Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Átigazolások

#13361 Hozzászólás Szerző: Mister »

jkopfner írta:Tényleg van itt olyan ember a fórumon, aki szívesen látná a csapatban ezt a patkány, féreg, végbélnyúlvány Suarez-t?
Nagy az Isten állatkertje........ ;)
One Life,One Love,One Club

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#13362 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

jkopfner írta:Tényleg van itt olyan ember a fórumon, aki szívesen látná a csapatban ezt a patkány, féreg, végbélnyúlvány Suarez-t?
Pedig Ivaval biztos utcalány nagy spanok lennének :)
211! NEW RECORD!

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#13363 Hozzászólás Szerző: focimark »

jkopfner írta:Tényleg van itt olyan ember a fórumon, aki szívesen látná a csapatban ezt a patkány, féreg, végbélnyúlvány Suarez-t?
Inkább őt nézném, mint Torrest, vagy inkább egyiket se.

henzsi11
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 17:38
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Átigazolások

#13364 Hozzászólás Szerző: henzsi11 »

jkopfner írta:Tényleg van itt olyan ember a fórumon, aki szívesen látná a csapatban ezt a patkány, féreg, végbélnyúlvány Suarez-t?
Én nem szeretném. Elismerem hogy klasszis, de ide ne jöjjön :/

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13365 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Tényleg van itt olyan ember a fórumon, aki szívesen látná a csapatban ezt a patkány, féreg, végbélnyúlvány Suarez-t?

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#13366 Hozzászólás Szerző: Daniel »

focimark írta:http://as.com/diarioas/2013/07/04/engli ... 86192.html
Agyilag nulla, de nem hiszem, hogy önbizalmi problémái lennének, mint Torresnek, de kétlem, hogy idejönne.
Nagyon sok helyen írták már tegnap is, hogy Mou-nál B opció, ha Cavani nem jön össze. Suarez-zel egyetlen baj van, hogy beteg. Nem is ítélem el a baromságai miatt, mert tényleg pszichiátriai eset. Iszonyat nagy játékos, Falcao, Cavani, Ibra hármas között simán befér negyediknek jelenleg, de rajta a kezelés sem segít...
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#13367 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

A SkySports TV is lehozta az esti adásban, hogy De Rossi érkezhet. Nem lehet akkora kacsa, ha már ők is lehozták..
Ohh Chelsea we love you..

focilap
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2008. január 3., csütörtök 19:34

Re: Átigazolások

#13368 Hozzászólás Szerző: focilap »

Jobban örülnék neki, mint Rooney-nak. Klasszis csatár, a fizetése is kevesebb, szintén bizonyított a PL-ben + tök jó, hogy más típusú, mint Lukaku. Cavani után nálam ő van a sorban.
De mintha nekem az rémlene, hogy Angliából szeretne távozni ha távozik. Szóval esélytelen, hogy nálunk kössön ki.
2013. 09. 03. Özillel harcban a bajnoki címért.AFC

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#13369 Hozzászólás Szerző: focimark »

http://as.com/diarioas/2013/07/04/engli ... 86192.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Agyilag nulla, de nem hiszem, hogy önbizalmi problémái lennének, mint Torresnek, de kétlem, hogy idejönne.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#13370 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:Jól jártunk van Ginkellel, 8 millió euróért ajándék, bár ehhez kellett az is, hogy a Vitesse-szel van fiókcsapat szerződésünk.
a 8m az szerintem font, mert a legtöbb helyen €10,5m-t írnak. de én a mai árakhoz mérten még így is kifejezetten olcsónak találom.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#13371 Hozzászólás Szerző: Chester »

Jól jártunk van Ginkellel, 8 millió euróért ajándék, bár ehhez kellett az is, hogy a Vitesse-szel van fiókcsapat szerződésünk.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#13372 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Mou-ért mindenki rajong és méltán elismerik, kivéve.....

Jorge Mendes: "De Rossi really likes Mourinho. Will he go to Chelsea? Don't know but he's a good player that everyone is talking about" [Corriere dello Sport]
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#13373 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

gerawba írta:
emsanya írta:Hulk boldog a zenit-nél!

http://www1.skysports.com/football/news ... y-at-Zenit" onclick="window.open(this.href);return false;


Tisztelem mint játékos, de egy faszkalap...
Ez a cikk pont, hogy nem ezt sugallja.

A végén valóban mondja, hogy akkor is boldog lesz, ha marad, de előtte elismeri, hogy tényleg valósak a megkeresések, és a lényeg: ,,But if I am to move, it has to be to a better place, with a better team in a better competition.''
Ez pl. ránk vita nélkül igaz, szerintem egyértelműen szeretne váltani, de nyilván nem akar maga körül felégetni mindent ha mégse sikerülne, ezért a sablonok a végén.


Csak az a baj hogy a Zenit 55 millió Euróért vette meg tavaly, nagyot bukni meg nyilván nem akarnak. Az orosz csapatok aranyáron adják a játékosokat, egyáltalán nem csoda, hogy Akinfeev vagy Dzagoev még ott játszik. Elképesztő pénzek mozognak az ottani fociban, és ők tényleg fejlődni akarnak, nem fogja kiszúrni a szemüket 40 millió. Nagyon nagy szükségünk sincs rá, most jött De Bruyne és Schürrle is a négy kiváló fiatal támadó mellé(Mazacar, Moses).

