Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#13861 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Chris Cohen Chelsea TV presenter confirms Cavani to #CFC €58M. £125K a week 5 yr deal!

Lehet valosagalapja. Bar o mar irt ki faszsagokat..
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#13862 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Egy kis Cavani gólzápor a legjobb fajtából.
Én örülnék Cavani érkezésének, Torres esetleges távozását én személy szerint sajnálnám, de megbírnám emészteni ha az uruguayi jönne helyette és Lukaku is maradna.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#13863 Hozzászólás Szerző: Chester »

timoboll írta:Nem a city-re,meg a monacora gondolok,hanem mondjuk a barcára,aki 25 millió euróért+ pár lejátszott meccsért vette Neymart, Lewaért se fizetnek majd ki többet 30 milliónál, meg ha a pletykák igazak, akkor Tevez 15 millió körül, Rooney 25 millió. És lehet, hogy ezek tényleg csak pletykák, de velünk mindig az ilyen giga összegű igazolásokat boronálják össze, a többi csapattal meg az ilyen "aprópénzeseket", szerintem ezért van valami alapja ezeknek a pletykáknak
A dél-amerikai játékosok átigazolási összege mindig csalóka, főleg ha közvetlenül arról a kontinensről igazolják át Európába. Ott rengeteg játékosnak van részesedése egyéb vállalatoknál, Neymar esetében sem csak a Santosal kellett megállapodni, így az a 27 millió euró az csak az az összeg, amit a Santos kapott, biztos hogy bőven meghaladta az 50 millió eurót a leigazolása, de ha emlékszel, Tevez meg Mascherano leigazolása azóta is vitatéma a West Hamnél.

És azt sem árt megnézni, hogy meddig érvényes a szerződésük. Neymar, Lewandowski és Tevez esetében ez egy év. Na most ha letesznek egy nagyobb összeget, akkor nem fogják visszautasítani, hiszen vagy most ennyiért, vagy jövőre ingyen. Ezért kerülhetett Neymar a Santosnak "csak" 27 millió euróba, ezért fog Lewandowski elmenni 30 millió alatt, és Tevez is 11 millióért távozik vélhetően Torinóba. Rooney esete más, ő menni akar, de biztos vagyok benne, hogy nem 25 millió euróért fog távozni, nem hülyék Manchesterben.

Bane28
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 11:39
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Átigazolások

#13864 Hozzászólás Szerző: Bane28 »

Николаевич írta:
Blueflag írta:Cavani utcalány messze van Falcaotól szvsz. Nem muszáj csak azért megvenni, mert előbbiről lecsúsztunk... akkor inkább maradjon nálunk Lukaku, és januárig adjunk időt ennek a triónak. Ha egyikük sem képes majd normális szintet hozni, ott már komoly szerkezeti problémák vannak, amire talán egy Cavani is csak félmegoldás.

Cavani szerintem sokkal jobb csatàr mint Falcao.. Viszi a hàtán a Napolit évek óta, eszméletlen a srác.
Szerintem ez ugyan úgy Falcaora is igaz hogy viszi a hátán az Atletico-t, vagy is már múltidőben mondva vitte. Csak Falcao rövid ideig de vitte.
mind az Atletico, mind a Napoli közép csapatnak lehet mondani saját hazája bajnokságában. Mind két csatár
saját kenyéradójánál kiharcolta a biztos BL indulást. Mindkét csatárt azonos súlycsoportba lehetne sorolni, talán annyi eltéréssel, hogy
Falcao nemzetközi porondon többet tett le az asztalra mint Cavani a Napolival. 2x-es EL gólkirály két különböző Európai középszintű klubbal,
Porto, Atletico, 2x-es EL győztes, és az idei Spanyol kupa döntő volt az első olyan döntője Falcaonak, ahol nem szerzett gólt. Míg
Cavani nem hiszem hogy ilyen magasságokig eljuttatta volna a Napolit Nemzetközileg. 1x ők is jártak BL-ben, de mi kiejtettük őket már 8 között, EL-ben se
remekelt az Olaszokkal nagyon. De ezt az egy dolgot kivéve mindenben azonos a két csatár.

