Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#30181 Hozzászólás Szerző: langidave »

azért ne vigyük egyenlőre le Balotelli szintjére, lehet, hogy a pályán nagyképű, de ha ekkora cselgép lennék nekem is nagy lenne a pofám

ha esetleg Zhirkov elmegy a nyáron (mert elvágyik) akkor nem lenne rossz versenytárs Maloudának

ha más miatt nem is tartom nagyra CAt, azért azt elismerem, hogy a brazil vonalat szépen vitte anno a milánban és úgy látom ezt itt is folytatni akarja...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára langidave 2011. március 27., vasárnap 22:22-kor.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#30182 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

CFCBoy írta:
hisztis, öntörvényű, beképzelt, flegma. ezek a hátrányai. egy mourinho biztos ki tudná belőle ezt nevelni, nem tudom CA képes lenne-e rá... egyébként nagy focista lesz belőle szerintem, már most se kispályás....
Balotellivel sem tudott mit kezdeni.
211! NEW RECORD!

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#30183 Hozzászólás Szerző: focimark »

A gyémánt felálláson kívül hova kéne irányító..?
bár ha jobban belegondolok mégsincs rá akkora szükség mert Azért Lamps még 1-2 évig, jó meg ha ez a Piazon gyerek is jól beilleszkedne....

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#30184 Hozzászólás Szerző: Spring »

focimark írta:
emsanya írta:
chiedis írta:Amúgy meg minek? Akkor már Agüero. De itt van Torres.

Ha mindenki forintozni akar, akkor gyűjtsön hiányposztra egy Sneijder (!) /Vaart kaliberre.
Nem tudom Torres hogy játszana bal szélről indulva, Neymar nem center. Évek óta nincs gólerős gyors szélsőnk.

Lampard, Essien, Ramires, Mikel, Benayun, Josh. Ezek mind középső kp-k, vagy legalábbis tudnak ott játszani. Minek Sneijder, vagy Vaart?? Nem érzem hiányposztnak.
Sneijder Irányitó és az csak Lamps de ő már 32éves ha jól tom ?!
A gyémánt felálláson kívül hova kéne irányító..?
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#30185 Hozzászólás Szerző: focimark »

emsanya írta:
chiedis írta:Amúgy meg minek? Akkor már Agüero. De itt van Torres.

Ha mindenki forintozni akar, akkor gyűjtsön hiányposztra egy Sneijder (!) /Vaart kaliberre.
Nem tudom Torres hogy játszana bal szélről indulva, Neymar nem center. Évek óta nincs gólerős gyors szélsőnk.

Lampard, Essien, Ramires, Mikel, Benayun, Josh. Ezek mind középső kp-k, vagy legalábbis tudnak ott játszani. Minek Sneijder, vagy Vaart?? Nem érzem hiányposztnak.
Sneijder Irányitó és az csak Lamps de ő már 32éves ha jól tom ?!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#30186 Hozzászólás Szerző: emsanya »

chiedis írta:Amúgy meg minek? Akkor már Agüero. De itt van Torres.

Ha mindenki forintozni akar, akkor gyűjtsön hiányposztra egy Sneijder (!) /Vaart kaliberre.
Nem tudom Torres hogy játszana bal szélről indulva, Neymar nem center. Évek óta nincs gólerős gyors szélsőnk.

Lampard, Essien, Ramires, Mikel, Benayun, Josh. Ezek mind középső kp-k, vagy legalábbis tudnak ott játszani. Minek Sneijder, vagy Vaart?? Nem érzem hiányposztnak.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#30187 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Amúgy meg minek? Akkor már Agüero. De itt van Torres.

Ha mindenki forintozni akar, akkor gyűjtsön hiányposztra egy Sneijder (!) /Vaart kaliberre.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

Re: Átigazolások

#30188 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

nekem nem a testalkatával, a hozzáállásával vannak problémák... ha nagydarab lenne nem tudna gyorsan futni. Robben óta nem volt világklasszis szélsőnk..... [Duffot nagyon szerettem, de ő nem egy világhírű, de még őt is visszasírom].

hisztis, öntörvényű, beképzelt, flegma. ezek a hátrányai. egy mourinho biztos ki tudná belőle ezt nevelni, nem tudom CA képes lenne-e rá... egyébként nagy focista lesz belőle szerintem, már most se kispályás....

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#30189 Hozzászólás Szerző: emsanya »

langidave írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/vi ... ak-2070564

hát nem tudom, sztem van fantázia a srácban és pár év múlva fosni fogja a gólokat egy olasz bajnokságban, de nem tom a pl szele mit hozna számára
Semmit nem hozna a PL szele, ugyanúgy pörögne. Ma a skót hentesek nem tudtak vele mit kezdeni (HUtton meg a Sp*rs-be játszik). 2-3-szor rúgták le, meg kapott egy ütést, de ment tovább, nem érdekelte...

