Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13741 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Nem kell Cavani ha Lukaku megkapja első számúként a lehetőséget. Volt fél év bizalom Bának, meg két és fél a hisztisnek, nehogymár az egyetlen Chelsea-tulajdonú csatár, aki az elmúlt egy évben képes volt konstans csatárként futballozni, ne kapjon esélyt.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13742 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Mister írta:
Bane28 írta:
daw3 írta:Cavanit egyre esélyesebbnek tartom.
Sok róla a pletyka, nem is tagad, plusz ilyen cikket is lehoz a sky.
Szerintem összejön a transzfer. Csak kár, hogy ilyen sok pénzt kell érte fizetni.

Nem baj az haverom! Csak úgy jöjjön hogy Torres Dani maradjon! S akkor apánk összehozhatna egy Cavani Torres csatár kettős.
"Lukaku és De Bruyne készen állnak arra, hogy helyet kapjanak a csapatban és részei legyenek a terveknek."

Szerinted?Torres Chelsea karrierjének nagy valószínűleg vége...Cavani sokkal jobb,Lukaku jobb,Ba jobb....ect ect ect
Az ilyen mondataidnál mindig azt hiszem, hogy oltári nagy buli volt, csak kicsit elhúzódott a másnap. Szerintem Bamford is jobb, sőt, Torghelle is jobb. Nyugodjatok bele, FT9 itt lesz jövőre is, és ahogy a szezont zárta, úgy szívesen is látjuk. Cavani még a következő Sheva is lehet, nem mintha öreg lenne, de én abszolút nem várom... inkább a feléből Lewandowski, vagy Hulk személyében egy izmos jobbszélső, mert Oscar kényszerből az.

Mellesleg Lukaku nem a kezdőbe jönne, irreális is lenne, mivel a WBA-ban is csak a szezon felét húzta le nagyjából, ráadásul épphogy 20 éves. Elég neki az, ha FT9 mögött kap 20 meccset kezdőként, bőven segíti a fejlődését és a motivációját, de szerintem ezt ő is tudja. Akik meg elragadtatják magukat azon, hogy Cavanival hivatalosan is tárgyalunk, azoknak eszébe juttatnám, hogy idáig eljutottunk már sok olyan játékossal, akik később nem jöttek.

Ja, és José nem mondta biztosra, hogy nálunk maradnak a belgák... azzal tért ki, hogy előbb mindenkivel találkozik és felméri a keretet, és hogy egyiket se adjuk el. A kölcsönt nem zárta ki egy szóval sem, legalábbis az én emlékeim szerint.

edeskeves
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#13743 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Mister írta:
Bane28 írta:
daw3 írta:Cavanit egyre esélyesebbnek tartom.
Sok róla a pletyka, nem is tagad, plusz ilyen cikket is lehoz a sky.
Szerintem összejön a transzfer. Csak kár, hogy ilyen sok pénzt kell érte fizetni.

Nem baj az haverom! Csak úgy jöjjön hogy Torres Dani maradjon! S akkor apánk összehozhatna egy Cavani Torres csatár kettős.
"Lukaku és De Bruyne készen állnak arra, hogy helyet kapjanak a csapatban és részei legyenek a terveknek."

Szerinted?Torres Chelsea karrierjének nagy valószínűleg vége...Cavani sokkal jobb,Lukaku jobb,Ba jobb....ect ect ect
Cavani nincs itt és nem biztos, hogy jön meg az sem garantált, hogy beválik. Ba hol jobb? Lukaku meg nem fogja végigjátszani az egész szezont, majd Nandoval osztoznak meg ott lesz Ba is még.Ha Lukaku marad ami ezek szerint így lesz, akkor nem fontos Cavani se meg más se előre egyenlőre.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Átigazolások

#13744 Hozzászólás Szerző: Mister »

Bane28 írta:
daw3 írta:Cavanit egyre esélyesebbnek tartom.
Sok róla a pletyka, nem is tagad, plusz ilyen cikket is lehoz a sky.
Szerintem összejön a transzfer. Csak kár, hogy ilyen sok pénzt kell érte fizetni.

