Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#16801 Hozzászólás Szerző: emsanya »

marknagy írta:
Nagyon nem értek veled egyet, Lukaku-val én nem számolnék, Stu szerintem túl önző és hullámzó a teljesítménye. Torrres jó formájában bízni az egész szezon alatt az meg szintén meredek. Mindenképp kéne még csatárposztra valaki.
A Real Madrid tavaly 2 csatárral vágott neki a szezonnak, én nem félnék ha nem jönne csatár.
Igen, Benzema és Higuain. Azért Studge nem üti meg egyik szintjét sem és emberemlékezet óta nem játszott középcsatárt...

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#16802 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Nagyon nem értek veled egyet, Lukaku-val én nem számolnék, Stu szerintem túl önző és hullámzó a teljesítménye. Torrres jó formájában bízni az egész szezon alatt az meg szintén meredek. Mindenképp kéne még csatárposztra valaki.
A Real Madrid tavaly 2 csatárral vágott neki a szezonnak, én nem félnék ha nem jönne csatár.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#16803 Hozzászólás Szerző: Chester »

60 millió fontot el ne hidd, ha Hulkra - akire jelenleg tényleg szükség van - nem adunk 40 milliót, amennyit a Porto kér, valszeg nem fogunk Neymarért 60 milliót letenni elsőre. De végig többes számban beszélt Gourlay, úgyhogy több érkező is lehet, és egyelőre a jobboldal a lyukas poszt. [Bár ha Hutch így játszik, akkor nem látom értelmét egy cserehátvéd megszerzésére]. Akikkel nagyot húzhatnánk, az Hulk és Schürrle. Mindkettő tud játszani a széleken és centerként, de csak az egyikre van szükség. Moses így már felesleges.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#16804 Hozzászólás Szerző: emsanya »

dankodavid írta:
Blueflag írta:
ChesterB írta:Ezen kívül unatkoznak az újságírók még az Olimpia alatt is, a legújabb pletyka 60 millió font Neymarért. Lehetnének kreatívabbak is... :roll:
Hazard érkezésével teljesen felesleges, van elég ember a baloldalra. Csatárnak meg szerintem a PL-ben egyelőre használhatatlan, ahhoz izom is kell, de talán pár év múlva.

Viszont Gourlay szavai némi bizakodásra adnak okot, hogy nem álltunk le... a második mondat meg szerintem konkrétan Hulkról szól.
Nézd, gourlay egy idióta, hazug paraszt, akinek a szavára annyira lehet adni, mint egy átlag politikuséra, vagy még annyira sem. Ne higgy neki! :D
Mi a fő probléma Gourlay-val? Szerintem lemaradtam, ebben a témában. Én úgy látom a stáb észrevette, hogy hiányzik a kreativitás és hiányposztokra igazolunk folyamatosan.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#16805 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

ChesterB írta:Chelsea Transfers ‏@CFCTransfers
"We are still continuing to look at one or two positions and we will see how that develops over the next couple of weeks" - Ron Gourlay #CFC

Chelsea Transfers ‏@CFCTransfers
"If the right players become available at the right time we will sign them" - Ron Gourlay #CFC #chelsea

Ezen kívül unatkoznak az újságírók még az Olimpia alatt is, a legújabb pletyka 60 millió font Neymarért. Lehetnének kreatívabbak is... :roll:
Úgy tűnik tényleg nem végeztünk még :D :D
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... -100m.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Úszunk a pénzben így könnyen meglehet, hogy átlépi 100 millió fontos határt a nyári költekezés!!!

Valahol azt olvastam Neymar real és a katalányok közül megy valamelyikbe de ahogy Abrát ismerem nem lepődnék meg egy 60 millás ajánlaton sem mert tényleg szenzációs spíler...

