Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#12841 Hozzászólás Szerző: Dante »

zoli0415 írta:Wayne Rooney has told his Manchester United team-mates he will be joining Chelsea.
http://espnfc.com/news/story/_/id/15184 ... ea?cc=5739" onclick="window.open(this.href);return false;
Azért kíváncsi vagyok, hogy a barca-fórumon is ez megy (pl.:Luíz has told his CFC team-mates he will be joining fcb...) DL miatt, vagy ők se hiszik el, hogy odaigazolna.


Fasza, hogy Rooney szívesen felszállna a buszunkra, csak jöhetne egy .com-os hír arról is, hogy a barca menjen a faszba az ajánlataival. :)

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#12842 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Wayne Rooney has told his Manchester United team-mates he will be joining Chelsea.
http://espnfc.com/news/story/_/id/15184 ... ea?cc=5739" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#12843 Hozzászólás Szerző: Chester »

Amazing24 írta:Willianhoz mit szólnátok, mert a hírek szerint erősen érdeklődünk iránta
Egye meg a sz*rt amit főzött magának, ide már nem kell. Szerintem a sp*rsben fog kikötni főleg ha eladják Bale-t.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#12844 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Willianhoz mit szólnátok, mert a hírek szerint erősen érdeklődünk iránta

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#12845 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Николаевич írta:
Didier90 írta:http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-s ... ert_-76611
Szerintem is komolytalan a 30 millio font is Rooneyért, nemhogy a 25. Nem gondolhatja komolyan a vezetőség, hogy ennyiért odaadják a legnagyob sztárukat pont nekünk... De arra mindenképp jó ez az ajánlat, hogy megzavarja a harmóniát az öltözőben.

Egyáltalán nem komolytalan ajánlat, mivel a kereslet határozza meg a kínálatot(remek példa Carrol 40 milliós vételára), és mi vagyunk nyerő pozícióban:

- Rooney váltani akar, de csak Anglián belül, itt viszont csak mi jöhetünk komolyan szóba

- már kétszer nyújtott be átigazolási kérelmet, a szurkolók megutálták rendesen

- rossz kapcsolatban állnak Moyes-sal.

Szerintem egyértelmű, hogy az MU túl akar adni rajta, csak megpróbálják felnyomni az árát, illetve kivárni augusztus végét, hogy Rooney ne tudjon velünk készülni. Mi viszont kellemes pozícióban vagyunk, mivel égető szükségünk nincs rá, ezért akkor is jól járunk, ha csak húzogatjuk a bajszukat, és ott marad bomlasztani a csapategységet, meg akkor is ha ideigazol.

Szerintem ha van türelmünk kivárni aug 31-ig akkor hozzánk fogják vágni 10 körül is.
Szerintem meg előbb tartják ott "erőszakkal" mint, hogy nekünk adják... Főleg, úgy, hogy az amugyis relatíve gyenge (gyengébb mint a miénk vagy a cityé) keretüket sem tudják érdemben erősíteni. Még ha eladnák Rooneyt is, akkor harcolhatnának a Tottenhammel a 4. helyért. Hanyatlik Nani, Valencia , Young is, Wellbeck alapból tré... nem sok értelmes támadójuk maradna
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2294
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#12846 Hozzászólás Szerző: Anti »


Ez egyébként vicces, X évvel ezelőtt még g...k, meg undorítóak voltunk, amikor sok pénzt fizettünk játékosokért, most meg azért, mert nem adunk annyit. Milyet fordult a világ... :roll:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#12847 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

marknagy írta:Daily Mail: Barcelona expect David Luiz to tell Chelsea on Monday that he wants to join the Spanish champions.

Daily Mail: Valencia are keen to take either Demba Ba or Romelu Lukaku on loan as they look to replace Roberto Soldado.
Megint unatkozik a dailyfail.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#12848 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Daily Mail: Barcelona expect David Luiz to tell Chelsea on Monday that he wants to join the Spanish champions.