Nem baj az haverom! Csak úgy jöjjön hogy Torres Dani maradjon! S akkor apánk összehozhatna egy Cavani Torres csatár kettős.
"Lukaku és De Bruyne készen állnak arra, hogy helyet kapjanak a csapatban és részei legyenek a terveknek."

Szerinted?Torres Chelsea karrierjének nagy valószínűleg vége...Cavani sokkal jobb,Lukaku jobb,Ba jobb....ect ect ect
One Life,One Love,One Club

Bane28
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 11:39
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Átigazolások

#13745 Hozzászólás Szerző: Bane28 »

daw3 írta:Cavanit egyre esélyesebbnek tartom.
Sok róla a pletyka, nem is tagad, plusz ilyen cikket is lehoz a sky.
Szerintem összejön a transzfer. Csak kár, hogy ilyen sok pénzt kell érte fizetni.

Nem baj az haverom! Csak úgy jöjjön hogy Torres Dani maradjon! S akkor apánk összehozhatna egy Cavani Torres csatár kettős.

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#13746 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Cavanit egyre esélyesebbnek tartom.
Sok róla a pletyka, nem is tagad, plusz ilyen cikket is lehoz a sky.
Szerintem összejön a transzfer. Csak kár, hogy ilyen sok pénzt kell érte fizetni.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

dancsobeka94
Hozzászólások: 470
Csatlakozott: 2009. október 12., hétfő 19:57
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Domaszék

Re: Átigazolások

#13747 Hozzászólás Szerző: dancsobeka94 »

http://www1.skysports.com/football/news ... e-Mourinho" onclick="window.open(this.href);return false;
majd látjuk :wink:

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolások

#13748 Hozzászólás Szerző: adee93 »

http://www.chelseafanatics.hu/news.php? ... rom&ucat=5" onclick="window.open(this.href);return false;
Blue is the Colour

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#13749 Hozzászólás Szerző: Chester »

Egy gyomros ennek a topiknak:

Jose: We have already 60 players, because in the last two days we had 20 new buys in the media.

:D :D :D

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#13750 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

http://www.givemesport.com/351185-mouri ... trio-leave
Nem először hozzák őket szóba, nagyon remélem, hogy nem igaz(Torres eladásába még belmennék :D)

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#13751 Hozzászólás Szerző: putthelime »

kakas19 írta:Kell, hogy irjak ujsag nevet ahoz,hogy hiteles legyen?
Áhh nem, nem nem nem nem nem nem.
They do now.

Avatar
vmilan1
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2013. január 1., kedd 21:36
Kedvenc játékos: Petr Cech Oscar
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13752 Hozzászólás Szerző: vmilan1 »

Chelsea Transfers @CFCTransfers 42 minutes
Borussia Dortmund claim Lewandowski won't join Bayern Munich this summer. Cavani for €63m, Lewandowski for €25m. I know who I'd prefer #CFC
One life, one love, one club!

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#13753 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Kép
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#13754 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

zoli0415 írta:
vmilan1 írta:Szerintem is kamu, de a twitteren tette közze tobb Chelsea oldal is...
Én a Mediaset-et láttam forrásnak de az ő honlapjukon nincs fönt..
vmilan1 írta:De azt honnan vette, hogy Cavani biztos nem jon, es hogy Torres tuti tavozik?
Azt csak ő tudja :D
Kell, hogy irjak ujsag nevet ahoz,hogy hiteles legyen? Majd meglasuk mi lesz. De sajat velemenyem is az hogy sem Cavannira se Torresre nincs szuksegunk.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#13755 Hozzászólás Szerző: chiedis »

daw3 írta:valamelyik nap valaki azt mondta, hogy Cavani góljait ütempasszból és 11esekből szerzi.
https://www.youtube.com/watch?v=dpe3yY6SIfY" onclick="window.open(this.href);return false;
k.jo tamado, top5. Jose nem akkora balfek, hogy belevagjon egy harmadik idenybe (meg ha neki ez az elso is lesz) a Chelsea-vel a lutri kolyokkel. Ez mar majdnem h OFF memoar:

Mindenesetre vki azt istenien leirta, hogy most az kell h legyen, amit Jose akar. Ha nem kell neki valaki, akkor el kell adni, ha kell neki steroid Messi, akkor ot kell megszerezni, nyilvan hatarokon belul. O maga megadja azt a stabilitast majd, ami hianyzik a PL-hez, rohadtul kupacsapat lettunk nulla sansszal a sorozatterheleses-mentalfuggo bajnoksag megnyeresere.

