Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#13661 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

edeskeves írta:
marknagy írta:Közben a portugál ABola értesülései szerint a Chelsea és a Benfica előrehaladott tárgyalásokat folytat Nemanja Matic-ról, aki újra a Chelsea játékosa lehet 40 millió Euró ellenében:
http://www.abola.pt/nnh/ver.aspx?id=408527" onclick="window.open(this.href);return false;
Évszázad üzlete lenne kb 10x-es áron visszavenni :D :D amugyis mire fel lenne ő 40 millió ugyan :roll:

16-ért eladni Mikelt és 40-ért visszahozni ezt a nagy benga szerbet, hmm... Nem lennénk Európa hülyéi kicsit sem.. Toldjuk még meg 5 évvel Torres szerződését és kédz a csapat.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#13662 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

marknagy írta:Közben a portugál ABola értesülései szerint a Chelsea és a Benfica előrehaladott tárgyalásokat folytat Nemanja Matic-ról, aki újra a Chelsea játékosa lehet 40 millió Euró ellenében:
http://www.abola.pt/nnh/ver.aspx?id=408527" onclick="window.open(this.href);return false;
Évszázad üzlete lenne kb 10x-es áron visszavenni :D :D amugyis mire fel lenne ő 40 millió ugyan :roll:

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#13663 Hozzászólás Szerző: marknagy »

A hírek szerint a Galata Mikellel tárgyal, 16 millió fontot adnának érte:
http://www.express.co.uk/sport/football ... aray-talks" onclick="window.open(this.href);return false;

(Állítólag ez Sneijder érkezését is elősegítheti...)

Közben a portugál ABola értesülései szerint a Chelsea és a Benfica előrehaladott tárgyalásokat folytat Nemanja Matic-ról, aki újra a Chelsea játékosa lehet 40 millió Euró ellenében:
http://www.abola.pt/nnh/ver.aspx?id=408527" onclick="window.open(this.href);return false;


A Monaco többet ajánl Hulkért, de a Zenit a mi ajánlatunkat preferálja a játékos kérésére:
http://www.chelseafanatics.hu/news.php? ... 43&archive" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolások

#13664 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Bane28 írta:Csak én azt nem értem meg hogy miért mindig egy csatáros játékban gondolkodunk?
Ne feledjük el azt hogy José első Chelsea-s éveiben a 3 csatáros játékot erőltette.
Jó formán mindig a 4-3-3-as hadrendet állította kezdőbe. S szerintem tartani kéne jó szokását.
Olyan marhaság ez, hogy most pl ha Torres-re jó hatással lenne José, és mondjuk szórná a gólokat, akkor
mi lenne Lukakuval, Ba-val, és Cavanival ha jönne?
Miért ne lehetne mondjuk egy Torres, Cavani, Lukaku 3-as elől, vagy Torres, Lukaku, Ba?
Vagy akár bármilyen más variáció. Akár még a két csatáros rendszernek is jobban örülnék. De mi a fenéért erőltessük az egy ékes
hadrendet? Ezt nem értem meg! Régebben úgy voltunk hogy Drogba volt középen, s Kalou, mellett Gudjohnsen, vagy Robben, Crespo, Joe Cole,
voltak a szélső csatárok.
Soha nem játszottunk 3 csatárral Mourinhoval sem. Talán egyszer amikor a barcát vertük itthon 4-2-re. De Kezman ott is inkább szélsőt játszott, ugyanúgy mint Duff. Akkor Gudjohnsen volt a befejező.

Mourinhoval is 1 középcsatárral játszottunk, többnyire Drogbával. Amikor Makelele itt volt, akkor meg inkább 4-1-4-1et játszottunk. Támadásnál az meg felfejlődött 4-1-2-3-ba, de a 3 csatárból ott is 2 szélső volt és fel-le rohangált, és mögöttük volt Lampard és még valaki pl. Joe Cole (igaz ő többnyire kihúzódott szélre, és váltogatták egymást Duffal, vagy aki éppen játszott).

Szép álom a 3 csatár, de az a 3 az igazából 1, a másik kettő pedig inkább középpályás.
marknagy írta:Jose Mourinho wants Chelsea to make a major statement by signing Lewandowski. (Daily Star)

Transfer News Central
Reports suggest that Chelsea pulled out of the race for Edinson Cavani after getting a €52million bid rejected. Napoli want €63million
Remélem ennyit nem fizetünk érte. Inkább játszassuk Lukakut, hosszútávon sokkal többet érhet mint kidobott 63 millió a bizonytalanba.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#13665 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Jose Mourinho wants Chelsea to make a major statement by signing Lewandowski. (Daily Star)

Transfer News Central
Reports suggest that Chelsea pulled out of the race for Edinson Cavani after getting a €52million bid rejected. Napoli want €63million
We are the famous, the famous Chelsea!

