Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#11341 Hozzászólás Szerző: Dante »

Mindenen túl a leggusztustalanabb dolog, hogy José, aki hazajött és minden meccsen 90-ből 60 percig az ő nevét éneklik a szurkolók, végig mellébeszélt, hazudott az üggyel kapcsolatban. Az hogy mennek a jók bagóért és jönnek a középszerű, "Mourinho-style" játékosok még hagyján, de az hogy Mata-val így kibasz, ráadásul a **-hez zavarja, a legaljasabb dolog.
FSW kinevezése és Roberto kirúgásának körülményei is erőteljesen súrolták az ingerküszöböm, sokakkal együtt elég nehéz volt azt a dagadt nyomorékot meccsről meccsre nézni, de tény volt hogy eltakarodik. Viszont ez az átigazolás betett, és legyek divat ettől, de eljött az ideje egy kiadós fociszünetnek a részemről. Éljen az új király...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#11342 Hozzászólás Szerző: Chester »

Pat326 írta:én bírom Mata-t meg minden, de az, h elfogad egy Uninted ajánlatot, az a faszkalapsàg ;)
Ez sem teljesen igaz. Ha egyszer más nem tesz érte ajánlatot, ami a klubnak is megfelel [mert nyilván nem 20 millió fontot fogunk kérni az utóbbi két évben megválasztott, rengeteg kupát nyerő játékosért], akkor a MU-nak kell eladni. Mert Mata játszani akar, akkor lenne igazán sz*rrágó ha ittmaradna, mikor tudja hogy nem fog lehetőséget kapni csak elvétve, de a jó fizujáért ittmarad, ebből látszik hogy profi, nem úgy mint Malouda.

Azt meg senki sem tudhatja, hogy mennyire sz*rik bele a munkába és mennyire nem, egyszerűen nem illik bele José stílusába, ez a biztos, az már csak pletyka és kitaláció, hogy nem kűzd a helyéért, biztos nem a f*szát veri edzésen. Az ilyen mondatokkal is vigyáznék.

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Átigazolások

#11343 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

Mata, a kevés számomra szimpatikus spanyol játékos egyike. Viszont idén nem igazán tudott olyan teljesítményt nyújtani mint az előző években. Szerintem éppen jókor adták el, magas áron, a szépséghibája a dolognak, hogy pont a MÚ-nak. Annyira nem fog hiányozni mint mondjuk anno Drogba:) Nélküle is jól teljesít a csapat, tehát nincs ok a panaszra. Max akkor lehetne itt Mou-t fikázni ha alapembert adott volna el, tetszik nem tetszik Mata az idei szezonban nem volt az.

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolások

#11344 Hozzászólás Szerző: White »

Sasur írta:Naaaa, azért Matanak nem Portsmouth szintű csapattársai voltak az előző 2 évben sem ...!
Egyedül nem lehet meccset nyerni.
Hátán vitte a csapatot duma nagyon unalmas már,gondolom már rég a League One-ban lennénk Mata ha nincs. Sajnálom nagyon ,meg hiányozni fog,és José kap egy fekete pontot,de mindig eredmények Josét igazolják. Good Bye Mata
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolások

#11345 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Érdekes, hogy már nyáron szinte alig írt alá Mourinho már azt lehetett olvasni a neten, hogy Mata és David Luiz nem fér be az elképzeléseibe. Ekkor még eléggé kacsának tartottam, de aztán elkezdődött a szezon és Mata egyáltalán nem játszott, a hivatalos magyarázat szerint túl sok meccset játszott és szükséges a pihenése. Pár hét múlva már meg azért nem játszott, mert meccs hiánya van. Abszolút sajnálom, mert mindenki Zola utódjának tartotta. Viszont ahogy nem játszott egyre jobban ideges lett és nagy teher volt számára a bizonyítási vágy. Viszont, ha nem lenne most nyáron világbajnokság és nem legalább 6-7 hét játékos lenne akivel versenyeznie kellene egyáltalán a keretbe kerülését.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#11346 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Sasur írta:Naaaa, azért Matanak nem Portsmouth szintű csapattársai voltak az előző 2 évben sem ...!
Egyedül nem lehet meccset nyerni.

