Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#13561 Hozzászólás Szerző: Dízel »

voltak jó meccsei mikelnek, jól szűr és a labda tartása sem rossz, de nagyából ennyit is tud. ha lehet pótolni egy komplexebb játékossal akkor nem sajnálom. kicsit az bosszant ugyan h. régóta a csapattal van és még csak 26 éves, a legjobb korban van, de ha tényleg van nála jobb akit eltudunk hozni akkor nincs miről beszélni, a tökéletes csapatot kell megalkotni jövőre, mert sok volt ez az építgetés mostanában.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#13562 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

daw3 írta:Ha Mikel elmegy, rohadjak meg én beépíteném Romeut. Nem játszott rosszul, jól passzol és még fiatal is. Ettől már csak jobb lehet.
Ezt nagyon adom. :wink:

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolások

#13563 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

én Pogbát látnám itt szívesen a juvéból ő fiatal és Mikelnél simán jobb lesz
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13564 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Nem szokásom egyébként tényleg fantáziálni, de maradjunk annyiban, hogy Inler Rami mellé a tökéletes megoldás lenne, egész egyszerűen nem tudok oda jobb embert elképzelni, az ember nagyjából mindent tud, ami idén hiányzott ebből a csapatból, és a brazillal könnyen felülmúlhatnák a Gündogan-Bender párost, de akár a Bayern Martínez-Schweini kettősét is. Egy távolról így lövő ember kb Essien sérülései óta hiányzik innen.

Aki nem néz túl sok Napoli meccset:
http://www.youtube.com/watch?v=n7uHLvcVle0" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=3Iv--LcOE88" onclick="window.open(this.href);return false;
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#13565 Hozzászólás Szerző: Dante »

GereZsolt írta:Én nem sajnálnám, ha Mikel menne. Rendes gyerek meg minden, de a mai futballban a világon nincs olyan h kp-ként ennyi év alatt nem tudott egy gólt rúgni. Még a vkp-kban is benne van azért évi 5-6 gól minden csapatnál.
Gomboljunk le annyit a Galatáról, hogy kifussa Paulinhot és elégedett leszek.
Paulinho Ramires poszt. Az eddig bedobott nevek alapján szervező játékost keresünk, gondolom Lamps mellé/elé.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#13566 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Én nem sajnálnám, ha Mikel menne. Rendes gyerek meg minden, de a mai futballban a világon nincs olyan h kp-ként ennyi év alatt nem tudott egy gólt rúgni. Még a vkp-kban is benne van azért évi 5-6 gól minden csapatnál.
Gomboljunk le annyit a Galatáról, hogy kifussa Paulinhot és elégedett leszek.

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#13567 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Ha Mikel elmegy, rohadjak meg én beépíteném Romeut. Nem játszott rosszul, jól passzol és még fiatal is. Ettől már csak jobb lehet.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#13568 Hozzászólás Szerző: langidave »

kikó írta:
langidave írta:Mikelnek visszalépés nekünk meg előre. José csapataiban kulcsfontosságu a posztja és jelenleg ő nem az a szint akire lehet alapozni, ezt már párszor itt ecseteltem a fórumon de mindig lehurrogtatok.

Amúgy amíg nem hivatalos nem kell megijedni, lehet marad padozni még pár évet.
Te is biztos sok Chelsea meccset láttál akkor... :roll:
Múltkor is ugyanez volt az elmés kontra, de nem kezdek bele megint...


De amúgy nem nézek Chelsea meccset igazad van, ha választhatok akkor Reál Mardrid vagy Eger meccseket követem figyelemmel.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13569 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Ha Mikelnek mennie kell akkor én őt látnám legszívesebben a helyén. Elég durva a srác:
http://www.youtube.com/watch?v=js0uSqhChls" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kikó
Tippverseny győztese 2013/14
Tippverseny győztese 2013/14
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009. november 9., hétfő 16:12
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola
Tartózkodási hely: Békéssámson

Re: Átigazolások

#13570 Hozzászólás Szerző: kikó »

langidave írta:Mikelnek visszalépés nekünk meg előre. José csapataiban kulcsfontosságu a posztja és jelenleg ő nem az a szint akire lehet alapozni, ezt már párszor itt ecseteltem a fórumon de mindig lehurrogtatok.

