Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#51441 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

krisz írta:
Chelseafan írta:Arjen Robben could be on his way out of Chelsea come the season's end. The Blues are lining up a move for Lyon's Florent Malouda. (News of the World)

http://home.skysports.com/list.aspx?hli ... s+position

Remélem kacsa... :? :(
Úgy láttam hogy a következő meccsünk a W. Bremen ellen lesz.Nem hinném hogy nagyon meg kell eröltetnünk magunkat.
Én meg úgy látom nem sikerült a legjobban az idézet a hsz-hez :lol:
Mellesleg a hsz-edre reagálva: szerintem meg nagyon is meg kell erőltetni magunkat. A Bréma jó csapat, és nagyon megy most nekik a bajnokságban, ráadásnak a Barca ellen is 1-1-et értek el otthon, és meg merem kockáztatni, hogy azon a meccsen megérdemelték volna a győzelmet. Szép lenne győzni, arról nem is beszélve, hogy ha lagymatag játékkal kikapunk, a Barca pedig kiesik, akkor aztán hallgathatnánk örök időkig, mekkora szemét k*csög stb-stb banda vagyunk. Nem-nem. Győzni kell, ahhoz pedig igencsak fel kell szívni a vizet, plussz jó mentális felkészülés lenne a vasárnapi rangadóra a ManU ellen!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
krisz
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2006. október 7., szombat 15:52
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#51442 Hozzászólás Szerző: krisz »

Ricko írta:
ZenZo írta:
grimrieper írta:a mai ujsagok szerint januarban oda adnank SWP-t A Ledley King-ert.Mit szoltok hozza.
Érdekes felvetés. Egyre elégedettebb vagyok a jelenlegi keretünkkel, azt sem bánnám lassan, ha nem jönne/nem menne senki, de hát rólunk van szó... a csapatból SWP lenne az első, akit eladnék, ez tény. Olvastam, hogy többen is érdeklődnek utána, bár olyat is, hogy nem akar menni. Kingre nem hiszem, hogy szükségünk van, bár jó játékosnak tartom. Ha mindenáron venni akarunk valakit, akkor én egy tapasztaltabb csatárt hoznék (nem kell, hogy klasszis legyen), ha Sheva vagy Drogba lesérül, fel tudjunk állni két erős csatárral. Kalou is ott van, tudom, de benne még nem érzem az átütő erőt, szerintem túl fiatal.
ANELKA!!!!!!!!!!!!!! (remélem nem Teddy-re gondoltál :lol: )
Nem tudom , hogy jó ötlet e oda adni SWP-t.Nem lenne nagy veszteség? :?:
A Chelsea verhetetlen!!!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#51443 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A tapasztaltabb alatt igazából 27-29 éves emberre gondoltam, nem kell egyből a másik végletre gondolni :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#51444 Hozzászólás Szerző: Ricko »

ZenZo írta:
grimrieper írta:a mai ujsagok szerint januarban oda adnank SWP-t A Ledley King-ert.Mit szoltok hozza.
Érdekes felvetés. Egyre elégedettebb vagyok a jelenlegi keretünkkel, azt sem bánnám lassan, ha nem jönne/nem menne senki, de hát rólunk van szó... a csapatból SWP lenne az első, akit eladnék, ez tény. Olvastam, hogy többen is érdeklődnek utána, bár olyat is, hogy nem akar menni. Kingre nem hiszem, hogy szükségünk van, bár jó játékosnak tartom. Ha mindenáron venni akarunk valakit, akkor én egy tapasztaltabb csatárt hoznék (nem kell, hogy klasszis legyen), ha Sheva vagy Drogba lesérül, fel tudjunk állni két erős csatárral. Kalou is ott van, tudom, de benne még nem érzem az átütő erőt, szerintem túl fiatal.
ANELKA!!!!!!!!!!!!!! (remélem nem Teddy-re gondoltál :lol: )
Yes, We BLUE!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#51445 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

grimrieper írta:a mai ujsagok szerint januarban oda adnank SWP-t A Ledley King-ert.Mit szoltok hozza.
Érdekes felvetés. Egyre elégedettebb vagyok a jelenlegi keretünkkel, azt sem bánnám lassan, ha nem jönne/nem menne senki, de hát rólunk van szó... a csapatból SWP lenne az első, akit eladnék, ez tény. Olvastam, hogy többen is érdeklődnek utána, bár olyat is, hogy nem akar menni. Kingre nem hiszem, hogy szükségünk van, bár jó játékosnak tartom. Ha mindenáron venni akarunk valakit, akkor én egy tapasztaltabb csatárt hoznék (nem kell, hogy klasszis legyen), ha Sheva vagy Drogba lesérül, fel tudjunk állni két erős csatárral. Kalou is ott van, tudom, de benne még nem érzem az átütő erőt, szerintem túl fiatal.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#51446 Hozzászólás Szerző: undertow »

notw... :roll:

Avatar
1.Kapus
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006. július 23., vasárnap 20:36
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#51447 Hozzászólás Szerző: 1.Kapus »

Chelseafan írta:Arjen Robben could be on his way out of Chelsea come the season's end. The Blues are lining up a move for Lyon's Florent Malouda. (News of the World)

http://home.skysports.com/list.aspx?hli ... s+position

Remélem kacsa... :? :(
Én is! :?
Mindörökké Chelsea

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#51448 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Arjen Robben could be on his way out of Chelsea come the season's end. The Blues are lining up a move for Lyon's Florent Malouda. (News of the World)

http://home.skysports.com/list.aspx?hli ... s+position

Remélem kacsa... :? :(

Avatar
1.Kapus
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006. július 23., vasárnap 20:36
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#51449 Hozzászólás Szerző: 1.Kapus »

undertow írta:
grimrieper írta:a mai ujsagok szerint januarban oda adnank SWP-t A Ledley King-ert.Mit szoltok hozza.
gyenge vicc. nem reg lett cafolva ugyanez, csak lenonnal. de akkor biztos king kell :)
egyebkent dawson amugyis messze jobb kingnel, hulyek lennenk a gyengebbet elhozni ;)
Szerintem King jobb mint Dawson, na mind1, ott van Terry, Carvalho, Boulahrouz egyik se lenne kezdő!
Mindörökké Chelsea

