Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Átigazolások

#11061 Hozzászólás Szerző: California Max »

pulci03 írta: Érdekes amit Falcaoról mond tekintve a komoly sérülését és ki tudja mikor és milyen állapotban tér vissza de úgy tűnik miután le kellett tennie Rooneyról most Falcao a fő célpont!
Érdekes nyár elé nézünk ott lesz a VB is ami szintén belekeverhet a számításokba és sajnos úgy tűnik José nem számol Lukakuval sem ami nagy csalódást okozhat sokunknak így valószínűleg 2 új csatár érkezése várható.
Ez valóban aggasztó.

Falcao is egy komoly sérülés után jönne ide, csakúgy mint Torres.
Falcao is egy köré épített csapatban (Atletico) lett nagy játékos, csakúgy mint Torres (Atletico, Liverpool).
Falcao is olyan csapatban szórta a gólokat, ami gyakran használt hosszanti kiugratásokat, vagy szélről beadásokat, csakúgy mint Torres. De a Chelsea nem ilyen.

Rizikós.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#11062 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

California Max írta:Nahát, nem csak mi gondolkozunk erről:

http://www.goal.com/en/news/9/england/2 ... ID=HP_HN_1" onclick="window.open(this.href);return false;

Sajnos Mou szerint sem lehetséges:

Mourinho freely admits that he remains in contact with Ibrahimovic, whom he coached at Inter, but says there is little chance of a reunion at Stamford Bridge.
"Zlatan to Chelsea? It’s impossible," Mourinho told Canal Football Club. "He’s happy at Paris. I know because he is my friend and we are in touch.
"PSG, with all its wealth, would never open the door. That’s mission impossible."

Viszont mondott egy durva megjegyzést:
He said: "I have a team, but no striker. Falcao does not have a team. A player like him can't play in front of 3,000 people. Monaco is a club to end [your career with]."

Nekem van csapatom, de nincs csatárom. :) Mit érezhet a három csatárunk ezt olvasva?
Legalább végre hallják az igazságot akármennyire kegyetlen és fájdalmas ez az igazság!
Torres amúgy is felejtős volt eto-nak egész szezonban lesz egy kiemelkedő meccse a manu elleni, Ba-val meg amúgy se számol José...
Érdekes amit Falcaoról mond tekintve a komoly sérülését és ki tudja mikor és milyen állapotban tér vissza de úgy tűnik miután le kellett tennie Rooneyról most Falcao a fő célpont!
Érdekes nyár elé nézünk ott lesz a VB is ami szintén belekeverhet a számításokba és sajnos úgy tűnik José nem számol Lukakuval sem ami nagy csalódást okozhat sokunknak így valószínűleg 2 új csatár érkezése várható.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#11063 Hozzászólás Szerző: Chester »

jkopfner írta:Csak az bassza a szemem, hogy egy paraszt morálromboló tahó. José egyetlen játékosnak sem engedné, hogy a csapat fölé helyezze magát. Torrest hagyjuk, mert Ő olyan nekem, mintha nem is létezne. Ibra egy fantasztikus csatár, de nem szeretném a csapatunkban látni. Azon is csodálkozom, hogy egyesek Suarezt is szívesen látnák a csapatban. Ballotelli-t meg nem is tartom nagy játékosnak. Még akkor is, ha jelenleg nulla a csatárteljesítményünk. A következő szezonban mindhármukat lecserélném, de nem az előbb említettekre.
Csak José tud bánni Ibra-val, ez a nem mindegy. Neki van tekintélye fölötte, márpedig ő az olyan játékosokat szereti akik imádják őt, velük tud a legjobban dolgozni, ez működött eddig nálunk és az Interben is, a real az teljesen más világ a fociban.

Ibra egy intelligens ember, csak az újságírókkal imád b*szakodni és oltani őket. Egy beképzelt f*sz, de hát istenem, jelenleg a legjobb csatár a világon, van mire annak lennie, legalább magabiztos, amit mi évek óta hiányolunk a centerünktől. A kora meg nem lényeg, ez az ember 40 évesen is alázna mindenkit. Én nagyon örülnék neki.

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Átigazolások

#11064 Hozzászólás Szerző: California Max »

Nahát, nem csak mi gondolkozunk erről:

http://www.goal.com/en/news/9/england/2 ... ID=HP_HN_1" onclick="window.open(this.href);return false;

Sajnos Mou szerint sem lehetséges:

Mourinho freely admits that he remains in contact with Ibrahimovic, whom he coached at Inter, but says there is little chance of a reunion at Stamford Bridge.
"Zlatan to Chelsea? It’s impossible," Mourinho told Canal Football Club. "He’s happy at Paris. I know because he is my friend and we are in touch.
"PSG, with all its wealth, would never open the door. That’s mission impossible."

Viszont mondott egy durva megjegyzést:

He said: "I have a team, but no striker. Falcao does not have a team. A player like him can't play in front of 3,000 people. Monaco is a club to end [your career with]."