Amúgy amíg nem hivatalos nem kell megijedni, lehet marad padozni még pár évet.
Te is biztos sok Chelsea meccset láttál akkor... :roll:

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#13571 Hozzászólás Szerző: langidave »

Mikelnek visszalépés nekünk meg előre. José csapataiban kulcsfontosságu a posztja és jelenleg ő nem az a szint akire lehet alapozni, ezt már párszor itt ecseteltem a fórumon de mindig lehurrogtatok.

Amúgy amíg nem hivatalos nem kell megijedni, lehet marad padozni még pár évet.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#13572 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Hat ez nagyszeru bazdmeg, mi van itt. Nem igazan ertem Mikel donteset, egyertelmu visszalepes lenne.
dankodavid írta:Kedveltem, de már a blogos levlistán is téma volt, hogy 4-2-3-1-ben az ő posztjára egy sokkal komplexebb emberre van szükség, így bármennyire is rosszul esne/esik, hogy megy, ha értelmes összeget ajánlanak érte, mehet. Így viszont valószínű, hogy lesz a középpályára érkező, a szívem vágya Inler lenne, de valószínűtlen, hogy őt hozza Mou, pedig pont egy hozzá hasonló játékos hiányzik onnan... Mindegy, remélem nem Khedirában gondolkozunk, mert attól azért falnak mennék.
De Rossi es van Ginkel nevet dobtak be eddig. A masodik valoszinubb, sok poszton bevetheto, jol szerel rengeteget fut, jo passzer, mindent faszan tud a srac, igazi KK.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13573 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Kedveltem, de már a blogos levlistán is téma volt, hogy 4-2-3-1-ben az ő posztjára egy sokkal komplexebb emberre van szükség, így bármennyire is rosszul esne/esik, hogy megy, ha értelmes összeget ajánlanak érte, mehet. Így viszont valószínű, hogy lesz a középpályára érkező, a szívem vágya Inler lenne, de valószínűtlen, hogy őt hozza Mou, pedig pont egy hozzá hasonló játékos hiányzik onnan... Mindegy, remélem nem Khedirában gondolkozunk, mert attól azért falnak mennék.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#13574 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Luiz téma helyett, ami tényleg egyre inkább valószínű, az az, hogy Mikel távozik:

Chelsea midfielder John Mikel Obi has confirmed that Galatasaray have made him an offer.(Sabah)

Mikel: "I have played at Chelsea for a long time and it's now time for me to leave."
Mikel: "I asked Drogba for advice and he told me that Istanbul is a fantastic city, that Galatasaray is a huge club"
Mikel: "I'm still only 26 and it's great to receive an offer from a club [Galatasaray] playing Champions League football."
Mikel: "Talks have reached an advanced level between Chelsea and Galatasaray."
Mikel: "Chelsea won't make the move difficult and regarding my salary there won't be a problem."

http://www.turkish-football.com/news_read.php?id=4778" onclick="window.open(this.href);return false;
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Átigazolások

#13575 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Luiz szamomra egy szerethetö jatekos. Szerintem ez is szamit, nem csak az hogy mennyit keresnenk rajta. Nem vagyunk Porto, hogy a jatekosaink eladasabol kelljen megeljunk.
Vannak hibai, ez teny. De Mikelnek is kellett par ev, hogy beerjen, es Luiz is fejlödhet meg szerintem, föleg most Mourinho kezei alatt.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#13576 Hozzászólás Szerző: focimark »

focilap írta:Egyébként, hogy Mourinho-nak nem kell Luiz lehozta valami komolyabb oldal is? Mert az első interjúban pont őt, Hazardot és Oscart emelte ki. Ebből jött utána a pletyka, hogy Mata-t biztos eladjuk.
Mou még nem is beszélt a játékosokkal, de, de az újság írók biztos belelátnak Mou fejébe... szóval kamu mind2, főleg a Matas dolog.