Kíváncsiam várom, hogy Moses és AZ érkezik-e vagy lesz még valami nagy durranás 8)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#16806 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Blueflag írta:
ChesterB írta:Ezen kívül unatkoznak az újságírók még az Olimpia alatt is, a legújabb pletyka 60 millió font Neymarért. Lehetnének kreatívabbak is... :roll:
Hazard érkezésével teljesen felesleges, van elég ember a baloldalra. Csatárnak meg szerintem a PL-ben egyelőre használhatatlan, ahhoz izom is kell, de talán pár év múlva.

Viszont Gourlay szavai némi bizakodásra adnak okot, hogy nem álltunk le... a második mondat meg szerintem konkrétan Hulkról szól.
Nézd, gourlay egy idióta, hazug paraszt, akinek a szavára annyira lehet adni, mint egy átlag politikuséra, vagy még annyira sem. Ne higgy neki! :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#16807 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Lukaku minden elismerése mellett nem bír egyeneset belerúgni a labdába, elpattan tőle stb. Rutintalan. Ezért nem maradhat itt, mert rendszeresen nem fog játszani, máshol megteheti kölcsönben (megfelelő, írásos garanciákkal is kölcsönadható). Schürrle leigazolása valóban betenne neki, de amíg a német szélső támadó/szélső, addig Lukaku center. Nem hiszem h a kettő problémás. Ennek ellenére nem a németet kéne kergetni hanem Hulkot. Örülök minden igazolásnak, de a legfontosabbat eddig kihagyták. Torres ha nem váltja be az utolsó esélyét, akkor nem lesz aki beugorjon a helyére. Ultragáz ha ezt nem látná a vezetőség. Hulk bemehetne centerbe
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Átigazolások

#16808 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Komolyan mondom mostmár igazoljuk le Fekete Lacit vagy Pars Krisztiánt :D igaz labdát még nem láttak,de meg vannak 120 kg-sak

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#16809 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

ChesterB írta:Ezen kívül unatkoznak az újságírók még az Olimpia alatt is, a legújabb pletyka 60 millió font Neymarért. Lehetnének kreatívabbak is... :roll:
Hazard érkezésével teljesen felesleges, van elég ember a baloldalra. Csatárnak meg szerintem a PL-ben egyelőre használhatatlan, ahhoz izom is kell, de talán pár év múlva.

Viszont Gourlay szavai némi bizakodásra adnak okot, hogy nem álltunk le... a második mondat meg szerintem konkrétan Hulkról szól.

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#16810 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

http://www1.skysports.com/football/news ... ayoun-move" onclick="window.open(this.href);return false;
Áldásom reá.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#16811 Hozzászólás Szerző: Chester »

Chelsea Transfers ‏@CFCTransfers
"We are still continuing to look at one or two positions and we will see how that develops over the next couple of weeks" - Ron Gourlay #CFC

Chelsea Transfers ‏@CFCTransfers
"If the right players become available at the right time we will sign them" - Ron Gourlay #CFC #chelsea

Ezen kívül unatkoznak az újságírók még az Olimpia alatt is, a legújabb pletyka 60 millió font Neymarért. Lehetnének kreatívabbak is... :roll:

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#16812 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Gereb írta:Valaki nekem összefoglalná, hogy újabban hogy állunk Hulk-al?
Az utóbbi 2 hétben nem voltam gépközelben és ezért jó lenne ha valaki összefoglalná.
Előre is kösz ....
Még nem a mi játékosunk. :D Az ügynökével biztos folynak a tárgyalások, de azok meg nem nyílvánosak. Hulk csak annyit szokott nyilatkozni, hogy ő az olimpiára koncentrál, a többit az ügynökre és a csapatokra bízza.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#16813 Hozzászólás Szerző: focimark »

Gereb írta:Valaki nekem összefoglalná, hogy újabban hogy állunk Hulk-al?
Az utóbbi 2 hétben nem voltam gépközelben és ezért jó lenne ha valaki összefoglalná.
Előre is kösz ....
Esélyesebb, hogy Mosest igazoljuk le a Wiganből, de mivel Londonban van az Olimpia és ugye Hulk is ott van, ezért bármi megeshet. :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#16814 Hozzászólás Szerző: Dante »

Gereb írta:Valaki nekem összefoglalná, hogy újabban hogy állunk Hulk-al?
Az utóbbi 2 hétben nem voltam gépközelben és ezért jó lenne ha valaki összefoglalná.
Előre is kösz ....
Hulk olimpián van.