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#51450 Hozzászólás Szerző: undertow »

grimrieper írta:a mai ujsagok szerint januarban oda adnank SWP-t A Ledley King-ert.Mit szoltok hozza.
gyenge vicc. nem reg lett cafolva ugyanez, csak lenonnal. de akkor biztos king kell :)
egyebkent dawson amugyis messze jobb kingnel, hulyek lennenk a gyengebbet elhozni ;)

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#51451 Hozzászólás Szerző: mourinho »

grimrieper írta:a mai ujsagok szerint januarban oda adnank SWP-t A Ledley King-ert.Mit szoltok hozza.
kingnek orulnek, mert birom, viszont swp-t nagyon nagyon sajnalnam. mondjuk a spursben legalabb jatszana

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#51452 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

a mai ujsagok szerint januarban oda adnank SWP-t A Ledley King-ert.Mit szoltok hozza.

Avatar
Lamps
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2005. december 24., szombat 15:24
Tartózkodási hely: Szlovákia

#51453 Hozzászólás Szerző: Lamps »

zirkonium írta:A barca ismét vinné Lampardot a nyáron... hányszor hallottuk már ezt??!!
Utóbbi 3 évben minden átigazolási szezonban 1 hónapig... :lol: :lol:
We´re gonna rule the universe,cause we´re CHELSEA!

Avatar
Lamps
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2005. december 24., szombat 15:24
Tartózkodási hely: Szlovákia

#51454 Hozzászólás Szerző: Lamps »

undertow írta:
Lamps írta:De azért Mikel-el más a helyzet. Még fiatal és nagyon tehetséges. Egyenlőre még nincs elég rutin, még nem elég hideg fejű és össze kell neki hoznia a dolgait. Maka utódaként igazoltuk, és még egy ideig sztem CFC mezben fog futkosni...
a maka utod az diarra. meg hasonlit is ra :)
obi tamado kozeppalyas.
Múltkor, amikor kiállítoták akkor sztem nem támadó középpályást játszott, vagy igen? :roll:
Diarrának elősször is játék kell. Makának sztem már nem olyan sok van hátra a profi fociból, lassan akkor be kéne mozgatni a srácot. Sztem jót tenne neki egy kölcsönszereplés...erről már volt is valami pletyka, hogy kölcsönbe mene valami francia csapathoz.
We´re gonna rule the universe,cause we´re CHELSEA!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#51455 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

A barca ismét vinné Lampardot a nyáron... hányszor hallottuk már ezt??!!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#51456 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:Ott a pont!:) Minden szart megveszünk!:) Soroljam? Mutu, Verón, Tiago, Obi Mikel....:)
Egyedul Obi Mikel aki ebbol a sorbool kilog . Mert o 18 eves Es nagyon jo . Kepzelj el egy Essien csak egy par evvel fiatalabb.Nyugi o meg Ess fogjak alkotni sokkaig a CFC kozepet.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#51457 Hozzászólás Szerző: undertow »

Lamps írta:De azért Mikel-el más a helyzet. Még fiatal és nagyon tehetséges. Egyenlőre még nincs elég rutin, még nem elég hideg fejű és össze kell neki hoznia a dolgait. Maka utódaként igazoltuk, és még egy ideig sztem CFC mezben fog futkosni...
a maka utod az diarra. meg hasonlit is ra :)
obi tamado kozeppalyas.

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#51458 Hozzászólás Szerző: Dani »

Lamps írta:Asszem ezt a fórumot még nagyon meg kell szoknom... :oops: :? :oops: :?
nyugi,semmi gond,nálam is van iylen :wink:

Avatar
Lamps
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2005. december 24., szombat 15:24
Tartózkodási hely: Szlovákia

#51459 Hozzászólás Szerző: Lamps »

Asszem ezt a fórumot még nagyon meg kell szoknom... :oops: :? :oops: :?
We´re gonna rule the universe,cause we´re CHELSEA!

Avatar
Lamps
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2005. december 24., szombat 15:24
Tartózkodási hely: Szlovákia

#51460 Hozzászólás Szerző: Lamps »

ToreAndre írta:Ott a pont!:) Minden szart megveszünk!:) Soroljam? Mutu, Verón, Tiago, Obi Mikel....:)
Hedmant én is feleslegesnek érzem, mert talán csak hramdik számú kapusnak igazoltuk (ha tévedek javítsatok ki)...és egy olyan meccs, mint a Reading elleni nem lesz minden hétvégén hál Istennek...legalábis csak remélni tudom. A harmadik számú posztra meg simán be lehetett volna jelölni Ma-Kalamabayt...

De azért Mikel-el más a helyzet. Még fiatal és nagyon tehetséges. Egyenlőre még nincs elég rutin, még nem elég hideg fejű és össze kell neki hoznia a dolgait. Maka utódaként igazoltuk, és még egy ideig sztem CFC mezben fog futkosni...
Mutu nem volt anyira rossz azért szerintem...a drogos ügyeihez meg nem kell sokat hozzáfűzni. Azt azért előre nem lehetett tudni... :lol:
Veronnak és Tiagonak ahogy Dani is mondta egyszerűen nem ment, nem állt nekik az angol liga.
We´re gonna rule the universe,cause we´re CHELSEA!

Válasz küldése