Daily Mail: Valencia are keen to take either Demba Ba or Romelu Lukaku on loan as they look to replace Roberto Soldado.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#12849 Hozzászólás Szerző: putthelime »

They do now.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#12850 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Didier90 írta:http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-s ... ert_-76611
Szerintem is komolytalan a 30 millio font is Rooneyért, nemhogy a 25. Nem gondolhatja komolyan a vezetőség, hogy ennyiért odaadják a legnagyob sztárukat pont nekünk... De arra mindenképp jó ez az ajánlat, hogy megzavarja a harmóniát az öltözőben.

Egyáltalán nem komolytalan ajánlat, mivel a kereslet határozza meg a kínálatot(remek példa Carrol 40 milliós vételára), és mi vagyunk nyerő pozícióban:

- Rooney váltani akar, de csak Anglián belül, itt viszont csak mi jöhetünk komolyan szóba

- már kétszer nyújtott be átigazolási kérelmet, a szurkolók megutálták rendesen

- rossz kapcsolatban állnak Moyes-sal.

Szerintem egyértelmű, hogy az MU túl akar adni rajta, csak megpróbálják felnyomni az árát, illetve kivárni augusztus végét, hogy Rooney ne tudjon velünk készülni. Mi viszont kellemes pozícióban vagyunk, mivel égető szükségünk nincs rá, ezért akkor is jól járunk, ha csak húzogatjuk a bajszukat, és ott marad bomlasztani a csapategységet, meg akkor is ha ideigazol.

Szerintem ha van türelmünk kivárni aug 31-ig akkor hozzánk fogják vágni 10 körül is.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#12851 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ESPN: Mourinho kijelentette, ha Rooney beadja az átigazolási kérelmét, akkor addig harcolnak érte, még le nem igazoljuk.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Átigazolások

#12852 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Didier90 írta:Dante, cfclegend: RvP-nek lejárt volna a szerződése és öregebb is Rooneynál és egy olyan klubtól igazolt el ahol ambiciók nincsenek trófeákra. Rooney tavaly is 24 golt vágott a PL-be! 2010-ben is 26-ot és mindig 10 fölött termel. A PL történetének egyik legeredményesebb csatára shrekk hagyjuk már! a mai árak mellet szerintem 50 millio font lenne a reális. Nem tudom már miért lenne jó az mu-nak ha Rooney hozzánk jönne?! Volt már ilyen hisztije és akkor is maradt és fontos tagja volt a csapatnak.
Azt elismerem, hogy a csávó egy gólgép, és valószínű, hogy itt is termelné a gólokat, de végre elindultunk egy jó úton, és ebbe Rooney már nem fér bele. Sokkal szimpatikusabb ez a mostani játékospolitika, valamint a csapatszellemnek sem biztos hogy jót tenne egy Rooney, pláne nem 50-ért, 200K-s fizuval. És az a két évvel ezelőtti hiszti teljesen más, mivel akkor még ott volt az Alkesz, aki helyretette őt.
Why always me?

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#12853 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Dante, cfclegend: RvP-nek lejárt volna a szerződése és öregebb is Rooneynál és egy olyan klubtól igazolt el ahol ambiciók nincsenek trófeákra. Rooney tavaly is 24 golt vágott a PL-be! 2010-ben is 26-ot és mindig 10 fölött termel. A PL történetének egyik legeredményesebb csatára shrekk hagyjuk már! a mai árak mellet szerintem 50 millio font lenne a reális. Nem tudom már miért lenne jó az mu-nak ha Rooney hozzánk jönne?! Volt már ilyen hisztije és akkor is maradt és fontos tagja volt a csapatnak.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#12854 Hozzászólás Szerző: Dante »

