Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Átigazolások

#17641 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

marknagy írta:Bale Ivat is és Dani Alvest is lefutotta volna ha ő lett volna ott. Állítólag azt mondják hogy Bale letudja futni a 100 m-t 10 mp alatt.
Mint volt atléta mondhatom,hogy ekkora égbekiálltó butaságot még nem olvastam :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tibi71 2012. július 3., kedd 12:24-kor.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#17642 Hozzászólás Szerző: chiedis »

marknagy írta:Maicon nem ilyen. 2010-ben a VB-n ő kezdett Dani Alves helyett a jobbhátvéd posztján mert jobb volt. Aztán 2011-ben volt a Copa America, először Dani Alves kezdett, de nem volt elég jó (pedig a posztján a legjobb), berakták Maicont a helyére és kiszorította végleg. Sokkal jobb teljesítményt nyújtott mint a Barcás társa.
Alves támadó képességei alapján sztem a legjobb jobbvédő, de nem kéne a féreg természete miatt, meg pont ez miatt h ő is elől van. A spanyolok bemutatták, h ők is feladták a támadást, inkább beállnak védekezni h nem kapjanak gólt de labdatartással rá is segítenek. Ha ők is belátták, akkor sok értelme nálunk sincs h elől rohangásszanak űrt hagyva hátul. Németek is azt szopták be, hogy támadtak mint az ökör. Ancelotti said this: védekezünk és támadunk. Előbbi fontosabb, mert ha nem punk gólt, akkor is max 0-0 lehet ami nem rossz egy BL-ben. Van igazság. Hiába jönnek előre Hazardok, a védelem nyeri a meccset !
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#17643 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

bolnud írta:Szerintem Maicon helyett egy fiatalabb alternatíva kellene jobbhátvédnek, pl.: Debuchy. Ha jól tudom, akkor ő tud jobbszélen is játszani, szóval ha a hátsó alakzatból mindenki egészséges, akkor rotálásnál kezdhetne néhányszor a szélen is.
Döbüsi elvileg a Newcastlebe megy... egyébként rendesen fos volt a spanyolok ellen. :D Olyan teljesítményt hozott le, ami még Bosingwától is gyenge volt tavaly. Persze tudom, hogy mindenkinek lehetnek rosszabb meccsei, de sajnos ha valakinek az első 3 meccsén látsz egy ilyet, akkor nem biztos, hogy királynak fogod tartani.

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Átigazolások

#17644 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Szerintem Maicon helyett egy fiatalabb alternatíva kellene jobbhátvédnek, pl.: Debuchy. Ha jól tudom, akkor ő tud jobbszélen is játszani, szóval ha a hátsó alakzatból mindenki egészséges, akkor rotálásnál kezdhetne néhányszor a szélen is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#17645 Hozzászólás Szerző: emsanya »

KáJé írta: Bennem még élénken él amikor Bale úgy lefutotta, hogy esélye sem volt, hogy utolérje. Attól függetlenül jó játékos még mindig, de én nem kockáztatnám meg kedvelt Ivánk helyét, amikor hű a csapathoz. Belső védőt biztos nem játszana Iva sem, mert ott van JT, Cahill, Luiz, ebből 1 padozni fog.
Örülnék Maiconnak, de nem Iva árán.

Az eset 1:08 nál: http://www.youtube.com/watch?v=RJgYxVaCVRI" onclick="window.open(this.href);return false;
De már jóval ezek előtt sem nagyon bírta tartani. Azért egy Iva simán levesz egy Nani kalibert is...
Bale sztem Iva-t is simán lefutja, semmivel sem jobb a fordulása, mint Maicon-nak. Bale konkrétan mindenkit lefut, ha van előtte terület és be tudja tolni üresbe maga elé...

És a múltból okulva, imserjük a JT, Cahill, Luiz trió sérülékenységét, én biztos vagyok benne hogy Iva nem egy meccsen fog a szezonban belsővédőt játszani...
Tibi0707 írta:West Ham have made an approach to sign Dejan Stankovic and Romelu Lukaku as the club attempt to strengthen after their return to the top flight, according to The Times.
Lukaku biztosan nem megy a werderbe, azok most vették kölcsön a bayern-től középcsatárnak a Petersen-t. Most meg a west ham próbálkozik. Ha őt is tovább adjuk, egy értelmes centerünk lesz egész szezonra...