focilap
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2008. január 3., csütörtök 19:34

Re: Átigazolások

#13577 Hozzászólás Szerző: focilap »

Egyébként, hogy Mourinho-nak nem kell Luiz lehozta valami komolyabb oldal is? Mert az első interjúban pont őt, Hazardot és Oscart emelte ki. Ebből jött utána a pletyka, hogy Mata-t biztos eladjuk.
2013. 09. 03. Özillel harcban a bajnoki címért.AFC

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13578 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Én akkor se adnám Luizt, ha az árából idejönne Thiago Silva. A focinak ennél több emberi oldala van, baccameg. Luiz Chelsea-szurkoló, Silva meg 200-at keresne hetente, más nem kell hogy mondjak. A gondolat is szánalmas, hogy őt eladjuk, de ahogy olvastam külföldi fórumokon, ezt csak ti gondoltátok komolyan... 1-2 vezérbika benyögte, a többi ment utána, és most az a téma nálunk, hogy el kell adni Luizt, közben az egész téma nevetséges. :roll:

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#13579 Hozzászólás Szerző: Keppi »

ChesterB írta:
Keppi írta:Bocsi, de rá van szorulva a klub erre a 45 millióra?
Igen, az FFP miatt fontosak a bevételek.
Szerintem egy drága igazolás lehet a háttérben.
ChesterB írta:
Keppi írta:Az meg, hogy nem top védő.. ki is az, aki az ő helyén tudna játszani úgy, hogy a többi poszt ne romoljon le, és jobban teljesítene nála? Én így hirtelen senkit sem tudnék mondani.
Hummels, Subotic, T.Silva. Ez a három játékos, akit abból a 45 millió euróból tudnánk venni, jobbak mint Luiz, és reális esély van az elhozatalukra.
Úgy gondoltam, hogy a jelenlegi csapatból lenne-e aki helyettesíteni tudná őt. Mi a biznisz abban hogy eladunk egy jó védőt és veszünk helyette egy másik jót nagyjából ugyanannyiért? Én ebben csak a rizikót látom. Márpedig ha eladjuk Luizt akkor kell venni valakit helyette, szerintem nem tudjuk házon belül megoldani a pótlását.
ChesterB írta:
Keppi írta:Arról nem is beszélek, ha menetrendszerűen lesérül valaki az első hónapokban mondjuk az egész szezonra.
Ezt meg nem tudom mire írtad.
Arra írtam, hogy csapaton belül próbálnánk megoldani, akkor egy sérülés (ami gyakran előfordul) és elfogytak a védőink. És továbbra is állítom, hogy ha tudunk egy ugyanilyen kaliberű védőt hozni még akkor sem érdemes eladni. Maximum ha jobbat hoznánk és olcsóbban, de ilyenről szó sincs jelenleg.
:)

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#13580 Hozzászólás Szerző: gerawba »

http://www1.skysports.com/football/news ... -elsewhere" onclick="window.open(this.href);return false;

Ahogy várható volt Hulk csak a Konföderációs Kupa után fog eligazolni a Zenitből (ha egyáltalán el fog persze, de jó esély van rá), az egyik menedzsere szerint (mert több is van neki...) minden lehetséges, akár Monaco is (illetve Franciaországot mond, szóval lehet a PSG is érdeklődik?!), akár mi (de más is lehet befutó)
Mi elvileg tettünk egy 35 millás ajánlatot (talán ez volt már hír), de annyiért nem adja el a Zenit (szóval a szóba jöhető klubok száma nem sok, aki ekkora összeget meg tud/akar fizetni), remélem Abra azért lezsírozza az orosz haverjaival, biztos van egy 1-2 Gazpromos fejes, akivel jóban van, az a pár milla alamizsna náluk.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Válasz küldése