Didier90 írta:http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-s ... ert_-76611
Szerintem is komolytalan a 30 millio font is Rooneyért, nemhogy a 25. Nem gondolhatja komolyan a vezetőség, hogy ennyiért odaadják a legnagyob sztárjukat pont nekünk... De arra mindenképp jó ez az ajánlat, hogy megzavarja a harmóniát az öltözőben. Ráadásul pont akkor amikor uj edzővel szerintem ez nagyon fontos lenne. Az meg, hogy Rooney szívesen jönne az egyértelmű. Lehet, hogy hülyeség de én eltudom képzelni, hogy csak kóstolgajuk őket XD ami persze elég aljas lenne, de természetesen nem sajnálom őket egyáltalán :evil: :D
RVP jobb csatárként, csk és állítólagos gooner-szurkoló volt, és mégis jóval kevesebbe került. Rooney mellett a kora, az hogy angol és a sokoldalúsága szól. Viszont a first bid-nek a 25m reális, egy az edzővel fasírtban lévő, hosszabbítani nem, távozni viszont annál inkább akaró játékosért. Remélem 35-ért költözik. Ha nem a Mu rábaszott, mert eddig nem volt ilyen komoly kérője (nem hiszem hogy Párizs vagy Madrid érdekelné) akitől hivatalos ajánlatot kapott, és rá is unt a csapatban betöltött pozíciójára, ami tényleg röhejes, egyértelműen ő a Mu legjobbja. (majdnem az összes poszton :DD)

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Átigazolások

#12855 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Didier90 írta:http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-s ... ert_-76611
Szerintem is komolytalan a 30 millio font is Rooneyért, nemhogy a 25. Nem gondolhatja komolyan a vezetőség, hogy ennyiért odaadják a legnagyob sztárukat pont nekünk... De arra mindenképp jó ez az ajánlat, hogy megzavarja a harmóniát az öltözőben. Ráadásul pont akkor amikor uj edzővel szerintem ez nagyon fontos lenne. Az meg, hogy Rooney szívesen jönne az egyértelmű. Lehet, hogy hülyeség de én eltudom képzelni, hogy csak kóstolgajuk őket XD ami persze elég aljas lenne, de természetesen nem sajnálom őket egyáltalán :evil: :D
A Hozzászólás első részével nem értek egyet, szerintem nem kéne Rooney-ért többet ajánlani, erre a legfőbb érv a hsz második része. Hiába nagy sztár, a MU-nak kifejezett erősítés lenne a távozása, az öltöző, meg Moyes miatt (köztudott hogy ők annyira amúgy sincsenek jóban).
Why always me?

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#12856 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-s ... ert_-76611" onclick="window.open(this.href);return false;
Szerintem is komolytalan a 30 millio font is Rooneyért, nemhogy a 25. Nem gondolhatja komolyan a vezetőség, hogy ennyiért odaadják a legnagyob sztárukat pont nekünk... De arra mindenképp jó ez az ajánlat, hogy megzavarja a harmóniát az öltözőben. Ráadásul pont akkor amikor uj edzővel szerintem ez nagyon fontos lenne. Az meg, hogy Rooney szívesen jönne az egyértelmű. Lehet, hogy hülyeség de én eltudom képzelni, hogy csak kóstolgajuk őket XD ami persze elég aljas lenne, de természetesen nem sajnálom őket egyáltalán :evil: :D
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#12857 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Dante írta:Nem ertem miert ultok fel mindig az ilyen szaros NSO-os, Mirror-os, DailyFail-es pletykaknak. Annyi alapja van hogy eligazol. Minket ugy is minden draga jatekossal szoba hoznak, de 4 eve csak fiatal, tehetseges emberkek jonnek es altalaban emesztheto osszegekert. Miert vennenk pont most egy kiegett jatekost, amikor Terry-k, Lamps-ek lesznek "elzavarva" jovo nyarra a koruk miatt.
Az meg a masik hogy itt az embeket nem erdeklik a fizetesek, de a csapat szamara nagyon fontos ki mennyit kap. A fizetesek meghatarozhatjak a a csapatmoralt, az atigazolasi budzset, a jegyarakat, az ajandektargyak arat es kb majdnemmindent. Jo lenne ha tartanank a tendenciat es es nem a csillagaszati fizuert jonnenek a Mata-kaliberek. (Imadom Edent, de neki is max 80jarna, ha realisan nezzuk.)

