Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolások

#11281 Hozzászólás Szerző: White »

Willian ha fele olyan jó lesz mint Mata már jól járunk,Mata nem illet ide,de igenis klasszis ,most még Hazard-nál a személyes kedvencemnél is nagyobb KLASSZIS. Azt meg ne boncolgassuk hogy az orokvesztes Robbenél miben és mennyivel jobb.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#11282 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Away: Egy dolgot cáfolnék: Szerintem a 2005/os csapatunk erősebb volt mint a mostani.

Posztonként lebontva és csapatként is ha összevetjük, szerintem jóval erősebb volt, viszont a keret mérete, minősége és a variációs lehetőségeink száma a mostanihoz mérten a bányászbéka segge alatt volt akkoriban...

Ha nem volt Robben, Drogba vagy Lampard, baj volt (csak 1 góllal nyertünk:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#11283 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Bubi írta:Miért gyűlölném? Egyáltalán nem gyűlölöm. Értékes játékos, csak nem számunkra.

Kis elönyöm volt a részéröl mert anno már elkaptam pár tarcsi meccsen a castillában meg utána is figyelgettem pont ezért. Tudtam, hogy jó, de nem klasszis. Egyszerűen Oscarban, Hazardban és Willianban akkora a potenciál, hogy befektetésként rájuktekintve jobban megéri őket nyomni, jobb játékosok lesznek mint Mata valaha is lehet...

Tökre látszott anno is, hogy csak azért emelkedik ki ennyire mert mint írtam is, vakok között félszemű a király, az akkori keretnél tényleg annyival jobb volt.

Szerintem a Manubol is ki fog kerülni idővel, vagy talán azért nem mert mint csapatjátékos 10 csillagos és ez ott nagyon sokat számít.
Ez kurvára nem igaz szerintem majd ha Hazard vagy Oscar leművel olyan szezont olyan statokkal mint Mata akkor talán meggyőzöl de addig csak nagyon jó játékosok míg Mata világ legjobbja volt a posztján!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#11284 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Miért gyűlölném? Egyáltalán nem gyűlölöm. Értékes játékos, csak nem számunkra.

Kis elönyöm volt a részéröl mert anno már elkaptam pár tarcsi meccsen a castillában meg utána is figyelgettem pont ezért. Tudtam, hogy jó, de nem klasszis. Egyszerűen Oscarban, Hazardban és Willianban akkora a potenciál, hogy befektetésként rájuktekintve jobban megéri őket nyomni, jobb játékosok lesznek mint Mata valaha is lehet...

Tökre látszott anno is, hogy csak azért emelkedik ki ennyire mert mint írtam is, vakok között félszemű a király, az akkori keretnél tényleg annyival jobb volt.

Szerintem a Manubol is ki fog kerülni idővel, vagy talán azért nem mert mint csapatjátékos 10 csillagos és ez ott nagyon sokat számít.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4790
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#11285 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta:...
Ha már az avatarod eszembe juttatta: Robben anno egy sokkal gyengébb kvalitásokkal rendelkező csapatból távozott, szóval elméletileg nagyobb veszteség volt, mint a mostani kerethez mérten Mata. Mégsem haltunk bele...

A sokak által felhozott középszerű játékosos dumához pedig csak annyit fűznék hozzá, hogy nem csak az számít, mennyire komplex egy játékos, hanem hogy mennyire képes a feladatát végrehajtani.

Pont ezt szívtuk Di Matteo alatt, hogy ott volt a MAZACAR de semmi jó nem sült ki belőle, mert gyakorlatilag mindenki free-role-ban játszott. JM alatt mindenkinek megvan a feladata amit el kell látnia és csak az ehhez szükséges kvalitások kellenek. Nála a szélsőknél sebesség a kontrákhoz, kétlábasság és jó védekezőkészség. És Mata hiába egy génius technikailag, hogyha a többiben messze elmarad Hazardéktól.

