Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#9221 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Spring írta:Mou tavaly mondta, hogy elégedett a csatárjaival meg szerinte nagyon jól illenek a taktikába. 3-ból 3 el is húzott :D Viszont ha ilyen Remy-t vagy Destro-t igazolunk annak semmi értelme nem lesz, akkor már tartottuk volna itt Ba-t, akit bár nem szerettem annyira, de azért hozta a gólokat néha.
Ma reggel olvastam sky-on h Mou nem tud Torres tavozasarol, szuksege van ra. Mar akkor tudtam h ma este fasza kis hireket fogok olvasni. Az ipse notorius hazudozo, semmit sem lehet elhinni neki, imadom :D

Sosem felejtem golod a Barca ellen, de ennek el kellett jonnie Feco. Talalj magadra (amit nem fogsz doglassu, megkopott kontra csatarkent a bunker serie a-ban), sok sikert
Nyugodj bekeben Mister !

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Átigazolások

#9222 Hozzászólás Szerző: Ricco »

Felejtsétek már el ezt a mezeladásos baromságot.

Ez már nagyon kellett. Most okosan kell egy minőségi csatárt igazolni, aki megelékszik a 2. számú szereppel.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#9223 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Beni17 írta:Gondoltam felnézek megnézem mennyien verik arra, hogy Torres elment.. :D
Ez az gyerekek, döntsük meg a 366 felhasználós rekordot! :D :D

Avatar
Beni17
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009. április 17., péntek 22:07
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#9224 Hozzászólás Szerző: Beni17 »

Gondoltam felnézek megnézem mennyien verik arra, hogy Torres elment.. :D

Cech01
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014. augusztus 29., péntek 21:02
Kedvenc játékos: Cech
Kedvenc exjátékos: Cudicini

Re: Átigazolások

#9225 Hozzászólás Szerző: Cech01 »

mikel12 írta:
Cech01 írta:Hihetetlen, hogy végre elhúzott a csapattól az utóbbi évek legnagyobb féke. Lassan fizikai fájdalommá vált játékának pusztán a nézése is. Messze benne van nálam a top3 legrosszabb igazolásban. Remélem többet sosem látom a csapatunk mezében ezt a félkegyelmű, csatárnak nem nevezhető spanyolt.
Méltó első hozzászólásod :D :lol:
Általában csak LR-en szoktam írni, de úgy döntöttem, regisztrálok ide is :)
Csak a véleményemet írtam le, ami bár lehet kicsit erős, de Torres tett érte, hogy így érezzek.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#9226 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Cech01 írta:Hihetetlen, hogy végre elhúzott a csapattól az utóbbi évek legnagyobb féke. Lassan fizikai fájdalommá vált játékának pusztán a nézése is. Messze benne van nálam a top3 legrosszabb igazolásban. Remélem többet sosem látom a csapatunk mezében ezt a félkegyelmű, csatárnak nem nevezhető spanyolt.
Méltó első hozzászólásod :D :lol:
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#9227 Hozzászólás Szerző: Chester »

Welbeck az utóbbi 4 évben 30 gólt lőtt, Torres 54-et. Welbeck cserecsatár a MU-ban, sőt, csatárnak is alkalmatlan, mert nem lő elég gólt, és mindig vagy a szélre, vagy a csatár mögé rakják, a MU Kalouja, akit csak a taktikai sokoldalúsága miatt tartanak még mindig a MU-ban, nekem ilyen játékos nem kell, szarnak a pofon esete.

Cech01
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014. augusztus 29., péntek 21:02
Kedvenc játékos: Cech
Kedvenc exjátékos: Cudicini

Re: Átigazolások

#9228 Hozzászólás Szerző: Cech01 »

Hihetetlen, hogy végre elhúzott a csapattól az utóbbi évek legnagyobb féke. Lassan fizikai fájdalommá vált játékának pusztán a nézése is. Messze benne van nálam a top3 legrosszabb igazolásban. Remélem többet sosem látom a csapatunk mezében ezt a félkegyelmű, csatárnak nem nevezhető spanyolt.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Átigazolások

#9229 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

mikel12 írta:Tudom, hogy kevés az esély, és rajtam kívül kevés ember örülne neki, de szerintem Welbeck lenne az egyik legjobb megoldás.
Mostanában érdemes a Mu-val üzletelni, így olcsón el lehetne hozni. Emellett fiatal, angol, és én nem tartom egy elveszett embernek (gólátlaga talán csak a 2012-13-as szezonban volt gyengének nevezhető). Szóval szerintem sem lenne rossz döntés.
Why always me?