Özil átigazolása után is ezt mondtuk.

Avatar
Sasur
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Átigazolások

#11347 Hozzászólás Szerző: Sasur »

Naaaa, azért Matanak nem Portsmouth szintű csapattársai voltak az előző 2 évben sem ...!
Egyedül nem lehet meccset nyerni.
El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#11348 Hozzászólás Szerző: béla »

Biztos másikat nézel. Vagy csak álmodod,hogy Eden akkora király idén

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolások

#11349 Hozzászólás Szerző: White »

bules írta:Lehet az volt a baja vele, hogy Real Madrid nevelés? :lol:
Amúgy tavaly Mata 100x jobb volt mint Oscar és Hazard akármikor.
Nagyon sajnálom hogy így alakult.
A mostani Hazard-tól 100szor jobb volt tavaly? Lehet én más Chelsea-t nézek.
#OnceABlueAlwaysABlue

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#11350 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Pat326 írta:
Blueflag írta:
Николаевич írta:Amikor José aláírt(júniusban kb.) már arról szóltak a hírek, hogy nem szereti Mata-t, a nyári átigazolási szezonban is volt róla szó, hogy távozik
Ezekre én is emlékszem... remélem azok is, akik most ugatnak, hogy Mata nem harcolt a helyéért, meg hogy menekül, meg egy suttyó. José kinézte magának, néhány picit szerényebb, meccshiányos teljesítménybe pedig bele is tud kapaszkodni, ennyi történt. :? Hazard hónapokig egy fostalicska volt, de Oscartól se vagyok elszállva sokszor... Mata is érdemelt volna annyit, hogy 3-4 meccsen megkapja kezdőként a bizalmat, de ez az öntelt portugál faszkalap nem így gondolta.
csak a pl-be 11szer volt kezdö... míg mondjuk Schürrle csak 7szer, még is sokkal jobban teljesített mint Mata... én bírom Mata-t meg minden, de az, h elfogad egy Uninted ajánlatot, az a faszkalapsàg ;)
Mondjuk Azpi is kb. csak 3 meccsel jatszott tobbet, de ahogy visszaemlekszem igy is jobb teljesitmenyt nyujtott mint Mata, pedig hatul nehezebb kitunni.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#11351 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Blueflag írta:
Николаевич írta:Amikor José aláírt(júniusban kb.) már arról szóltak a hírek, hogy nem szereti Mata-t, a nyári átigazolási szezonban is volt róla szó, hogy távozik
Ezekre én is emlékszem... remélem azok is, akik most ugatnak, hogy Mata nem harcolt a helyéért, meg hogy menekül, meg egy suttyó. José kinézte magának, néhány picit szerényebb, meccshiányos teljesítménybe pedig bele is tud kapaszkodni, ennyi történt. :? Hazard hónapokig egy fostalicska volt, de Oscartól se vagyok elszállva sokszor... Mata is érdemelt volna annyit, hogy 3-4 meccsen megkapja kezdőként a bizalmat, de ez az öntelt portugál faszkalap nem így gondolta.
csak a pl-be 11szer volt kezdö... míg mondjuk Schürrle csak 7szer, még is sokkal jobban teljesített mint Mata... én bírom Mata-t meg minden, de az, h elfogad egy Uninted ajánlatot, az a faszkalapsàg ;)

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Átigazolások

#11352 Hozzászólás Szerző: bules »