Nekem van csapatom, de nincs csatárom. :) Mit érezhet a három csatárunk ezt olvasva?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#11065 Hozzászólás Szerző: emsanya »

jkopfner írta:
dankodavid írta:Az arroganciája (aminek az az alapja, hogy a jelenleg aktívak közül a legnagyobb ösztönös zseni) vagy a klasszisa bassza azoknak a szemét, akik nem látnák szívesen Ibrát? Igaz, a galamblelkű jófiú évek óta elkápráztat minket, így érthető.. Oh, wait.
Csak az bassza a szemem, hogy egy paraszt morálromboló tahó. José egyetlen játékosnak sem engedné, hogy a csapat fölé helyezze magát. Torrest hagyjuk, mert Ő olyan nekem, mintha nem is létezne. Ibra egy fantasztikus csatár, de nem szeretném a csapatunkban látni. Azon is csodálkozom, hogy egyesek Suarezt is szívesen látnák a csapatban. Ballotelli-t meg nem is tartom nagy játékosnak. Még akkor is, ha jelenleg nulla a csatárteljesítményünk. A következő szezonban mindhármukat lecserélném, de nem az előbb említettekre.
Átértékelnéd ezeknél a játékosoknál, ha mondjuk mesterhármast szereznének bármelyik rangadón és azzal megnyerjük a bajnokságot. Én unom már a jófiúkat a csatársorban, jó lenne már egy igazi vaddisznó aki paraszt módon beveri a ziccereket. De Ibra jelenesetben egy külön kategória, ilyen csatár egy jó darabig nem fog születni...

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Átigazolások

#11066 Hozzászólás Szerző: California Max »

dankodavid írta:Az arroganciája (aminek az az alapja, hogy a jelenleg aktívak közül a legnagyobb ösztönös zseni) vagy a klasszisa bassza azoknak a szemét, akik nem látnák szívesen Ibrát? Igaz, a galamblelkű jófiú évek óta elkápráztat minket, így érthető.. Oh, wait.
Én sok interjúban azt érzem, hogy az arrogánsnak tartott beszólásai sok esetben csak poénok, amiket az újságírók a szenzációhajhászás miatt arrogáns beszólásként tálalnak. Ibra sokszor mondott pozitív nyilatkozatokat más csapatokról, játékosokról, főleg az utóbbi pár évben.

Emellett valóban hihetetlen gólokra képes, megvan benne az erő, a technika, az atletizmus, a tökösség. Az idei a karrierje legjobb éve lehet teljesítmény szempontjából. 1-2 év simán lenne benne.

A hátránya, hogy nem igazolna ide, ha nem első számú csatár, így gátolná mások (Lukaku) fejlődését. Persze a Mou vs Lukaku üzengetéseknek lehet hogy így is eligazolás lesz a vége.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#11067 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

dankodavid írta:Az arroganciája (aminek az az alapja, hogy a jelenleg aktívak közül a legnagyobb ösztönös zseni) vagy a klasszisa bassza azoknak a szemét, akik nem látnák szívesen Ibrát? Igaz, a galamblelkű jófiú évek óta elkápráztat minket, így érthető.. Oh, wait.
Csak az bassza a szemem, hogy egy paraszt morálromboló tahó. José egyetlen játékosnak sem engedné, hogy a csapat fölé helyezze magát. Torrest hagyjuk, mert Ő olyan nekem, mintha nem is létezne. Ibra egy fantasztikus csatár, de nem szeretném a csapatunkban látni. Azon is csodálkozom, hogy egyesek Suarezt is szívesen látnák a csapatban. Ballotelli-t meg nem is tartom nagy játékosnak. Még akkor is, ha jelenleg nulla a csatárteljesítményünk. A következő szezonban mindhármukat lecserélném, de nem az előbb említettekre.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#11068 Hozzászólás Szerző: béla »

Nekem leginkább a születési éve bassza a szemem.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#11069 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Az arroganciája (aminek az az alapja, hogy a jelenleg aktívak közül a legnagyobb ösztönös zseni) vagy a klasszisa bassza azoknak a szemét, akik nem látnák szívesen Ibrát? Igaz, a galamblelkű jófiú évek óta elkápráztat minket, így érthető.. Oh, wait.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#11070 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:Nyilván Mutu azért lehetett a mi játékosunk, mert emberileg egy mintapolgár volt. :D :D :D Itt csak az számít mit pakolsz le az edzésen és a meccseken, minden csapatba kell egy tahó, egy trashtalker, aki azért ekkora paraszt mert megteheti, mert k*rvajó, mert a hátán cipeli a csapatot. Egyiküket sem ismerjük személyesen, lehet hogy mondjuk egy Mikel a legnagyobb paraszt a való életben. Egyikünk sem tudja, mert csak az számít ami a pályán történik. Én pont ezért akarom Ibrat.
Itt van Torres! :D