Sokkal hatékonyabb egy csapat ha mindenkinek van konkrét szerepköre és azt tökéletesen el tudja látni. Pl. Malouda(mert ő minden csak nem klasszis), belőle Ancsa ki tudta hozni azt, amiben igazán jó volt és megtalálta azt a posztot amit az előtt és után sem tudott senki. De ugyanez elmondható az agyatlan Kalouról RDM első félévében vagy épp Sturridgeról AVB alatt.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#11286 Hozzászólás Szerző: Daniel »

http://weaintgotnohistory.sbnation.com/ ... a-analysis" onclick="window.open(this.href);return false;

Hibátlan és egyben elgondolkodtató írás Mataról!
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#11287 Hozzászólás Szerző: marknagy »

béla írta:
Bubi írta:Nos én attól függetlenül, hogy nem akadok ki úgy az eladásán mint a nagy átlag, én is sajnálom Matát. Padra jó lett volna, de oda talán kicsit erős.

Számomra remek élmény lesz nézni, ahogy a MUnél Mata akit a padunkról igazoltak simán a legjobbjuk lesz... Amíg nem áll össze egy jó csapat, majd akkor kiszorul. Viszont ezzel megoldottuk a gondjaikat.

Sok szerencsét neki, sikert azt nem kívánok.
Te mért gyűlölöd Matát?
Mert nem kopasz, és ismeri a passz fogalmát.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#11288 Hozzászólás Szerző: Moldván »

béla írta:
Bubi írta:Nos én attól függetlenül, hogy nem akadok ki úgy az eladásán mint a nagy átlag, én is sajnálom Matát. Padra jó lett volna, de oda talán kicsit erős.

Számomra remek élmény lesz nézni, ahogy a MUnél Mata akit a padunkról igazoltak simán a legjobbjuk lesz... Amíg nem áll össze egy jó csapat, majd akkor kiszorul. Viszont ezzel megoldottuk a gondjaikat.

Sok szerencsét neki, sikert azt nem kívánok.
Te mért gyűlölöd Matát?
Mert ártott a csapatnak, ja nem.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#11289 Hozzászólás Szerző: béla »

Bubi írta:Nos én attól függetlenül, hogy nem akadok ki úgy az eladásán mint a nagy átlag, én is sajnálom Matát. Padra jó lett volna, de oda talán kicsit erős.

Számomra remek élmény lesz nézni, ahogy a MUnél Mata akit a padunkról igazoltak simán a legjobbjuk lesz... Amíg nem áll össze egy jó csapat, majd akkor kiszorul. Viszont ezzel megoldottuk a gondjaikat.

Sok szerencsét neki, sikert azt nem kívánok.
Te mért gyűlölöd Matát?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#11290 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nos én attól függetlenül, hogy nem akadok ki úgy az eladásán mint a nagy átlag, én is sajnálom Matát. Padra jó lett volna, de oda talán kicsit erős.

Számomra remek élmény lesz nézni, ahogy a MUnél Mata akit a padunkról igazoltak simán a legjobbjuk lesz... Amíg nem áll össze egy jó csapat, majd akkor kiszorul. Viszont ezzel megoldottuk a gondjaikat.

Sok szerencsét neki, sikert azt nem kívánok.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Átigazolások

#11291 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

ChesterB írta:Sarkított példák következnek, úgyhogy ne ugorjatok a nyakamnak:
- 2007-ben mikor José-t menesztették érthetetlen okokból, a bajnokság elején, a szezon végén BL döntőt játszottunk.
- 2012-ben menesztették AVB-t, a beugró Di Matteo megnyerte a BL-t
- Ugyan ebben az évben menesztették Robit, Benitez EL-t nyert a csapattal
Hááát, azért
- erről nem tudok nyilatkozni, ekkor még nem követtem annyira a focit
- AVB-t szerintem nem sokan sajnálták, folyton ugyanazok a játékosok kezdtek, csak neki Mou-val ellentétben ez nem jött be
- én még mindig úgy gondolom, hogy ezt a 3. hely + EL kombót tudtuk volna hozni Di Matteoval is és hogy ez egy gusztustalan dolog volt, kb. 3 ponttal lehettünk akkor lemaradva akkor az 1. helytől, aztán a spanyolnak 3 forduló alatt 2 jött össze és máris bottal üthettük a manchesteri csapatok nyomát. Nem utálom Benítezt, de szvsz az, amit itt hozott nem volt valami nagy szám.

