Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#12821 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Blueflag írta:Szerintem a csatártriónkkal semmi gond nincs... a háromból egy mindig formában lesz. Ha senki nem tud majd betalálni, az már nem a csatár hibája, elég jó nevek vannak elöl. Van rutinos, van meglepetésekre képes, van fiatal zsenink... mi a f**aszom kell még, de komolyan... :roll: Nem tudok olyan topcsapatot, ahol jobb csatárok lennének. Egy Real Madridnak sokkal nagyobb szüksége lenne most Rooney-ra, mégse ők kergetik.

Amúgy Dalglish még 31-én késő délután is azt mondta, hogy Torres nem eladó... aztán 21:00 körül már úton volt az orvosira.


Egyetértek, 4-2-3-1-hez bőven elég a három csatárunk mennyiségben és minőségben is.

Szerintem jött volna Falcao, Cavani vagy Rooney(ez az ügymég nincs lezárva persze), nem rúgna 30 gólt úgysem. A mi támadójátékunkban a három tkp az igazán ütős(Hazard 13, Moses 10, Oscar 12, Mata 20 gólt lőtt tavaly, idén pedig De Bruyne és Schürrle is itt van), nem arra játszunk hogy az egy szem középcsatárt szolgáljuk ki. Van Persie, Suarez, Benteke, Michu vagy Lukaku azért rugdosták a gólokat ilyen ütemben mert a csapatukban nem volt ennyi ilyen kaliberű játékos. Az előző bajnokságban úgy rúgtunk 75 gólt(a második legtöbbet a ligában), hogy Torres és Ba összesen 10-et vállaltak.

Szerintem pozitív dolog, hogy nem vagyunk egy emberre berendezkedve, nem egy csatárnak kell a hátán vinnie minket, hanem van 9 olyan ember(6 tkp + 3 csatár) akiktől lehet várni a gólokat(és emellett még van jópár gólérzékeny játékosunk: Rami, Lamps, Iva, Luiz, Cahill).

Szerintem ott kéne hagyni Rooney-t az MU-ban, hogy keltse a feszültséget, és ha januárban azt látjuk hogy nagyon nem működik a dolog(én nem tartok ettől) akkor elhozni.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12822 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

dankodavid írta:Ne is mondd, azóta gyászolom azokat az órákat...
Unalmas életed lehet. A durvább verziót meg már Facebookon leírtam. :D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12823 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ne is mondd, azóta gyászolom azokat az órákat...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12824 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Szerintem a csatártriónkkal semmi gond nincs... a háromból egy mindig formában lesz. Ha senki nem tud majd betalálni, az már nem a csatár hibája, elég jó nevek vannak elöl. Van rutinos, van meglepetésekre képes, van fiatal zsenink... mi a f**aszom kell még, de komolyan... :roll: Nem tudok olyan topcsapatot, ahol jobb csatárok lennének. Egy Real Madridnak sokkal nagyobb szüksége lenne most Rooney-ra, mégse ők kergetik.

Amúgy Dalglish még 31-én késő délután is azt mondta, hogy Torres nem eladó... aztán 21:00 körül már úton volt az orvosira.

Avatar
aTb
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011. február 1., kedd 0:46
Kedvenc játékos: Oscar
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Somos

Re: Átigazolások

#12825 Hozzászólás Szerző: aTb »

Szóval én nem aggódok Rooney formáján, a legjobb korban van, angol, elég tapasztalt játékos is (ami egy fiatal csapatnak nem árt) és amellett hogy mezőnyben is rendkívül hasznos, gólerős is. Tavaly lemaradtunk Hulkról, idén Falcao, Cavaniról, remélem azért őróla nem.
http://www1.skysports.com/football/news ... t-for-sale" onclick="window.open(this.href);return false;

Wigan elleni mérkőzés után nyilatkozta Moyes ismételten,hogy Rooney nem eladó és ő kérte,hogy a tartalékokkal készüljön..

Az a baj,hogy szerintem ugyanúgy fogunk járni Roo-val mint 2 éve Modriccal,mert szerintem a MU-nek is van annyi "esze",hogy ne épp egy riválisnak adják el az egyik "kulcs" játékosukat (Ráadásul nem igen szorulnak rá a pénzre) és éppen ezért úgymond erőszakkal ott fogják tartani (Már persze ha Roo. tényleg el akar menni onnan).Végül úgyis harcolni/küzdeni fog Rooney,mert kiakar jutni ő is a VB-re.
Persze lehet tévedek,de nem véletlenül nyilatkozza Moyes kb ötödik alkalommal,hogy nem eladó Rooney.Ezek után ha mégis eladnák elég nagyot csökkenne a szavahihetősége + 1 nagy csatát máris elveszítene..

