd pl a Samsung megosztja azon projektjeit a Sonyval, amelyekbe korábban több milliárdot fektetett bele. Olyan létezik, hogy eladnak egymásnak technológiákat, de ezt is csak súlyos milliárdokért cserébe. Olyan is létezik, hogy piacfelosztás, de ha bármelyiknek is lehetősége adódik rá, hogy megszerezzen egy darabot a másikéból, akkor azt meg is szerzi.

A cipők pedig azért kerülnek annyiba, amiért te, mint vásárló megveszed annyiért. Ha tömegesen senki sem adna ki érte annyit, akkor kénytelenek lennének lejjebb vinni az árakat (kereslet-kínálat), de mivel megveszik az emberek 20 és 30ezereért is (mert az a "menő" -> agymosás), így jogosan merülhet fel a kérdés, hogy akkor miért adnák mondjuk fele annyiért?
A Hell tulajdonosaival (Pontosabban Barabás Zsoltival) voltam jóban. Majdnem sikerült 2x is egy közös biznisz. Egyszer pont mesélte, hogy a Bomba éveken keresztül magánnyomozókkal kutatott utánuk, volt dolgozók, beszerzések, stb. Hát azóta sem felhőtlen a viszony . Enyhén szólva. Ismertem az egész Borsodis vezérkart, 3 tulajdonoson keresztül. Mindent megtettek a konkurensek ellen. Nagyon komoly titoktartási szerződéseket íratnak alá velük. Azért kaptak mindig végkielégítést, mert 2 évig nem mehettek másik sörös céghez. Ha már sörről van szó. Még egy baráti kapcsolat is megszakadt, mikor az egyik üzletkötő barátom otthagyta a borsodit és a másik kereskedelmi igazgató barátom ott nyúlt utána ahol tudott.
Szerintem a személyes tapasztalatoddal se tudod meggyőzni. Ő akkor is Bill Gates és a néhai Steve Jobs intim viszonyáról fog ábrándozni. Az xbox segíti a playstation-t az audi a bmw-t stb sött vígan osztják meg egymással a tapasztalataikat kellmes grillpartikon
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Átigazolások

#8940 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Ne haragudjon meg senki, hogy megzavarom a diskurálást, de lehetne róla szó, hogy a marketing és menedzsment vagy akármilyen órák anyagai átkerüljenek egy másik topicba? (Akár létre is lehetne hozni egy újat, csak ezzel a céllal. :D)

Válasz küldése