Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Átigazolások

#14621 Hozzászólás Szerző: lazaac »

AwayRoller írta:
marknagy írta: Mégis Zaha-t akarja a fél Premier League.
Zaha tökéletes egy MU-nak vagy szarzinak, mert ott van idő és türelem, hogy beérjen és csiszolódjon. Nekik egy gyors csapatjátékos szélső/csatár tökéletes. Nekünk most egy gólvágógép kell, aki a hátára tudja venni a csapatot, és nem tojja össze magát ha a mélyvízbe dobjuk. Erre pedig a másik Championshipes illető a megfelelő :wink:
Ha Falcao-ra lenne pénz,akkor a 2 championship sztárra is lenne egyszerre... Ba-val kiegészülve már 4 csatárral rendben is lennének a dolgok

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4832
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#14622 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

marknagy írta: Mégis Zaha-t akarja a fél Premier League.
Zaha tökéletes egy MU-nak vagy szarzinak, mert ott van idő és türelem, hogy beérjen és csiszolódjon. Nekik egy gyors csapatjátékos szélső/csatár tökéletes. Nekünk most egy gólvágógép kell, aki a hátára tudja venni a csapatot, és nem tojja össze magát ha a mélyvízbe dobjuk. Erre pedig a másik Championshipes illető a megfelelő :wink:

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#14623 Hozzászólás Szerző: marknagy »

dankodavid írta:
ChesterB írta:Bár ha Ba ideigazol, még így is hoznék még egy csatárt a klubhoz, valahogy nem érzem életbiztosításnak, hogy csak ketten vannak. Lennének opcióim a harmadik embernek, nem kell fontszázmilliókért elhozni. Az egyik az Zaha a Crystal Palace-ból, angol, elefántcsontparti felmenőkkel, a Championship legkeresettebb játékosa, másik opció még Villa kölcsönbe, nem rajongok érte, de ha csak fél évig itt lenne, azzal szerintem aki utálja, az is elégedett lehet. Felmerült még ugye ismét Schürrle, na őt sem utasítanám vissza. Llorrente sem lenne rossz, de ő minden bizonnyal a Juvéhoz igazol, de csak nyáron. Marad még tartaléknak a listámon Bony, Vossen és Doumbia, bár a legutolsó szerintem nem lenne olcsó mulatság, meg ő és Bony vélhetően mennek az ANK-ra.

Ha meg beválik akár Ba, akárki más, legalább nem kell nyáron 60 milliót Falcaora vagy Cavanira költeni, noha ők a fő célpontok. :)
Adok egy lehetőséget arra, hogy magadtól javíts. :D Szóval, nem hagytál ki valakit? Segítek, Championshipben játszik, és egy "icipicit" jobb, mint Zaha.
Mégis Zaha-t akarja a fél Premier League.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Átigazolások

#14624 Hozzászólás Szerző: makraemil »

pulci03 írta:
béla írta:
ChesterB írta: Remélem nem gondolja meg magát, rossz meccset választott.
Attól függ honnan nézzük. Lehet,hogy pont jót. :D Gondolhatta azt is nem egyszer a meccsen,hogy "na én ezt is belőttem volna,én kellek ide" :D Reméljük így volt :D
Számból vetted ki a szót pont egy cikket olvastam goalon ahol ugyanezt írják, hogy felépítette karrierjét aminek beteljesülése lehet chelsea ahogy Drogbánál is volt és mindent meg fog tenni azért, hogy működjön!
http://www.goal.com/en/news/1717/editor ... s-main-man" onclick="window.open(this.href);return false;
jolenne ha valaki mostmár a gólvágásban helyettesítené Drogbát!

Avatar
dotta98
Hozzászólások: 284
Csatlakozott: 2010. december 29., szerda 22:36
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Mohács
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#14625 Hozzászólás Szerző: dotta98 »

Николаевич írta:
focimark írta: De én úgy tudom, hogy BA már évek óta térdsérülésekkel küszködik .

Pont ez a lényeg, hogy mielőtt kifizetünk érte ennyi pénzt(mert kidobni az ablakon sok a 7 millió Font), meg kell vizsgálni. ha úgy látják az orvosok hogy nem olyan tropa a térde hogy jó eséllyel megsérülhet a következő hónapokban akkor nézünk mást. Ha nem olyan vészes a helyzet akkor jön.
Olvastam valahol,hogy ma délután átment az orvosi vizsgálaton és este közzéteszik a leigazolást.
Hajrá Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#14626 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

focimark írta: De én úgy tudom, hogy BA már évek óta térdsérülésekkel küszködik .

Pont ez a lényeg, hogy mielőtt kifizetünk érte ennyi pénzt(mert kidobni az ablakon sok a 7 millió Font), meg kell vizsgálni. ha úgy látják az orvosok hogy nem olyan tropa a térde hogy jó eséllyel megsérülhet a következő hónapokban akkor nézünk mást. Ha nem olyan vészes a helyzet akkor jön.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#14627 Hozzászólás Szerző: focimark »

Николаевич írta:
focimark írta:Ba's persistent knee problem could complicate transfer negotiations, however, and Chelsea interim manager Rafael Benitez has refused to speak about the 27-year-old (fifa.com).
ezt úgy láttam facen, nemtom mennyire igaz.

Téynleg fenn van a Fifa.com-on. De ez nem jelent semmit, ez szó szerint annyit tesz hogy a szar térde akadályt jelenthet, ezt eddig is tudtuk.