Lehet az volt a baja vele, hogy Real Madrid nevelés? :lol:
Amúgy tavaly Mata 100x jobb volt mint Oscar és Hazard akármikor.
Nagyon sajnálom hogy így alakult.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#11353 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Nabazdmeg. Remenykedtem azert, hogy ez csak valami szar pletyka, amig nem hivatalos addig nem kell komolyan venni semmit, hat... Azt az egyet sajnalom, hogy MU-on kivul nem jelenzkezett be senki erte, így meg szurkolni se nagyon tudok neki, hogy jol alakuljon a karrierje, bar ammeddig mogottunk lesznek addig annyira nem fog zavarni, hogy Juan vorosben jatszik.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#11354 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Николаевич írta:Amikor José aláírt(júniusban kb.) már arról szóltak a hírek, hogy nem szereti Mata-t, a nyári átigazolási szezonban is volt róla szó, hogy távozik
Ezekre én is emlékszem... remélem azok is, akik most ugatnak, hogy Mata nem harcolt a helyéért, meg hogy menekül, meg egy suttyó. José kinézte magának, néhány picit szerényebb, meccshiányos teljesítménybe pedig bele is tud kapaszkodni, ennyi történt. :? Hazard hónapokig egy fostalicska volt, de Oscartól se vagyok elszállva sokszor... Mata is érdemelt volna annyit, hogy 3-4 meccsen megkapja kezdőként a bizalmat, de ez az öntelt portugál faszkalap nem így gondolta.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#11355 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ToreAndre írta:Oké rendben, a klubnak kell szurkolni, itt is vagyok annak a most már tucatnyi baromságnak ellenére, amit az elmúlt években elkövettek. Mata eladása a hab a tortán. Hatalmasat esett José a szememben és nem amiatt, mert elengedte Juan-t, hanem mert nem játszatta. Bár sajnos november közepe egy meccset sem láttam (egy farmon élek az ausztrál vadonban éppen), de folyamatosan követtem az eseményeket és valahogy nem úgy tűnt, minthogyha mondjuk Oscar vagy akárki kikerült volna a kezdőből pár rossz meccs után. Valamiért nagyon azt érzem, hogy Mata José bögyében volt és szándékosan nem játszatta a szezon elejétől fogva. Rossz forma nem indok, mert hol máshol kerülhet jó formába a megelőző két év legjobb játékosa, mint a pályán? Nem harcolt meg a helyéért? Mikor tudott volna? Eladtuk a legjobb játékosunkat és klubhűség ide vagy oda, ez óriási baromság volt. El sem hiszem. Komolyan nem.

Amikor José aláírt(júniusban kb.) már arról szóltak a hírek, hogy nem szereti Mata-t, a nyári átigazolási szezonban is volt róla szó, hogy távozik, pedig kulcsember nem nagyon szokott tőlünk eligazolni, talán Robben volt az utolsó, aki komoly pénzért nagycsapathoz igazolt tőlünk. Szomorú, hogy Mata elmegy, óriási kedvence volt a szurkolólnak. Lehet, hogy Oscar vagy Hazard fontosabb tagjai a keretnek, de szerintem sokkal kevésbé sajnálnánk ha közülük távozik valaki.

Más: Essien-ről is volt szó, ő is távozhat. Szerintem nyárig meg kéne tartani, mivel Cornelius idén már nem játszhat, Matic a BL-ből kiesik, úgyhogy nem vagyunk annyira eleresztve. Lamps, Mikel és Rami minden évben összeszed egy kisebb sérülést, úgyhogy nem engedhetjük meg hogy a bölény elmenjen.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#11356 Hozzászólás Szerző: Chester »

edeskeves írta:A klubtol meg kellene egy kis tiszteletet nyujtani egy olyan jatekos fele, aki nelkul elozo evekben szart se ertunk volna el kb, mellesleg 2evig ennek a bizonyos klubnak a legjobb jatekosa volt. Nem mellesleg szerette a klubot, az, hogy egy ilyen fonokoskodo fasz nem szamit ra, az kulon vicc kategoria.
Lehet jonni azzal, hogy Mata menekul, de egy profi jatekos nem a padon akar rohadni, mikozben tudja jol, hogy eselye sincs arra, hogy jatsszon. Vannak akik megkapta a lehetoseget szar meccsek utan is, van aki nem. De, hogy ez pont Mata lesz, azt szerintem senki nem gondolta volna.
Bezzeg akit o hoz ide pl Eto'o akarmilyen fos is lehet, rendszeresen szamit ra es jatszatja. Hazard szezon elejen? El volt hizva, egy szar volt, de mivel jatszatta formaba jott es latjuk hol tart most. Oscar? meccsek ota 0, megis eroltetve van ugyanugy, aki meg egy ikon lehetett volna, azt nyomjuk el a picsaba.
Megértem hogy csalódott vagy, aki nem az ebben a helyzetben az hazudik, de előre kell nézni. Ha nem fér bele egy elképzelésébe egy olyan jó játékos sem, mint Juan, akkor nincs mit tenni, csak elfogadni, hisz a csapat érdeke a legfontosabb.

