Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#15121 Hozzászólás Szerző: Daniel »

ChesterB írta:Bony, Doumbia, Llorrente, Ba, Demba Cissé. Mindenképp olcsó megoldáson gondolkodnék, de azért legyen már mögötte valami "történelem".
Damiao ? :wink: Llorrente szerintem nem lenne jó megoldás.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#15122 Hozzászólás Szerző: béla »

Llorente?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#15123 Hozzászólás Szerző: Chester »

Bony, Doumbia, Llorrente, Ba, Demba Cissé. Mindenképp olcsó megoldáson gondolkodnék, de azért legyen már mögötte valami "történelem".

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#15124 Hozzászólás Szerző: béla »

BlueBlood1993 írta:Tudom, hogy nagyon korai, de erre van a topik: játsszunk el a gondolattal, hogy mi van ha Torres tartja a formáját.

Kit hoznátok? Mert Studge sérülékenysége és egész szezonos formán kívüli játéka miatt nagyon kéne valaki, de ki az aki 3.nak idejönne? Valaki rutinosabb játékost kéne idehozni, kölcsönbe fél évre (ne Drogbat, maradjon meg az emlékezetünkben az utolsó mozdulátanak az a bizonyos 11-es) de ötletem sincs, hogy kit.

Sturrudgeal viszont nem tudom, hogy mi legyen, ráadásul a szerződése is lejár év végén.. Egy logikus megoldás az lenne, hogy megtartanánk jobb szélső csere/3. számú center posztra és akkor így néznénk ki:

2 belső kp posztra: Mikel, Romeu, Ramires, Lampard
Irányítóra: Mata, Oscar
Balszél: Hazard, Marin
Jobbszél: Moses, Studge
Center: Torres, valaki

Csak ez ott hibázik, hogy Oscart előbb vagy utóbb Benítez visszarakja a csapatba (egyébként mért került ki egyáltalán?) és tuti nem Mataval fogják rotálni egymást, mert kell a spanyol. Jobbszélre ha kirakják akkor Stu 3. számú lesz ott is, belső kp posztra meg bűn elherdálni a tehetségét, plusz oda tényleg kéne egy Fellaini. No meg ugye Marin nem játszik...
Szerintem nem rakta ki Benítez Oscart,amikor idejött,akkor aláírta volna mindenki szerintem azt,hogy ennyit játsszon. Biztos vagyok benne,hogy lesz olyan,hogy pl Hazard nem fog kezdeni néhány meccsen. Ahogy Azpi se került ki,úgy Oscar se. Azpi se kezdett az utóbbi két meccsen.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#15125 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

BlueBlood1993 írta:Tudom, hogy nagyon korai, de erre van a topik: játsszunk el a gondolattal, hogy mi van ha Torres tartja a formáját.

Kit hoznátok?
Betűzzem, hogy J-O-R-D-A-N R-H-O-D-E-S? :) 8)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#15126 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Tudom, hogy nagyon korai, de erre van a topik: játsszunk el a gondolattal, hogy mi van ha Torres tartja a formáját.

Kit hoznátok? Mert Studge sérülékenysége és egész szezonos formán kívüli játéka miatt nagyon kéne valaki, de ki az aki 3.nak idejönne? Valaki rutinosabb játékost kéne idehozni, kölcsönbe fél évre (ne Drogbat, maradjon meg az emlékezetünkben az utolsó mozdulátanak az a bizonyos 11-es) de ötletem sincs, hogy kit.

Sturrudgeal viszont nem tudom, hogy mi legyen, ráadásul a szerződése is lejár év végén.. Egy logikus megoldás az lenne, hogy megtartanánk jobb szélső csere/3. számú center posztra és akkor így néznénk ki:

2 belső kp posztra: Mikel, Romeu, Ramires, Lampard
Irányítóra: Mata, Oscar
Balszél: Hazard, Marin
Jobbszél: Moses, Studge
Center: Torres, valaki

Csak ez ott hibázik, hogy Oscart előbb vagy utóbb Benítez visszarakja a csapatba (egyébként mért került ki egyáltalán?) és tuti nem Mataval fogják rotálni egymást, mert kell a spanyol. Jobbszélre ha kirakják akkor Stu 3. számú lesz ott is, belső kp posztra meg bűn elherdálni a tehetségét, plusz oda tényleg kéne egy Fellaini. No meg ugye Marin nem játszik...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#15127 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kiki írta:
grimrieper írta: kiesesi alapon falcao vs Chelsea a befuto.
elég sok hír jelent meg, hogy az atletico támadója, Adrian Lopez az arsenalnal fog kikötni. Erre legalább akkora,ha nem nagyobb az esély,mint hogy Falcao idejön.
Adrian Lopez nem középcsatár, inkább szélső. Mellesleg kegyetlen jó játékos, talán a leggyorsabb a la ligában...