Ez is szerepel a cikkben:

Goalkeeper Petr Cech is expected to be out for two to three weeks with his groin problem.
De én úgy tudom, hogy BA már évek óta térdsérülésekkel küszködik .

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#14628 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

focimark írta:Ba's persistent knee problem could complicate transfer negotiations, however, and Chelsea interim manager Rafael Benitez has refused to speak about the 27-year-old (fifa.com).
ezt úgy láttam facen, nemtom mennyire igaz.

Téynleg fenn van a Fifa.com-on. De ez nem jelent semmit, ez szó szerint annyit tesz hogy a szar térde akadályt jelenthet, ezt eddig is tudtuk.

Ez is szerepel a cikkben:

Goalkeeper Petr Cech is expected to be out for two to three weeks with his groin problem.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#14629 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

focimark írta:Ba's persistent knee problem could complicate transfer negotiations, however, and Chelsea interim manager Rafael Benitez has refused to speak about the 27-year-old (fifa.com).
ezt úgy láttam facen, nemtom mennyire igaz.
Ez nem lehet igaz bazdmeg..ilyen szerencsétlenek is csak mi lehetünk..
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#14630 Hozzászólás Szerző: focimark »

Ba's persistent knee problem could complicate transfer negotiations, however, and Chelsea interim manager Rafael Benitez has refused to speak about the 27-year-old (fifa.com).
ezt úgy láttam facen, nemtom mennyire igaz.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#14631 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

béla írta:
ChesterB írta:
Shady60 írta:Ebből nem sokat látni,de állítólag BA kint volt tegnap este a meccsen.

Kép
Remélem nem gondolja meg magát, rossz meccset választott.
Attól függ honnan nézzük. Lehet,hogy pont jót. :D Gondolhatta azt is nem egyszer a meccsen,hogy "na én ezt is belőttem volna,én kellek ide" :D Reméljük így volt :D
Számból vetted ki a szót pont egy cikket olvastam goalon ahol ugyanezt írják, hogy felépítette karrierjét aminek beteljesülése lehet chelsea ahogy Drogbánál is volt és mindent meg fog tenni azért, hogy működjön!
http://www.goal.com/en/news/1717/editor ... s-main-man" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14632 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ja, de ilyen gyenge teljesítményt a középpályásainktól nagyon régen láttam, értékelhetetlen volt mind, még a csereként pályára lépők is. Márpedig nekik is közre kell játszani ahhoz, hogy Ba barátunk több gólhelyzetbe kerülhessen.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#14633 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

béla írta: Attól függ honnan nézzük. Lehet,hogy pont jót. :D Gondolhatta azt is nem egyszer a meccsen,hogy "na én ezt is belőttem volna,én kellek ide" :D Reméljük így volt :D
Az biztos, hogy ez után a teljesítmény után nem lesz lámpalázas és nem fogja őt összenyomni a teljesítménykényszer.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#14634 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:
Shady60 írta:Ebből nem sokat látni,de állítólag BA kint volt tegnap este a meccsen.

Kép
Remélem nem gondolja meg magát, rossz meccset választott.
Attól függ honnan nézzük. Lehet,hogy pont jót. :D Gondolhatta azt is nem egyszer a meccsen,hogy "na én ezt is belőttem volna,én kellek ide" :D Reméljük így volt :D

edeskeves
Hozzászólások: 3131
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#14635 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Shady60 írta:Ebből nem sokat látni,de állítólag BA kint volt tegnap este a meccsen.

Kép
Első jó benyomás megvolt :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14636 Hozzászólás Szerző: Chester »

Shady60 írta:Ebből nem sokat látni,de állítólag BA kint volt tegnap este a meccsen.

Kép
Remélem nem gondolja meg magát, rossz meccset választott.

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Átigazolások

#14637 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

Ebből nem sokat látni,de állítólag BA kint volt tegnap este a meccsen.

Kép
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#14638 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

95syngates írta:http://www1.skysports.com/football/news ... um=twitter
Ba már a szombati FA-kupa meccsen bemutatkozhat, mivel Torresnek Rafa szerint pihenő kell. Nagyon remélem, hogy minél előbb véglegesítjük a transzfert, mert nagyon szeretnék már egy igazi csatárt látni a csapatban.
Felőlem aztán pihenhet ameddig akar, Chelsea színekben többet pályán ne lássam.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

95syngates
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 13:06
Kedvenc játékos: Hazard Iva Lamps
Kedvenc exjátékos: Joe Cole Drogba Mata

Re: Átigazolások

#14639 Hozzászólás Szerző: 95syngates »

http://www1.skysports.com/football/news ... um=twitter
Ba már a szombati FA-kupa meccsen bemutatkozhat, mivel Torresnek Rafa szerint pihenő kell. Nagyon remélem, hogy minél előbb véglegesítjük a transzfert, mert nagyon szeretnék már egy igazi csatárt látni a csapatban.

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Átigazolások

#14640 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

albundy írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... al-2204219

Ha ez igaz akkor lemondhatunk róla, és bele kell törődnünk hogy torresito lesz a csodacsatárunk :D
Nem is kell akkor menjen a picsába oda,senki soha nem elég jó úgyse abba a csapatba.Nekünk meg itt lesz Ba,Lukaku
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Válasz küldése