Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Átigazolások

#14061 Hozzászólás Szerző: California Max »

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... avani.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Mi a véleményetek erről? Szerintem a Chelsea-nek is és Torresnek is jobb lenne, ha elválnának az útjaik.

Én nagyon bírom Torrest, szerintem nagy csatár - lehetne újra egy más csapatban, más bajnokságban. Benitez alatt úgyis javuló tendenciát mutatott, és egy gyengébb bajnokságban, rá épülő csapatban biztos többet rúgna. Mou + Torres egy szürke folt, vagy működik, vagy nem. A kockázat túl nagy lenne Mou-nak, mert azonnal eredményeket kell majd felmutatnia.

Cavanit nem láttam még focizni, így csak abból ítélem meg amit írnak róla, hogy ő biztosítaná azt amit várnak tőle, persze váltásban Lukakuval. Ba meg vagy marad harmadik csatárnak, vagy megy a levesbe.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14062 Hozzászólás Szerző: Chester »

Blueflag írta:Itt hol írják, hogy jönne vissza? :D Arról szól a cikk, hogy szerinte José újra sikeres lesz nálunk, a Bayernnek pedig akkora dominanciát jósol a következő 5 évre, mint amilyen a Barcánál volt az előző 5-ben.
Ez esetben bemegyek az Oktatási Hivatalba és összetépem az angol érettségimet. :D

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14063 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

ChesterB írta:Közben a legújabb név, akivel szóba hoznak minket, az Robben.

http://www1.skysports.com/football/news ... um=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;

Én nagyon bírom a palit, de még mindig rettentő önző és pukkancs, nekünk meg inkább most csapatjátékosok kellenek.
Itt hol írják, hogy jönne vissza? :D Arról szól a cikk, hogy szerinte José újra sikeres lesz nálunk, a Bayernnek pedig akkora dominanciát jósol a következő 5 évre, mint amilyen a Barcánál volt az előző 5-ben.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14064 Hozzászólás Szerző: Chester »

Közben a legújabb név, akivel szóba hoznak minket, az Robben.

http://www1.skysports.com/football/news ... um=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;

Én nagyon bírom a palit, de még mindig rettentő önző és pukkancs, nekünk meg inkább most csapatjátékosok kellenek.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Átigazolások

#14065 Hozzászólás Szerző: Mister »

langidave írta:
Mister írta:jólvanakkor.te se láthattál túl sok chelsea meccset mióta itt van.
tavaly jó szezonja volt elismerem, de kellett neki 30 meccs mire bemelegedett és a tavaszt letudta hozni elfogadható szinten. azért mert tavaly született róla néhány iromány, hogy mekkora istencsászár attól én még nem fogom annak tartani, Makelele, Essien -vagy még idesorolhatnám Wiset is - után, ha neked ő kell akkor legyél boldog vele, de nekem had legyen meg a személyes véleményem
Attól,hogy valaki nem szopat szét mindenki meccsenként mint pl Hazard,Ronaldo,Messi,lehet még jó.Tudom,nem egy poszt akiket felhoztam,de szerintem Mikel a saját posztján elég jónak számít.Ez a poszt sose az elismerésről szólt.Jelenlegi Essiennel szerintem felesleges összehasonlítani,már nem olyan mint rég.Pár éve még egyértelmű volt számomra,hogy ki a jobb. Makelele meg a kedvencem,nála jobbat nem tudok erről a posztról.

Vannak szarabb meccsei(mint mindenkinek)de elég magabiztos,elég tapasztalt,és sok labdát szerez stb stb.Nálam állandó kezdő lenne,szerintem elég megbízhatóan teljesít átlagban.
One Life,One Love,One Club

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#14066 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

waweceptor írta:
langidave írta:nem értem én ezt emberek....

Kép
Egy biztos hogy itt el fogja baszni a karrierjét csakúgy mint Hulk a Zenitben...
Amikor először megláttam ezt a képet azt hittem szakmát vált és kukásnak áll :lol: :lol:

Avatar
waweceptor
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2011. április 17., vasárnap 18:49
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Richardo Carvalho
Tartózkodási hely: Budapest 11. kerület mélykút utca 9.