Nyilván erősítés a MU-nak ez kétségtelen, de mi van ha nem válik be ott? Mi van ha Vidic vagy Jones úgy gondolja törleszt egy kicsit edzésen mert fogyatékosok, és megsérül? Sosem tudhatjuk mit hoz a holnap, lehet totál besülne abba a játékrendszerben, de természetesen az ellenkezője is megtörténhet. Sajnálom, mert tényleg egy rendes ember, ami ebben a mai világban nagyon ritka, de ez van.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#11357 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

david368 írta:
AwayRoller írta:Inkább ne játsszon? (mert nem kap lehetőséget) Ne legyen boldog és rontsa az öltözőhangulatot?

Mindkét félnek jobb ha megy. Így ő is és mi is örömmel tudunk visszaemlékezni, és nem lesz egy újabb Malouda case...
Te meg mi a faszról beszélsz? Nekünk miért lenne jobb? Gyengülünk,egy top class player hagyja el a Bridget ráadásul a Manchesterhez megy. Kapizsgálod már?
Igen de hiába top class játékos ha nem játszik és Josénál nem játszana ezt ő is megmondta és aki nem látja az vak...
Az vele szemben sem igazságos ha minden 3. meccsen játszik negyed órát azzal tényleg senki nem jár jól ezt mondta José is de ha nem számít rá akármilyen okból is akkor jobb mint, hogy kispadot melegítse hónapokig a legnagyobb baj tényleg, hogy vörösökhöz engedjük el ezt én se értem és rossz döntésnek tartom!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#11358 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

david368 írta:
AwayRoller írta:Inkább ne játsszon? (mert nem kap lehetőséget) Ne legyen boldog és rontsa az öltözőhangulatot?

Mindkét félnek jobb ha megy. Így ő is és mi is örömmel tudunk visszaemlékezni, és nem lesz egy újabb Malouda case...
Te meg mi a faszról beszélsz? Nekünk miért lenne jobb? Gyengülünk,egy top class player hagyja el a Bridget ráadásul a Manchesterhez megy. Kapizsgálod már?
Ne nézz hülyének légyszíves. Elméletben gyengülünk, gyakorlatban nem tudom mennyire...

Az utóbbi hónapban mennyit játszott Mata? Hányszor adott pluszt a keretnek? Egyszer sem, ez van. Már nem volt boldog, nem tudta ugyanazt sem hozni, pont emiatt.

Könnyű siránkozni amiatt aki volt, de azt nézd aki JM alatt volt, mert jelenleg az ő keze alatt kell játszania mindenkinek. És JM idejövetele óta nem múlta felül se Oscart, se Hazardot de még Williant sem.

Kapizsgálod már?

koza
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2010. február 1., hétfő 22:16
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#11359 Hozzászólás Szerző: koza »

Úgy gondolom Mata a UTD-nek olyan megváltást fog hozni mint Özil az Arsenalnak..

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#11360 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Oké rendben, a klubnak kell szurkolni, itt is vagyok annak a most már tucatnyi baromságnak ellenére, amit az elmúlt években elkövettek. Mata eladása a hab a tortán. Hatalmasat esett José a szememben és nem amiatt, mert elengedte Juan-t, hanem mert nem játszatta. Bár sajnos november közepe egy meccset sem láttam (egy farmon élek az ausztrál vadonban éppen), de folyamatosan követtem az eseményeket és valahogy nem úgy tűnt, minthogyha mondjuk Oscar vagy akárki kikerült volna a kezdőből pár rossz meccs után. Valamiért nagyon azt érzem, hogy Mata José bögyében volt és szándékosan nem játszatta a szezon elejétől fogva. Rossz forma nem indok, mert hol máshol kerülhet jó formába a megelőző két év legjobb játékosa, mint a pályán? Nem harcolt meg a helyéért? Mikor tudott volna? Eladtuk a legjobb játékosunkat és klubhűség ide vagy oda, ez óriási baromság volt. El sem hiszem. Komolyan nem.
Only one Di Matteo!

Válasz küldése