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#17646 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Maicon jó felépítésű focista, aki már 31 éves és tűrni fogja a padot. Ráadásul gólerős, és ha jönne én aggodalom nélkül nézném, ha ő kezdene ott, mert tudom hogy megbízható. 6 millió fontba kerülne, azért az árért bőven megéri és idehozható.
KáJé írta:Az eset 1:08 nál: http://www.youtube.com/watch?v=RJgYxVaCVRI" onclick="window.open(this.href);return false;
De már jóval ezek előtt sem nagyon bírta tartani. Azért egy Iva simán levesz egy Nani kalibert is...
Bale Ivat is és Dani Alvest is lefutotta volna ha ő lett volna ott. Állítólag azt mondják hogy Bale letudja futni a 100 m-t 10 mp alatt. És ez csak egy fehér embernek megy (Cristoph Lemaitre).
chiedis írta:Srácok, Maicon evvel az előrébb vagyok mint a jobbszélső stílusával csak bajt hozna. Azért volt felkapott, mert jól támadott, lő, stb. Nekünk azért még fontosabb a védekezés, ez Anglia. Fent ragad mint partiszemöldök, aztán Mikel vagy kimozdul a helyére, vagy nem. Ha kimozdul, akkor középen lesz lyuk. Olasz bajnokság is defenzív, de Angliában nem lehet csak popcorn-t enni elől. 30 körüli ráadásul. Iva mögé vennék a Pl-ből egy jobb védőt, max 8-10ért. Valami Swansea kaliberű csapatból. Sok jó játékos van ám
Maicon nem ilyen. 2010-ben a VB-n ő kezdett Dani Alves helyett a jobbhátvéd posztján mert jobb volt. Aztán 2011-ben volt a Copa America, először Dani Alves kezdett, de nem volt elég jó (pedig a posztján a legjobb), berakták Maicont a helyére és kiszorította végleg. Sokkal jobb teljesítményt nyújtott mint a Barcás társa.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#17647 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

KáJé írta:Az eset 1:08 nál: http://www.youtube.com/watch?v=RJgYxVaCVRI" onclick="window.open(this.href);return false;
Régi szép idők, mikor a Tottenham még a BL-ben indult... :P

Avatar
Tibi0707
Hozzászólások: 673
Csatlakozott: 2009. január 9., péntek 17:20
Tartózkodási hely: Sárbogárd

Re: Átigazolások

#17648 Hozzászólás Szerző: Tibi0707 »

West Ham have made an approach to sign Dejan Stankovic and Romelu Lukaku as the club attempt to strengthen after their return to the top flight, according to The Times.


Chelsea will bid £4million for Southampton's 16-year-old left-back Luke Shaw this week as they begin a massive rebuilding job at Stamford Bridge, according to the Daily Mail.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolások

#17649 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

hm hm..Bosingwa és Kalou távozik..a helyükre biztos érkeznek :)

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#17650 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Srácok, Maicon evvel az előrébb vagyok mint a jobbszélső stílusával csak bajt hozna. Azért volt felkapott, mert jól támadott, lő, stb. Nekünk azért még fontosabb a védekezés, ez Anglia. Fent ragad mint partiszemöldök, aztán Mikel vagy kimozdul a helyére, vagy nem. Ha kimozdul, akkor középen lesz lyuk. Olasz bajnokság is defenzív, de Angliában nem lehet csak popcorn-t enni elől. 30 körüli ráadásul. Iva mögé vennék a Pl-ből egy jobb védőt, max 8-10ért. Valami Swansea kaliberű csapatból. Sok jó játékos van ám
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#17651 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Hát azt az 6-8 milát megérné Maicon. 1 játékos szerintem fog kelleni arra a postra, hacsak nem akarunk Jackass módra belecsapni a szezonnak El Capitanoval. :D
Legjobban Walkernak örülnék arra a postra, de az esélytelen. Valakit szerintem halászhatnánk a PL-ből arra a postra, valami kisebb csapatból. Nevet így kapásból mondani nem tudok.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#17652 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

frentzen írta: Más: Nem semmi a csávó :D Jól járnánk vele
http://www.youtube.com/watch?v=A6XoumMZhXs" onclick="window.open(this.href);return false;
Bennem még élénken él amikor Bale úgy lefutotta, hogy esélye sem volt, hogy utolérje. Attól függetlenül jó játékos még mindig, de én nem kockáztatnám meg kedvelt Ivánk helyét, amikor hű a csapathoz. Belső védőt biztos nem játszana Iva sem, mert ott van JT, Cahill, Luiz, ebből 1 padozni fog.
Örülnék Maiconnak, de nem Iva árán.