Re: Átigazolások

#14067 Hozzászólás Szerző: waweceptor »

langidave írta:nem értem én ezt emberek....

Kép
Egy biztos hogy itt el fogja baszni a karrierjét csakúgy mint Hulk a Zenitben...

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#14068 Hozzászólás Szerző: langidave »

Mister írta:jólvanakkor.te se láthattál túl sok chelsea meccset mióta itt van.
tavaly jó szezonja volt elismerem, de kellett neki 30 meccs mire bemelegedett és a tavaszt letudta hozni elfogadható szinten. azért mert tavaly született róla néhány iromány, hogy mekkora istencsászár attól én még nem fogom annak tartani, Makelele, Essien -vagy még idesorolhatnám Wiset is - után, ha neked ő kell akkor legyél boldog vele, de nekem had legyen meg a személyes véleményem

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#14069 Hozzászólás Szerző: béla »

langidave írta:
Mister írta:
langidave írta:Mikel kritikán aluli volt idén, én pénzzé tenném, amíg még lehet
Még jó,hogy nem te vagy a manager.... Lehet,hogy idén pocsék szezont hozott,te tudjuk,hogy mire képes....Rengeteg meccset hozott le tanári módon.
legnagyobb alibi játékos aki a keretben van, de igazad van padmelegítőnek tökéletes lesz. José első igazolása az ő helyére lesz, persze csak akkor, ha nem bízik meg Essienben
Gondolom arról nem kell beszélnem,hogy labda nélkül senki nem rúg gólt. Ez úgy is igaz,hogy az ellenfél se rúg,amikor Mikelnél van,és mi se rúgunk addig,amíg Mikel meg nem szerzi. Hidd el,nem azért játssza azt a játékot,amit mert nem képes másra. Nézd csak végig az idei Afrika kupát. Meccsenként legalább 2 gólpassz értékű indítása volt... José biztos kibassza azt a Mikelt,aki 19 évesen is 40 meccsen játszott a keze alatt.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Átigazolások

#14070 Hozzászólás Szerző: Mister »

jólvanakkor.te se láthattál túl sok chelsea meccset mióta itt van.
One Life,One Love,One Club

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#14071 Hozzászólás Szerző: langidave »

Mister írta:
langidave írta:Mikel kritikán aluli volt idén, én pénzzé tenném, amíg még lehet
Még jó,hogy nem te vagy a manager.... Lehet,hogy idén pocsék szezont hozott,te tudjuk,hogy mire képes....Rengeteg meccset hozott le tanári módon.
legnagyobb alibi játékos aki a keretben van, de igazad van padmelegítőnek tökéletes lesz. José első igazolása az ő helyére lesz, persze csak akkor, ha nem bízik meg Essienben

Bane28
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 11:39
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Átigazolások

#14072 Hozzászólás Szerző: Bane28 »

Nem is biztos hogy nekünk nagy giga sztár igazolások kellenének ide mint volt Torres, és Shevchenko.
Carvalho-t, Ferreira-t nem nagyon ismerte senki se mikor hozzánk kerültek. Hiába hogy nyertek BL-t Portoval attól még
nem azt jelenti hogy akkor nagy sztárok voltak már. Akkor Drogba se volt senki még amikor Marseilleből jött ide. Még is
azóta már legenda nálunk s PL gólkirály. Robben is Mourinho keze alatt kupálódott ki, mint ahogy Lampard, Terry, Joe Cole, Kalou,
Guðjohnsen, Bridge, Gallas. Essient is kb Hazardhoz hasonlítanám. Mindketten Franciaországból jöttek ide drága pénzért igaz, de
mindkettőért annak idején egész Európa le akart csapni. Essien is Lyonban csak kezdett felfele kerekedni, de nálunk lett a posztján
a leges legjobb fénykorában. De ugyan ez megtörténhet Hazard-al is. Mourinho-ra talán azt lehet mondani hogy mióta itt volt nálunk,
30-millió felett nem nagyon költött igazolásokra és még is olyan magot épített ki nálunk, amit még a távozása után is még meglátszódott a keze
munkája a keretben. Voltak utána olyan edzők akikre a szakemberek még mindig azt mondták hogy José csapata ez.
Abban reménykedem ha vissza jön megint egy ilyen sikeres magot kiépít kisebb pénzből nem giga igazolásokat csinálva!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#14073 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Mister írta:
langidave írta:Mikel kritikán aluli volt idén, én pénzzé tenném, amíg még lehet
Még jó,hogy nem te vagy a manager.... Lehet,hogy idén pocsék szezont hozott,te tudjuk,hogy mire képes....Rengeteg meccset hozott le tanári módon.