Az meg hogy az ilyen extraklasszisok mint Ibra és Suarez sokak számára szimpatikus, a csapatuk szurkolói meg mindkettőt imádják. Balo egy játékos, aki ha nem lenne hülye, már magasabb szinten játszana, de hülye.
Volt szó álomigazolásról egy másik topic-ban, nekem Ibra is megfelelne 1-2 évre a csatárposztra.
http://www.fourfourtwo.hu/hirek/anglia/ ... -league-et
Hajrá! :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#11071 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nyilván Mutu azért lehetett a mi játékosunk, mert emberileg egy mintapolgár volt. :D :D :D Itt csak az számít mit pakolsz le az edzésen és a meccseken, minden csapatba kell egy tahó, egy trashtalker, aki azért ekkora paraszt mert megteheti, mert k*rvajó, mert a hátán cipeli a csapatot. Egyiküket sem ismerjük személyesen, lehet hogy mondjuk egy Mikel a legnagyobb paraszt a való életben. Egyikünk sem tudja, mert csak az számít ami a pályán történik. Én pont ezért akarom Ibrat.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#11072 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

emsanya írta:
langidave írta:igazoljuk már le Zlatant, írok valami nyílt levelet a klubbnak.
Bármennyit megérne az ember...
Már korábban is leírtam, hogy szerencsére mi egy olyan klub vagyunk, ahol az is számít, hogy emberileg milyen egy játékos. Hála istennek ezért nem fogjuk soha leigazolni az Ibra, Suarez és Ballotelli féléket.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#11073 Hozzászólás Szerző: emsanya »

langidave írta:igazoljuk már le Zlatant, írok valami nyílt levelet a klubbnak.
Bármennyit megérne az ember...

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#11074 Hozzászólás Szerző: langidave »

igazoljuk már le Zlatant, írok valami nyílt levelet a klubbnak.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#11075 Hozzászólás Szerző: langidave »

pulci03 írta: meglátjuk, hogy alakul és főleg mi lesz Lukakuval...
eladjuk, mi lenne?

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#11076 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

chiedis írta:
Николаевич írta:http://www.manutd.com/en/News-And-Featu ... nited.aspx

Rooney hivatalosan is hosszabbított, (hál' istennek) ő sem lesz a mi játékosunk.
Ezeket latva nem is baj. Jo ez igy
Hál istennek már lezsírozták így nem kell egész nyáron üldözni amúgy is fölösleges lett volna meglátjuk, hogy alakul és főleg mi lesz Lukakuval...

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#11077 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Николаевич írta:http://www.manutd.com/en/News-And-Featu ... nited.aspx

Rooney hivatalosan is hosszabbított, (hál' istennek) ő sem lesz a mi játékosunk.
Ezeket latva nem is baj. Jo ez igy
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#11078 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

http://www.manutd.com/en/News-And-Featu ... nited.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Rooney hivatalosan is hosszabbított, (hál' istennek) ő sem lesz a mi játékosunk.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#11079 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

pulci03 írta:
chiedis írta:
cfclegend2 írta:http://www.bbc.com/sport/0/football/26216913
Ezzel talán végérvényesen lemondhatunk Rooneyról (hál' istennek :D ). Sosem szerettem volna, hogy ez az ember idejöjjön, egyrészt mert utálom a pofáját, másrészt mert Torreshez hasonló igazolásnak éreztem volna. Inkább akkor már játszassuk Lukakut, vagy vegyük meg Costát kevesebb fizetésért.
Kegyetlen benyaltak neki, a legjobban fizetett jatekos, Vice Captain, sztem meg meg is dughatja Moyes lanyat szegeny Zahaval ellentetben. Gratulalok. Maradjon csak ott. Laza 70-80 millio font lesz csak a fizu, az alairasi penz meg titok :)
Óriási vagyont költenek rá Ibra, messi és CR kategóriába léphet elő és még további reklámjogokat is magának akar.
Semmi értelme nem lenne idehozni 300 ezer fontos fizetésért semmi nem garantálja, hogy itt is úgy játszana mint korábban! a vörösöknél ő már egyértelműen a pénzre megy...
Ha már nem engedték/engedik el pumpálja is meg őket szépen.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#11080 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

chiedis írta:
cfclegend2 írta:http://www.bbc.com/sport/0/football/26216913
Ezzel talán végérvényesen lemondhatunk Rooneyról (hál' istennek :D ). Sosem szerettem volna, hogy ez az ember idejöjjön, egyrészt mert utálom a pofáját, másrészt mert Torreshez hasonló igazolásnak éreztem volna. Inkább akkor már játszassuk Lukakut, vagy vegyük meg Costát kevesebb fizetésért.
Kegyetlen benyaltak neki, a legjobban fizetett jatekos, Vice Captain, sztem meg meg is dughatja Moyes lanyat szegeny Zahaval ellentetben. Gratulalok. Maradjon csak ott. Laza 70-80 millio font lesz csak a fizu, az alairasi penz meg titok :)
Óriási vagyont költenek rá Ibra, messi és CR kategóriába léphet elő és még további reklámjogokat is magának akar.
Semmi értelme nem lenne idehozni 300 ezer fontos fizetésért semmi nem garantálja, hogy itt is úgy játszana mint korábban! a vörösöknél ő már egyértelműen a pénzre megy...

Válasz küldése