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#9230 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:Az a 19 millió font durván két évi fizetése, azt meg nem hiszem, hogy átvállalta a Milan. Falcao meg menjen csak Madridba, kell a f*sznak.
Az a 19 millió az az FFP-ben nála egy évre való összeg, tehát 10 millió a fizetése + 50 millió/5,5 év => 19 millió font. Azért ez így nem hangzik rosszul. Én azt olvastam amúgy, hogy a Milan 3,5 milliót fog neki adni évente, nekünk pedig semmit se kell ehhez hozzátennünk. Mondjuk nekem kicsit furcsa, hogy ennyire leadott a fizetési igényéből.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#9231 Hozzászólás Szerző: Chester »

Egyik csatárt sem azért engedtük el szerintem, mert Mourinho nem elégedett velük, még Torrest sem. Kaptunk értük olyan ajánlatot, amit nem lehetett visszautasítani, Ba esetében ez az a 5-6 millió fontos ár, Torres esetében a szerződése hátralévő részében való kölcsönjáték, Eto'o esetében is személyes gondok voltak, nem teljesítménybeli, Lukakuból meg megvettünk egy Fabregast, van különbség.
A pótlás viszont tényleg érdekes lesz, én nem örülnék sem Falcaonak, sem Cavaninak. Kezdem megkedvelni Costat, és látszik rajta, hogy élvezi az edző, a csapattársak és a szurkolók bizalmát, ne b*sszuk tönkre egy ilyen méregdrága igazolással, főleg Cavani esetében, aki nem kicsit túlértékelt. Talán most az lenne a legjobb, ha kölcsönvennénk Remy-t, nem Costa szint, de a Torresért kapott árból bőven kölcsönvehetjük, jövő ilyenkor meg egy új piac által lehet tervezni egy új csatár megvételét.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#9232 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Spring írta:Mou tavaly mondta, hogy elégedett a csatárjaival meg szerinte nagyon jól illenek a taktikába. 3-ból 3 el is húzott :D Viszont ha ilyen Remy-t vagy Destro-t igazolunk annak semmi értelme nem lesz, akkor már tartottuk volna itt Ba-t, akit bár nem szerettem annyira, de azért hozta a gólokat néha.

Ba-t meg akarta tartani Mourinho, de ő érthető módon rendszeres játéklehetőségre vágyott. A Besiktas-nál jó pénzt keres és ő az egyik legnagyobb sztár.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#9233 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Tudom, hogy kevés az esély, és rajtam kívül kevés ember örülne neki, de szerintem Welbeck lenne az egyik legjobb megoldás.
Ohh Chelsea we love you..

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#9234 Hozzászólás Szerző: Spring »

Mou tavaly mondta, hogy elégedett a csatárjaival meg szerinte nagyon jól illenek a taktikába. 3-ból 3 el is húzott :D Viszont ha ilyen Remy-t vagy Destro-t igazolunk annak semmi értelme nem lesz, akkor már tartottuk volna itt Ba-t, akit bár nem szerettem annyira, de azért hozta a gólokat néha.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#9235 Hozzászólás Szerző: Chester »

Николаевич írta:ki meri utánuk felhúzni a 9-est? :D
Valószínűleg az új csatárunk lecsap rá.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#9236 Hozzászólás Szerző: Spring »

ChesterB írta:Az a 19 millió font durván két évi fizetése, azt meg nem hiszem, hogy átvállalta a Milan. Falcao meg menjen csak Madridba, kell a f*sznak.
FFP az úgy megy, hogy a játékos igazolási díja osztva a szerződés hosszával és a játékos fizetése. Ez a kettő határozza meg, hogy mennyibe kerül a klubnak egy évre.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#9237 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Én azért egy köszönömöt leírnék neki, elvégre a klub talán legsikeresebb időszakában volt a csapat tagja, és onnan ha nem is úgy, ahogy vártuk, de kivette a részét. Jobb ez így, neki is, nekünk is, csak pótoljuk normálisan.

A 3 és fél év alatt megszerzett trófeákból igazán komolyan az Európa Ligá-ból vette ki a részét, Moses és ő vitték a hátán a csapatot. Ez egyrészt sokat elmond a kupa színvonaláról, másrészt hálásak lehetünk érte. Az utóbbi 12 szezonban csak akkor egyszer nem jutottunk tovább a BL-csoportkörből, jó hogy kihasználtuk.

Kíváncsi leszek, hogy fog teljesíteni a Milan-ban. Eléggé mélyponton vannak(ahogy Torres is), az edzőjük(Pippo) tapasztalatlan, meglátjuk.. A bajnokság gyengébb, lehet hogy menni fog neki a játék.

A hozzáállására azt hiszem nem lehetett panasz, mindig odatette magát, de tényleg nevetséges volt már amit művelt, mindenkinek jobb a váltás..

Kezman, Crespo, Boulahrouz, Sidwell, Di Santo, Torres: ki meri utánuk felhúzni a 9-est? :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#9238 Hozzászólás Szerző: Chester »

Az a 19 millió font durván két évi fizetése, azt meg nem hiszem, hogy átvállalta a Milan. Falcao meg menjen csak Madridba, kell a f*sznak.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#9239 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Ez egy vicc. Ilyen fos döntést.
Remélem akkor ebben a 2 és fél napban legalább egy Falcao-t vagy Cavani-t hoznak Nando helyére a gyökerek ott fent.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#9240 Hozzászólás Szerző: Spring »

CFC save over £19m a season with Torres gone.

Szóval 19 millió font felszabadul így az FFP-nél, hogy elment. Falcao kölcsönbe kerülne 20-ba. Lehet még lesz egy utolsó nagy durranás, be is szarnék és nem érdekelne, hogy két világklasszis csatárunk lenne és egy a padon kéne üljön...
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Válasz küldése