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#13666 Hozzászólás Szerző: bela2 »

galferenc írta:Torres remélem marad. MOU ért a focihoz:Min.2,de inkább 3 felállásban tud majd felállni a CSAPAT. A játékosállomány meglesz hozzá. Pl.szombat:PL Arzenál,kedd:BL, A.Madrid,Szombat: Stoke. Nem lesz fix kezdőcsapat. Ha marad Torres, pezsgőt bontok a CHELSEA, MOU, Torres egészségére! És gondolok majd Torres Rajongóira:danko, mister, pulci,stb. :D Jó lesz az!
Torres nélkül is tudok vagy 5 variációt. Nagyon ritkán játszat két csatárral.

Bane28
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 11:39
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Átigazolások

#13667 Hozzászólás Szerző: Bane28 »

zzzzz írta:
Bane28 írta:Csak én azt nem értem meg hogy miért mindig egy csatáros játékban gondolkodunk?
Ne feledjük el azt hogy José első Chelsea-s éveiben a 3 csatáros játékot erőltette.
Jó formán mindig a 4-3-3-as hadrendet állította kezdőbe. S szerintem tartani kéne jó szokását.
Olyan marhaság ez, hogy most pl ha Torres-re jó hatással lenne José, és mondjuk szórná a gólokat, akkor
mi lenne Lukakuval, Ba-val, és Cavanival ha jönne?
Miért ne lehetne mondjuk egy Torres, Cavani, Lukaku 3-as elől, vagy Torres, Lukaku, Ba?
Vagy akár bármilyen más variáció. Akár még a két csatáros rendszernek is jobban örülnék. De mi a fenéért erőltessük az egy ékes
hadrendet? Ezt nem értem meg! Régebben úgy voltunk hogy Drogba volt középen, s Kalou, mellett Gudjohnsen, vagy Robben, Crespo, Joe Cole,
voltak a szélső csatárok.
Mert Lukaku, Torres, Cavani és Ba is (elvileg) befejező csatárok, egymás elől vennék el a helyet, három ember így biztos nem fog együtt játszani, nem is beszélve arról, hogy 4-3-3-ban inkább Mata/Hazard/Moses/Schürrle kezdenének a széleken.
Akkor ne rakjuk tele a keretet befejező csatárokkal, nem kell ennyi. Hozzunk olyanokat akik szélső csatárok. Azt mehet a 4-3-3 bevált José féle stratégia.

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Átigazolások

#13668 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Torres remélem marad. MOU ért a focihoz:Min.2,de inkább 3 felállásban tud majd felállni a CSAPAT. A játékosállomány meglesz hozzá. Pl.szombat:PL Arzenál,kedd:BL, A.Madrid,Szombat: Stoke. Nem lesz fix kezdőcsapat. Ha marad Torres, pezsgőt bontok a CHELSEA, MOU, Torres egészségére! És gondolok majd Torres Rajongóira:danko, mister, pulci,stb. :D Jó lesz az!

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#13669 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Bane28 írta:Csak én azt nem értem meg hogy miért mindig egy csatáros játékban gondolkodunk?
Ne feledjük el azt hogy José első Chelsea-s éveiben a 3 csatáros játékot erőltette.
Jó formán mindig a 4-3-3-as hadrendet állította kezdőbe. S szerintem tartani kéne jó szokását.
Olyan marhaság ez, hogy most pl ha Torres-re jó hatással lenne José, és mondjuk szórná a gólokat, akkor
mi lenne Lukakuval, Ba-val, és Cavanival ha jönne?
Miért ne lehetne mondjuk egy Torres, Cavani, Lukaku 3-as elől, vagy Torres, Lukaku, Ba?
Vagy akár bármilyen más variáció. Akár még a két csatáros rendszernek is jobban örülnék. De mi a fenéért erőltessük az egy ékes
hadrendet? Ezt nem értem meg! Régebben úgy voltunk hogy Drogba volt középen, s Kalou, mellett Gudjohnsen, vagy Robben, Crespo, Joe Cole,
voltak a szélső csatárok.
Robben és Duff szélsők voltak. Akkor is 1 középcsatárral játszott. Mostanában 4-2-3-1-t, vagy 4-4-2-t játszat. 3 vérbeli befejező csatáros játék több mint forradalmi.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#13670 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Cappy írta:"Mindig remek, ha egy ilyen klub érdeklődik. Ugyanakkor maradni akarok, és beszélni fogok majd erről Mourinhóval."