Mindenesetre én Cavaninak nagyon örülnék de csak úgy, ha apánk Torrest megtartaná mellette s nem adná el.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#13865 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Blueflag írta:Cavani utcalány messze van Falcaotól szvsz. Nem muszáj csak azért megvenni, mert előbbiről lecsúsztunk... akkor inkább maradjon nálunk Lukaku, és januárig adjunk időt ennek a triónak. Ha egyikük sem képes majd normális szintet hozni, ott már komoly szerkezeti problémák vannak, amire talán egy Cavani is csak félmegoldás.

Cavani szerintem sokkal jobb csatàr mint Falcao.. Viszi a hàtán a Napolit évek óta, eszméletlen a srác.

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#13866 Hozzászólás Szerző: Keppi »

timoboll írta:
GereZsolt írta:Valóban, a sziti épp most adott 40 millát egy Fernandihoért :) Nem hinném, hogy egy olyan csatárral akinek ilyen gól/meccs mutatója van be lehet fürödni. Azt értsétek meg, hogy Torrest már leszálló ágban vettük meg, Shevát szintén, össze sem hasonlítható a két szitu.
Nem mellesleg pontosan jó lenne a felállás szerintem. Cavani első számú ember lenne, Lukaku meg vinné a kupákat és néhány bajnokit, az ő korában ez tökéletes.
Nem a city-re,meg a monacora gondolok,hanem mondjuk a barcára,aki 25 millió euróért+ pár lejátszott meccsért vette Neymart, Lewaért se fizetnek majd ki többet 30 milliónál, meg ha a pletykák igazak, akkor Tevez 15 millió körül, Rooney 25 millió. És lehet, hogy ezek tényleg csak pletykák, de velünk mindig az ilyen giga összegű igazolásokat boronálják össze, a többi csapattal meg az ilyen "aprópénzeseket", szerintem ezért van valami alapja ezeknek a pletykáknak
Neymar is 57 millió euró volt, és ő még csak a brazil bajnokságban "bizonyított". Minden csatár drága, védőkkel ki lehet bekkelni valahogy, de ha nincs aki gólt lőjön akkor úgy szar az egész ahogy van.
:)

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#13867 Hozzászólás Szerző: timoboll »

GereZsolt írta:Valóban, a sziti épp most adott 40 millát egy Fernandihoért :) Nem hinném, hogy egy olyan csatárral akinek ilyen gól/meccs mutatója van be lehet fürödni. Azt értsétek meg, hogy Torrest már leszálló ágban vettük meg, Shevát szintén, össze sem hasonlítható a két szitu.
Nem mellesleg pontosan jó lenne a felállás szerintem. Cavani első számú ember lenne, Lukaku meg vinné a kupákat és néhány bajnokit, az ő korában ez tökéletes.
Nem a city-re,meg a monacora gondolok,hanem mondjuk a barcára,aki 25 millió euróért+ pár lejátszott meccsért vette Neymart, Lewaért se fizetnek majd ki többet 30 milliónál, meg ha a pletykák igazak, akkor Tevez 15 millió körül, Rooney 25 millió. És lehet, hogy ezek tényleg csak pletykák, de velünk mindig az ilyen giga összegű igazolásokat boronálják össze, a többi csapattal meg az ilyen "aprópénzeseket", szerintem ezért van valami alapja ezeknek a pletykáknak