Az eset 1:08 nál: http://www.youtube.com/watch?v=RJgYxVaCVRI" onclick="window.open(this.href);return false;
De már jóval ezek előtt sem nagyon bírta tartani. Azért egy Iva simán levesz egy Nani kalibert is...
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#17653 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Greench írta:Akkor kilogikázható, hogy Marin a 21-es, mert válogatottban is abban tolta, szabad még a 11-es az meg Hulknak el lesz téve, ha csak nem vonultatják vissza...
Marin szerintem 13 lesz, Werderben is tolta abban

Más: Nem semmi a csávó :D Jól járnánk vele
http://www.youtube.com/watch?v=A6XoumMZhXs" onclick="window.open(this.href);return false;
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Átigazolások

#17654 Hozzászólás Szerző: Greench »

Akkor kilogikázható, hogy Marin a 21-es, mert válogatottban is abban tolta, szabad még a 11-es az meg Hulknak el lesz téve, ha csak nem vonultatják vissza...
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#17655 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

007mark írta:Hazard a 17-es számot kapta.
http://www.transfermarkt.co.uk/en/eden- ... 50202.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Pompás, de azért remélem jobb teljesítményt fog majd nyújtani mint e mezszám előző tulajdonosa. :D
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#17656 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Greench írta:Valaki mondja már meg ,hogy miért megy mindenki a PSG/City-be.
PSG-nek tavaly már bajnokságot kellett volna nyerni, idén se fognak, hiába igazolnak mindenkit és ma is Lavezzit 26ért...
Indulnak valahol (asszem BL), van történelmük?!

Lehoz ez a nagy költekezés a City és a PSG részéről, 1-2 év alatt, na meg az, hogy előtte sehol nem voltak, csak jött az arab.

Mi legalább tudatosan igazoltunk, és felépítettük és megkoronáztuk...

Wááá
Ez egy hosszú folyamat, amit a játékosok is átlátnak. Hiába a nagy költekezés, kell pár év amire sikerül igazán nagy csapatot alkotni, ez a normális. A city első évben FA kupát nyert, másodikban bajnokságot. Jövőre megint lépni fognak. A PSG is nagyon közel volt a bajnoki címhez, jövőre szinte biztos hogy be is húzzák.

Szóval a játékosok látnak fantáziát ezekben a csapatokban. És lehet nagyobb multú klubokkból jönnek, de ezeknél van jövő...

007mark
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011. augusztus 21., vasárnap 21:40
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen

Re: Átigazolások

#17657 Hozzászólás Szerző: 007mark »

Hazard a 17-es számot kapta.
http://www.transfermarkt.co.uk/en/eden- ... 50202.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Hegeee
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2011. július 19., kedd 18:41
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Átigazolások

#17658 Hozzászólás Szerző: Hegeee »

Greench írta:Valaki mondja már meg ,hogy miért megy mindenki a PSG/City-be.
PSG-nek tavaly már bajnokságot kellett volna nyerni, idén se fognak, hiába igazolnak mindenkit és ma is Lavezzit 26ért...
Indulnak valahol (asszem BL), van történelmük?!

Lehoz ez a nagy költekezés a City és a PSG részéről, 1-2 év alatt, na meg az, hogy előtte sehol nem voltak, csak jött az arab.

Mi legalább tudatosan igazoltunk, és felépítettük és megkoronáztuk...

Wááá

Mi teljesen ugyanezt csináltuk annyi különbséggel hogy mi kicsivel többet költöttünk asszem az első két évben mint ők..
John Terry: Captain, leader, legend.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#17659 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Greench írta:Valaki mondja már meg ,hogy miért megy mindenki a PSG/City-be.
PSG-nek tavaly már bajnokságot kellett volna nyerni, idén se fognak, hiába igazolnak mindenkit és ma is Lavezzit 26ért...
Indulnak valahol (asszem BL), van történelmük?!

Lehoz ez a nagy költekezés a City és a PSG részéről, 1-2 év alatt, na meg az, hogy előtte sehol nem voltak, csak jött az arab.

Mi legalább tudatosan igazoltunk, és felépítettük és megkoronáztuk...

Wááá
Idén a City is megkoronázta, és Mancini óta nem összevissza vásárolnak szerintem :) A PSG-t meg ki nem szarja le, oda az igazol aki keresni akar, vagy topcsapatba már nem fér be...

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Átigazolások

#17660 Hozzászólás Szerző: Greench »

Valaki mondja már meg ,hogy miért megy mindenki a PSG/City-be.
PSG-nek tavaly már bajnokságot kellett volna nyerni, idén se fognak, hiába igazolnak mindenkit és ma is Lavezzit 26ért...
Indulnak valahol (asszem BL), van történelmük?!

Lehoz ez a nagy költekezés a City és a PSG részéről, 1-2 év alatt, na meg az, hogy előtte sehol nem voltak, csak jött az arab.

Mi legalább tudatosan igazoltunk, és felépítettük és megkoronáztuk...

Wááá
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

Válasz küldése