"Mourinho szavai motiválóak. Szerződésem van, és a legjobb akarok lenni a posztomon. Nem gondolom, hogy erre lenne ennél jobb hely."

Ez a teljes nyilatkozata.. Maradni akar. Én Mourinho miatt adnék még neki egy esélyt. Ha valaki, akkor pont Mourinho tudná felébreszteni a kómából és újra góllövő(!) csatárrá bűvölni valahogyan..
Senki sem gondolhatja komolyan, hogy a barca aki szinte mindig igazi csatár nélkül játszik majd pont torrest akarná megvenni aki már 3 éve próbálja bizonygatni, hogy még képes klasszis teljesítményre csak sajnos minden 10. meccsen sikerül neki...
Azt el tudom képzelni talán, hogy padra jó lenne nekik torres -majd biztos kiszorítja messit meg most neymart- de hülye lenne odamenni amikor itt felveszi az évi 12 millió eurót és még talán kezdhet is bár ennek nagyon remélem, hogy vége lesz!!!

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Átigazolások

#13671 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Bane28 írta:Csak én azt nem értem meg hogy miért mindig egy csatáros játékban gondolkodunk?
Ne feledjük el azt hogy José első Chelsea-s éveiben a 3 csatáros játékot erőltette.
Jó formán mindig a 4-3-3-as hadrendet állította kezdőbe. S szerintem tartani kéne jó szokását.
Olyan marhaság ez, hogy most pl ha Torres-re jó hatással lenne José, és mondjuk szórná a gólokat, akkor
mi lenne Lukakuval, Ba-val, és Cavanival ha jönne?
Miért ne lehetne mondjuk egy Torres, Cavani, Lukaku 3-as elől, vagy Torres, Lukaku, Ba?
Vagy akár bármilyen más variáció. Akár még a két csatáros rendszernek is jobban örülnék. De mi a fenéért erőltessük az egy ékes
hadrendet? Ezt nem értem meg! Régebben úgy voltunk hogy Drogba volt középen, s Kalou, mellett Gudjohnsen, vagy Robben, Crespo, Joe Cole,
voltak a szélső csatárok.
Mert Lukaku, Torres, Cavani és Ba is (elvileg) befejező csatárok, egymás elől vennék el a helyet, három ember így biztos nem fog együtt játszani, nem is beszélve arról, hogy 4-3-3-ban inkább Mata/Hazard/Moses/Schürrle kezdenének a széleken.

Bane28
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 11:39
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Átigazolások

#13672 Hozzászólás Szerző: Bane28 »

Csak én azt nem értem meg hogy miért mindig egy csatáros játékban gondolkodunk?
Ne feledjük el azt hogy José első Chelsea-s éveiben a 3 csatáros játékot erőltette.
Jó formán mindig a 4-3-3-as hadrendet állította kezdőbe. S szerintem tartani kéne jó szokását.
Olyan marhaság ez, hogy most pl ha Torres-re jó hatással lenne José, és mondjuk szórná a gólokat, akkor
mi lenne Lukakuval, Ba-val, és Cavanival ha jönne?
Miért ne lehetne mondjuk egy Torres, Cavani, Lukaku 3-as elől, vagy Torres, Lukaku, Ba?
Vagy akár bármilyen más variáció. Akár még a két csatáros rendszernek is jobban örülnék. De mi a fenéért erőltessük az egy ékes
hadrendet? Ezt nem értem meg! Régebben úgy voltunk hogy Drogba volt középen, s Kalou, mellett Gudjohnsen, vagy Robben, Crespo, Joe Cole,
voltak a szélső csatárok.

Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolások

#13673 Hozzászólás Szerző: Cappy »

DomiTheNoob írta:
Cappy írta:"Mindig remek, ha egy ilyen klub érdeklődik. Ugyanakkor maradni akarok, és beszélni fogok majd erről Mourinhóval."

"Mourinho szavai motiválóak. Szerződésem van, és a legjobb akarok lenni a posztomon. Nem gondolom, hogy erre lenne ennél jobb hely."

