Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#10201 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

easy írta:
Buluska írta:Lukaku nem túl boldog:

"You know Chelsea: every year they buy a new top striker. I remember me coming into the dressing room last year and seeing Samuel Eto’o and Demba Ba and going: ‘Whoah! What’s happening here?’ But no problem. Many clubs are interested in me."

"At this stage I have to look to myself. I have to play a good World Cup. That’s very interesting for all the players looking for a transfer, and I must be one of them. Chelsea know my point of view."
Felőlem elhúzhat amerre lát, ilyen picsogó kislányokra nincs szüksèg.
Így van, inkább vegyünk sok parasztot, mint Costa... Igaza van Lukaku-nak, meg is értem, ha elmenne, simán megérdemelné, hogy kapjon lehetőséget a kezdőben, nem bántva Torres-t, de ő már igazán leléphetne, ami úgy sem fog bekövetkezni. Szép szezon lesz ez az idei számomra, ha minden szimpatikus játékos dobbant és jönnek a zsoldosok sorra...

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#10202 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Hawaii írta:
Sheenka írta:http://www.whoscored.com/Players/29463/ Azért elég jó statisztikákat hozott össze.
Hát, ha neked rendben van 28 meccsen a 4 gól + 4 gólpassz mutató egy támadó középpályástól, akkor oké, ráadásul a többi statjára sem lehet kifejezetten büszke.
Xavi idén 38 meccsen 4 gól 5 gólpassz. Modric 29 ligameccsen 1 gól 7 gólpassz. Nem ezek a dolgok számítanak.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#10203 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pedig igaza van... Bőven kiérdemelte már a lehetőséget.

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#10204 Hozzászólás Szerző: easy »

Buluska írta:Lukaku nem túl boldog:

"You know Chelsea: every year they buy a new top striker. I remember me coming into the dressing room last year and seeing Samuel Eto’o and Demba Ba and going: ‘Whoah! What’s happening here?’ But no problem. Many clubs are interested in me."

"At this stage I have to look to myself. I have to play a good World Cup. That’s very interesting for all the players looking for a transfer, and I must be one of them. Chelsea know my point of view."
Felőlem elhúzhat amerre lát, ilyen picsogó kislányokra nincs szüksèg.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#10205 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Lukaku nem túl boldog:

"You know Chelsea: every year they buy a new top striker. I remember me coming into the dressing room last year and seeing Samuel Eto’o and Demba Ba and going: ‘Whoah! What’s happening here?’ But no problem. Many clubs are interested in me."

"At this stage I have to look to myself. I have to play a good World Cup. That’s very interesting for all the players looking for a transfer, and I must be one of them. Chelsea know my point of view."

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#10206 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Sheenka írta:http://www.whoscored.com/Players/29463/ Azért elég jó statisztikákat hozott össze.
Hát, ha neked rendben van 28 meccsen a 4 gól + 4 gólpassz mutató egy támadó középpályástól, akkor oké, ráadásul a többi statjára sem lehet kifejezetten büszke.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#10207 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Hawaii írta:
koni0725 írta:Csak én gondolom úgy, hogy Willian semmit nem mutatott idén és borzasztóan kevés ide?
Nem, nem csak te. Szerintem sem volt egy nagy eresztés az első szezonja, ahogyan Schürrle-nek se. Nem mondom, hogy besült volna, de a közelében sincs annak, mint amilyen a Shaktar-ban volt. Az biztos, hogy jövőre ennél sokkal többet kell mutatnia.
http://www.whoscored.com/Players/29463/ Azért elég jó statisztikákat hozott össze.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#10208 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

koni0725 írta:Csak én gondolom úgy, hogy Willian semmit nem mutatott idén és borzasztóan kevés ide?
Nem, nem csak te. Szerintem sem volt egy nagy eresztés az első szezonja, ahogyan Schürrle-nek se. Nem mondom, hogy besült volna, de a közelében sincs annak, mint amilyen a Shaktar-ban volt. Az biztos, hogy jövőre ennél sokkal többet kell mutatnia.

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Átigazolások

#10209 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Igen!

Avatar
Beni17
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009. április 17., péntek 22:07
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#10210 Hozzászólás Szerző: Beni17 »

koni0725 írta:Csak én gondolom úgy, hogy Willian semmit nem mutatott idén és borzasztóan kevés ide?
igen

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#10211 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Csak én gondolom úgy, hogy Willian semmit nem mutatott idén és borzasztóan kevés ide?
211! NEW RECORD!

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Átigazolások

#10212 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

andrewm93 írta:
ChesterB írta:
andrewm93 írta:Félek, hogy ha Sanchezt leigazoljuk, akkor a kettes számú agysebész(Dr.Willian) állandósul tkp poszton, az pedig nem lenne valami jó...
Sánchez érkezése hozzánk eddig pletyka szinten sem merült fel, csak pár fórumozó szeretné őt itt látni. :) Ha megy valahova az a Juventus lesz, más csapatról nem hallani aki érdeklődne felőle, de a barca sem lehet ennyire ostoba hogy Fabregas meg Sanchez kaliberű játékosokat árusít ki az így is sok és komoly távozó mellett.