Az a kérdés meddig érdemes érte harcolni.mert valószínűleg ez az utolsó napig/napokig el fog húzódni,és azt pedig mindenki látja,hogy ide kell egy normális csatár. Minden felkészülési mérkőzés szünetében + a meccs után is erről beszéltek a CFC stúdióban,mivel szerintük is ez a csatár trió kevés ide.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#12826 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Николаевич írta:
Crespo szerintem egyáltalán nem volt bukás. 71 meccsen(ebből 46-szor volt kezdő) 25 gólt rúgott.

Sajnos nem szerette Angliát, a Milan-hoz és az Interhez is saját kérésére távozott, pedig Ranieri és Mourinho számolt vele. Az a klubvezetés hülyesége volt hogy két évig(amíg le nem járt a szerződése) kölcsönadtuk az Inter-nek(Veron-nal is ezt csináltuk), ahelyett hogy eladtuk volna.
Am ezeket a jótékonykodásokat soha nem értettem...sevaval is ez volt

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#12827 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Sheenka írta:
emsanya írta:
BlueBlood1993 írta:Ne legyen igazam de kicsit tartok attól hogy Torres 2 lehet Rooney
Nem "Torres 2" jelenségnek hívják ezt, hanem "Sheva 3" lehet Rooney-ból...
Vagy Crespó 4.

Crespo szerintem egyáltalán nem volt bukás. 71 meccsen(ebből 46-szor volt kezdő) 25 gólt rúgott.

Sajnos nem szerette Angliát, a Milan-hoz és az Interhez is saját kérésére távozott, pedig Ranieri és Mourinho számolt vele. Az a klubvezetés hülyesége volt hogy két évig(amíg le nem járt a szerződése) kölcsönadtuk az Inter-nek(Veron-nal is ezt csináltuk), ahelyett hogy eladtuk volna.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#12828 Hozzászólás Szerző: marknagy »

BlueBlood1993 írta:Ne legyen igazam de kicsit tartok attól hogy Torres 2 lehet Rooney. Tudom, más a mentalitása meg a lelkivilága, de ő is képes olyanokra hogy nem rúg 2 hónapig gólt se. Abban hasonlítana ez az igazolás Torresére hogy nála is azt lehetett látni hogy kiégő félben van erősen. Persze most is lehet reménykedni hogy feléled az újonnan igazolt, régi helyén kissé leépülő játékos, de azért necces. 30-nál nem adnék többet (de azért örülnék neki)
Már miért lenne kiégve? Azért mert az elmúlt szezonban kevesebb gólt lőtt mint általában? Tavaly nem ő volt a befejezőcsatár, RvP-t erőltette SAF, Rooney alá volt rendelve a hollandnak, csatár mögött játszott, irányító volt inkáb mint csatár. De így is 27 PL meccsen (ebből 5x csereként) összehozott 12 gólt és 10 gólpasszt...

Egyébként meglehet figyelni Rooney gólmutatóit szezonokra lebontva. Amikor leigazolták 2004-ben egészen 2009-ig (5 szezon) 64 PL gólt lőtt, mivel akkor sem játszott befejező csatárt, alá volt rendelve (sőt az egész csapat) Ronaldora, ő rá építettek rengeteg ziccert, ahogy ma RvP-re játszanak ki szinte mindent, mert befejezésekben kiválóak. Viszont amikor Rooney számított 'A csatárnak', 3 szezonon (2009-2012) keresztül 54 gólt lőtt csak a Premir League-ben, ráadásul úgy, hogy 2010-ben súlyosan megsérült a Bayern elleni BL meccsen és akkoriban volt az a "hisztije", hogy elakart menni, de SAF maradásra bírta... Mou Rooney-ra bizonyára befejezőcsatárként számol, szerintem itt is megrúgná a maga 25 gólját a bajnokságban.

Gondolom erre írtad azt, hogy benne van, hogy ő se lő 2 hónapig gólt, amikor lesérült és félévig nem találta a formáját, talán ebben a rossz kedélyállapota is közrejátszott, de Citeh elleni ollózós gólja óta újra a régi.