De éppen így, ahogy ezek a húzások (úgy, ahogy) bejöttek, úgy nem jött be pl. AVB vagy LFS kinevezése, vagy rengeteg igazolásunk, vagy Sturridge eladása... Szóval szerintem nem igaz, hogy minden a klubot igazolta :) És ToreAndreval abban valamennyire egyetértek, hogy a játékosokért (is), sőt főleg értük szeret meg valaki egy csapatot, mert mégis mi másért?

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Átigazolások

#11292 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

kecske01 írta:Hulk Londonban van. Remélem leigazoljuk.Kép
Közben kiderült hogy Portugáliába repült nem Londonba. Kár pedig őt szívesen látnám a csapatunkban.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#11293 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:
ToreAndre írta:És nem értek egyet azzal, hogy a klub minden, nem a játékosnak kell szurkolni. Hova tűnne az emberség az egészből? A hosszú távon való gondolkodás hiányzik sokatokból...
Az emberség már akkor eltűnt amikor Di Matteo-t menesztették. Sokak számára kegyetlen a klub, és voltak megmagyarázhatatlan és érthetetlen dolgok, de minden a klubot igazolta.

Sarkított példák következnek, úgyhogy ne ugorjatok a nyakamnak:
- 2007-ben mikor José-t menesztették érthetetlen okokból, a bajnokság elején, a szezon végén BL döntőt játszottunk.
- 2012-ben menesztették AVB-t, a beugró Di Matteo megnyerte a BL-t
- Ugyan ebben az évben menesztették Robit, Benitez EL-t nyert a csapattal

Egyik sem volt emberileg korrekt húzás, némelyiktől még ma is felfordul a gyomrom, de mégis jól jöttünk ki belőle. Pont ezért nem háborodok már fel az érthetetlen és dűhítő dolgokon, mert úgy is a vezetőséget fogja igazolni a döntés akármennyire is fáj. Legendák meg olyan játékosokból legyenek akiket mi neveltünk ki gyakorlatilag, és hamarosan az utolsó megmaradt generációja is vissza fog vonulni, ezáltal a maradék emberség is a csapatból. Mivel én sem várom senkitől a mostani keretből hogy legenda legyen itt, csak azt hogy amíg a Chelsea címer van a szívük fölött addig hozzák a legjobbjukat, legyenek alázatosak, és dolgozzanak keményen. Ennyi fiatal játékossal a keretben meg mire gondolnánk mi, egyszerű drukkerek, ha nem a jövőre? :)
Semmi nem garantálja,hogy a menesztett edzőkkel nem lettünk volna hosszútávon marha sikeresek.És akkor legalább végkielégítésre 50 millióval kevesebbet kellett volna dönteni...

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#11294 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

White írta:
focimark írta:MU a Twitterén megerősítette, hogy Matat megvették. :(
És a hivatalos oldalon is:
http://www.manutd.com/en/News-And-Featu ... -mata.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Kép
Sajnos ezek a tények el kell fogadni akármennyire nehéz is :cry:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#11295 Hozzászólás Szerző: Chester »

ToreAndre írta:És nem értek egyet azzal, hogy a klub minden, nem a játékosnak kell szurkolni. Hova tűnne az emberség az egészből? A hosszú távon való gondolkodás hiányzik sokatokból...
Az emberség már akkor eltűnt amikor Di Matteo-t menesztették. Sokak számára kegyetlen a klub, és voltak megmagyarázhatatlan és érthetetlen dolgok, de minden a klubot igazolta.