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#13868 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

timoboll írta:Szerintem se járunk vele jól,főleg ennyiért nem... Össze se hasonlítható Falcaoval, az az ember nincs rászorulva a társakra, megcsinálja magának is a helyzetet, és nagyon technikás. Cavani pont ugyanolyan lesz mint Torres,vagy Ba, talán jobban kihasználja a helyzeteit, de attól még nekünk nem ilyen típusú csatárra van szükségünk:( Vagy ha már mindnképp ilyen típusú csatárt akarunk,akkor ott van Dzeko vagy Lewandowski jóval olcsóbban, és felesbe megoldanák Lukakuval a szezont. Remélem nem igazoljuk le, megint csak hülyét csinálunk magunkból, amikor más csapatok kb fele ennyiért vesznek játékosokat
Valóban, a sziti épp most adott 40 millát egy Fernandihoért :) Nem hinném, hogy egy olyan csatárral akinek ilyen gól/meccs mutatója van be lehet fürödni. Azt értsétek meg, hogy Torrest már leszálló ágban vettük meg, Shevát szintén, össze sem hasonlítható a két szitu.
Nem mellesleg pontosan jó lenne a felállás szerintem. Cavani első számú ember lenne, Lukaku meg vinné a kupákat és néhány bajnokit, az ő korában ez tökéletes.

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#13869 Hozzászólás Szerző: timoboll »

Szerintem se járunk vele jól,főleg ennyiért nem... Össze se hasonlítható Falcaoval, az az ember nincs rászorulva a társakra, megcsinálja magának is a helyzetet, és nagyon technikás. Cavani pont ugyanolyan lesz mint Torres,vagy Ba, talán jobban kihasználja a helyzeteit, de attól még nekünk nem ilyen típusú csatárra van szükségünk:( Vagy ha már mindnképp ilyen típusú csatárt akarunk,akkor ott van Dzeko vagy Lewandowski jóval olcsóbban, és felesbe megoldanák Lukakuval a szezont. Remélem nem igazoljuk le, megint csak hülyét csinálunk magunkból, amikor más csapatok kb fele ennyiért vesznek játékosokat

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13870 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Cavani utcalány messze van Falcaotól szvsz. Nem muszáj csak azért megvenni, mert előbbiről lecsúsztunk... akkor inkább maradjon nálunk Lukaku, és januárig adjunk időt ennek a triónak. Ha egyikük sem képes majd normális szintet hozni, ott már komoly szerkezeti problémák vannak, amire talán egy Cavani is csak félmegoldás.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#13871 Hozzászólás Szerző: béla »

marknagy írta:
béla írta:Megnéztem Cavani összes gólját. A góljainak kb negyede tizi,kb negyede indításból,ütempasszból lőtt gól, negyede fejes,a többi 5 méterről bekotort labda. Na nálunk tizi kilőve, ütempassz kilőve,ő se fogja megkapni,ha Torres meg Ba se kapta meg...
De azt is megnézted hogy az ellenfél szögleteit hány %-ban ő fejeli ki, mennyit védekezik és hogy hány labdát szerez meccsenként? Merthogy Cavani amellett hogy gólokat lő, mást is végez.
Persze,tudom,de nekünk nem az a legfontosabb jelenleg,hogy mennyi szögletet fejel ki egy játékos,meg mennyi mezőnymunkát végez. Legalábbis az itteni embereket az nem érdekli(engem amúgy igen), az itteniek nagyrésze elvakult gól-mániás. Amúgy (igaz,túl sok West Brom meccset nem néztem idén) Lukaku talán még több szögletet tud kifejelni, benga négerként... :DD
Én még mindig azt mondom,hogy felesleges Cavani. Az olyan vélemények meg,hogy "hozzuk Cavanit,és ha nem jön be,akkor kidobtunk az ablakon 60 m eurót, ha meg bejön,akkor Lukaku kuka,de az mégis kit érdekel,amikor van egy sokkal idősebb, sokkal drágább és nagyobb fizetésű játékosunk."Az ilyenektől falnak tudnék menni...