Ez a teljes nyilatkozata.. Maradni akar. Én Mourinho miatt adnék még neki egy esélyt. Ha valaki, akkor pont Mourinho tudná felébreszteni a kómából és újra góllövő(!) csatárrá bűvölni valahogyan..
Így van, felőlem simán maradhatna. Mounál csak a neve miatt nem lesz kezdő, ezt ő is tudja, szóval biztosak lehetünk benne hogy a legjobbját fogja nyújtani. Ha pedig tényleg beindul akkor Ba-nak és Lukaku-nak [és Cavani-nak?] fel lesz adva a lecke ha a kezdőbe akarnak kerülni, ez pedig csak jó hatással lehet a csapatra. Ha pedig továbbra sem lendül be, akkor szerintem magától is távozni fog.
Igen, de Mourinhonál jellemző, hogy rotálja a csatárokat ha van. Itt korábban nem volt értékelhető befejező csatár Drogbán kívül, így nagyrészt ő játszott mindig ha lehetett. Itt most lesznek lehetőségei. Biztos vagyok benne, hogy Ba és Lukaku is fog játszani legalább annyit mint Torres. Az meg, hogy ki lesz a stabil kezdő és ki lesz a kiegészítő ember az meg szerintem hamar el fog dőlni. Mourinho taktikáját ismerve előnyben lesz Lukaku, majd kiderül mennyire él a lehetőséggel.

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#13674 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Cappy írta:"Mindig remek, ha egy ilyen klub érdeklődik. Ugyanakkor maradni akarok, és beszélni fogok majd erről Mourinhóval."

"Mourinho szavai motiválóak. Szerződésem van, és a legjobb akarok lenni a posztomon. Nem gondolom, hogy erre lenne ennél jobb hely."

Ez a teljes nyilatkozata.. Maradni akar. Én Mourinho miatt adnék még neki egy esélyt. Ha valaki, akkor pont Mourinho tudná felébreszteni a kómából és újra góllövő(!) csatárrá bűvölni valahogyan..
Így van, felőlem simán maradhatna. Mounál csak a neve miatt nem lesz kezdő, ezt ő is tudja, szóval biztosak lehetünk benne hogy a legjobbját fogja nyújtani. Ha pedig tényleg beindul akkor Ba-nak és Lukaku-nak [és Cavani-nak?] fel lesz adva a lecke ha a kezdőbe akarnak kerülni, ez pedig csak jó hatással lehet a csapatra. Ha pedig továbbra sem lendül be, akkor szerintem magától is távozni fog.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolások

#13675 Hozzászólás Szerző: Cappy »

"Mindig remek, ha egy ilyen klub érdeklődik. Ugyanakkor maradni akarok, és beszélni fogok majd erről Mourinhóval."

"Mourinho szavai motiválóak. Szerződésem van, és a legjobb akarok lenni a posztomon. Nem gondolom, hogy erre lenne ennél jobb hely."

Ez a teljes nyilatkozata.. Maradni akar. Én Mourinho miatt adnék még neki egy esélyt. Ha valaki, akkor pont Mourinho tudná felébreszteni a kómából és újra góllövő(!) csatárrá bűvölni valahogyan..

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Átigazolások

#13676 Hozzászólás Szerző: Mister »

"Mindig óriási megtiszteltetés, amikor egy ilyen nagy csapat, mint a Barcelona érdeklődik irántad"


Érzi a vesztét?!
One Life,One Love,One Club

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#13677 Hozzászólás Szerző: bela2 »

emsanya írta:
szabolevente írta:http://www1.skysports.com/football/news ... ham-Hunter

A Barca vinné Torrest eszerint a Graham Hunter szerint 17 milláért, Villa helyére, mert szükségük lenne egy tipikus kilencesre. Hát ők tudják...
Mivel a barca középcsatár nélkül játszik, sikerült a legtökéletesebb embert kiválasztaniuk a posztra...
Lakóhely: Degec :D

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#13678 Hozzászólás Szerző: frentzen »

marknagy írta:A Milanlive.it szerint a Chelsea (állítólagos) ajánlata Boatengért: 17 millió font (20 millió euró).
Nem kell az a féreg
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#13679 Hozzászólás Szerző: emsanya »

szabolevente írta:http://www1.skysports.com/football/news ... ham-Hunter

A Barca vinné Torrest eszerint a Graham Hunter szerint 17 milláért, Villa helyére, mert szükségük lenne egy tipikus kilencesre. Hát ők tudják...
Mivel a barca középcsatár nélkül játszik, sikerült a legtökéletesebb embert kiválasztaniuk a posztra...

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Átigazolások

#13680 Hozzászólás Szerző: Mister »

szabolevente írta:http://www1.skysports.com/football/news ... ham-Hunter

A Barca vinné Torrest eszerint a Graham Hunter szerint 17 milláért, Villa helyére, mert szükségük lenne egy tipikus kilencesre. Hát ők tudják...
Nem fog hiányozni
One Life,One Love,One Club

Válasz küldése