Gondolom Hulk rájött, hogy nem olyan vicces hetente több ezer kilométert repülni olyan fesői helyek között, mint Tatárföld, Dagesztán vagy Szibéria, ahol aztán rohadt hidegben félház előtt játszhat. Egye meg amit főzött, élvezze a fizuját. Az egyetlen reménye ha a Monaco vagy a PSG kivásárolja, szerintem csak nekik ér meg annyit amennyiért a Zenit adná. Normális csapat nem fogja megvenni, amikor fiatal, német válogatott szélsőt(Schürrle) lehet hozni fele annyiért.

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#13374 Hozzászólás Szerző: bela2 »

emsanya írta:Hulk boldog a zenit-nél!

http://www1.skysports.com/football/news ... y-at-Zenit" onclick="window.open(this.href);return false;


Tisztelem mint játékos, de egy faszkalap...
Boldog mint Kunta Kinte a cukornád ültetvényen.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#13375 Hozzászólás Szerző: gerawba »

emsanya írta:Hulk boldog a zenit-nél!

http://www1.skysports.com/football/news ... y-at-Zenit" onclick="window.open(this.href);return false;


Tisztelem mint játékos, de egy faszkalap...
Ez a cikk pont, hogy nem ezt sugallja.

A végén valóban mondja, hogy akkor is boldog lesz, ha marad, de előtte elismeri, hogy tényleg valósak a megkeresések, és a lényeg: ,,But if I am to move, it has to be to a better place, with a better team in a better competition.''
Ez pl. ránk vita nélkül igaz, szerintem egyértelműen szeretne váltani, de nyilván nem akar maga körül felégetni mindent ha mégse sikerülne, ezért a sablonok a végén.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#13376 Hozzászólás Szerző: Chester »

Kicsit értetlen vagyok Van Ginkellel kapcsolatban. Láttuk már ilyet, hogy egy felfutott játékost vettünk aztán egy percet nem játszott nálunk... Azt sem zárom ki, hogy kölcsönadjuk, KDB és Lampard is ezen a poszton jeleskedik, nem mellesleg McEachran is. Meglátjuk, lehet már most komoly szerepet kap, én azért a kölcsönadást tartom valószínűbbnek.

Azt meg nem hiszem, hogy miatta adnánk el Mikelt. Niko jól mondta, az egyetlen klasszis védekező középpályásunk, magyarul ő tud a legjobban védekezni. Az nem normális, ha felpakolunk hat embert a támadó harmadba aztán egyik sem védekezik... Szerintem az esélyesebb, hogy Essient eladjuk, Romeu pedig kölcsönbe megy, bár Mikel eladása is benne van egy komolyabb [10 millió euró alsó hangon] összeg esetén.

Mindenesetre 4-3-3 esetén érteném ezt az emberhalmot a középpályánkra, 4-2-3-1 esetén viszont elég érdekes. Na az lenne az álom, ha José visszahozná a 4-3-3-at, kedvenc felállásom. :)

Szerk: Az átigazolás összegéről lehet tudni, nem nézegettem meg a cikkeket.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#13377 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hulk boldog a zenit-nél!

http://www1.skysports.com/football/news ... y-at-Zenit" onclick="window.open(this.href);return false;


Tisztelem mint játékos, de egy faszkalap...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#13378 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Hehe, király igazolás, nagyon örülök neki, van egy olyan érzésem, hogy itt lesz legalább 6-8 évig, de talán tovább is.
Tipikus holland feje van :D Imádom a holland focit, nagyon nagyra tartom őket, és most sikerült megszereznünk az egyik legnagyobb tehetséget, ráadásul akit nem majd 6 év múlva lehet használni talán valamire, hanem már most is. 2-3 éven belül szerintem már tuti stabil kezdőt farag belőle Mou, igazi alapembert, aki nélkül olyan elképzelhetetlen lesz a kezdő 11, mint mondjuk 5 éve Essien esetében.

Vannak legendának számító angol játékosaink, pár baromi jó, válogatott alapember brazilunk, a legjobb belgák, akik szemtelenül fiatalok, iszonyat jó spanyoljaink, ideje volt a holland vonalat is erősíteni (vagy elkezdeni), nagyon jónak tűnik ami történik. :D Már most elképesztően mély a keretünk, de egy csatár, védő meg Hulk még nem ártana, ha ezek összejönnek és sikerül összegyúrni őket (márpedig miért ne sikerülne Josénak), akkor ez több mint ígéretes, a világ legjobb csapat lehet a miénk rövid időben belül. (a PL-ben már szerintem a miénk a legjobb keret, egész egyszerűen félelmetes ezeket a neveket végigolvasni: http://www.transfermarkt.co.uk/en/fc-ch ... n_631.html" onclick="window.open(this.href);return false;)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#13379 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Már csak egy csatár kell és tökéletes minden :D
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#13380 Hozzászólás Szerző: Dante »

Buluska írta:ezazzzzzz. de vartam mar

http://www.chelseafc.com/news-article/a ... van-ginkel" onclick="window.open(this.href);return false;
Hazard után hatalmas szerencsém van, hogy az a játékos érkezik akit a legjobban szeretnék. most tuti szopni fogok pár hétig, mert nekem ez álom igazolás, remélem ügyes lesz! :)

Válasz küldése