Sarkított példák következnek, úgyhogy ne ugorjatok a nyakamnak:
- 2007-ben mikor José-t menesztették érthetetlen okokból, a bajnokság elején, a szezon végén BL döntőt játszottunk.
- 2012-ben menesztették AVB-t, a beugró Di Matteo megnyerte a BL-t
- Ugyan ebben az évben menesztették Robit, Benitez EL-t nyert a csapattal

Egyik sem volt emberileg korrekt húzás, némelyiktől még ma is felfordul a gyomrom, de mégis jól jöttünk ki belőle. Pont ezért nem háborodok már fel az érthetetlen és dűhítő dolgokon, mert úgy is a vezetőséget fogja igazolni a döntés akármennyire is fáj. Legendák meg olyan játékosokból legyenek akiket mi neveltünk ki gyakorlatilag, és hamarosan az utolsó megmaradt generációja is vissza fog vonulni, ezáltal a maradék emberség is a csapatból. Mivel én sem várom senkitől a mostani keretből hogy legenda legyen itt, csak azt hogy amíg a Chelsea címer van a szívük fölött addig hozzák a legjobbjukat, legyenek alázatosak, és dolgozzanak keményen. Ennyi fiatal játékossal a keretben meg mire gondolnánk mi, egyszerű drukkerek, ha nem a jövőre? :)

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolások

#11296 Hozzászólás Szerző: White »

focimark írta:MU a Twitterén megerősítette, hogy Matat megvették. :(
És a hivatalos oldalon is:
http://www.manutd.com/en/News-And-Featu ... -mata.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Kép
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#11297 Hozzászólás Szerző: focimark »

MU a Twitterén megerősítette, hogy Matat megvették. :(
És a hivatalos oldalon is:
http://www.manutd.com/en/News-And-Featu ... -mata.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#11298 Hozzászólás Szerző: béla »

Daniel írta:
ChesterB írta:
chelseafan88 írta:már várom amikor Matic-Ramires-Mikel kp-val fogunk kiállni
Na ezt én is, végre megb*szunk mindenkit a középpályán mint régen!

Amúgy nem tudom mennyire állnánk át 4-3-3-ba mikor Oscar nem szélső, és a KK posztra sem akarja berakni őt José. Noha volt már olyan helyzet idén is hogy a széleken játszott, azt meghagynám a gyorsabb játékosoknak, mint Hazard, Willian, Schürrle vagy Salah.
Oscar klasszisokkal jobban játszik hátrébb, ahol van területe (pl. Bayern ellen is világklasszis szintet hozott) Matic (DM), előttük kicsivel Ramires (BTB) és Oscar (CM) = Makelele (DM), Essien (BTB), Lampard (CM). Két szél pedig ugye adott Willian/Salah, Hazard/Schurrle. Ramires mellett ott lesz cserének MvG, Oscar helyett Lamps, Matic helyett Mikel. Gyakorlatilag Lukaku mellé kell egy értelmes csatár pl. Rooney, Cole elé Shaw, és középre védőnek Zouma.
Zouma? Minek? Kell nekünk a saját fiatal védőink helyére egy buta nagydarab benganéger...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#11299 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Aludtam rá egyet, igaz nem sokat tudtam. És azt hiszem rájöttem mi bánt leginkább. A mai támadószekciónkból senkiről nem tudom elképzelni, hogy klublegenda legyen nálunk? Hazard, Oscar? Angolul alig tudnak, pár év és lelépnek a Barcába, Reálba, PSG-be. Schürrle-ből Duff lesz, pár év remek játék, aztán fél év gyengébb játék után mehet ő is. Ki más? Ne legyen igazam!
Eddig is tudtam, de talán most sokatok szeméről lekerül a kék lepel; Teljesen jogosan utálnak minket annyian, ez már tényleg zsoldoshadsereg. Eladtuk a legjobbunkat, ráadásul, ha tényleg 70 ezret keresett, akkor nem is egy pénzéhes szarházit.
Azt hittem, hogy klublegenda lesz, visszavonultatjuk a mezét meg minden. Nna, majd megteszik Manchesterben... Mindig is csíptem a ManU-t és irigykedtem a játékospolitikájukra, remélem bejönnek a top4-be!

És nem értek egyet azzal, hogy a klub minden, nem a játékosnak kell szurkolni. Hova tűnne az emberség az egészből? A hosszú távon való gondolkodás hiányzik sokatokból...

Salah meg...majd megy Ő is kölcsönbe. Nevetséges. (ne úgy legyen, sok sikert kívánok neki)
Only one Di Matteo!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#11300 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hulk Londonban van. Remélem leigazoljuk.Kép

Válasz küldése