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#13872 Hozzászólás Szerző: marknagy »

béla írta:Megnéztem Cavani összes gólját. A góljainak kb negyede tizi,kb negyede indításból,ütempasszból lőtt gól, negyede fejes,a többi 5 méterről bekotort labda. Na nálunk tizi kilőve, ütempassz kilőve,ő se fogja megkapni,ha Torres meg Ba se kapta meg...
De azt is megnézted hogy az ellenfél szögleteit hány %-ban ő fejeli ki, mennyit védekezik és hogy hány labdát szerez meccsenként? Merthogy Cavani amellett hogy gólokat lő, mást is végez.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#13873 Hozzászólás Szerző: béla »

Sasur írta:
béla írta:Megnéztem Cavani összes gólját. A góljainak kb negyede tizi,kb negyede indításból,ütempasszból lőtt gól, negyede fejes,a többi 5 méterről bekotort labda. Na nálunk tizi kilőve, ütempassz kilőve,ő se fogja megkapni,ha Torres meg Ba se kapta meg...
Hát ha Torres így helyezkedik ne csodálkozzon.... http://www.youtube.com/watch?v=6J1gX-TpyN4" onclick="window.open(this.href);return false;
Fhu. Az igen koma. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Avatar
Sasur
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Átigazolások

#13874 Hozzászólás Szerző: Sasur »

béla írta:Megnéztem Cavani összes gólját. A góljainak kb negyede tizi,kb negyede indításból,ütempasszból lőtt gól, negyede fejes,a többi 5 méterről bekotort labda. Na nálunk tizi kilőve, ütempassz kilőve,ő se fogja megkapni,ha Torres meg Ba se kapta meg...
Hát ha Torres így helyezkedik ne csodálkozzon.... http://www.youtube.com/watch?v=6J1gX-TpyN4" onclick="window.open(this.href);return false;
El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#13875 Hozzászólás Szerző: béla »

Megnéztem Cavani összes gólját. A góljainak kb negyede tizi,kb negyede indításból,ütempasszból lőtt gól, negyede fejes,a többi 5 méterről bekotort labda. Na nálunk tizi kilőve, ütempassz kilőve,ő se fogja megkapni,ha Torres meg Ba se kapta meg...

david368
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2011. október 2., vasárnap 15:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Átigazolások

#13876 Hozzászólás Szerző: david368 »

vmilan1 írta:Erdekes...
http://thepremierleagueowl.com/edinson- ... eady-have/" onclick="window.open(this.href);return false;
A videót elnézve 2 centiről rugdosta a gólokat ebben a szezonba, de jó is az, mert úgy tünik mindig jókor van jó helyen (rvp meg csicskáritó is ilyen...)

Avatar
vmilan1
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2013. január 1., kedd 21:36
Kedvenc játékos: Petr Cech Oscar
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13877 Hozzászólás Szerző: vmilan1 »

Erdekes...
http://thepremierleagueowl.com/edinson- ... eady-have/" onclick="window.open(this.href);return false;
One life, one love, one club!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#13878 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Keppi írta:
marknagy írta:Italian transfer 'expert' Jose Alberti tells Goal Radio that Edinson Cavani has a pre-agreement with Chelsea and will sign after Confed Cup.
Eddig nem sokat tudtam róla, de a statisztikáit nézegetve nagyon jó vétel. Gyakorlatilag minden meccsén gólt lő, ennél jobb csatár aligha lehetne elképzelhető.
Szerintem 2 van, az egyik egy kioregedett legenda, a masik meg 1 hete se okozott nekem hatalmas csalodast a penzehsegevel. Kemenyen lekototte a vedoinket a Napoli meccseken, az biztos
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#13879 Hozzászólás Szerző: Keppi »

marknagy írta:Italian transfer 'expert' Jose Alberti tells Goal Radio that Edinson Cavani has a pre-agreement with Chelsea and will sign after Confed Cup.
Eddig nem sokat tudtam róla, de a statisztikáit nézegetve nagyon jó vétel. Gyakorlatilag minden meccsén gólt lő, ennél jobb csatár aligha lehetne elképzelhető.
:)

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#13880 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Italian transfer 'expert' Jose Alberti tells Goal Radio that Edinson Cavani has a pre-agreement with Chelsea and will sign after Confed Cup.
We are the famous, the famous Chelsea!

Válasz küldése