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#15128 Hozzászólás Szerző: kiki »

grimrieper írta: kiesesi alapon falcao vs Chelsea a befuto.
elég sok hír jelent meg, hogy az atletico támadója, Adrian Lopez az arsenalnal fog kikötni. Erre legalább akkora,ha nem nagyobb az esély,mint hogy Falcao idejön.
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#15129 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Tegnap Londonban az Atletico Madrid kozep csataranak az ugynoke hazat vasarolt a jatekos szamara kezpenzben fizetett £ 17.9 millat egyelore nem mondta meg a jatekos nevet es hogy melyik csapathoz megy de kiesesi alapon falcao vs Chelsea a befuto. a forras Tommy Langley aki maga is jatekos ugynok es elegge jo baratom ot pedig a vasarlas utan azonnaql hivta az ingatlan ugynok.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#15130 Hozzászólás Szerző: Chester »

Arra a posztra nem kell erősítés [de jó ezt leírni]. Ezt a szezont ki kéne még húzni ezzel a kerettel, jövőre pedig itt tartani Lukakut, KDB-t, Josht és Kalast, esetleg PVA-t, ha Cole nem marad.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#15131 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kdako írta:Ugye jól sejtem, hogy Hulkra nem lehet most rámenni, mert ebben a szezonban már 2 csapatban is játszott?

Jól, leghamarabb jövő nyáron jöhetne.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#15132 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ugye jól sejtem, hogy Hulkra nem lehet most rámenni, mert ebben a szezonban már 2 csapatban is játszott?
GO BLUES!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#15133 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ToreAndre írta:Nagyon várom már az Afrika kupát! Nagyon hiányoznak az afrikai játékosokat a csapatból. Bony-ra is bazi kíváncsi vagyok.
Aztán hátha feltűnik pár remek játékos!
Én is nézem mindig az afrika kupát, pedig ami ott megy, az minden, csak nem foci :D. Csapatban a fekák nagyon buták...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#15134 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nagyon várom már az Afrika kupát! Nagyon hiányoznak az afrikai játékosokat a csapatból. Bony-ra is bazi kíváncsi vagyok.
Aztán hátha feltűnik pár remek játékos!
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Átigazolások

#15135 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Greench írta:Azt magyarázza meg valaki nekem, hogy HENRY-nek mért engedte meg az Arsenal esetleg még a FIKA, hogy átmenjen az ágyúsokhoz kölcsönbe a télen, Drogbának meg mért nem?! -.-
Henry a téli átigazolási időszakban igazol kölcsönben az Arsenalhoz. Drogba pedig Átigazolási időszakon kívül akart hozzánk jönni kölcsönben az Afrika kupáig.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#15136 Hozzászólás Szerző: béla »

Greench írta:Azt magyarázza meg valaki nekem, hogy HENRY-nek mért engedte meg az Arsenal esetleg még a FIKA, hogy átmenjen az ágyúsokhoz kölcsönbe a télen, Drogbának meg mért nem?! -.-
Mert Didi nem télen jött volna,hisz akkor Afrika kupa van.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Átigazolások

#15137 Hozzászólás Szerző: Mister »

Greench írta:Azt magyarázza meg valaki nekem, hogy HENRY-nek mért engedte meg az Arsenal esetleg még a FIKA, hogy átmenjen az ágyúsokhoz kölcsönbe a télen, Drogbának meg mért nem?! -.-
Azt hiszem máshogy van náluk az átigazolási piac nyitva......
One Life,One Love,One Club

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Átigazolások

#15138 Hozzászólás Szerző: Greench »

Azt magyarázza meg valaki nekem, hogy HENRY-nek mért engedte meg az Arsenal esetleg még a FIKA, hogy átmenjen az ágyúsokhoz kölcsönbe a télen, Drogbának meg mért nem?! -.-
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

becus2
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012. november 28., szerda 22:44
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#15139 Hozzászólás Szerző: becus2 »

chiedis írta:Leszerepelt Hulk nálam, de még mindig inkább ő, mint Llorente. Ő is áll és várja a labdát mint Torres. A brazilt azért említem, mert ez beszédes. Ki az a hülye aki megveszi ennyiért ? Csak egy klub van és mi vagyunk azok. Mondjuk piszkosul kéne az átlövéseivel :)

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... el-2197395" onclick="window.open(this.href);return false;
az biztos. nem is tudom lőttünk e gólt 20-ról.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#15140 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

marknagy írta:
chiedis írta:Leszerepelt Hulk nálam, de még mindig inkább ő, mint Llorente. Ő is áll és várja a labdát mint Torres. A brazilt azért említem, mert ez beszédes. Ki az a hülye aki megveszi ennyiért ? Csak egy klub van és mi vagyunk azok. Mondjuk piszkosul kéne az átlövéseivel :)

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... el-2197395" onclick="window.open(this.href);return false;
Sztem ha a Zenit eladná max 30-ért adná el, annyit mi meg kifizetünk érte.

Tuti nem adják el 30-ért. Az orosz csapatokból csak nagyon dràgán lehet igazolni, meg a Zenitnek nem igazán kell a cash, többet ér nekik hogy van egy világsztárjuk. Pénz ide pénz oda orosz csapat nem szokott ekkora neveket igazolni.

Jó döntés volt Mosest leigazolni inkább, négy évvel fiatalabb, közel nem keres annyit, és nincs ekkora arca hogy rögtön edzőt akar kirúgatni. Türelmes, és hálás minden perc játékért.

Válasz küldése