Szóval én nem aggódok Rooney formáján, a legjobb korban van, angol, elég tapasztalt játékos is (ami egy fiatal csapatnak nem árt) és amellett hogy mezőnyben is rendkívül hasznos, gólerős is. Tavaly lemaradtunk Hulkról, idén Falcao, Cavaniról, remélem azért őróla nem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marknagy 2013. augusztus 11., vasárnap 19:26-kor.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#12829 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

emsanya írta:
BlueBlood1993 írta:Ne legyen igazam de kicsit tartok attól hogy Torres 2 lehet Rooney
Nem "Torres 2" jelenségnek hívják ezt, hanem "Sheva 3" lehet Rooney-ból...
Vagy Crespó 4.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#12830 Hozzászólás Szerző: emsanya »

BlueBlood1993 írta:Ne legyen igazam de kicsit tartok attól hogy Torres 2 lehet Rooney
Nem "Torres 2" jelenségnek hívják ezt, hanem "Sheva 3" lehet Rooney-ból...

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#12831 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Mister írta:Álmok, meg az a bili....

http://www.hatharom.com/2013/08/11/atad ... ain-vedoje" onclick="window.open(this.href);return false;
Jó játékos de ha annyira jó akkor egy öreg Alexet meg a 19 éves Marqiunhost először ki kéne szorítania nem pedig mindjárt menekülőre fogni aztán ki tudja mi van háttérben...

Rooney saga meg nyilván aug. végéig el fog húzódni remélem addig Lukaku már bizonyít előbbi még ha jönne is akkor is ramaty állapotban lehet, hetek, hónapokra lenne szükség amíg formába lendül...

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#12832 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Ne legyen igazam de kicsit tartok attól hogy Torres 2 lehet Rooney. Tudom, más a mentalitása meg a lelkivilága, de ő is képes olyanokra hogy nem rúg 2 hónapig gólt se. Abban hasonlítana ez az igazolás Torresére hogy nála is azt lehetett látni hogy kiégő félben van erősen. Persze most is lehet reménykedni hogy feléled az újonnan igazolt, régi helyén kissé leépülő játékos, de azért necces. 30-nál nem adnék többet (de azért örülnék neki)

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Átigazolások

#12833 Hozzászólás Szerző: Mister »

Álmok, meg az a bili....

http://www.hatharom.com/2013/08/11/atad ... ain-vedoje" onclick="window.open(this.href);return false;
One Life,One Love,One Club

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#12834 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

jkopfner írta:Arról van infó, hogy Phil Dowd és Howard Webb hosszabbít e a MU-val? Vagy mikor jár le a szerződésük?
Remélem Moyes nem tudta rávenni őket a hossz. de ez majd csak szezon közben derül ki :D :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#12835 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Rooney-t én biztos cenyóban játszatnám csak. Az a jó az emberben, hogy igazából bárhol tud játszani, szélen, visszavonva, sosem fárad el, egy állat. De a MU-ban sokszor keverte összevissza az öreg a posztját. Ha csak középcsatárt játszana, az lenne az igazi, menne a védők között mint az őrült, és hajtana kifulladásig...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Átigazolások

#12836 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Pilgrim írta:Az ESPN cikk magyarul
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ez-2269891" onclick="window.open(this.href);return false;

Jó lenne már pontot tenni az ügy végére, mert kezd unalmas lenni. Drogba után újra lenne egy értelmes centerünk. Eljátszottam a gondolottal valamelyik nap, hogy egy 2010-es Rooney-Drogba csatárpáros elől halálos lett volna.
Idővel Rooney-Lukaku sem lenne rossz

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12837 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Arról van infó, hogy Phil Dowd és Howard Webb hosszabbít e a MU-val? Vagy mikor jár le a szerződésük?

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolások

#12838 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Az ESPN cikk magyarul
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ez-2269891" onclick="window.open(this.href);return false;

Jó lenne már pontot tenni az ügy végére, mert kezd unalmas lenni. Drogba után újra lenne egy értelmes centerünk. Eljátszottam a gondolottal valamelyik nap, hogy egy 2010-es Rooney-Drogba csatárpáros elől halálos lett volna.

FireWhisper
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012. augusztus 25., szombat 17:40
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#12839 Hozzászólás Szerző: FireWhisper »

Amazing24 írta:"REPORTS - BREAKING NEWS: Chelsea ponder a final bid of next 24 hours £55 million to prise striker Wayne Rooney away from Manchester United
Chelsea are considering a bid of £55 million for Wayne Rooney to finally persuade Manchester United to sell the striker."
forrás?

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#12840 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

"REPORTS - BREAKING NEWS: Chelsea ponder a final bid of next 24 hours £55 million to prise striker Wayne Rooney away from Manchester United
Chelsea are considering a bid of £55 million for Wayne Rooney to finally persuade Manchester United to sell the striker."

Válasz küldése