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#30190 Hozzászólás Szerző: laczze »

langidave írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/vi ... ak-2070564

hát nem tudom, sztem van fantázia a srácban és pár év múlva fosni fogja a gólokat egy olasz bajnokságban, de nem tom a pl szele mit hozna számára
pár év múlva ? :D bármikor megtenné ezt ha oda kerülne!
Drogba,Lampard,Terry <3

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#30191 Hozzászólás Szerző: langidave »

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/vi ... ak-2070564" onclick="window.open(this.href);return false;

hát nem tudom, sztem van fantázia a srácban és pár év múlva fosni fogja a gólokat egy olasz bajnokságban, de nem tom a pl szele mit hozna számára

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#30192 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Pooch írta:
Gábor írta:
emsanya írta:Digisport-nak köszönhetően nézem a brazil-skót meccset és végre Neymar-t lehet látni nem csak a brazil bajnokságban. Őt is szóba hozták velünk nem egyszer. Nem hiába. Hatalmas zseni a gyerek és úgy szopatja pl. Hutton-t (tottenham jobbhátvéd), hogy azt se tudja hova forogjon. Gyors, erőszakos, technikás, bal oldalról indul jobb lábbal, már most hasznosabban tudna játszani mint bármelyik szélsőnk.

A testalkata(itt szokott téma lenni), mint minden más játékos esetében nála sem számít, csak a hátát látják...
Elcsíptem a sportklubon 1-2 Santos meccset és olyan volt mintha Cé-t látnám. Nyavajgott, színészkedett, pofázott. Lehet, hogy csak azért emberelte meg magát, mert a címeres mezt viseli éppen...

en ugy vagyok vele hagy nyavajogjon meg szineszkedjen es pofazon ha ugy jatszik mint az alom es rugdosa a golokat :D:D
Balotelli 2
Nyugodj bekeben Mister !

Pooch
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 21:13
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#30193 Hozzászólás Szerző: Pooch »

Gábor írta:
emsanya írta:Digisport-nak köszönhetően nézem a brazil-skót meccset és végre Neymar-t lehet látni nem csak a brazil bajnokságban. Őt is szóba hozták velünk nem egyszer. Nem hiába. Hatalmas zseni a gyerek és úgy szopatja pl. Hutton-t (tottenham jobbhátvéd), hogy azt se tudja hova forogjon. Gyors, erőszakos, technikás, bal oldalról indul jobb lábbal, már most hasznosabban tudna játszani mint bármelyik szélsőnk.

A testalkata(itt szokott téma lenni), mint minden más játékos esetében nála sem számít, csak a hátát látják...
Elcsíptem a sportklubon 1-2 Santos meccset és olyan volt mintha Cé-t látnám. Nyavajgott, színészkedett, pofázott. Lehet, hogy csak azért emberelte meg magát, mert a címeres mezt viseli éppen...

en ugy vagyok vele hagy nyavajogjon meg szineszkedjen es pofazon ha ugy jatszik mint az alom es rugdosa a golokat :D:D

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#30194 Hozzászólás Szerző: Gábor »

emsanya írta:Digisport-nak köszönhetően nézem a brazil-skót meccset és végre Neymar-t lehet látni nem csak a brazil bajnokságban. Őt is szóba hozták velünk nem egyszer. Nem hiába. Hatalmas zseni a gyerek és úgy szopatja pl. Hutton-t (tottenham jobbhátvéd), hogy azt se tudja hova forogjon. Gyors, erőszakos, technikás, bal oldalról indul jobb lábbal, már most hasznosabban tudna játszani mint bármelyik szélsőnk.

A testalkata(itt szokott téma lenni), mint minden más játékos esetében nála sem számít, csak a hátát látják...
Elcsíptem a sportklubon 1-2 Santos meccset és olyan volt mintha Cé-t látnám. Nyavajgott, színészkedett, pofázott. Lehet, hogy csak azért emberelte meg magát, mert a címeres mezt viseli éppen...
Farewell Didier!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#30195 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Digisport-nak köszönhetően nézem a brazil-skót meccset és végre Neymar-t lehet látni nem csak a brazil bajnokságban. Őt is szóba hozták velünk nem egyszer. Nem hiába. Hatalmas zseni a gyerek és úgy szopatja pl. Hutton-t (tottenham jobbhátvéd), hogy azt se tudja hova forogjon. Gyors, erőszakos, technikás, bal oldalról indul jobb lábbal, már most hasznosabban tudna játszani mint bármelyik szélsőnk.

A testalkata(itt szokott téma lenni), mint minden más játékos esetében nála sem számít, csak a hátát látják...

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#30196 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

les parachutistes írta:
Bon írta:£60 milliós ajánlat Pastore játékjogáért?
http://www.footylatest.com/chelsea-in-l ... aker/21292" onclick="window.open(this.href);return false;
dankodavid ne olvasd el a cikket mert agyvérzést kapsz, hogy egy újjabb "Dél-Amerikai majmot akarunk igazolni", és nem valami benga nigger állatott.
A masik meg az, hogy amig ilyen no-name oldalak hoznak le egy ilyen "hirt", addig nem fogok idegeskedni :wink:
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Átigazolások

#30197 Hozzászólás Szerző: Bon »

£60 milliós ajánlat Pastore játékjogáért?
http://www.footylatest.com/chelsea-in-l ... aker/21292" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#30198 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Farewell Didier!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#30199 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én valahogy ezt a Kevin Davies, Sidwell, Heskey, Hunt, De Jong vonalat nem bírom annyira.

A brazil kreativitás sosem árt, így is idén sokszor volt olyan, hogy nem hogy felállt védelem ellen, bármilyen csapat ellen nem volt értelmes játékunk...

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Átigazolások

#30200 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

agggyatok munkát!!!!

Válasz küldése