Mata, Luiz és Rami ha jól emlékszem mind 30k-s fizuval indítottak, azóta persze hosszabbított mindhárom(megérdemelten).

Hazard fizetése tényleg rohadt magas, de őt gyakorlatilag az összes komoly csapat le akarta igazolni, amit az ügynöke ügyesen ki is aknázott. A mai árak és a benne rejlő lehetőségek mellett az érte fizetett 35 millió Font sem volt vészes.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#12858 Hozzászólás Szerző: Chester »

Dante írta:Az meg a masik hogy itt az embeket nem erdeklik a fizetesek, de a csapat szamara nagyon fontos ki mennyit kap. A fizetesek meghatarozhatjak a a csapatmoralt, az atigazolasi budzset, a jegyarakat, az ajandektargyak arat es kb majdnemmindent. Jo lenne ha tartanank a tendenciat es es nem a csillagaszati fizuert jonnenek a Mata-kaliberek. (Imadom Edent, de neki is max 80jarna, ha realisan nezzuk.)
Ezzel egyetértek, bár én úgy vagyok vele, hogy ha rászolgál akkor kapja meg a fizuját. Hazard ha a teljes szezont összegzem hozta amit elvártunk egy 22 évesen az első PL szezonját kezdő játékostól, nem mellesleg a fizu miatt választott minket, ebben biztos vagyok. Torres mondjuk nem szolgál rá a játékával a mostani keresetére, de ez sok más játékosra is igaz.

Nem véletlen az, hogy általában alacsony fizetéssel kezdenek nálunk a játékosok, csak a világklasszis kivételek [Torres, Hazard] esetében volt az hogy már az idejövetelükkor csillagászati összeget kaptak, de a fizetés is meghatározza ki mennyit ér a piacon. Jelenleg most jól el vannak osztva a fizetések szerintem, bár az ilyen töltelékjátékosok akik folyton kölcsönben vannak elég sokat kapnak, ha tőlük megszabadulnánk simán futna még egy Hazard közeli fizetésű játékosra is.

De a lényeg, hogy ez a keret már akkor jó volt mielőtt elkezdődött volna a nyár, csak egy jó edző kellett hozzá, ehhez jöttek bónuszba a két fiatal játékos versenyhelyzetet teremteni a posztján, itt maradt a két belgánk ugyanezen célból, és végre olyan cserekapusunk van Schwarzer személyében hogy nem kell félnünk attól hogy mi lesz ha nincs Cech, Cudicini távozása óta várok erre a pillanatra. Fel kell kötnie a gatyáját mindenkinek, ha ez a csapat egyszer összeér, akkor elfoglaljuk Európát hosszú évekre. :)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#12859 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem ertem miert ultok fel mindig az ilyen szaros NSO-os, Mirror-os, DailyFail-es pletykaknak. Annyi alapja van hogy eligazol. Minket ugy is minden draga jatekossal szoba hoznak, de 4 eve csak fiatal, tehetseges emberkek jonnek es altalaban emesztheto osszegekert. Miert vennenk pont most egy kiegett jatekost, amikor Terry-k, Lamps-ek lesznek "elzavarva" jovo nyarra a koruk miatt.
Az meg a masik hogy itt az embeket nem erdeklik a fizetesek, de a csapat szamara nagyon fontos ki mennyit kap. A fizetesek meghatarozhatjak a a csapatmoralt, az atigazolasi budzset, a jegyarakat, az ajandektargyak arat es kb majdnemmindent. Jo lenne ha tartanank a tendenciat es es nem a csillagaszati fizuert jonnenek a Mata-kaliberek. (Imadom Edent, de neki is max 80jarna, ha realisan nezzuk.)

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#12860 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

szaszadam írta:Ti mar Ronaldonak is orulnetek ,Messivel karoltve...
es ezt te honnan vesszed? az egyik tul kover masik egy kocsog primdonna a messi meg egy hermaphrodita

Válasz küldése