Ki jonne a helyere ? Pisont Pista ? Verebes "Magus" Jozsef ? Remelem senki sem fuz azert nagy remenyeket a jovo evre nezve, a 2. viszont elsulhet nagyon jol.

Most alairnek egy PL ezustot csak 6-7 ponttal lemaradva es egy BL4-et :)
Nyugodj bekeben Mister !

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#13756 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

vmilan1 írta:Szerintem is kamu, de a twitteren tette közze tobb Chelsea oldal is...
Én a Mediaset-et láttam forrásnak de az ő honlapjukon nincs fönt..
vmilan1 írta:De azt honnan vette, hogy Cavani biztos nem jon, es hogy Torres tuti tavozik?
Azt csak ő tudja :D

Avatar
vmilan1
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2013. január 1., kedd 21:36
Kedvenc játékos: Petr Cech Oscar
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13757 Hozzászólás Szerző: vmilan1 »

zoli0415 írta:
vmilan1 írta:
kakas19 írta:Tiszta jo hirek: Cavanni NEM jon+ Kevin NEM megy kolcsonbe+ Lukaku NEM megy kolcsonbe es a hab a tortan Torres tutti NEM marad!!! Eljen Mourinho.
A Torres, es a Cavani hirt honnan vetted?? Mert jelen allas szerint Torres marad, es Cavani jon... Elvileg Mou a holnap tartando elso sajtotajekoztatojan jelenti be az erkezeset, es ezen kivul is kivancsi leszek az elso sajtotajekoztatojara...
Ez hogy holnap jelenti be Cavanit ez honnan van? Mert szerintem tuti kamu...
Szerintem is kamu, de a twitteren tette közze tobb Chelsea oldal is... De azt honnan vette, hogy Cavani biztos nem jon, es hogy Torres tuti tavozik?
One life, one love, one club!

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#13758 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

vmilan1 írta:
kakas19 írta:Tiszta jo hirek: Cavanni NEM jon+ Kevin NEM megy kolcsonbe+ Lukaku NEM megy kolcsonbe es a hab a tortan Torres tutti NEM marad!!! Eljen Mourinho.
A Torres, es a Cavani hirt honnan vetted?? Mert jelen allas szerint Torres marad, es Cavani jon... Elvileg Mou a holnap tartando elso sajtotajekoztatojan jelenti be az erkezeset, es ezen kivul is kivancsi leszek az elso sajtotajekoztatojara...
Ez hogy holnap jelenti be Cavanit ez honnan van? Mert szerintem tuti kamu...

Avatar
vmilan1
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2013. január 1., kedd 21:36
Kedvenc játékos: Petr Cech Oscar
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13759 Hozzászólás Szerző: vmilan1 »

kakas19 írta:Tiszta jo hirek: Cavanni NEM jon+ Kevin NEM megy kolcsonbe+ Lukaku NEM megy kolcsonbe es a hab a tortan Torres tutti NEM marad!!! Eljen Mourinho.
A Torres, es a Cavani hirt honnan vetted?? Mert jelen allas szerint Torres marad, es Cavani jon... Elvileg Mou a holnap tartando elso sajtotajekoztatojan jelenti be az erkezeset, es ezen kivul is kivancsi leszek az elso sajtotajekoztatojara...
One life, one love, one club!

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#13760 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

kakas19 írta:Tiszta jo hirek: Cavanni NEM jon+ Kevin NEM megy kolcsonbe+ Lukaku NEM megy kolcsonbe es a hab a tortan Torres tutti NEM marad!!! Eljen Mourinho.
Azt, hogy Cavani nem jön, honnan veszed?

Válasz küldése