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#16815 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Valaki nekem összefoglalná, hogy újabban hogy állunk Hulk-al?
Az utóbbi 2 hétben nem voltam gépközelben és ezért jó lenne ha valaki összefoglalná.
Előre is kösz ....

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#16816 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Dante írta:
Николаевич írta:A két belga maradhatna simán. Az a baj, hogy ha Lukaku kölcsönbe megy, akkor veszünk valakit a helyére, és az nagy valószínűséggel valami nagy volumen lesz(Cavani pl), aki mellett jövőre még nehezebben tudna visszavergődni.
eddig nem az eszetlen igazolásokról szólt a nyár, nem hinném hogy Di Matteo illetve Abra Torres nyakára akar szabadítani egy hasonló szintű csatárt. szerintem ha Lukaku megy akkor hozunk egy megbízható(nak vélt) cserét pl Schürlle akiben van potenciál mert fiatal és emellett több poszton bevethető.
viszont ha mégis nagy név jönne csak Falcao-nak örülnék, de az Torres végét jelentené szerintem.

De mi értelme lenne Lukakut kölcsönadni, és hozni a helyére egy másik fiatal csatárt? Schürlle is fiatal, PL tapasztalata nincs, BL tapasztalata alig van, türelmet és lehetőséget kell adni neki ugyanúgy, mint Lukakunak.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#16817 Hozzászólás Szerző: Dante »

Николаевич írta:A két belga maradhatna simán. Az a baj, hogy ha Lukaku kölcsönbe megy, akkor veszünk valakit a helyére, és az nagy valószínűséggel valami nagy volumen lesz(Cavani pl), aki mellett jövőre még nehezebben tudna visszavergődni.
eddig nem az eszetlen igazolásokról szólt a nyár, nem hinném hogy Di Matteo illetve Abra Torres nyakára akar szabadítani egy hasonló szintű csatárt. szerintem ha Lukaku megy akkor hozunk egy megbízható(nak vélt) cserét pl Schürlle akiben van potenciál mert fiatal és emellett több poszton bevethető.
viszont ha mégis nagy név jönne csak Falcao-nak örülnék, de az Torres végét jelentené szerintem.

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#16818 Hozzászólás Szerző: misakd »

makrincracing írta:http://www.hatharom.hu/article/3b26d0-k ... -a-chelsea

Lukaku, kisHazard és De Bruyne kölcsönbe menne
Kakuta és Malouda valószínűleg távozik, de Essien sem biztos, h marad
Essien remélem marad

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#16819 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

makrincracing írta:http://www.hatharom.hu/article/3b26d0-k ... -a-chelsea

Lukaku, kisHazard és De Bruyne kölcsönbe menne
Kakuta és Malouda valószínűleg távozik, de Essien sem biztos, h marad

A két belga maradhatna simán. Az a baj, hogy ha Lukaku kölcsönbe megy, akkor veszünk valakit a helyére, és az nagy valószínűséggel valami nagy volumen lesz(Cavani pl), aki mellett jövőre még nehezebben tudna visszavergődni.

Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Átigazolások

#16820 Hozzászólás Szerző: makraemil »

http://www.hatharom.hu/article/3b26d0-k ... -a-chelsea" onclick="window.open(this.href);return false;

Lukaku, kisHazard és De Bruyne kölcsönbe menne
Kakuta és Malouda valószínűleg távozik, de Essien sem biztos, h marad

Válasz küldése