Willian meg jó középen, hidd el, ő sem egy Mata típusú 10-es, nem várható el tőle az olyan szintű játék ezen a poszton. Nem tartom még mindig rossz igazolásnak, én meg vagyok vele elégedve, de az is igaz, hogy messze elmarad a Sahtaros mutatóitól, az Anzsiban is egy híján azonos számú gólpasszt osztott mint itt - harmad annyi meccsen. Jövőre remélem abból a szempontból stabilizálódik Mourinho taktikája, hogy a kreatív embereknek kevesebbet kell a védekezéssel törődni - nem lesz*rni teljesen, csak kevesebbet.
Én annak a híve vagyok, hogy középen játsszon egy kreatív játékos, akinek vannak jó meglátásai, mint Mata, vagy előtte LAMPARD, Willian viszont kegyetlen gyors és kiszámíthatatlan, éppen ezért szélen nagy hasznát vehetnénk ott. Oscar remélem augusztustól tud állandósítani egy jó formát, illetve Hazard is koncentrálhatna jobban, mert sokkal több van benne. Úgyhogy remélem, hogy ez a Sanchez téma tényleg csak pletyka szintű, mert ha valahol, akkor a széleken megvagyunk.
Mellesleg az is nagyon tetszik, hogy a sajtó szerint Costa már hónapok óta orvosi vizsgálaton van nálunk :D A végén úgy járunk, mint az Arsenalosok Higuainnal :D
Egy irányítónál nagyon fontos, hogy fürge legyen, hogy mire megkapja a labdát már le is tudjon fordulni vele, és egyből indítani a támadót. Na ez az amit Willian nagyon tud, ellentétben Oscarral, aki hiába bánik nagyon jól a labdával hogyha a súlypontja nincs elég alacsonyan. Willian viszont egy tipikus irányító alkat, aki fürge, gyors, jól bánik a labdával, a tizenhatos előterében kapura veszélyes, és gyorsan passzol (néha még túl gyorsan is). Az agyi kapacitás pedig nem egyenlő a kreativitással, meg a váratlan húzásával, mert Willian az előbbiben gyenge, az utóbbiban viszont kifejezetten erős.
Why always me?

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#10213 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Chelsea expect to sign Diego Costa from Atletico Madrid by Tuesday
http://www1.skysports.com/football/news ... um=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#10214 Hozzászólás Szerző: almos »

Jól van, nem komolyan gondoltam, azt hittem levágjátok! :)
Nem Seria A ez, hogy 3 KH-val álljunk fel. :mrgreen:
LAMPARD#8

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#10215 Hozzászólás Szerző: Chester »

Vagy csere lesz... Nem arról híres Mouirnho hogy az alatta jól működő dolgokat megváltoztatja, márpedig ez a védőnégyes most nagyon egyben van. Azt el tudom képzelni, hogy többet rotálja Terry-t, és ezáltal játszhat Luis. Mivel övé a C [ és nincs Lampard, Cech kérdéses, Ivanovicon és Mikelen kívül nincs normális kapitány-helyettes jelölt, furán hangzik, de talán Torres lehet még alkalmas viselni a szalagot], ezért az ő helye is adott lenne, dehát ezt sok más játékosról hittük korábban...

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Átigazolások

#10216 Hozzászólás Szerző: royston »

Na arra tényleg nem gondoltam :)
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#10217 Hozzászólás Szerző: almos »

royston írta:Ha jönne Luis-gondolom kezdőnek bh posztra,Azpi átmenne jobbra,Iva menne be Cahill mellé,és Terry kiszorulna a kezdőböl?
Mert Cahill alap kezdő sztem.Viszont Iva vagy Terry kezdjen?Ivát én kezdetném viszont Terry a csk.Kíváncsi vagyok hogy rakja össze Mou,kellemes gondjai lesznek a védelem összeállításánál.Mindenesetre lehetne bátran rotálni,nem kéne megint minden kezdőnek végigjátszania a szezont :)
Arra nem is gondoltál, hogy 5 védővel állunk fel? :mrgreen: :evil:
Azpi, Iva, Terry, Cahill, Luis
LAMPARD#8

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#10218 Hozzászólás Szerző: Daniel »

https://twitter.com/WindowInsiders/stat ... 6579728384" onclick="window.open(this.href);return false;

Megnyugodhat mindenki, bár nem először mondja el idén, de hátha a pletykalapok is leállnak a témával.

Ott a videó is, amikor mondja... "Aucune chance" qu'il quitte Chelsea"
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Átigazolások

#10219 Hozzászólás Szerző: royston »

Ha jönne Luis-gondolom kezdőnek bh posztra,Azpi átmenne jobbra,Iva menne be Cahill mellé,és Terry kiszorulna a kezdőböl?
Mert Cahill alap kezdő sztem.Viszont Iva vagy Terry kezdjen?Ivát én kezdetném viszont Terry a csk.Kíváncsi vagyok hogy rakja össze Mou,kellemes gondjai lesznek a védelem összeállításánál.Mindenesetre lehetne bátran rotálni,nem kéne megint minden kezdőnek végigjátszania a szezont :)
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#10220 Hozzászólás Szerző: Chester »

Az Atletico vett egy balhátvédet, Luis pletykacunami várható, kérdés hogy van-e alapja.

Válasz küldése