Amit a BL-döntőben csinált tavaly azt kötelező anyaggá tenném minden fiatal vkp számára. Idén tényleg gyengébb volt, de ebben benne van az is, hogy sérült volt, illetve Benitez nem nagyon bízott benne, volt hogyy 2-3 meccs kihagyás után játszott.

Mindenképpen tartsuk meg, igazi klublegenda lehet. Alig 26 éves, és lassan eléri a 300. meccsét :)

(Hihetetlen hogy 2007 februárja óta nem lőtt gólt :D Amikor a Shaktar ellen lesgólt fejelt akkorát üvöltöttem pedig)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14074 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

langidave írta:Mikel kritikán aluli volt idén, én pénzzé tenném, amíg még lehet
Kép
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Átigazolások

#14075 Hozzászólás Szerző: Mister »

langidave írta:Mikel kritikán aluli volt idén, én pénzzé tenném, amíg még lehet
Még jó,hogy nem te vagy a manager.... Lehet,hogy idén pocsék szezont hozott,te tudjuk,hogy mire képes....Rengeteg meccset hozott le tanári módon.
One Life,One Love,One Club

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#14076 Hozzászólás Szerző: langidave »

Mikel kritikán aluli volt idén, én pénzzé tenném, amíg még lehet

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#14077 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Én is Essient támogatom, de Rossiért nem pénz 12 millió.
Főleg úgy, hogy Essien és Romeu is sérült állandóan. Lehet első meccsen lesérül félévre, akkor nézhetünk.

Schürrle meg kell a fasznak, jöjjön Lukaku. Nevetséges lenne ha megvennénk a németet 20 milliókért. :D
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3197
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#14078 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Blueflag írta:De Rossi helyett támogatnám inkább, hogy hozzuk vissza a tavalyi-tavaly előtti Mikelt az élők sorába.
Én meg a bölényt támogatom, kell a francnak az olasz.
211! NEW RECORD!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14079 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

De Rossi helyett támogatnám inkább, hogy hozzuk vissza a tavalyi-tavaly előtti Mikelt az élők sorába.

Avatar
matecska
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009. január 1., csütörtök 21:14
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Miroslav Stoch

Re: Átigazolások

#14080 Hozzászólás Szerző: matecska »

bela2 írta:
focimark írta:
Amazing24 írta:"Chelsea have completed the signing of Italian playmaker Daniele De Rossi from AS Roma. The 29-year-old joins the July 1 in a deal reported to be worth £12 million. - Transfer News"

Mit gondoltok? Ez szerintem Romeu távozását vetíti elő :D
Jó játékos De Rossi, de már 30 lesz, nem biztos, hogy ő rá van szükségünk, én Gündogant látnám itt szívesen.
Nem láttam már rég, de amikor láttam szenzációsan játszott. Nagy kérdés meddig tud toppon lenni. 3 év még benne lehet.
Itáliában a Roma a kedvencem, úgyhogy egy részem belehalna De Rossi távozásába, de az idén már belefáradni láttam a sikertelenségbe. Ha a távozás mellett dönt, remélem tényleg idejön a Chelsea-hez, mert pont az ilyen falkavezérekből szenvedünk hiányt Terry és Lamps lassú háttérbeszorulásával.

Válasz küldése